Wyniki wyszukiwania dla:

grill

Liczba wyników: 122

Grill, co przynieść do picia? Ekspert: oczywistym wyborem jest piwo

Grill, co przynieść do picia? Ekspert: oczywistym wyborem jest piwo

Finanse
- Z grillem Polacy sobie akurat radzą, to nasza nowa pasja. Z czym na grilla? Oczywistym wyborem jest piwo. Choćby w supermarketach znajdziemy szeroką ofertę - powiedział w programie "Money. To się liczy" Radosław Froń, autor bloga "Paragraf w kieliszku". Jak dodał, ma nadzieję, że Polacy coraz chętniej będą sięgali po wino, szczególnie po to polskie.
Czyszczenie grilla. Zobacz, dlaczego to robić

Czyszczenie grilla. Zobacz, dlaczego to robić

Zdrowie
Wiosna i lat to czas, kiedy grillujemy na potęgę. Warzywa i mięso pieczemy zarówno na małych, składanych, jak i dużych grillach. Zanim zaczniemy to robić, ważne jest, by je umyć.  Zobacz film.
Pyszne pomysły na dania z grilla

Pyszne pomysły na dania z grilla

Kuchnia
Nie tylko kiełbasa, karkówka i szaszłyki. Te dania zachwycą niejedno podniebienie. Zobaczcie koniecznie.
Jak wyczyścić grilla za pomocą cebuli?

Jak wyczyścić grilla za pomocą cebuli?

Zdrowie
Sezon grillowy w pełni. Każdy kto lubi zajadać się grillowanymi produktami wie, że nie jest łatwo doczyścić grill po jego użyciu. Można oczywiście użyć środków chemicznych dostępnych w sklepach. Lepiej jest jednak użyć prostych, domowych sposobów. Wystarczy ci tylko... cebula.
Ceny mięsa. Wakacyjny grill już nie tak tani jak rok temu

Ceny mięsa. Wakacyjny grill już nie tak tani jak rok temu

Polska
- W najbliższym czasie ceny mięsa utrzymają się na obecnym poziomie - mówił w programie "Money. To się liczy" Witold Choiński, prezes Związku Polskie Mięso. - To powrót do normalności, bo rok temu ceny były bardzo niskie. Trzeba się przyzwyczaić do tych dzisiejszych - tłumaczył.
Jak wybrać najlepszą kiełbasę na grilla

Jak wybrać najlepszą kiełbasę na grilla

Styl życia
Sezon grillowy jest już w pełni. Dobre rozpalenie ognia to podstawa, ale jeszcze ważniejsze jest, żeby wybrać na ruszt najlepsze mięso. Obejrzyjcie wideo i sprawdźcie, na co trzeba zwrócić uwagę przy kupowaniu kiełbasy.
Saryusz-Wolski o Trzaskowskim.

Saryusz-Wolski o Trzaskowskim. "Zgubił busolę"

Wiadomości
- To bardzo kompetentna osoba, która zgubiła busolę moralną - powiedział Jacek Saryusz-Wolski w programie "Wyborczy Grill". Chodzi o Rafała Trzaskowskiego, który przez wiele lat był jego studentem i asystentem, a jest brany pod uwagę, jako przyszły kandydat na prezydenta Polski.
Saryusz-Wolski o Tusku.

Saryusz-Wolski o Tusku. "Powinien zostać pozwany"

Wiadomości
Jacek Saryusz-Wolski powiedział w programie "Wyborczy Grill", że Donald Tusk powinien zostać pozwany. Chodzi o słowa szefa Rady Europejskiej, w których miał porównać prezesa PiS do irańskiego ajatollacha.

"Tylko nie mów nikomu". "Za tym filmem stoi opozycja"

Wiadomości
Jacek Saryusz-Wolski zarzucił autorowi filmu "Tylko nie mów nikomu", że opublikował go w kampanii wyborczej "z błogosławieństwem" lub "na życzenie" "totalnej opozycji". - Tomasz Sekielski to jest TVN - powiedział polityk w programie "Wyborczy Grill".

"Wyborczy Grill". "PiS i Kościół zlekceważyli film Sekielskiego"

Wiadomości
Joanna Miziołek i Agata Szczęśniak przekonywały w "Wyborczym Grillu", że zarówno PiS, jak i Kościół, mieli nadzieję, że film Tomasza Sekielskiego "Nie mów nikomu" uda się przemilczeć. - Był czas, żeby tę bombę rozbroić - stwierdziła publicystka "Wprost".
Saryusz-Wolski o Tusku: skandaliczne zachowanie

Saryusz-Wolski o Tusku: skandaliczne zachowanie

Wiadomości
Jacek Saryusz-Wolski powiedział w programie "Wyborczy Grill", że Donald Tusk postępuje wbrew unijnym traktatom. Przewodniczącemu Rady Europejskiej, który pojawia się na politycznych wiecach w Polsce nic jednak nie grozi, bo traktat nie przewiduje kar. - Nikt sobie nie wyobrażał, że coś takiego można zrobić - stwierdził Saryusz-Wolski w rozmowie z Markiem Kacprzakiem.
Jacek Saryusz-Wolski gościem programu

Jacek Saryusz-Wolski gościem programu "Wyborczy Grill"

Wiadomości
Jest europosłem od 2004 roku. W nadchodzących wyborach do Parlamentu Europejskiego będzie ubiegał się o kolejną reelekcję. Jacek Saryusz-Wolski będzie gościem programu "Wyborczy Grill". Jeżeli macie do niego pytania, możecie zadać je przez platformę dziejesie.wp.pl. Wraz z Markiem Kacprzakiem serdecznie zapraszamy.
Marek Belka z uznaniem o Grzegorzu Schetynie i Donaldzie Tusku. Politycy PiS? To zaścianek

Marek Belka z uznaniem o Grzegorzu Schetynie i Donaldzie Tusku. Politycy PiS? To zaścianek

Polityka
W Koalicji Europejskiej są wybitne osobowości. Na przykład Grzegorz Schetyna, który skleił to, czego pozornie skleić się nie dało - chwalił w programie "Wyborczy Grill" lidera KE były premier Marek Belka. W superlatywach wypowiadał się też o premierze Donaldzie Tusku. Czy uważa, że Tusk powinien być kandydatem na prezydenta? - Leszek Miller jest tym pomysłem zachwycony - mówił prowadzący program Marek Kacprzak. - Jeśli Leszek Miller tak uważa, to ja też - zażartował Belka. Dodał jednak, że przemówienie Tuska na Uniwersytecie Warszawskim dowodzi, że jest to człowiek wielkiego kalibru.  - Po Aleksandrze Kwaśniewskim to kolejny człowiek, który się liczy na arenie międzynarodowej. Politycy PiS-u, to oni są koncepcyjnie i intelektualnie zaścianek - stwierdził kandydat Koalicji Europejskiej do Parlamentu Europejskiego.  
Marek Belka: to co PiS dał, trzeba zostawić. To co zabrał, trzeba oddać

Marek Belka: to co PiS dał, trzeba zostawić. To co zabrał, trzeba oddać

Polityka
Marek Belka, były premier i minister finansów, obecnie kandydat Koalicji Europejskiej w wyborach do Parlamentu Europejskiego nie ma wątpliwości, że rząd PiS zostawi swoim następcom dziurę w budżecie. Na pytanie, czy to oznacza, że nie uda się utrzymać programu 500+, 300+ i nie podnosić wieku emerytalnego odparł: "uda się". - To wszystko, co PiS dał, musi zostać. To wszystko co PiS zabrał, czyli m.in. praworządność, to trzeba ludziom oddać - stwierdził w programie "Wyborczy Grill".
Marek Belka: radzę prezesowi Jarosławowi Kaczyńskiemu obejrzeć film Sekielskiego

Marek Belka: radzę prezesowi Jarosławowi Kaczyńskiemu obejrzeć film Sekielskiego

Polityka
Były premier, kandydat Koalicji Europejskiej do Parlamentu Europejskiego nie ma złudzeń. Do drzwi negatywnych bohaterów filmu Tomasza Sekielskiego " Tylko nie mów nikomu" policja zapuka wtedy, gdy okaże się to korzystne "z punktu widzenia wyborczego". Radzi też prezesowi PiS Jarosławowi Kaczyńskiemu obejrzeć film Sekielskiego. - Dlatego że będzie się po prostu po tym filmie mądrzejszym i będzie się lepiej rozumiało odbiór społeczny - tłumaczył w programie "Wyborczy Grill".

"Wyborczy Grill". Marek Belka o filmie Sekielskiego: po 40 minutach wyłączyłem, to jest straszne

Polityka
- Po 40 minutach wyłączyłem, na raz nie da się tego obejrzeć, takie straszne to jest - stwierdził Marek Belka w programie "Wyborczy Grill" pytany, czy obejrzał już film Tomasza Sekielskiego "Tylko nie mów nikomu".  Zdaniem kandydata Koalicji Europejskiej do Parlamentu Europejskiego politycy PiS nie zdali egzaminu w sprawie pedofilii w Kościele. - Mówią "chrońmy nasze dzieci", brońmy je przed seksualizacją". Można zapytać, gdzie? Na parafiach? - mówił były premier.  Słowa Jarosława Kaczyńskiego, który stwierdził, że "atak na Kościół, jest atakiem na Polskę" nazwał "wielkim politycznym pudłem".
Marek Belka gościem programu

Marek Belka gościem programu "Wyborczy Grill"

Wiadomości
Były premier będzie gościem kolejnego odcinka programu "Wyborczy Grill". Marek Belka stanie w ogniu pytań prowadzącego oraz naszych internautów. Możecie je zadać przez platformę dziejesie.wp.pl. Wraz z Markiem Kacprzakiem serdecznie zapraszamy. 
Jarosław Wałęsa o przemówieniu Tuska.

Jarosław Wałęsa o przemówieniu Tuska. "Czekaliśmy na więcej"

Polityka
"Wyborczy Grill": Jarosław Wałęsa stwierdził w rozmowie z Markiem Kacprzakiem, że oczekiwania co do przemówienia Donalda Tuska były większe. Kandydat w wyborach do Parlamentu Europejskiego podkreślił jednak, że szef Rady Europejskiej nie mógł zadeklarować startu w wyścigu o prezydenturę.
Wyborczy Grill.

Wyborczy Grill. "Kwaśniewskizacja Tuska"

Wiadomości
Łukasz Mężyk stwierdził w "Wyborczym Grillu", że mamy do czynienia z "kwaśniewskizacją" Tuska. - Gdy rządzili, byli rozgrywającymi. Później wszystko, czego się dotknęli, nie wychodziło - stwierdził publicysta.
Jarosław Wałęsa gościem programu

Jarosław Wałęsa gościem programu "Wyborczy Grill"

Wiadomości
Jarosław Wałęsa będzie gościem w programie "Wyborczy Grill". Jeżeli macie do niego pytania, możecie zadawać je poprzez platformę dziejesie.wp.pl. Na program zaprasza Marek Kacprzak.
Ekologiczny grill. Jak go przygotować, żeby nie szkodzić środowisku

Ekologiczny grill. Jak go przygotować, żeby nie szkodzić środowisku

Polska
Grubsze, plastikowe naczynia wielorazowego użytku to dobre rozwiązanie i lepiej chroni środowisko - mówiła w programie "Money. To się liczy" Marta Grzybowska z WWF Polska. - Są one lepsze od jednorazowych naczyń także dlatego, że picie ciepłego napoju z takiego jednorazowego kubka oznacza, że tak naprawdę my ten plastik pijemy. Dobrym rozwiązaniem są też naczynia biodegradowalne - tłumaczyła.
poprzednie1 2 3 4 5 ... 6następne