Wyniki wyszukiwania dla:

hejt

Liczba wyników: 134

Anita Mazur: Żużlowcy dostają wiadomości, gdzie są wyzywani. To przykre

Anita Mazur: Żużlowcy dostają wiadomości, gdzie są wyzywani. To przykre

Żużel
Anita Mazur z Eleven Sports i Gabriel Waliszko z nSport+ o złym wpływie komentarzy na karierę. - Po czymś takim jest zjazd w dół, wartość spada. Jedna z tenisistek zakończyła karierę, bo hejt ją przerósł - mówi Mazur.
Janusz Kołodziej: Komentarze w internecie problemem dla zawodników, choć mnie hejt nakręca

Janusz Kołodziej: Komentarze w internecie problemem dla zawodników, choć mnie hejt nakręca

Sport
Janusz Kołodziej o tym, że internet i komentarze są problemem dla żużla. - Sam często odkładam telefon, żeby nie mieć pokusy czytania złych rzeczy - mówi żużlowiec.
Esmeralda Godlewska wypowiada wojnę nastoletnim hejterom

Esmeralda Godlewska wypowiada wojnę nastoletnim hejterom

Gwiazdy
Nie da się ukryć, że od felernej kraksy z Moniką Godlewską jest coraz gorzej. 25-latka notorycznie udostępnia na Instagramie nagrania, gdy "zawiana" opowiada o kolejnych smutnych faktach ze swojego życia, takich jak liczne konflikty z rodzeństwem czy przemoc domowa. Teraz przyszedł czas, w którym celebrytka rozlicza się z nastoletnimi hejterami, którzy wysyłają do niej obraźliwe wiadomości.
Damian Kordas o Lordzie Kruszwilu:

Damian Kordas o Lordzie Kruszwilu: "Czegoś takiego nie powinno być!"

Gwiazdy
Lord Kruszwil, a właściwie Marek Kruszel to obecnie jeden z popularniejszych youtuberów w Polsce. Nastolatek dał się poznać dzięki wyjątkowo kontrowersyjnym filmom, w których m.in. przeprowadza upokarzające konkurencje. W opublikowanym ostatnio wideo pojawiła się wulgarna propozycja skierowana do kobiet, która zakończyła się skasowaniem kanału youtubera. Działalność Kruszwila skomentował Damian Kordas, który stwierdził, że patoinfluencerzy szerzą hejt i powinni zniknąć z Internetu.
Agnieszka Hyży o politycznym hejcie:

Agnieszka Hyży o politycznym hejcie: "Ryba psuje się od głowy"

Gwiazdy
Wśród celebrytów popularne stało się narzekanie na hejt, co jest całkowicie zrozumiałe w sytuacji, gdy wiele osób rzeczywiście przesadza z komentarzami. Jednak czasem tym mianem bywa określana każda krytyczna uwaga na temat refleksji lub zdjęcia, które celebryci sami udostępnili w Internecie lub podzielili się z czytelnikami w wywiadzie. Agnieszka Hyży nie tylko ubolewa nad niemiłych komentowaniem swojego życia, ale również nad hejtem, który zauważa w świecie polityki. Dziennikarka podzieliła się przemyśleniami na temat walki w hejtem. Posłuchajcie.
Łukasz z

Łukasz z "Big Brothera" o hejcie: "Życzono mi śmierci"

Gwiazdy
W obsadzie najnowszej edycji "Big Brothera" nie zabrakło osób, które od początku nie ukrywały, że pociąga je świat celebrytów. Łukasz Darłak kilka lat temu dał się poznać jako bliski znajomy Michała Witkowskiego - partnerował mu na ściankach i towarzyszył podczas wywiadów. Uczestnik show wystąpił również w paradokumencie TVN-u. Łukasz wywoływał w programie skrajne emocje wśród innych mieszkańców Domu Wielkiego Brata, ale również wśród widzów. Jego powrót do programu, po wcześniejszej eliminacji, nie spotkał się z aprobatą fanów programu. Łukasz żali się, że nadal spotyka się z hejtem. Wyznał, że pod jednym z jego zdjęć na Instagramie, ktoś życzył mu śmierci. Jak radzi sobie z krytyką?
Hejt na Joannę Jóźwik:

Hejt na Joannę Jóźwik: "Pytali: Ty jeszcze biegasz, czy już tylko celebrytka?"

Inne
Półtora roku na powrót do sportu czekała Joanna Jóźwik. Nasza biegaczka długo walczyła z kontuzją, ale obok głosów wsparcia pojawiła się też krytyka. Piąta zawodniczka igrzysk olimpijskich z Rio opowiada Kamilowi Kołsutowi, jak radziła sobie z hejtem.
Wrzawa przez film Patryka Vegi. Kluzik-Rostkowska o słowach Kaczyńskiego

Wrzawa przez film Patryka Vegi. Kluzik-Rostkowska o słowach Kaczyńskiego

Polska
Jarosław Kaczyński stwierdził, że film Patryka Vegi o politykach to "przygotowanie pod wielki hejt na partię rządzącą". - Ktoś mu to powiedział na pewno. Ktoś przyszedł i powiedział: "Jarosław, szykuje się coś strasznego, trzeba to przeciąć". Być może Jarosław Kaczyński wie więcej niż ja, albo wydaje mu się, że wie więcej. Ale nie siedzę w jego głowie, więc nie wiem - komentowała Joanna Kluzik-Rostkowska w programie "Tłit".
Walczą z hejtem. Mural połączył dzieci i artystów

Walczą z hejtem. Mural połączył dzieci i artystów

Polska
100 litrów farby i sześć dni pracy. Tyle było potrzeba, aby zniszczoną ścianę sali gimnastycznej przy szkole im. gen. Sosabowskiego w Gdańsku, zamienić w fantastyczny mural. Powód? Walka z hejtem, uprzedzeniami i rasizmem. - To jest bardzo dobra akcja. Trzeba szanować drugiego człowieka - przyznają dzieci, które same zaprojektowały mural i stworzyły go razem z artystami. Walka z hejtem jednoczy. Weźmy przykład z najmłodszych!
Kibice hejtowali żużlowca Get Well. Nie rozumieli, że ma zobowiązania wobec klubu

Kibice hejtowali żużlowca Get Well. Nie rozumieli, że ma zobowiązania wobec klubu

- Konstruktywna krytyka jest w porządku, to może motywować, ale jeśli pojawiają się wyzwiska w kierunku zawodnika, to już nie jest ok - mówi Igor Kopeć-Sobczyński, który na własnej skórze przekonał się, że hejt funkcjonuje także w żużlu.
Justyna Gradek przekonuje:

Justyna Gradek przekonuje: "W Polsce hejt mnie nie dotyka, jestem szczęśliwa"

Gwiazdy
Jak to w przypadku szalenie popularnych książek bywa, sukces 50 Twarzy Greya zainspirował twórców na całym świecie do stworzenia wyuzdanych erotyków z liczebnikami w tytule. Polska również doczekała się swojej własnej E.L. James w postaci Blanki Lipińskiej, która od dobrych kilku miesięcy jest sensacją warszawskich salonów. Kilka dni temu odbyła się premiera trzeciego dzieła "pisarki". Na wydarzeniu nie zabrakło Justyny Gradek, dla której Lipińska stała się inspiracją. W zeszłym roku niespodziewanie Gradek doczekała się przełomu w karierze, gdy Philipp Plein mianował ją swoją nową "muzą". Pod zdjęciami modelki szybko pojawiły się nieprzychylne opinie. Justyna zapewnia, że z początku przejmowała się hejterskimi komentarzami, jednak z czasem zaczęła je ignorować. Zapewnia, że odwiedzając Polskę nie spotyka się z hejtem. 
Agnieszka Hyży nie zgadza się z Dodą w kwestii hejtu:

Agnieszka Hyży nie zgadza się z Dodą w kwestii hejtu: "Nie można podchodzić do tego aż tak ogólnikowo"

Gwiazdy
W ostatnim czasie znów jest głośno o Dodzie, a właściwie wokół jej procesu z byłym narzeczonym, od którego celebrytka miała rzekomo próbować wyłudzić milion złotych, grożąc mu wyjawieniem wyjątkowo kompromitujących materiałów. Choć Dorota początkowo podchodziła do zarzutów byłego partnera z uśmiechem, z tygodnia na tydzień sprawa robi się coraz bardziej poważna. W zeszłym tygodniu pojawił się artykuł, w którym Łukasz Pawelski wypunktował nieprawidłowości i dziwne "zbiegi okoliczności" towarzyszące procesom artystki. W efekcie w ostatnim czasie gwieździe coraz częściej zdarza się narzekać na hejt, z którym się spotyka. Pokusiła się nawet o stwierdzenie, że niedawny koncert Artyści przeciw nienawiści nic w tej kwestii nie zmienił. Zupełnie inne zdanie ma Agnieszka Hyży, według której nie można do tematu podchodzić aż tak ogólnikowo. Posłuchajcie.
Dorota Wellman:

Dorota Wellman: "Hejterów mam w du*ie"

Gwiazdy
Dorota Wellman przyznaje, że na co dzień spotyka się z ogromnym hejtem, ale za nic ma tego typu krytykę. Negatywne komentarze anonimowych osób nie są dla niej w żaden sposób konstruktywne, bo mają na celu tylko obrażanie i poniżanie. Dorota Wellman podkreśla, że choć gorzkich słów krytyki względem jej osoby jest bardzo dużo, to zazwyczaj je ignoruje. Stara się cieszyć życiem oraz spełniać zawodowo i prywatnie, nie zważając na to, czy komuś się to podoba, czy nie.
Gimper o hejcie i ludziach życzących mu śmierci:

Gimper o hejcie i ludziach życzących mu śmierci: "Miałem różne myśli, ale staram się do tego podchodzić z humorem"

Gwiazdy
Gimper, a właściwie Tomasz Działowy dał się poznać w sieci dzięki prężnie rozwijającemu się kanałowi na polskim YouTube. Filmy influencera obserwuje już ponad półtora miliona subskrybentów. Choć swoją popularność zdobywał dzięki kontrowersyjnym treściom oraz atakom i wyzwiskom kierowanym wobec innych youtuberów, producenci Tańca z gwiazdami ujrzeli w nim gwiazdę godną występom w show. W jednym z ostatnich wywiadów zdradził, że na co dzień spotyka się z ogromnym hejtem, a nawet komentarzami ludzi, którzy życzą mu śmierci. Gimper przyznał, że choć jest to na ogół przykre, stara się do tego podchodzić z humorem. Posłuchajcie.
Małgorzata Potocka chce założyć klinikę dla… hejterów!

Małgorzata Potocka chce założyć klinikę dla… hejterów! "To się nadaje do leczenia"

Gwiazdy
Od początku roku, kiedy opętany nienawiścią zamachowiec zamordował urzędującego wówczas prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza, w Polsce trwa nieustanna debata publiczna dotycząca zjawiska hejtu w sieci. Według badań Uniwersytetu SWPS co czwarty polski internauta padł jego ofiarą. Do obraźliwego komentowania innych ludzi przyznało się natomiast 11% badanych. Problem ten jest szczególnie bliski Małgorzacie Potockiej, której córka swego czasu znalazła się pod ostrzałem anonimowych trolli. Zdaniem aktorki, uciekające się do tak wulgarnych i tchórzliwych ataków osoby, są najzwyczajniej chore. Dlatego też chciałaby móc... leczyć je w specjalnej klinice, której celem byłoby zwalczanie bezpodstawnej agresji u młodych ludzi. Dobry pomysł?
Rozżalony Tomasz Niecik:

Rozżalony Tomasz Niecik: "Hejt na Justynę Żyłę przelał się później na mój teledysk"

Gwiazdy
Tomasz Niecik tłumaczy, że zaprosił Justynę Żyłę do współpracy przy teledysku, bo jego zdaniem znane osoby powinny się wspierać w różnych projektach. Uważa, że duety często są gwarancją sukcesu. Niestety, Tomasz nie spodziewał się, że występ Justyny w jego muzycznym dziele może mu jednak zaszkodzić. Muzyk przyznaje, że wielu jego fanom teledysk się nie spodobał. Udział  Żyły w klipie spotkał się ze sporą krytyką internautów. Niecik podkreśla jednak, że ich współpraca to czysto biznesowy układ. Dodał, że oboje są na fali, dlatego postanowili "zawojować świat".
Justyna Żyła o

Justyna Żyła o "Tańcu z gwiazdami": "Nie chcę pamiętać tego, co było złe"

Polska
- Tego co było złe nie chcę pamiętać. Konstruktywna krytyka jest zawsze przyjmowana - powiedziała Justyna Żyła tuż po drugim odcinku "Tańca z gwiazdami". Dodała też, że choć pojawił się hejt, dostała sporo życzliwych komentarzy. Oskar Netkowski rozmawiał z uczestnikami i jurorami najnowszej edycji "Tańca z Gwiazdami". Program budzi sporo emocji ze względu na udział Justyny Żyły. Zobaczcie, jak gwiazdy odpowiadały na pytania reportera WP i co ciekawego zdradziły.
Jest coraz gorzej. Wygląda jak zaplanowane uderzenie

Jest coraz gorzej. Wygląda jak zaplanowane uderzenie

Wiadomości
Księżna Meghan, członkini brytyjskiej rodziny królewskiej i żona księcia Harry'ego coraz częściej pada ofiarą internetowego hejtu. Skala zjawiska jest tak duża, że rodzina królewska wydała oficjalne oświadczenie. Prosi w nim użytkowników mediów społecznościowych, aby powstrzymali się od pełnych nienawiści komentarzy. Częstym obiektem obelg rzucanych w stronę księżnej jest jej afroamerykańskie pochodzenie. Rasistowskich wzmianek jest tym więcej, im bliżej do narodzin dziecka Meghan i Harry'ego. Kolor skóry dziecka często staje się przedmiotem dywagacji i komentarzy internautów. Brytyjska organizacja walcząca z internetowym hejtem przeanalizowała ponad 5000 obraźliwych tłitów. Okazało się, że za 70% postów odpowiada 20 powiązanych ze sobą kont, często udostępniających treści skrajnie prawicowe. Organizacja nie ma jednak dowodów, że jest to zaplanowane uderzenie w księżną. Hejterzy księżnej nazywają również jej związek z Harrym "kulturowym upadkiem". Choć rodzina królewska stara się opanowywać sytuacje, wylew hejtu może wymknąć się spod kontroli. W grudniu zeszłego roku brytyjscy neonaziści umieścili w internecie grafikę, na której do głowy księcia przystawiono pistolet i nazwano go "zdrajcą rasy". Sprawa została przekazana policji.
Węgrowska śmieje się w twarz hejterom:

Węgrowska śmieje się w twarz hejterom: "Czy wyście mnie widzieli kiedyś nieuśmiechniętą?"

Gwiazdy
Iwona Węgrowska z pewnością należy do najbardziej pozytywnych postaci rodzimego show biznesu. Pomimo licznych wzlotów i upadków w karierze, wokalistka zawsze prezentuje się z szerokim uśmiechem na ustach. W ostatnim wywiadzie celebrytka zdradziła, że przyzwyczaiła się już do tego, że ludzie zawsze będą mieli swoje zdanie na temat jej twórczości. Dodała także, że mimo że nie zgadza się na hejt w sieci, to zawsze stara się podchodzić do wszystkich ludzi z życzliwością i pozytywnym nastawieniem.
Rozczarowana Sarsa:

Rozczarowana Sarsa: "Hejt zrobił się modny"

Gwiazdy
Sarsa mówi stanowcze nie poniżaniu innych osób poprzez obraźliwe komentarze w internecie. Podkreśla też, że odwagi hejterom dodaje pozorna anonimowość i bezkarność. Wokalistka zadeklarowała swój udział w zainicjowanym przez Dodę koncercie Artyści przeciw nienawiści. Piosenkarka dodała, że w domowym zaciszu, często nie mając pomysłu na swoje życie, hejterzy szkalują, obrażają i pomawiają w sieci kogoś, kto ciężko pracuje na swój sukces. Sarsa wierzy, że hejt w końcu straci na popularności i w sieci zamiast obraźliwych komentarzy będzie się pojawiać konstruktywna krytyka. 
Zostawiasz krytyczne komentarze na profilach firm? Uważaj, są już wyroki

Zostawiasz krytyczne komentarze na profilach firm? Uważaj, są już wyroki

Polska
- Jeżeli krytyka jest rzetelna, ma umocowanie w faktach, to w takiej sytuacji internauta nie ma się czego bać. Natomiast jeżeli widać, że internaucie nie zależy na poinformowaniu innych, że jakaś usługa jest świadczona w sposób nienależyty, tylko widać złośliwość i chęć wyrządzenia krzywdy, to sądy reagują na to - mówiła w programie "Money. To się liczy" mec. Agnieszka Chajewska z kancelarii Kochański i Partnerzy.
poprzednie1 2 3 4 5 ... 7następne