Wyniki wyszukiwania dla:

hanna gronkiewicz-waltz

Liczba wyników: 247

Hanna Lis radzi jak walczyć z

Hanna Lis radzi jak walczyć z "patopolitykami": "Musimy ich usunąć przy urnach"

Gwiazdy
Po tragicznych wydarzeniach z Gdańska na początku tego roku, wiele mówiło się w mediach o potencjalnym przełomie w stosunkach polsko-polskich i próbie pojednania sporów między zwaśnionymi frakcjami. Projekt niestety skończył się na ckliwych marzeniach, a kampania wyborcza do parlamentu europejskiego ponownie rozbudziła najgorsze instynkty wśród polityków. Zdaniem Hanny Lis to zadaniem obywateli jest zadbanie, żeby skrajnie niestosowne zachowanie nie miało miejsca w sferze politycznej. Jak sama przyznaje, podróżując często za granicę, musi słuchać słów krytyki pod kątem sytuacji w kraju. Idziemy do wyborów i dziękujemy takim osobom za tworzenie straszliwego klimatu wokół Polski na arenie międzynarodowej - instruuje prezenterka. Też marzy wam się, żeby polska klasa polityczna reprezentowała nieco wyższe standardy?
Hanna Lis wspomina PRL:

Hanna Lis wspomina PRL: "Wracają tamte wspomnienia, a to był bardzo ponury okres w historii Polski"

Gwiazdy
Na świecie nadal panuje moda na kolorowe lata 80.. Nieco gorzej przyjął się w Polsce, w której hulał wówczas PRL, a na półkach sklepowych świeciły pustki. W najnowszej rozmowie z serwisem Przeambitni.pl, dziennikarka Hanna Lis stwierdziła, że to w jaki sposób dzieli się dzisiaj naród, bardzo przypomina jej zamierzchłe czasy. Jedyną rzeczą z tamtego okresu, za którą tęskni jest natomiast bliższy kontakt z drugim człowiekiem. Zdaniem prezenterki łatwiej było się komunikować, kiedy nie rozpraszały nas powstające w zatrważającym tempie nowinki technologiczne.
Krzysztof Gojdź upaja się porażką Przetakiewicz:

Krzysztof Gojdź upaja się porażką Przetakiewicz: "Po co brać się za biznes, na którym się nie znasz"

Gwiazdy
Joanna Przetakiewicz ma w życiu dużo szczęścia. Dzięki związkowi z Janem Kulczykiem stała się sławna i została idolką wszystkich celebrytek szukających bogatych mężów. Od kilku lat promuje się też jako projektantka mody. Fankami La Manii są między innymi Hanna Lis i Ewa Chodakowska, które zachwycają się projektami Joanny. Celebrytka zaliczyła jednak kilka wpadek i nietrafionych biznesów. Jednym z nich okazało się prowadzenie restauracji. Porażkę Przetakiewicz skomentował Krzysztof Gojdź. Zdaniem celebryty nie można zająć się gastronomią tylko dlatego, że jest się miłośniczką kawioru i krewetek.
Marek Jakubiak skomentował zarobki Gronkiewicz-Waltz w NBP

Marek Jakubiak skomentował zarobki Gronkiewicz-Waltz w NBP

Polska
40 tys. zł - tyle Hanna Gronkiewicz zarabiała 20 lat temu jako prezes NBP. Kwotę ujawniła kilka dni temu w programie "Tłit". Do sprawy, również na antenie WP, odniósł się poseł Marek Jakubiak. - 20 lat temu 40 tys. zł to był majątek - podkreślił. - Ta nonszalancja będzie elementem programu naszej partii, na ukończeniu jest budowa siatki płac dla Rzeczpospolitej - dodał. Dopytywany, ile powinien zarabiać prezes NBP, odparł: "To musi być akceptowalne przez społeczeństwo. Mamy minimalną pensję. Jej wielokrotność powinna być zarobkami premiera czy ministra".
Gronkiewicz-Waltz ujawniła, ile zarabiała w NBP. Reakcja Jacka Sasina

Gronkiewicz-Waltz ujawniła, ile zarabiała w NBP. Reakcja Jacka Sasina

Polska
Hanna Gronkiewicz-Waltz ujawniła kilka dni temu w programie "Tłit", że 20 lat temu zarabiała jako prezes NBP ok. 40 tys. zł. Co na to Jacek Sasin? - 20 lat temu 40 tys. zł to była bardzo wysoka pensja, znacznie wyższa niż dzisiaj - wskazał szef Komitetu Stałego Rady Ministrów. Dopytywany o zarobki obecnego prezesa i jego dyrektorek, odpowiedział: "Obawiam się, że te 65 tys. zł to więcej niż zarabia prezes. Ale o tym dowiemy się, gdy wejdzie w życie przygotowana przez PiS ustawa". 
Nowy ruch Tuska. Gronkiewicz-Waltz składa deklarację

Nowy ruch Tuska. Gronkiewicz-Waltz składa deklarację

Polska
Według "Rzeczpospolitej", 4 czerwca może powstać nowy projekt polityczny Donalda Tuska. Jego robocza nazwa to Ruch 4 Czerwca. Do sprawy odniosła się w programie "Tłit" była prezydent Warszawy Hanna Gronkiewicz-Waltz. - Chętnie jako samorządowiec bym w tym uczestniczyła - zadeklarowała. Dopytywana o koalicję na wybory, stwierdziła, że ma "pretensje do Roberta Biedronia, że pod żadnym pozorem do niej nie wejdzie". - Mamy daleko idące naruszenie konstytucji, napięcia, podziały. Trzeba wspólnie walczyć o demokrację - przekonywała.
Tłit - Hanna Gronkiewicz-Waltz

Tłit - Hanna Gronkiewicz-Waltz

Tłit - najbardziej interaktywny program w sieci. Oglądaj codziennie, od poniedziałku do piątku, online na WP.PL. Zaprasza Marek Kacprzak. Gościem była Hanna Gronkiewicz-Waltz.

"Obnażenie PiS-u i prezesa". Gronkiewicz-Waltz o taśmach Kaczyńskiego

Polska
- Następuje obnażenie PiS-u i prezesa, który nigdy nie zwracał uwagi na sprawy materialne, a nagle okazuje się, że jest wielkim negocjatorem milionów. Nie chodzi o sprawdzenie, czy to było niezgodne z prawem czy nie, tylko o pokazanie obłudy - mówiła o taśmach z udziałem Jarosława Kaczyńskiego Hanna Gronkiewicz-Waltz w programie "Tłit". Pytana, czy prezes PiS sam zabierze w tej sprawie głos, odpowiedziała: "Nigdy. Zawsze będzie otoczony otoczony przez marszałków. Nie czuje takiej potrzeby".
Hanna Gronkiewicz-Waltz chwali Brudzińskiego.

Hanna Gronkiewicz-Waltz chwali Brudzińskiego. "Sprawdził się"

Polska
Była prezydent Warszawy Hanna Gronkiewicz-Waltz pytana była w programie "Tłit" o 3-miesięczny areszt dla jej stalkera. O "nieprzyjemnym incydencie" z jego udziałem mówiła w programie WP kilka tygodni temu. Wtedy też informowała, że zawnioskuje do szefa MSWiA ws. ochrony. - Muszę powiedzieć obiektywnie, że w moje sprawie minister Brudziński sprawdził się - oznajmiła Gronkiewicz-Waltz. Dopytywana o szczegóły, unikała jednak odpowiedzi. - Osoba, która prosi o ochronę, podpisuje pewne zobowiązanie - wskazała Gronkiewicz-Waltz.
Kolejny wypadek kolumny SOP. Gronkiewicz-Waltz mówi o

Kolejny wypadek kolumny SOP. Gronkiewicz-Waltz mówi o "skandalu"

Polska
W Wesołej pod Warszawą doszło do kolizji z udziałem samochodu Służby Ochrony Państwa. Jechał na sygnale, mimo że nie przewoził osoby ochranianej. - To skandal, żeby w ogóle jeździć na sygnale. Uważam, że nawet prezydent, premier, ministrowie nie powinni tego robić. Miałam ochronę BOR-u przez 9 lat. Na sygnale jeździłam raz, jak była straszna śnieżyca, by zdążyć na konferencję w Krynicy Górskiej, sławnym "polskim Davos". Użyto sygnałów dla celów bezpieczeństwa, a nie żeby pokazać: "kto ja nie jestem" - komentowała Hanna Gronkiewicz-Waltz w programie "Tłit". 
Hanna Gronkiewicz-Waltz ujawniła, ile zarabiała jako prezes NBP

Hanna Gronkiewicz-Waltz ujawniła, ile zarabiała jako prezes NBP

Polska
- To było 20 lat temu, dokładnie nie pamiętam, ale ok. 40 tys. zł miesięcznie. Ze wszystkim - tak Hanna Gronkiewicz-Waltz zareagowała w programie "Tłit" na pytanie, ile zarabiała jako prezes NBP. Przyznała, że były przypadki, że ktoś zarabiał więcej, ale nie w administracji, marketingu czy komunikacji. Jak powiedziała Gronkiewicz-Waltz, byli to specjaliści z nadzoru bankowego, z zakresu polityki pieniężnej, którzy zajmowali się rozliczeniami i nowymi technologiami. 
Ustawa o NBP.

Ustawa o NBP. "30 dni po uchwaleniu wybuchnie wielki skandal"

Polska
- Widać, że prezes Adam Glapiński bardzo niechętnie wykona ustawę, która się zbliża, i która ujawni wszystkie zarobki w NBP na wszystkich stanowiskach. Dowiemy się, jakie było rozpasanie za czasów Gronkiewicz-Waltz, Balcerowicza, Belki, jak NBP był drenowany. 30 dni po uchwaleniu ustawy wybuchnie wielki skandal - stwierdziła posłanka PiS Joanna Lichocka w programie "Tłit". Dopytywana o przyszłość Glapińskiego, wskazała, że skrócenie jego kadencji byłoby wbrew konstytucji. - Adam Glapiński może być spokojny o swoje stanowisko - oznajmiła Lichocka.
H. Zdanowska o śmierci Pawła Adamowicza:

H. Zdanowska o śmierci Pawła Adamowicza: "Warto się opamiętać"

Polska
- To jest ten czas, kiedy warto się się opamiętać i spojrzeć na przyszłość naszego kraju. Chcę, żeby polityczny testament Pawła dokonał się tu - powiedziała Mikołajowi Kunicy z Wirtualnej Polski prezydent Łodzi Hanna Zdanowska przed uroczystościami pogrzebowymi prezydenta Pawła Adamowicza.
Większa ochrona dla polityków? Tomasz Siemoniak komentuje

Większa ochrona dla polityków? Tomasz Siemoniak komentuje

Polska
- Nie da się ochronić wszystkich w Polsce. Są osoby bardziej zagrożone. Jeśli otrzymują pogróżki, jak Hanna Gronkiewicz-Waltz, to policja powinna wyciągać wnioski. Zdarzało się w przeszłości, że osoby publiczne dostawały ochronę policyjną. Władze państwowe, służby specjalne powinny być wyczulone na wszystkich, którzy próbują przesuwać linię agresji. W Gdańsku przesunięto ją do ostateczności - zginął człowiek. Pytanie, co my możemy zrobić jako media, politycy, żeby tej agresji było mniej. Zaczyna się od braku przyzwolenia - mówił Tomasz Siemoniak w programie "Tłit".
Tłit - Wydanie Specjalne

Tłit - Wydanie Specjalne

Wiadomości
Tłit - najbardziej interaktywny program w sieci. Oglądaj codziennie, od poniedziałku do piątku, online na WP.PL. Zaprasza Marek Kacprzak. Gośćmi wydania specjalnego byli: Błażej Spychalski, Katarzyna Lubnauer, Lech Wałęsa i Hanna Gronkiewicz-Waltz
Wzruszające słowa Hanny Gronkiewicz-Waltz po śmierci Pawła Adamowicza

Wzruszające słowa Hanny Gronkiewicz-Waltz po śmierci Pawła Adamowicza

Wiadomości
- Trzeba traktować śmierć Pawła jako biblijne ziarno, które obumarło, ale - miejmy nadzieję - da owoce. Jesteśmy na rozstaju. Między jedną drogą, by pogłębić podział, a drugą - refleksji, rezygnacji z podkręcania temperatury dyskusji. To nie jest proste. Nie można udawać, że nie ma agresywnych działań. Trzeba na nie odpowiadać, ale ważna jest forma - mówiła była prezydent Warszawy Hanna Gronkiewicz-Waltz w programie "Tłit".
Hanna Gronkiewicz-Waltz ujawnia: napiszę do szefa MSWiA ws. ochrony

Hanna Gronkiewicz-Waltz ujawnia: napiszę do szefa MSWiA ws. ochrony

Polska
- Miałam wczoraj nieprzyjemny incydent na uczelni. Napiszę list do ministra Brudzińskiego, żeby przydzielił mi choć na jakiś czas ochronę - ujawniła b. prezydent Warszawy Hanna Gronkiewicz-Waltz w programie "Tłit". - Mam nadzieję, że państwo stanie na wysokości zadania. Przez prawie 30 lat służyłam wolnej Polsce. Myślę, że mam do tego prawo - dodała. Dopytywana o prywatną ochronę, Gronkiewicz-Waltz odparła, że jej "prywatną ochroną" są jej mąż i znajomi. 
Hanna Gronkiewicz-Waltz: umiem śmiać się z siebie

Hanna Gronkiewicz-Waltz: umiem śmiać się z siebie

Polityka
Była prezydent Warszawy zapewniła, że nie ma nikomu za złe parodiowania jej osoby. - Mój ojciec nauczył mnie poczucia humoru. Myślę, że to po nim odziedziczyłam - powiedziała Hanna Gronkiewicz-Waltz.
Hanna Gronkiewicz-Waltz o powrocie do polityki

Hanna Gronkiewicz-Waltz o powrocie do polityki

Polityka
Była prezydent Warszawy wstrzymuje się z decyzją co do swojej politycznej przyszłości. Choć mówi się, że może wystartować w wyborach do Parlamentu Europejskiego lub Senatu, Hanna Gronkiewicz-Waltz mówi, że nikt się z nią w tej sprawie nie kontaktował.
Co dalej z Hanną Gronkiewicz-Waltz? Marcin Kierwiński odpowiada

Co dalej z Hanną Gronkiewicz-Waltz? Marcin Kierwiński odpowiada

Polska
- Jeśli chodzi o kwestie personalne, jeszcze na ten temat nie rozmawialiśmy. Nie zaczyna się budowania strategii wyborczej od zastanawiania się nad pojedynczymi osobami. Ale osobiście uważam, że Hanna Gronkiewicz-Waltz jest dla elektoratu warszawskiego bardzo ważną osobą i warto wykorzystać jej wiedzę, doświadczenie, rozpoznawalność i popularność - mówił Marcin Kierwiński (PO) w programie "Tłit". Dopytywany, czy w grę wchodzi Senat czy PE, unikał odpowiedzi.
Elegancka Lis puszcza dymki z elektronicznego papierosa

Elegancka Lis puszcza dymki z elektronicznego papierosa

Gwiazdy
Kilka lat temu Hanna Lis zaliczyła wpadkę z paczką papierosów. Prezenterka zapomniała schować ją tuż przed rozpoczęciem Panoramy, w związku z tym widzowie mogli zobaczyć, co pali. Pojawiły się nawet komentarze, że to jakaś kryptoreklama. Niemal rok po tym incydencie Hania powiedziała, że bardzo się go wstydzi i że zamierza rzucić palenie. Mimo zapewnień celebrytkę często można spotkać w towarzystwie nikotyny. Kilka dni temu pojawiła się na prezentacji biżuterii ZoZo Design. Tym razem zabrała ze sobą elektronicznego papierosa, który nie przeszkadzał w ożywionej rozmowie z innymi celebrytkami.
poprzednie1 2 3 4 5 ... 12następne