Wyniki wyszukiwania dla:

goulart

Liczba wyników: 4

#dziejesiewsporcie: piękna Brazylijka na Mykonos

#dziejesiewsporcie: piękna Brazylijka na Mykonos

Sport
Izabel Goulart jest jedną z "Aniołków" Victoria's Secret, a prywatnie żoną bramkarza z Niemiec, Kevina Trappa. Powabna brazylijska piękność pochwaliła się zdjęciami z greckiej wyspy, gdzie spędza wakacje. Mykonos nie mogło mieć lepszej reklamy. Zobaczycie również koszykarski trening w wykonaniu Neymara, a także taneczne popisy Ołeksandra Zinczenki, piłkarza Man City.
#dziejesiewsporcie: zawodnik Bellatora bezlitośnie skrytykował „Popka”

#dziejesiewsporcie: zawodnik Bellatora bezlitośnie skrytykował „Popka”

Sport
Walka z Robertem Burneiką odbędzie się na gali KSW w Warszawie. Paweł "Popek" Mikołajuw przygotowuje się do niej solidnie, a może tylko mu się tak wydaje. Kiedy jego trening zobaczył Adam Maciejewski (zawodnik Bellatora), był załamany. - Jeżeli to jest przygotowanie do profesjonalnej walki MMA, to tylko trzeba się modlić, żeby nie stało się jakieś nieszczęście - napisał. Zobaczymy także, jak inne dziewczyny do ćwiczeń namawia Izabel Goulart. Brazylijska modelka jest dziewczyną Kevina Trappa, piłkarza PSG. Zobaczymy także, jak na treningu błyszczał Cristiano Ronaldo.
Jak tańczyć sambę?

Jak tańczyć sambę?

Styl życia
Nasza reporterka Kinga Kwiecień w poszukiwaniu gorących brazylijskich klimatów w środku zimy! Adriana Goulart, instruktorka samby opowiada, dlaczego ten taniec jest symbolem brazylijskiego karnawału. Zapoznamy się także z podstawowymi krokami, czyli samba dla każdego.
#dziejesiewsporcie: Robinho robi furorę

#dziejesiewsporcie: Robinho robi furorę

Piłka nożna
Pamiętacie jeszcze Robinho? Były piłkarz Realu Madryt, Manchesteru City i Milanu podobnie jak wielu kolegów wybrał się na piłkarską emeryturę do Azji. Brazylijczyk regularnie zdobywa bramki w barwach Guangzhou Evergrande. W zespole nie brakuje z resztą jego rodaków ? Paulinho, Elkeson, Ricardo Goulart. Jest również Włoch, z którym Robinho grał w lidze włoskiej ? Alberto Gilardiono. Czyżby niedługo liga chińska trafiła pod strzechy nawet w Europie?