Wyniki wyszukiwania dla:

hialuronowego

Liczba wyników: 12

Majstrak też narzeka na

Majstrak też narzeka na "M jak Miłość"? "Nie poinformowali mnie o zakończeniu mojego wątku"

Gwiazdy
Joanna Majstrak wszelkimi sposobami stara się reanimować swoją karierę w show biznesie. Aktorka próbowała zwrócić na siebie uwagę romansami ze starszymi celebrytami oraz publicznym wyznaniem swojej biseksualności. Karierę "odświeżała" również zwierzeniami o zamiłowaniu do kwasu hialuronowego. W swoim artystycznym dorobku może pochwalić się epizodem w M jak Miłość. Pracę na planie wspomina jako spełnienie marzeń, choć nie obyło się bez drobnych zgrzytów W najnowszym wywiadzie poskarżyła się, że produkcja serialu nie poinformowała jej o zakończeniu współpracy. Przypomnijmy, że to nie pierwsze oskarżenia w kierunku produkcji. Kacper Kuszewski oraz Olga Frycz, żegnając się z produkcją, zdradzili szokujące kulisy pracy na planie zdjęciowym: Łepkowska wścieka się na Kuszewskiego: "Zawiodłam się na nim". Aktor odpowiada: "NIGDY NIE NARZEKAŁEM NA SWOJĄ PRACĘ"
Gojdź zniknie ze ścianek?

Gojdź zniknie ze ścianek? "Nie zależy mi na życiu celebryckim. To jest puste!"

Gwiazdy
Krzysztof Gojdź dzięki promowaniu wstrzykiwania gwiazdom kwasu hialuronowego został oficjalnym chirurgiem TVN-u, detronizując nieco bardziej skromnego doktora Szczyta. Celebryta regularnie zapewnia, że nie przejmuje się krytyką pod swoim adresem, bo uważa, że wynika ona zawiści biednych ludzi. Z uporem podkreśla, że hejt spływa po nim jak po kaczce, "wali go" i sam wielokrotnie "zamykał ryja hejterom". W wywiadzie dla serwisu PrzeAmbitni wyznał jednk, że życie celebryty… już mu zbrzydło.
Gojdź zapewnia:

Gojdź zapewnia: "Gdy jestem w związku, nie patrzę na kobietę jako lekarz"

Gwiazdy
Krzysztof Gojdź w ostatnim czasie odsunął na bok promowanie wstrzykiwania kwasu hialuronowego w twarze celebrytek i postanowił zająć się opowiadaniem o kobiecej urodzie. Chirurg gwiazd TVN-u reklamował się ostatnio jako dobry doradca dla modelek plus size.
Krzysztof Gojdź wyznaje:

Krzysztof Gojdź wyznaje: "Mam dość hejterstwa w Polsce"

Gwiazdy
Krzysztof Gojdź dzięki promowaniu wstrzykiwania gwiazdom kwasu hialuronowego został oficjalnym chirurgiem TVN-u, detronizując nieco bardziej skromnego doktora Szczyta. Celebryta regularnie zapewnia, że nie przejmuje się krytyką, bo uważa, że wynika ona zawiści biednych ludzi. Jako dumny posiadacz Ferrari zapewnia, że "wali go" to, co inni o nim myślą.
#dziejesienazywo Gojdź:

#dziejesienazywo Gojdź: "Każdy teraz pracujący w mediach robi jakiekolwiek zabiegi"

Gwiazdy
Krzysztof Gojdź szybko objął stanowisko naczelnego lekarza medycyny estetycznej gwiazd TVN-u. Celebryta o swoją popularność dba pojawiając się na czerwonym dywanie oraz dając się przyłapać na przejażdżkach w luksusowych autach. "Chirurg gwiazd TVN-u" nie tylko poprawia twarze aktorek i prezenterek, ale także komentuje bieżące wydarzenia. Gojdź w rozmowie w telewizji Wirtualnej Polski przyznał, ze prawie każda osoba, kora pracuje w mediach korzysta z zabiegów medycyny estetycznej. Celebryta jednak skrytykował zbyt duże ilości kwasu hialuronowego wstrzykiwanego pod oczy. Gojdź tak dużą ingerencję nazwał wyglądaniem jak "awatar lub małpiatka".
Gojdź:

Gojdź: "Troszeczkę dla jaj poprawiłem swój nos"

Gwiazdy
Krzysztof Gojdź jakiś czas temu postanowił stać się żywą reklamą swoich usług i zdecydował się na poprawę nosa przy pomocy kwasu hialuronowego. "Chirurg gwiazd" pochwalił się, że nie ma żadnych kompleksów i kocha siebie takim jakim jest.
Chcesz porawić urodę? Uważaj, do jakiego gabinetu idziesz

Chcesz porawić urodę? Uważaj, do jakiego gabinetu idziesz

Uroda
Średnio co piąta Polka przyznaje, że w najbliższych 2?3 latach skłonna jest także skorzystać z zabiegów medycyny estetycznej. Lekarze przestrzegają, by nie poddawać się zabiegom u osób, które nie mają wystarczających kwalifikacji zawodowych. Dla przykładu, jeśli kosmetolog proponuje zabieg z użyciem botoksu czy kwasu hialuronowego już powinna się zapalić czerwona lampka. Dlatego bez skrępowania powinniśmy pytać osobę wykonującą zabieg o dyplomy ukończenia kursów.
Jak zapobiegać pękaniu ust zimą?

Jak zapobiegać pękaniu ust zimą?

Uroda
Zimą nasze usta są często spierzchnięte i pękają. Możemy kilka razy dziennie nakładać na nie pomadkę nawilżającą lub skorzystać z zabiegu z wykorzystaniem kwasu hialuronowego. Ta występująca w organizmie substancja zatrzymuje wodę.
Kwas hialuronowy - wady i zalety

Kwas hialuronowy - wady i zalety

Uroda
                                                                                                                                                           
Kwas hialuronowy w powiększaniu piersi

Kwas hialuronowy w powiększaniu piersi

Uroda
                                                                                                                                                           
Zabiegi z wykorzystaniem kwasu hialuronowego

Zabiegi z wykorzystaniem kwasu hialuronowego

Uroda
Kwas hialuronowy to silnie nawilżająca substancja. Polecana jest osobom, które mają problem z wysuszoną lub zwiotczałą skórą. Sprawdź, jakie zabiegi przeprowadzane są z użyciem kwasu hialuronowego.
Opadające powieka i worki niebepieczne dla oczu?

Opadające powieka i worki niebepieczne dla oczu?

Styl życia
Opadające powieki górne i worki pod oczami nie tylko sprawiają, że twarz wygląda na starszą i zmęczoną. Mogą także ograniczać pole widzenia. Wczesne efekty starzenia można korygować, wykorzystując różne techniki medycyny estetycznej, np. wstrzykiwanie kwasu hialuronowego czy botoksu. Specjaliści zalecają jednak, by w przypadku problemów ze wzrokiem rozważyć możliwość korekcji chirurgicznej. Polega ona na usunięciu nadmiaru skóry i przepuklin tłuszczowych z powiek górnych i dolnych.