Wyniki wyszukiwania dla:

filip pławiak

Liczba wyników: 149

Woliński o redakcji polskiego

Woliński o redakcji polskiego "Vogue’a": "To nie są panie, które chodzą na shopping"

Gwiazdy
Wkrótce na polskim rynku zadebiutuje polska edycja kultowego Vogue'a. Biblia mody ukazuje się od 1892 roku i dotychczas doczekała się 22 edycji. Pierwsze doniesienia medialny wskazywały na to, że prawa do tytułu wykupił Sebastian Kulczyk. Sam zainteresowany zaprzeczył tym informacjom. Szybko okazało się, że kluczową rolę w projekcie odegra nie on, a jego żona. Katarzyna Jordan-Kulczyk będzie wydawcą polskiej edycji Vogue'a. Redaktorem naczelnym został Filip Niedenthal. Małgorzata Bela natomiast ma odpowiadać za koncepcję i realizację sesji, artykułów i wywiadów zamieszczanych w magazynie oraz za kontakty z branżą modową. Taki skład personalny bardzo odpowiada Dawidowi Wolińskiemu:Czekam na polskiego Vogue’a. Ludzie, którzy się tym zajęli, sobie świetnie prowadzą, mają ogromną wiedzę. Jako jedni z niewielu w Polsce mają wyksztalcenie w tym kierunku, cieszę się, że to zostało nagrodzone. Że o modzie nie mówi pani,  która chodzi na shopping i wyczytuje wiedzę z metek i przepisów jak prać, tylko ludzie, którzy mają świadomość mody. Oni ją znają, wiedzą, co docenić w modzie, to nauka jak każda inna.
Chałka nie tylko na słodko

Chałka nie tylko na słodko

Kuchnia
Chałkę najczęściej jadamy na słodko – z dżemem, miodem, twarożkiem i kubkiem mleka. Jednak Filip Głodek, szef kuchni przekonuje, że tę słodką bułkę można wykorzystać jako podstawę do innych dań. Na stole pojawiła się więc chałka ze smażoną wołowiną i majonezem kaparowym oraz z grillowanym serem halloumi.
Inter Cars: Nivette zwycięża w 14. Rajdzie Gdańsk Baltic Cup

Inter Cars: Nivette zwycięża w 14. Rajdzie Gdańsk Baltic Cup

Polska
Niedziela była ostatnim dniem drugiej rundy Inter Cars Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski rozgrywanej na nawierzchni szutrowej. Najlepsza okazała się załoga Filip Nivette i Kamil Heller. Kierowca z Warszawy zdobył 28 pkt. i umocnił się na prowadzeniu w klasyfikacji generalnej. - Komplet punktów zebrany. Plan został zrealizowany w 100 procentach. Wygrany Power Stage mimo asekuracyjnej jazdy z dwoma zapasami. Jechaliśmy czysto i to wystarczyło by po raz drugi zdobyć Bałtyk - komentował swoją wygraną Nivette.
Rajd Gdańsk Baltic Cup: Sobota dla Filipa Nivette i Kamila Hellera

Rajd Gdańsk Baltic Cup: Sobota dla Filipa Nivette i Kamila Hellera

Polska
Piękna, słoneczna pogoda towarzyszyła wszystkim załogom, które wystartowały pierwszego dnia w Inter Cars Rajdowych Samochodowych Mistrzostwach Polski 14. Rajdzie Gdańsk Baltic Cup. Jedyna szutrowa runda w kalendarzu RSMP zapowiadała ogromne emocje dla kibiców i wśród zawodników. Od samego początku ton rywalizacji nadawał Filip Nivette i Kamil Heller jadący Skodą Fabią R5.  Polska załoga wyprzedza o 13,2 sek. Dominykasa Butvilasa i Renatasa Vaitkeviciusa.
Książe Filip znika z życia publicznego.

Książe Filip znika z życia publicznego. "Często zarzuca się mu seksizm i rasizm"

Wiadomości
Tydzień temu informowaliśmy o niepokojących wiadomościach napływających z Wielkiej Brytanii dotyczących stanu zdrowia 95-letniego księcia Filipa.  W nocy ze środy na czwartek odbyło się nieplanowane spotkanie pracowników Pałacu Buckingham. The Sun zasugerował nawet, że mąż Królowej Elżbiety może nie żyć.
Chajzer pokazał zdjęcie gołej klaty z młodości

Chajzer pokazał zdjęcie gołej klaty z młodości

Gwiazdy
Filip Chajzer należy do dzieci znanych rodziców, które wierzą, i przekonują, że nazwisko i rodzinne koneksje nie tylko nie pomogły im w karierze, ale wręcz przeszkadzały. Zupełnie przypadkiem oczywiście promuje się z ojcem w telewizji. I pewnie równie niezamierzenie wydali właśnie wspólną książkę, Chajzerów dwóch. Promując dzieło w TVN-ie pochwalili się rodzinnymi zdjęciami, w tym fotką nagiej klaty Zygmunta. Ten ostatni przekonywał, że ma z synem naprawdę dobry kontakt.Nasze relacje są fajne, ale czasami zdarzają się różnice zdań. Chociażby sprawa porządku - powiedział Zygmunt. Chce mi wyciąć zielone na nowej działce. Chce mi wyciąć sosenki - żalił się Filip. Nasza książka jest o tym, że fajnie jest mieć fajnego ojca. Ta relacja jest inna niż relacja dziecka z matką. Ojciec jest pomijany, a tej relacji poświęca się bardzo dużo czasu.Jak Filip był dzieckiem, to rzadko bylem w domu, Filip był z mamą, a ja byłem od święta. Uczyłem jeździć na rowerze i grać w piłkę, budowaliśmy relacje na zasadach sportowo-zabawowych. Teraz widzimy się częściej.  
Królowa Elżbieta II i książę Filip - niezwykła królewska para

Królowa Elżbieta II i książę Filip - niezwykła królewska para

Świat
Od 9 września 2015 królowa Elżbieta II jest najdłużej panującym monarchą Wielkiej Brytanii Do tego czasu rekord należał do jej prababci królowej Wiktorii panującej 63 lata, 7 miesięcy i 2 dni.   Rekordzistą jest także książę Filip, jako - najstarszy współmałżonek kiedykolwiek panującego monarchy brytyjskiego w historii. Niezwykłe życie niezwykłej pary. 
Mąż królowej Elżbiety rezygnuje z obowiązków

Mąż królowej Elżbiety rezygnuje z obowiązków

Wiadomości
Informacja o nocnej naradzie przedstawicieli Pałacu Buckingham postawiła na nogi brytyjskich dziennikarzy. Spodziewali się, że może chodzić o śmierć Elżbiety II. Prawda okazała się inna - książę Filip, 95-letni mąż królowej, rezygnuje z oficjalnego reprezentowania dworu ze względu na stan zdrowia.
Chajzer:

Chajzer: "Drogi Januszu oderwij się od baby, droga Grażyno, zostaw jaja. Oglądaj Milionerów"

Gwiazdy
W okresie świątecznym TVN wyemituje odcinki specjalne z udziałem gwiazd stacji. W trosce o odpowiednią oglądalność wielkanocnych nagrań do gry zaproszono Kingę Rusin i Piotra Kraśko, Małgorzatę Rozenek-Majdan i Radosława Majdana oraz Filipa i Zygmunta Chajzerów. Mamy dla Was zwiastun odcinków specjalnych, w którym na szczególną uwagę zasługuje atak śmiechu Kraśki, zdenerwowanie Rusin i obawy Rozenek, co do tego czy nie skompromitowała się w oczach matki. Niedobrze mi. Hubert! - wrzasnęła Kinga Rusin.Moja mama, jak to obejrzy to powie: Jak mogłaś tego nie wiedzieć - żaliła się Małgosia Rozenek.Można poluzować krawat? - zapytał Radosław Majdan."Drogi Januszu oderwij się od baby, droga Grażyno, zostaw w spokoju jaja. Oglądaj Milionerów" - zachęca do oglądania Filip Chajzer. Odpowiecie na apel Filipa? Będziecie oglądać?
Mamy zwiastun

Mamy zwiastun "Milionerów" z Małgonią i Radziem. "Można poluzować krawat? Niedobrze mi!"

Gwiazdy
W okresie świątecznym TVN wyemituje odcinki specjalne z udziałem gwiazd stacji. W trosce o odpowiednią oglądalność wielkanocnych nagrań do gry zaproszono Kingę Rusin i Piotra Kraśko, Małgorzatę Rozenek-Majdan i Radosława Majdana oraz Filipa i Zygmunta Chajzerów. Mamy dla Was zwiastun odcinków specjalnych, w którym na szczególną uwagę zasługuje atak śmiechu Kraśki, zdenerwowanie Rusin i obawy Rozenek, co do tego czy nie skompromitowała się w oczach matki. Niedobrze mi. Hubert! - wrzasnęła Kinga Rusin.Moja mama, jak to obejrzy to powie: Jak mogłaś tego nie wiedzieć - żaliła się Małgosia Rozenek.Można poluzować krawat? - zapytał Radosław Majdan.Drogi Januszu oderwij się od baby, droga Grażyno, zostaw w spokoju jaja. Oglądaj Milionerów - zachęca do oglądania Filip Chajzer. Odpowiecie na apel Filipa? Będziecie oglądać?
 Filip Bobek jest miłośnikiem selfie.

Filip Bobek jest miłośnikiem selfie. "Wiem, co powinno mieć, żeby było dobre!"

Gwiazdy
Filip Bobek od lat próbuje wrócić na szczyt popularności, który zdobył dzięki roli Marka Dobrzańskiego w BrzydUli. Występuje w serialach, ale bywa również na show biznesowych imprezach i szkoli się w robieniu selfie. Naczelnej plotkarze TVN-u zdradził, że zawsze walczy o najlepsze ujęcie.Staram się brać z selfie to, co najlepsze. Możemy zrobić sto zdjęć, a nie jedno, to trochę meczące. Już wiem, co selfie powinno mieć, żeby było dobre. Staram się dążyć do najlepszego ujęcia.
Julia Kamińska i Filip Bobek, gwiazdy spektaklu

Julia Kamińska i Filip Bobek, gwiazdy spektaklu "Selfie", o pragnieniu miłości

Gwiazdy
- Nawiązywanie relacji między ludźmi jeszcze nigdy nie było tak proste, jak dziś. Dzięki mediom społecznościowym - to zdania przewodnie spektaklu Teatru My zatytułowanego "Selfie". Prapremiera przedstawienia już 23 marca 2017 w Teatrze WARSawy o godzinie 19. W rolach głównych m.in. Julia Kamińska i Filip Bobek, którzy gościli w studiu Telewizji WP.
Pomysł na biznes: Kosmetyka samochodowa

Pomysł na biznes: Kosmetyka samochodowa

Finanse
- W odróżnieniu od tradycyjnych myjni samochodowych, zajmuje się nie tylko myciem aut, ale ich kompleksową pielęgnacją - mówi Filip Musialik, założyciel warszawskiej firmy "Prime". Jego pomysł na biznes to studio kosmetyki samochodowej. - Tak naprawdę jesteśmy w stanie zrobić wszystko, by auto wyglądało jak z salonu, a nawet lepiej - mówi właściciel. Firma skupia się na samochodach, ale w ofercie ma pakiety dla motocykli, łodzi, a nawet dla samolotów i helikopterów. Skąd pomysł na taki biznes? - Z pasji do samochodów i motocykli. Zawsze obracałem się w towarzystwie pasjonatów, byłem bezpośrednio związany z dbałością o wygląd samochodów, zajmowałem się tym od zawsze - wspomina Musialik. - Kiedy zauważyłem, że jest na to popyt, miejsce na rynku i cieszy się to dużym zainteresowaniem, pomyślałem, że to jest ten moment, w którym powinienem otworzyć własny biznes - dodaje. Firma powstała w 2016 roku. Koszt inwestycji wyniósł ok. 70 tys. zł. - To wartość dostosowania lokalu do tego typu działalności, zakupu odpowiednich sprzętów i odbycia wielu szkoleń - wylicza Filip Musialik. - Miesięcznie jestem w stanie wykonać od 8 do 12 nieskomplikowanych, podstawowych pakietów detailingowych - dodaje.
Filip Chajzer reklamuje swój nowy program:

Filip Chajzer reklamuje swój nowy program: "Dostanę miesiączki"

Gwiazdy
Filip Chajzer w wiosennej ramówce TVN Style poprowadzi zupełnie nowy program "Instrukcja obsługi kobiety". Zadaniem prezentera będzie wyjaśnienie mężczyznom podstawowych problemów, z jakimi na co dzień borykają się panie. Chajzer reklamując nowe show zapowiedział, że opowie o piersiach oraz depilacji. Dodał, że na potrzeby produkcji... dostanie miesiączki.
Filip Chajzer zakłada fundację.

Filip Chajzer zakłada fundację. "W zeszłym roku zebrałem ponad bańkę!"

Gwiazdy
Ostatnio o Filipie Chajzerze było głośno za sprawą w wojny, którą wytoczył "internetowym "hejterom". Podczas gali "Gwiazdy Dobroczynności" przyznał, że fala krytyki pod jego adresem, dodała mu wielkiej motywacji do działania. W zeszłym roku udało mu się zebrać na cele charytatywne... ponad milion złotych.
Ekipa Bereszyńskiego pokonuje drużynę Szczęsnego. Zobacz skrót meczu Sampdoria - AS Roma [ZDJĘCIA ELEVEN]

Ekipa Bereszyńskiego pokonuje drużynę Szczęsnego. Zobacz skrót meczu Sampdoria - AS Roma [ZDJĘCIA ELEVEN]

Piłka nożna
Sampdoria Genua wygrała 3:2 z AS Roma w 22. kolejce Serie A. Bartosz Bereszyński zadebiutował w ligowym meczu gospodarzy. Klub Wojciecha Szczęsnego jest coraz dalej od Juventusu Turyn w tabeli.Sampdoria Genua - AS Roma 3:2 (1:1)0:1 - Bruno Peres 5'1:1 - Dennis Praet 21'1:2 - Edin Dzeko 66'2:2 - Patrick Schick 71'3:2 - Luis Muriel 73'Składy:Sampdoria: Christian Puggioni - Bartosz Bereszyński, Matias Silvestre, Milan Skriniar, Vasco Regini - Dennis Praet (62' Karol Linetty), Lucas Torreira, Edgar Barreto - Bruno Fernandes (69' Patrick Schick) - Fabio Quagliarella (84' Filip Djuricić), Luis Muriel.Roma: Wojciech Szczęsny - Antonio Ruediger, Federico Fazio, Thomas Vermaelen, Bruno Peres (77' Stephan El Shaarawy) - Daniele De Rossi (78' Francesco Totti), Kevin Strootman, Emerson Palmieri - Radja Nainggolan, Diego Perotti - Edin Dzeko.
Reżyser Filip Zylber o swoim filmie

Reżyser Filip Zylber o swoim filmie "Po prostu przyjaźń"

Wywiady/relacje
W warszawskich Złotych Tarasach odbyła się uroczysta premiera nowej polskiej komedii z gwiazdorską obsadą. O filmie rozmawiamy z jego reżyserem. Zobacz, co Filip Zylber mówi o przyjaźni.
Bobek założył aparat ortodontyczny.

Bobek założył aparat ortodontyczny. "To jest bardzo ryzykowne dla aktora!"

Gwiazdy
Filip Bobek zdobył rozpoznawalność kilka lat temu dzięki roli Marka Dobrzańskiego w BrzydUli. Choć nadal występuje w serialach, nie jest już tak popularny jak kiedyś. Coraz częściej znajduje natomiast czas, by pojawiać się na showbiznesowych imprezach. Dzieli się wtedy z Agnieszką Jastrzębską tego typu wyznaniami: To jest bardzo ryzykowne dla aktora, założyłem aparat kosmetyczny. Pracuję, żeby było jak najlepiej. Walczę, żeby było super. Nie mam pojęcia, ile będę go nosić, to może się skrócić albo wydłużyć. W moim przypadku to jest ultra krótko.
KSW 37 już w tę sobotę!

KSW 37 już w tę sobotę!

Inne
Już w tę sobotę wypełniona po brzegi Tauron Arena oszaleje. Do klatki wejdą bohaterowie gali KSW 37 - wśród nich Karol Bedorf, Fernando Rodrigues, Mariusz Pudzianowski, Paweł "Popek" Mikołajuw, Borys Mańkowski, John Maguire, Artur Sowiński, Marcin Wrzosek, Łukasz Chlewicki, Roman Szymański, Marcin Wójcik czy Filip Wolański. Emocji w pojedynkach z pewnością nie zabraknie. Galę będzie można oglądać wyłącznie w systemie pay-per-view (link poniżej).
#dziejesiewsporcie: pięściarka harowała niczym Rocky. W debiucie sprawiła lanie Polce

#dziejesiewsporcie: pięściarka harowała niczym Rocky. W debiucie sprawiła lanie Polce

Inne
Złota medalistka igrzysk olimpijskich w Londynie, Irlandka Katie Taylor, od efektownego zwycięstwa rozpoczęła karierę na zawodowym ringu. W hali Wembley Arena Taylor pokonała przed czasem (w 3. rundzie) Polkę Karinę Kopińską.     Promotorzy pięściarki z Irlandii zamieścili w sieci film z przygotowań swojej podopiecznej do debiutu. - Co trzeba robić, żeby zostać mistrzem? - napisano w komentarzu do nagrania. Reżim treningowy Taylor przywołuje jak żywo czasy słynnego Rocky'ego.Zawodnik Wisły Kraków i reprezentacji Polski, Krzysztof Mączyński, doczekał się narodzin syna. - Jest i on - napisał piłkarz w komentarzu do wrzuconego na Twittera zdjęcia swojego dziecka. Filip mierzy 56 cm wzrostu i waży niespełna 3,5 kg. Na koniec przedsmak tego, co czeka nas w sobotę, 3 grudnia. Barcelona podejmie Real. Z tej okazji kataloński klub zamieścił film z trzema najpiękniejszymi bramkami z rywalizacji z madrytczykami. Nie zgadniecie, kto wygrał.
Zobacz trening bohaterów KSW 37

Zobacz trening bohaterów KSW 37

Inne
W niedzielne popołudnie na warszawskim Bemowie zaprezentowali się bohaterowie gali KSW 37. Podczas otwartego treningu kibicom zaprezentowali się między innymi Karol Bedorf, Artur Sowiński, Łukasz Chlewicki, Marcin Wrzosek, Filip Wolański i Paweł "Popek" Mikołajuw. Przypomnijmy, że gala odbędzie się 3 grudnia w krakowskiej Tauron Arenie.