Wyniki wyszukiwania dla:

garmaż odzieżowy

Liczba wyników: 6

Mucha wraca na ścianki posyłając gorące buziaczki

Mucha wraca na ścianki posyłając gorące buziaczki

Gwiazdy
Mimo bardzo obiecujących początków kariery pod przewodnictwem Andrzeja Wajdy, Anna Mucha szybko wpadła we flirt z show biznesem, od którego najwyraźniej trudno jest się jej odciąć. Pomimo zapowiadanego odpoczynku od mediów, aktorka pojawiła się ostatnio na imprezie organizowanej przez nowy sklep odzieżowy online. Wyraźnie stęskniona za obecnością fotoreporterów Mucha, posyłała im namiętne całusy. Nie rozstawała się również ze swoim telefonem, z którego nagrywała relację na żywo dla swoich fanów.
Pomysł na biznes: Garmaż odzieżowy

Pomysł na biznes: Garmaż odzieżowy

Finanse
Koszulki,bluzy i dodatki z autorskimi, zabawnymi grafikami - to pomysł na biznes Bartka Nowakowskiego, właściciela garmażu odzieżowego Chrum.com. To nie jest zwykły sklep. Wyglądem nawiązuje do sklepu mięsnego z białymi płytkami, ladą chłodniczą i hakami, na których wiszą pluszowe półtusze. - W naszej marce wszystko jest oryginalne - od projektów po wygląd naszego sklepu. Nie ma drugiego takiego miejsca - mówi Nowakowski. - Wszystkie produkty powstają w naszych głowach. Projektujemy je w pracowni i szyjemy we własnej szwalni w Warszawie. Od początku do końca mamy pełną kontrolę nad procesem produkcji - dodaje. Firma powstała w 2002 roku. Była dodatkowym zajęciem dla pracującego wówczas w agencji reklamowej właściciela. Po 10 latach postanowił on odświeżyć swój pomysł. W 2013 roku otworzył sklep stacjonarny. Pomysł okazał się strzałem w dziesiątkę. W ciągu kolejnych 12 miesięcy Chrum.com zarobił swój pierwszy milion złotych. Zobacz nowy odcinek programu "Pomysł na biznes".
Mlynkowa wzoruje się na Przetakiwicz? Też zainwestowała w butik

Mlynkowa wzoruje się na Przetakiwicz? Też zainwestowała w butik

Gwiazdy
Odkąd Halina Mlynkova odeszła z zespołu Brathanki, jej kariera wyraźnie spowolniła. Piosenkarka usilnie podejmuje próby powrotu do muzycznej ekstraklasy, ale nic z tego nie wychodzi. Okazuje się jednak, że niedawno znalazła nowy sposób na zarabianie pieniędzy, inwestując w… butik odzieżowy. W rozmowie dla portalu PrzeAmbitni zachwycała się światem mody. 
Tak się robi modę w Polsce. Zobacz LPP od kuchni

Tak się robi modę w Polsce. Zobacz LPP od kuchni

Moda
LPP to największa polska firma odzieżowa, właściciel 5 znanych marek modowych: Reserved, Cropp, Mohito, House i Sinsay. W ciągu 2 lat LPP podwoi produkcję odzieży w Polsce. Dziś polski gigant odzieżowy ma 1,7 tys. sklepów w 19 krajach. Najnowsze kolekcje trafiają m.in. do Londynu, Berlina czy Abu Dabi. W 2017 roku firma wyprodukuje w Polsce 5 mln sztuk odzieży. Obecnie dla LPP w Polsce szyje 1000 osób w 50 zakładach odzieżowych. Zobacz, jak powstaje odzież "made in Poland".
Życie wśród ruin. Tak mieszkano w powojennej Warszawie

Życie wśród ruin. Tak mieszkano w powojennej Warszawie

Styl życia
Jak wyglądało życie codzienne wśród ruin powojennej Warszawy będzie można zobaczyć od 20 lutego w Domu Spotkań z Historią. Na zdjęciach ze zbiorów PAP dokumentujących pierwszą powojenną dekadę widać m.in. rodzinny posiłek w kamienicy bez jednej ze ścian, czy ...wielbłąda reklamującego sklep odzieżowy.
Okradli sklep odzieżowy. Kto rozpoznaje złodziei?

Okradli sklep odzieżowy. Kto rozpoznaje złodziei?

Polska
Policjanci poszukują sprawców kradzieży, do jakiej doszło w jednej z sieciówek odzieżowych galerii handlowej przy ul. Witosa w Lublinie. Kamera zarejestrowała m.in. sylwetkę kobiety i mężczyzny, którzy razem przechadzali się miedzy wieszakami z ubraniami. Zadaniem kobiety było wybieranie konkretnych ubrań, zaś jej towarzysza, chowanie do specjalnie przygotowanej siatki. Skradziony łup przekazywany był następnie do drugiego z mężczyzn, który wynosił towar na zewnątrz.