Wyniki wyszukiwania dla:

eintracht

Liczba wyników: 19

Bundesliga. Szalony mecz w Monachium! Ribery i Robben pożegnali się golami! [ZDJĘCIA ELEVEN SPORTS]

Piłka nożna
Bayern Monachum pokonał Eintracht Frankfurt aż 5:1 i zdobył swój 28. tytuł mistrzowski. Bramkami z klubem pożegnali się Franck Ribery i Arjen Robben. Robert Lewandowski tym razem gola nie strzelił, ale popisał się kilkoma kapitalnymi zagraniami, które otwierały kolegom drogę do bramki.
Niespodzianka w Bundeslidze. Liga Mistrzów ucieka Eintrachtowi Frankfurt

Sport
Eintracht Frankfurt przegrał z FSV Mainz 0:2. Była to niespodziewana porażka drużyny, która walczy o prawo gry w europejskich pucharach. Eintracht zajmuje obecnie 6. pozycję i traci zaledwie oczko do czwartej Borussii M'Gladbach.
Szalony mecz w Bundeslidze! Pogrom i 7 goli w 36 minut! [ZDJĘCIA ELEVEN SPORTS]

Piłka nożna
Bayer Leverkusen i Eintracht Franfkurt walczą o awans do Ligi Mistrzów. W bezpośrednim starciu tych drużyn padło aż siedem goli. Bayer rozgromił rywali 6:1. Warto zauważyć, że wszystkie bramki w tym spotkaniu padły w ciągu pierwszych 36 minut meczu!
Bundesliga: Brutalny faul Fernandesa. Fenomenalny mecz Richtera. Augsburg pokonał Eintracht

Sport
Augsburg źle rozpoczął mecz z Eintrachtem Frankfurt, ale świetnie go zakończył. Goście przegrywali 0:1, ale to oni strzelili trzy kolejne gole, które dały im zwycięstwo 3:1. Spora w tym zasługa Marco Richtera, który rozegrał bardzo dobre spotkanie.
Bundesliga: Eintracht walczy o Ligę Mistrzów, pokonał VfB Stuttgart 3:0

Piłka nożna
Eintrach Frankfurt pokonał VfB Stuttgart 3:0 i kontrolował to, co działo się na murawie. Gospodarze zajmują czwartą pozycję w tabeli i wciąż walczą o prawo gry w Lidze Mistrzów.
Bundesliga: Seria Eintrachtu trwa. Czołowa czwórka coraz bliżej [ZDJĘCIA ELEVEN SPORTS]

Piłka nożna
Eintracht Frankfurt wygrał swój czwarty mecz z rzędu i do miejsca premiowanego grą w Lidze Mistrzów traci już tylko jeden punkt. Tym razem zespół ograł FC Nuernberg 1:0.
Bundesliga: Niesamowita końcówka w Frankfurcie! Eintracht z piekła do nieba [ZDJĘCIA ELEVEN SPORTS]

Piłka nożna
Eintracht Frankfurt jeszcze w 88. minucie meczu z Hoffenheim przegrywał 1:2, ale ostatecznie zgarnął pełną pulę punktów! Zwycięstwo gospodarzom dał gol strzelony w szóstej minucie doliczonego czasu gry.
Wielkie aspiracje i podział punktów. Gladbach nadal wysoko w tabeli! [ZDJĘCIA ELEVEN SPORTS]

Piłka nożna
We Frankfurcie Eintracht podzielił się punktami z Borussią M'gladbach. Obie drużyny nie ukrywają swoich wysokich aspiracji i chęci awansu do europejskich pucharów. Borussia zajmuje trzecie miejsce w tabeli, a Eintracht siódme. Gospodarze trafili dopiero w doliczonym czasie pierwszej połowy. Borussia M'gladbach wyrównała w 82. minucie.
Eintracht wywiązał się z roli faworyta. Bayer pokonany [ZDJĘCIA ELEVEN SPORTS]

Piłka nożna
W niedzielnym meczu 15. kolejki niemieckiej Bundesligi Eintracht Frankfurt wygrał z Bayerem Leverkusen 2:1. Faworyzowani gospodarze w 57. minucie prowadzili już 2:0 po golach Danny'ego da Costy i Filipa Kosticia. Jedyną bramkę dla Bayeru zdobył Karim Bellarabi.
Niespodziewana porażka Eintrachtu. Błaszczykowski na trybunach [ZDJĘCIA ELEVEN SPORTS]

Piłka nożna
Eintracht Frankfurt, który miał szansę na awans na podium tabeli, przegrał przed własną publicznością z VfL Wolfsburg. Goście w 31. minucie objęli prowadzenie za sprawą Admira Mehmediego. Gospodarze starali się doprowadzić do wyrównania, ale nie potrafili wykorzystać swoich szans.
Eintracht pokonał VfB Stuttgart i zaatakował podium Bundesligi

Piłka nożna
Obrona VfB Stuttgart w meczu z Eintrachtem spisywała się tragicznie. Piłkarze z Frankfurtu skutecznie to wykorzystywali i stwarzali mnóstwo okazji do zdobycia bramek. Ostatecznie Eintracht pokonał Stuttgart 3:0 i zaatakował podium Bundesligi
Bundesliga: Popis Luki Jovicia! 5 goli w jednym meczu [ZDJĘCIA ELEVEN SPORTS]

Sport
To był dzień Luki Jovicia! Serb strzelił pięć goli w jednym meczu i poprowadził Eintracht Frankfurt do wysokiego zwycięstwa nad Fortuną Dusseldorf aż 7:1.
Werder wydarł zwycięstwo w doliczonym czasie. Duży niedosyt Eintrachtu [ZDJĘCIA ELEVEN SPORTS]

Sport
W drugiej kolejce Bundesligi spotkały się Eintracht Frankfurt i Werder Brema. Goście wyszli na prowadzenie przed przerwą.  Gospodarze w drugiej odsłonie meczu doprowadzili do wyrównania jednak to nie wystarczyło. Werder wyprowadził decydujący cios w 96. minucie meczu.
Piorunujący start Bayernu. Hat-trick Roberta Lewandowskiego [ZDJĘCIA ELEVEN SPORTS]

Piłka nożna
Bayern Monachium w świetnym stylu pokonał w Superpucharze Niemiec Eintracht Frankfurt 5:0 na starcie nowego sezonu. Klasycznym hat-trickiem popisał się w tym pojedynku Robert Lewandowski.
#dziejesiewsporcie: lans celebrytki z Brazylii. Zawód -

#dziejesiewsporcie: lans celebrytki z Brazylii. Zawód - "siostra Neymara"

Sport
Rafaella Santos szaleje w portalach społecznościowych. Jeden z dziennikarzy określił, że wykonuje ona zawód "siostra Neymara". Celebrytka żyje z podróży po świcie i wrzucaniu zdjęć z tych wojaży. Takich jak ona jest wiele, ale żadna z konkurentek nie ma brata-słynnego piłkarza PSG.Zobaczycie również, jak ośmieszył się bramkarz niemieckiego Eintracht Norderstedt, a także popis refleksu z meczu baseballa.
Spacerowe tempo i wygrana Bayernu.

Spacerowe tempo i wygrana Bayernu. "Lewy" odpoczywał [ZDJĘCIA ELEVEN SPORTS]

Piłka nożna
Bayern Monachium w spacerowym tempie pokonał Eintracht Frankfurt 4:1. Choć wynik na to nie wskazuje, to mistrzowie Niemiec mieli problemy, by zdobyć komplet punktów. Cały mecz na ławce rezerwowych przesiedział Robert Lewandowski.
Wielkie emocje w hicie Bundesligi! Piszczek pomógł wygrać BVB [ZDJĘCIA ELEVEN SPORTS]

Piłka nożna
Pięć bramek padło w meczu w Dortmundzie. Borussia 3:2 pokonała Eintracht Frankfurt, decydującego gola zdobywając w 94. minucie. Przy trafieniu asystę zaliczył Łukasz Piszczek. Dwie bramki zdobył rezerwowy Michy Batshuayi.
Kuriozalna sytuacja z VAR-em, Bayern lepszy od Eintrachtu - zobacz skrót meczu [ZDJĘCIA ELEVEN SPORTS]

Piłka nożna
Bayern Monachium pokonał we Frankfurcie Eintracht 1:0. Jedynego gola w meczu zdobył w 20. minucie Arturo Vidal. Robert Lewandowski na boisku pojawił się dopiero w 84. minucie.
#dziejesiewsporcie: piłkarz świętował z kozą

Piłka nożna
Dzieje się w sporcie! W ostatniej kolejce Bundesligi Koeln pokonało Eintracht Frankfurt 4:2. W składzie klubu z Kolonii zagrał Paweł Olkowski i Sławomir Peszko, ale uwagę kibiców przykuła c"ieszynka" Anthony'ego Ujah, który zdobytego gola postanowił świętować z kozą.