Wyniki wyszukiwania dla:

hammer

Liczba wyników: 4

Polska firma technologiczna podbija świat

Polska firma technologiczna podbija świat

Technologia
MPTech, czyli producent marek MyPhone oraz Hammer, to firma z Polski. Poza rodzimym rynkim podbili już 18 innych i to nie tylko w Europie środkowo-wshodniej. Smartfony z Polski trafiły też do sklepów w Niemczech, Francji czy Anglii.
Bennu zmierza ku Ziemi. NASA obliczyła kiedy możemy się zderzyć

Bennu zmierza ku Ziemi. NASA obliczyła kiedy możemy się zderzyć

Technologia
Planetoida Bennu najprawdopodobniej uderzy w Ziemię w 2135 roku. Tak policzyli eksperci z NASA. Obiekt namierzono w 1999 roku. Jednak teraz wiadomo kiedy można spodziewać się zderzenia. Szansa na to wynosi 1:2700. Dla porównania wygrana w totolotka wynosi 1:13983816. Eksperci z NASA pracują już nad tym jak uniknąć zagrożenia, bowiem zderzenie Ziemi z kolosem ważącym 77 mld ton skończyło by się wykończeniem życia na naszej planecie. Dwoma głównymi pomysłami są: rozbicie Bennu w drobny mak za pomocą bomby nuklearnej lub uderzenie w kolosa z taką siłą, by zmienić trajektorię jego lotu. Decyzje na temat statku Hammer, który najprawdopodobniej będzie miał za zadanie wykonać jedną z tych misji, zapadną na majowej konferencji w Japonii. Znawcy zwracają jednak uwagę, że uruchomienie Hammera może wcale nie gwarantować sukcesu. Istnieje wiele zmiennych, które mogą negatywnie wpłynąć na wykonanie zadania. Na przykład prędkość, z jaką Bennu będzie się do Ziemi zbliżał. Możliwe więc, że jeśli "wygramy" w tych zakładach, NASA może nie być w stanie nas uratować.

"Klatka po klatce" #9: McSweeney o problemach przed walką z Pudzianowskim

Inne
Najbliższy rywal Mariusz Pudzianowskiego miał ogromne problemy zdrowotne. Z tego też powodu James McSweeney ogłosił nawet zakończenie kariery. - Decyzja o zakończeniu kariery była dyktowana przez mojego lekarza. W walce z Karolem Bedorfem doznałem mikrowstrząsu. Zastosowano terapię i dopiero 6 miesięcy temu udało się mnie wyleczyć - wyjaśnił Brytyjczyk. "The Hammer" przekonuje, że jest w stu procentach zdrowy i może zmierzyć się z "Pudzianem". Rywal Polaka zdradził też kulisy negocjacji w sprawie starcia, które odbędzie się 22 października w Dublinie.
McSweeney w

McSweeney w "Klatka po klatce" 9: Pudzianowski nie jest zawodnikiem MMA

Inne
- Moim zdaniem Mariusz Pudzianowski nie jest zawodnikiem MMA. To wciąż strongman - powiedział w programie "Klatka po klatce" James McSweeney, który zmierzy się z Polakiem 22 października w Dublinie. Przed galą KSW "The Hammer" nie szczędzi uszczypliwych słów pod adresem "Pudziana". - Powiedział, że moze mnie sprowadzić do parteru kiedy zechce, ale według mnie jest średnikiem. Nie wydaje mi się, żeby znał jakąkolwiek technikę jiu-jitsu, a ja od lat mam czarny pas. Poddałem już wielu rywali. Jeśli mnie obali, to go poddam - zapowiedział w studiu WP Brytyjczyk.