Wyniki wyszukiwania dla:

hanoi

Liczba wyników: 5

Donald Trump powinien dostać Pokojową Nagrodę Nobla

Donald Trump powinien dostać Pokojową Nagrodę Nobla

Polska
Rozmowy między Donaldem Trumpem i Kim Dzong Unem zakończyły się wcześniej niż planowano. „Na szczycie przywódców USA i KRLD w Hanoi nie osiągnięto porozumienia" - ogłosił Biały Dom. Pijana kobieta wjechała w billboard propagujący trzeźwość. Po całym zdarzeniu kobieta uciekła z miejsca zdarzenia. 

"Miejsca nieznane" zwiastun ostatniego sezonu programu Bourdaina

Podróże
Anthony'ego Bourdaina nie trzeba przedstawiać. Był człowiek tak wyrazisty i jednocześnie otwarty, że programy z jego udziałem są wyjątkowo barwne. W "Miejscach nieznanych" odwiedza mało popularne, aczkolwiek bardzo wyjątkowe miejsca i sprawdza lokalną kuchnię. Na mapie podróży znajdzie się również stolica Wietnamu, Hanoi, gdzie Anthony będzie próbował lokalnej kuchni razem z Barrackiem Obamą, oraz wiele innych fascynujących i nieoczywistych miejsc.   Głównym celem podróży Anthony’ego Bourdaina jest odkrycie unikalnych smaków i aromatów lokalnego jedzenia z całego świata. To jednak nie wszystko: w miejscach, które odwiedza, zdarza mu się też mierzyć z politycznymi i społecznymi problemami jego mieszkańców.  Program ma na swoim koncie już pięć prestiżowych statuetek Emmy.
Prezydent w Wietnamie. Spotkaliśmy Andrzeja Dudę w Hanoi

Prezydent w Wietnamie. Spotkaliśmy Andrzeja Dudę w Hanoi

Wiadomości
Bez marynarki, ale z w towarzystwie ochroniarzy - tak prezydent Andrzej Duda spacerował ulicami Wietnamu. Choć wybrał się tam, by budować współpracę gospodarczą Polski z tym krajem, znalazł chwilę na przejście jedną z tamtejszych ulic i obejrzenie kolorowych witryn sklepowych. Kamera Wirtualnej Polski wszystko zarejestrowała.
#dziejesiewsporcie: piłkarz-szaleniec. Uderzył rywala

#dziejesiewsporcie: piłkarz-szaleniec. Uderzył rywala "z byka"

Sport
W meczu Pucharu AFC (azjatycki odpowiednik Ligi Europy) piłkarz Hanoi FC, Hoang Vu Samson, wyleciał z boiska. Zawodnik najpierw uderzył przeciwnika "z byka", a potem próbował pobić kolejnego. Na polu karnym doszło do sporego zamieszania. Zobaczycie także sesję Venus Williams. Amerykańska tenisistka pochwaliła się zdjęciami, jakie zrobiła dla jednego z magazynów. Możecie również obejrzeć popisy Johna Terry'ego. Zawodnik Chelsea pokazał, że jest nie tylko dobrym obrońcą, ale potrafi także uderzyć na bramkę rywala.
Te kociaki kochają jazdę motorem

Te kociaki kochają jazdę motorem

Ciekawostki
Cztery koty w roli pasażerów motocykla nie są widokiem, który można spotkać na co dzień. Właśnie taka scena ukazała się oczom kierowców jadących ulicami Hanoi w Wietnamie. Ponoć kierowca motocykla często zabiera swoich pupili na tego typu przejażdżki.