Wyniki wyszukiwania dla:

helenita

Liczba wyników: 4

Helena Deeds: Kiedy wyjechałam z biednej Polski, sprzątałam domy bogatych ludzi

Helena Deeds: Kiedy wyjechałam z biednej Polski, sprzątałam domy bogatych ludzi

Polska
Helena Deeds to ulubienica widzów "Żon Hollywood". I choć na szklanym ekranie z zazdrością podziwialiśmy jej luksusowe życie, to nie zawsze miała wszystko.Kiedy w latach 70. wyjeżdżała z Polski, jej życie niczym nie różniło się od tego, które wiedli pozostali mieszkańcy Borowa pod Wrocławiem. Jej historia to materiał na dobry film. Tak szczerego wywiadu z Heleną Deeds dawno nie widzieliście. - Zawsze pchałam się tam, gdzie było lepiej - powiedziała "Helenita" w programie "W łóżku z Oskarem"
Helena Deeds i Rodrigo Iglesias

Helena Deeds i Rodrigo Iglesias "W łóżku z Oskarem". Historia ich wyjątkowej miłości

Polska
Helena Deeds i Rodrigo Iglesias to uczestnicy programu "Żony Hollywood". Para na co dzień zajmuje się sprzedażą luksusowych nieruchomości. Oboje mieszkają w Malibu i opływają w luksusy.W programie "W łóżku z Oskarem" ulubienica widzów, Helenita, opowiedziała o życiu na dalekim kontynencie. Nie zabrakło wspomnień o zmarłym mężu. Gwiazda zdradziła także, czy planuje ponownie wyjść za mąż.W finałowej części odcinka do łóżka zawitał także Rodrigo, który zaśpiewał kawałek piosenki Dawida Podsiadły. To trzeba zobaczyć!
Żona Hollywood w kwiecistej sukni zachwyca się stolicą

Żona Hollywood w kwiecistej sukni zachwyca się stolicą

Gwiazdy
Helena Deeds sławę zdobyła jako jedna z TVN-owskich "Żon Hollywood". Wyjechała z Polski w latach 70-tych i osiadła w Kalifornii, gdzie zajmuje się sprzedażą luksusowych nieruchomości. Biznes prowadzi wspólnie z partnerem, Rodrigo Iglesiasem. Do tej pory celebrytka pojawiała się w Polsce jedynie przy okazji promocji programu. Od ubiegłego roku "Helenita", za sprawą przeprowadzki syna Nicholasa do Polski, zyskała kolejny pretekst by częściej zaglądać do ojczyzny. Kilka dni temu paparazzi napotkali Deeds, która po obiedzie udała się wraz z partnerem na spacer ulicami Warszawy. Helena, zabiegając o uwagę fotoreporterów, postanowiła nie założyć pod kwiecistą sukienkę biustonosza.

"Mąż Hollywood": "Żona to latawica. Najlepiej dopina deale z klientami!"

Gwiazdy
Helena Deeds, jest jedną z TVN-owskich "Żon Hollywood". Wyjechała z Polski w latach 70-tych. Za Oceanem zajmuje się sprzedażą luksusowych nieruchomości. Biznes prowadzi wspólnie z partnerem, Rodrigo Iglesiasem. Ostatnio w Dzień Dobry TVN opowiedzieli o tym, jak wyglądają ich negocjacje z klientami. Ja mówię, że jestem broszką, ozdobną broszką dla Rodrigo - zażartowała Helena.Żadna broszka. Helenita jest moim amuletem na szczęście. One najlepiej dopina deale z klientami, latawica. Jest przyjacielem - zachwalał ją Rodrigo.Oglądacie to?