green river killer

Liczba wyników: 66

Green Book - Viggo Mortensen uczy się romantyzmu

Zwiastun
Chociaż "Green Book" to przede wszystkim film o niewiarygodnej przyjaźni, to nie brakuje w nim również nutki romantyzmu. Wyjazd w trasę koncertową z Donem Shirleyem oznacza dla Tony’ego pierwszą tak długą rozłąkę z dziećmi i ukochaną żoną Dolores. Długodystansowe rozmowy telefoniczne są kosztowne, pozostają więc listy. Tony nie ma jednak lekkiego pióra do wyrażania czułych uczuć… Na szczęście nie jest to nic, nad czym nie można popracować...
Green Book - oficjalny zwiastun

Zwiastun
Drobny cwaniaczek z Bronxu zostaje szoferem ekstrawaganckiego muzyka z wyższych sfer i razem wyruszają na wielotygodniowe tournée. Ich wspólna podróż, pełna zaskakujących przygód, okaże się początkiem nieprawdopodobnej przyjaźni...
Green Book - zwiastun

Zwiastun
Mahershala Ali jako wybitny muzyk i Viggo Mortensen w roli jego włosko-amerykańskiego szofera! „Green Book” to obsypana nagrodami prawdziwa historia niewiarygodnej przyjaźni, zdobywca trzech Złotych Globów i jeden z największych faworytów wyścigu o oscarowe statuetki! Film trafi do kin w Polsce 15 lutego, ale już teraz można oglądać go na pokazach przedpremierowych.
Nino o biznesie - Adam Ringer: 58 kawiarni, zero zysku

Polska
- To jest bardzo dochodowy biznes, ale ten cały zysk, który jest wypracowywany, jest inwestowany. To są bardzo drogie imprezy, np. zrobienie tej kawiarni, w której siedzimy, kosztowało 1 200 000 zł - mówił Nino Dżikiji Adam Ringer, prezes Green Cafe Nero. Biznesmen przyznał, że żyje z innych biznesów, a pierwszą pensję z Nero wypłacił sobie po 10 latach od założenia sieci.
Nino o biznesie - Adam Ringer: najdroższe jest puste krzesło

Polska
- Czterech studentów składa się na jedną herbatę i przygotowuje się do sesji przez 4 godziny. Jaka jest nasza odpowiedź na takie sytuacje? Większe kawiarnie, bo najdroższe jest puste krzesło - mówił w programie "Nino o biznesie" prezes sieci Green Cafe Nero Adam Ringer. Biznesmen odczarowywał też mit kawiarni, jako łatwego i przyjemnego sposobu na życie i mówił, ile kosztowała go epidemia salmonelli w kawiarniach sieci.
Nino o biznesie - Adam Ringer: kawa sypana to żart

Polska
- Kiedyś sprzedawano głównie kawę zieloną i palono ją na patelni, potem w rożnych formach się tą kawę robiło, była tzw. kawa po turecku. A potem przyszły wielkie amerykańskie koncerny i zniszczyły kawę. Teraz widzimy, że jest powrót do autentycznych form robienia kawy - mówił Nino Dżikiji prezes sieci kawiarni Green Caffe Nero. Biznesmen zdradził też, czym kieruje się, wybierając lokalizację nowej kawiarni i kto najchętniej kupuje u niego kawę.
River Plate najlepszą klubową drużyną w Ameryce Południowej!

Piłka nożna
Po raz czwarty w historii piłkarze River Plate Buenos Aires zostali klubowymi mistrzami swojego kontynentu. Triumf w Copa Libertadores zapewniło im zwycięstwo w rewanżowym meczu tych prestiżowych rozgrywek. W rozgrywanym w Madrycie spotkaniu "Milionerzy" wygrali 3:1 ze swoim odwiecznym rywalem, Boca Juniors. W regulaminowym czasie gry obie drużyny zdobyły po jednej bramce, a ponieważ pierwszy mecz także zakończył się remisem (2:2), sędzia zarządził w dogrywkę. W niej grające z przewagą jednego zawodnika (a w samej końcówce nawet w podwójnej przewadze) River Plate strzeliło dwa gole i rozstrzygnęło losy tytułu na swoją korzyść.
#dziejesiewsporcie: piłkarz Borussii Dortmund to matematyczny geniusz!

Piłka nożna
Na boisku nie do przejścia, poza boiskiem genialny matematyk. Zawodnik Borussii Dortmund, Manuel Akanji był gościem programu w szwajcarskim kanale SRF Sport i zaprezentował swój talent do mnożenia w pamięci. Osoby z widowni podawały dwucyfrowe liczby, które piłkarz musiał pomnożyć. Z pierwszym zadaniem poradził sobie błyskawicznie, a prezenter nie zdążył nawet wbić liczb do kalkulatora. Z drugim, potrzebował już kilku sekund, ale i tak był szybszy od prowadzącego. To się nazywa talent! Pokażemy Wam także, co wyprawia Deontay Wilder przed walką z Tysonem Furym. Na koniec zaś poznacie piękną partnerkę bramkarza River Plate Franco Armaniego.
Wielki mecz w Buenos Aires! Superclasico na remis!

Piłka nożna
Remisem 2:2 zakończyło się pierwsze finałowe spotkanie Copa Libertadores pomiędzy Boca Juniors a River Plate. Gospodarze dwukrotnie obejmowali w tym meczu prowadzenie, "Milionerom" w obu przypadkach udawało się jednak doprowadzić do remisu. Na gola Abili odpowiedzieli strzałem Pratto już minutę na później. Trafienie Benedetto w doliczonym czasie gry pierwszej połowy pozwoliło Boca Juniors schodzić na przerwę w lepszych nastrojach. W 60 minucie Izquierdoz samobójczym strzałem doprowadził jednak do remisu. W końcówce miejscowi mieli jeszcze szanse przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść, nie udało im się jednak wyprowadzić decydującego ciosu. Rewanż za dwa tygodnie, 24 listopada o godz. 21.00, na żywo wyłącznie w Sportklubie!
Finały Copa Libertadores na żywo wyłącznie w Sportklubie!

Piłka nożna
Lepszego zakończenia sezonu nie można było sobie wyobrazić! W finałach Copa Libertadores, najbardziej prestiżowych klubowych rozgrywek w Ameryce Południowej, o trofeum walczyć będą Boca Juniors i River Plate. To pierwsze finałowe Superclasico, czyli derby dwóch legendarnych klubów z Buenos Aires, w blisko 60-letniej historii Copa Libertadores. Decydujący dwumecz zaplanowano na 10 i 24 listopada - oba spotkania na żywo wyłącznie w Sportklubie!
Palmeiras walczył, ale to Boca Juniors gra dalej!

Piłka nożna
Piłkarze Boca Juniors, remisując 2:2 w Sao Paulo, awansowali do finału Copa Libertadores. Argentyńczycy byli w uprzywilejowanej sytuacji, pierwszy mecz na własnym obiekcie wygrali bowiem 2:0. W rewanżu szybko objęli prowadzenie, które nieco... uśpiło ich na początku drugiej połowy. Wówczas Brazylijczycy zdobyli dwie bramki i mieli jeszcze pół godziny na odrobienie strat. W 70. minucie przyjezdni wyprowadzili jednak decydujący cios, zdobyli wyrównującego gola premiującego ich do finału. W nim "Los Xeneizes" zmierzą się z River Plate. Oba finałowe mecze na żywo w Sportklubie - 7 i 28 listopada.
VAR zdecydował! River Plate w finale Copa Libertadores!

Piłka nożna
Niemożliwego wydawało się dokonali piłkarze River Plate w półfinale najważniejszych klubowych rozgrywek w Ameryce Południowej. Po porażce w pierwszym domowym meczu z Gremio 0:1, Argentyńczycy do 82. minuty w takim samym stosunku przegrywali w rewanżu w Porto Alegre. Mimo tego zdołali zwyciężyć 2:1, decydującą bramkę strzelając z rzutu karnego podyktowanego po konsultacji z sędziami VAR. Spotkanie zostało przedłużone aż o 13 minut, gospodarze długo nie potrafili bowiem pogodzić się z decyzją arbitra o podyktowaniu "jedenastki".
Potężna przepychanka w półfinale Copa Libertadores

Piłka nożna
Niesmaczną przepychanką zakończyło się spotkanie Gremio - River Plate w półfinale Copa Libertadores. Przy stanie 1:1 arbiter podyktował dla gości rzut karny, który - skutecznie wykonany - eliminował Brazylijczyków z dalszych gier. Miejscowi nie byli w stanie pogodzić się z decyzją sędziego, a na boisku rozpętała się awantura. Brylował w niej Matheus Bressanelli, który został ukarany czerwoną kartką, ale długo nie chciał opuścić murawy. Ostatecznie spotkanie zostało przedłużone o ponad 7 minut, a goście wygrali je 2:1 i awansowali do wielkiego finału.
Gremio bliżej wielkiego finału Copa Libertadores

Piłka nożna
W pierwszym półfinałowym spotkaniu Copa Libertadores piłkarze Gremio Porto Alegre wygrali na wyjeździe z River Plate 1:0. Argentyńczycy przez cały mecz posiadali inicjatywę, częściej zagrażali bramce rywali, to goście zadali jednak decydujący cios. Bramka Michela zdobyta strzałem głową po rzucie rożnym zapewniła im niezwykle cenne zwycięstwo i znacznie zwiększyła ich szanse na awans do wielkiego finału rozgrywek.
Wizyta na stoisku firmy Green Cell #PGA2018

Technologia
Korzystając z obecności na PGA 2018, odwiedziliśmy także ekspozycję firmy Green Cell, która – jak sama twierdzi – jest liderem technologii elektro-mobilnych. Producent ten zabrał ze sobą kilka bardzo ciekawych urządzeń, w tym aktywny koncentrator USB 3.0 typu C, wyposażony w aż siedem różnych wejść.
Gigantyczne ptaki-słonie

Nauka
Badacze odkryli skamieniałości wielkich stworzeń, sprzed około 10 tysięcy lat. Kości znaleziono w rzece Christmas River na Madagaskarze. Mowa o mamutakach – wymarłych, nielotnych ptakach, które mierzyły nawet 3 metry i ważyły 500 kg. Mieszkały na moczarach Madagaskaru. Żyły tam od czasów plejstocenu do co najmniej 1000 roku. To jedne z największych ptaków, które kiedykolwiek chodziły po naszej planecie.
Pogrom w Porto Alegre! Gremio w półfinale Copa Libertadores!

Piłka nożna
Najmniejszych problemów z wywalczeniem awansu do półfinału Copa Libertadores nie mieli piłkarze Gremio. Brazylijczycy po wygranej w pierwszym meczu z Atletico Tucuman, przed własną publicznością musieli obronić dwubramową zaliczkę. Podopieczni Renato Portaluppiego zrobili jednak znacznie więcej, rozgromili Argentyńczyków 4:0 i w wielkim stylu awansowali do półfinału Pucharu Wyzwolicieli. W nim ich rywalami będą zawodnicy River Plate Buenos Aires.
River Plate w najlepszej czwórce Copa Libertadores!

Piłka nożna
W pierwszym ćwierćfinale najbardziej prestiżowych klubowych rozgrywek w Ameryce Południowej piłkarze River Plate wygrali na El Monumental z Independiente 3:1. Licznie zgromadzeni na stadionie kibice na gole musieli czekać aż do drugiej połowy. Tuż po jej rozpoczęciu miejscowi objęli prowadzenie, goście relatywnie szybko wyrównali, ostatnie słowo należało jednak do „Milionerów”. Bramki Juana Quintero i Rafaela Borre zapewniły gospodarzą wygraną i awans do kolejnej rundy Copa Libertadores.
River Plate miażdży, Corinthians za burtą Copa Libertadores

Piłka nożna
Piłkarze River Plate w rewanżowym meczu 1/8 finału Copa Libertadores pewnie wygrali 3:0 z Racingiem, a ponieważ w pierwszym spotkaniu bezbramkowo zremisowali z rywalami, pewnie awansowali do najlepszej ósemki rozgrywek. W kolejnej rundzie czeka ich konfrontacja z następną argentyńską drużyną, Independiente. Niespodzianką zakończył się mecz w Sao Paulo, w którym Corinthians wygrało wprawdzie z Colo Colo 2:1, wskutek porażki w pierwszym spotkaniu, nie odrobiło jednak pełni strat i znalazło się za burtą rozgrywek. Chilijczycy to jedyny zespół spoza Argentyny i Brazylii, który zdołał przebić się do ćwierćfinału Pucharu Wyzwolicieli.
Ruch w Green Caffe Nero po sytuacji z zatruciami nie spadł aż tak bardzo.

Ruch w Green Caffe Nero po sytuacji z zatruciami nie spadł aż tak bardzo. "Mniej więcej o 5, 6 proc."