Wyniki wyszukiwania dla:

edyta gorzoń

Liczba wyników: 459

Edyta Górniak w deucie z Gromee na Sunrise Festival 2019

Edyta Górniak w deucie z Gromee na Sunrise Festival 2019

Gwiazdy
Sunrise Festival w Kołobrzegu to jedno z najważniejszych wydarzeń w imprezowym rozkładzie jazdy lata 2019. Na festiwalu muzyki elektronicznej bawiła się Edyta Górniak w towarzystwie Gromeego. Zobaczcie.
Edyta Herbuś:

Edyta Herbuś: "Każda chwila spędzona w domu jest na wagę złota"

Gwiazdy
Edyta Herbuś nie stroni od wylewnych wywiadów, w których chętnie dzieli się ważnymi momentami w życiu. Tancerka najbardziej lubi opowiadać o swojej relacji z dziadkami. Obecnie grafik celebrytki jest bardzo napięty. Herbuś kręci serial we Wrocławiu oraz podróżuje po Polsce, grając spektakle. Edyta cieszy się z każdej chwili spędzonej w rodzinnym gronie. Najbardziej lubi gromadzić się z bliskimi przy jednym stole i wspólnie biesiadować. Dodaje, że to jej ulubiony rytuał z dzieciństwa, który pozwala przywołać tamtą beztroskę. Tancerka zapowiedziała, że w najbliższej wolnej chwili odwiedzi rodzinne Kielce i wybierze się z bliskimi na zbieranie truskawek.
Wzruszona Edyta Górniak opowiada o rodzinnej kamienicy

Wzruszona Edyta Górniak opowiada o rodzinnej kamienicy

Gwiazdy
Na Instagramie Górniak podzieliła się z fanami szczegółową relacja z pobytu w Ziębicach. Piosenkarce towarzyszył również jej menadżer, który opowiadał fanom ciekawostki z miejscowości, w której diva przyszła na świat. Górniak swoją sentymentalną podróż rozpoczęła od pokazania domu, w którym mieszkała jej babcia. Piosenkarka opowiedziała o zabawach z dzieciństwa i nie kryła wzruszenia podczas opowiadania o przejażdżkach na skuterze.
Edyta Górniak z wizytą w rodzinnym mieście. Towarzyszył jej tłum fanów

Edyta Górniak z wizytą w rodzinnym mieście. Towarzyszył jej tłum fanów

Gwiazdy
Edyta Górniak miniony weekend spędziła w swoim rodzinnym mieście, Opolu, gdzie wzięła udział w jubileuszowym koncercie Krzysztofa Cugowskiego. Przy okazji piosenkarka odwiedziła kamienicę, w której się wychowywała, i w której mieszkała jej babcia. Na Instagramie Górniak podzieliła się z fanami szczegółową relacja z pobytu w Ziębicach. Piosenkarce towarzyszył również jej menadżer, który opowiadał fanom ciekawostki z miejscowości, w której diva przyszła na świat. Górniak swoją sentymentalną podróż rozpoczęła od pokazania domu, w którym mieszkała jej babcia. Do spacerującej celebrytki z czasem dołączyli fani, w którymi pozowała do zdjęć oraz serdecznie pozdrawiała.
Damian Kordas rozpływa się na Edytą Górniak:

Damian Kordas rozpływa się na Edytą Górniak: "Musimy umówić się na wspólne gotowanie"

Gwiazdy
Wokół czwartej edycji programu Agent Gwiazdy przez ostatnie miesiące było całkiem głośno. Głównie za sprawą zróżnicowanych uczestników, którzy zgodzili się zasilić szeregi show. Jedną z większych sensacji był udział w programie Edyty Górniak, która do tej pory unikała udziału w tego rodzaju rozrywce. Damian Kordas zapewnia, że w "Agencie" piosenkarka "nie grała diwy" i zabiegała o sympatię grupy. Damian wspominając udział w programie, z sentymentem wraca do kolacji, na którą zaprosiła uczestników Edyta. Dodał, że razem z piosenkarką z pewnością umówi się na wspólne gotowanie.
Edyta Herbuś:

Edyta Herbuś: "Joga powoduje, że jestem szczęśliwa"

Gwiazdy
Edyta Herbuś ćwiczy jogę od wielu lat, bo jak tłumaczy, ten trening skutecznie pozwala jej zapanować nad negatywnymi emocjami oraz osiągnąć balans między ciałem, umysłem i świadomością. Celebrytka znana jest z miłości do jogi, w której znalazła ukojenie po głośnym rozstaniu z Mariuszem Trelińskim. Edyta zachwala ten rodzaj aktywności, twierdząc, że nie ma nic lepszego dla ducha i ciała. Tancerka tłumaczy, że joga pozwala jej utrzymać życiową równowagę, daje poczucie harmonii, dużą świadomość własnego ciała i korzystnie wpływa na zdrowie.
Edyta Litwiniuk o tym, jak odbierane są trenerki fitness

Edyta Litwiniuk o tym, jak odbierane są trenerki fitness

Zdrowie
Znana trenerka fitness opowiada o tym ,jak na przestrzeni ostatnich lat zmienił się zawód trenerki fitness. Czy jej zdaniem poszło wszystko w dobrym kierunku? Jak bywa budowana kariera zawodowa w tej dziedzinie?
Edyta Litwiniuk opowiada o swojej pracy trenerki fitness.

Edyta Litwiniuk opowiada o swojej pracy trenerki fitness.

Zdrowie
Znana i ceniona trenerka - Edyta Litwiniuk, opowiada o swojej pracy. Czy z gwiazdami show-biznesu pracuje się inaczej niż z osobami pracującymi na etacie w określonych godzinach?
Edyta Herbuś narzeka na status celebrytki:

Edyta Herbuś narzeka na status celebrytki: "Czasami widzę paparazzi łypiących na mnie zza drzewa"

Gwiazdy
Swego czasu Edyta Herbuś uchodziła za "naczelną lwicę salonową polskiego show biznesu". Przez całe lata nie przepuszczała żadnej okazji do zapozowania na ściance w towarzystwie prominentnych znajomych. Tancerka stała się również obiektem zainteresowania paparazzi, którzy towarzyszą jej niemal na każdym kroku. Herbuś wychodzi z założenia, że walka z nimi nie ma najmniejszego sensu, dlatego nie ucieka przed fotoreporterami, tylko zachowuje się tak, jakby ich nie było - załatwia swoje sprawy, spotyka się ze znajomymi i korzysta z życia. Tancerka podkreśla, że nigdy nie zmienia swoich planów tylko dlatego, że w pobliżu czyhają na nią paparazzi.
Edyta Herbuś:

Edyta Herbuś: "Szybko dojrzałam. Teraz próbuję nadrobić zaległości w beztrosce"

Gwiazdy
Edyta Herbuś zaczęła tańczyć jako dziewięcioletnia dziewczynka. W rodzinnych Kielcach nakłoniła kilkanaścioro kolegów z klasy do zapisania się na zajęcia taneczne, ale tylko dla niej taniec okazał się życiową pasją. Wyspecjalizowała się w stylach latynoamerykańskich, wymagających okazywania dojrzałej zmysłowości, co dla młodych tancerek bywa bardzo trudne. Gwiazda nie ukrywa, że sama dziwi się niekiedy, jak szybko narodziła się w niej ta emocjonalna dojrzałość. Tancerka nie ukrywa, że jako dorosła kobieta od czasu do czasu odczuwa tęsknotę za całkowitą, dziecięcą beztroską.
Edyta Herbuś bawi się w coacha:

Edyta Herbuś bawi się w coacha: "Szykuję cykl warsztatów dotyczących kobiecości"

Gwiazdy
Trudno w to uwierzyć, ale Edyta Herbuś pozuje na ściankach już od niemal 15 lat. Kielczanka na swoje nazwisko zaczęła pracować w połowie minionej dekady, gdy wystąpiła jako tancerka w dwóch edycjach Tańca z Gwiazdami. Zdobytą w ten sposób popularność wykorzystała do wypromowania się na jedną z pierwszych rasowych celebrytek. Od dłuższego czasu Herbuś postawiła sobie za cel szukanie kobiecości i planuje niedługo zorganizować specjalny cykl warsztatów poświęconych tej tematyce. Tancerka podkreśla, że w grupie łatwiej się zmotywować, znaleźć wspólny cel i pokusić się o jego realizację. Dlatego też chce zorganizować warsztaty dedykowane kobietom, które chcą zrobić coś dla swojego rozwoju.
Edyta Górniak wróci do

Edyta Górniak wróci do "Tańca z gwiazdami"? "Nie wiem, czy pozwoliłby mi kalendarz"

Gwiazdy
Edyta Górniak dziewięć lat temu testowała swoje taneczne umiejętności podczas 12. edycji Tańca z gwiazdami. Piosenkarka odpadła tuż przed wielkim finałem, choć wzbudzała zachwyty wśród jurorów. Niestety Edyta nie zdobyła serc widzów. Celebrytka zapytana, czy wzięłaby udział w specjalnej edycji programu, przyznała, że zastanowiłaby się na wygospodarowaniem odrobiny czasu. Górniak wspomina, że przygotowania do programu są bardzo czasochłonne i wymagają odpowiedniej kondycji.
Edyta Olszówka dłubie w zębach i rzuca niedopałki na ulicę

Edyta Olszówka dłubie w zębach i rzuca niedopałki na ulicę

Gwiazdy
 Poza paroma kontraktami reklamowymi, Edyta Olszówka nigdy nie zdawała  się aspirować do miana celebrytki, ograniczając ściankowe sesje do  wydarzeń filmowych. Sama przyznaje, że stroni od ścianek oraz pierwszych  stron gazet. Kilka dni temu wybrała się ze znajomą na owocowy koktajl.  Niestety zdrowa przekąska okazała się dość problematyczna, a aktorka co  chwilę grzebała palcami w zębach. Spotkanie zwieńczyła wspólnym  papierosem, który po wypaleniu rzuciła na chodnik. 
Krzysztof Gojdź o synu Górniak:

Krzysztof Gojdź o synu Górniak: "Niech zapali papierosa lub marihuanę. Niech to będzie eksperyment życiowy"

Gwiazdy
Edyta Górniak 15. urodziny syna wyprawiła w modnej sopockiej knajpie w amerykańskim stylu. Allan poczuł się na tyle swobodnie, że w przerwach między świętowaniem wychodził na "dymek". Górniak, choć była nieopodal, zdawała się nie widzieć popalającego syna. Okazuje się, że piosenkarka była kompletne nieświadoma tego, że jej synowi zdarza się popalać. Wokalistka była niezmiernie wdzięczna paparazzi, których zdjęcia otworzyły jej oczy na uzależnienie Allanka. Nieco więcej wyrozumiałości dla eksperymentów 15-latka miał Krzysztof Gojdź. Zdaniem celebryty chłopak powinien eksperymentować i spróbować marihuany. Co na to Edyta?
Zień wylicza swoje

Zień wylicza swoje "muzy": "Jestem słaby w wymienianiu, ale na pewno: Maja Ostaszewska, Edyta Herbuś, Jessica Mercedes…"

Gwiazdy
Maciej Zień odniósł w branży modowej niewątpliwy sukces, jednak jego dobra passa zawodowa została nadszarpnięta w momencie, gdy w 2015 roku wspólnicy oskarżyli go o wyprowadzanie pieniędzy ze spółki. 40-latek od kilku sezonów próbuje odbudować swoją markę, w czym może liczyć na wsparcie polskich celebrytek. Ostatnio w warszawskich Łazienkach odbył się jego najnowszy pokaz. Podczas imprezy Maciek zdecydował się udzielić wywiadu, w którym zdradził, które polskie gwiazdy należą do jego muz. Wymienił m.in. Maję Ostaszewską, Edytę Herbuś i Jessicę Mercedes. Posłuchajcie, kogo jeszcze wskazał projektant.
Zakochana Edyta Herbuś spędza rodzinne popołudnie z Piotrem Bukowieckim

Zakochana Edyta Herbuś spędza rodzinne popołudnie z Piotrem Bukowieckim

Gwiazdy
Edyta Herbuś związała się z byłym partnerem Doroty Gardias, z którą ma czteroletnią córkę Hanię. Bukowiecki ma też dwójki dzieci z inną kobietą. Pomimo nie najlepszej opinii, jaką cieszy się jej nowy ukochany, celebrytka dała mu szansę i ochoczo weszła w rolę macochy. Choć co jakiś czas pojawiają się plotki o kryzysie w ich związku, wygląda na to, że na razie zakochani nie planują rozstania. Kilka dni temu słoneczne popołudnie spędzili na czułościach i zabawie z dziećmi Bukowieckiego. Zobaczcie.
Edyta Herbuś eksponuje ściśnięte piersi

Edyta Herbuś eksponuje ściśnięte piersi

Gwiazdy
Edyta Herbuś, choć ma na swoim koncie kilka związków, które nie przetrwały próby czasu, wciąż zdaje się wierzyć w miłość. Po rozstaniu z Mariuszem Trelińskim nie zwlekała zbyt długo i po niemal pół roku związała się z byłym partnerem Doroty Gardias - Piotrem Bukowieckim. Tym razem tancerka najwyraźniej nie chce robić z relacji medialnego związku, bowiem na próżno szukać Piotra pozującego u jej boku na ściance. Choć na ostatnim pokazie Macieja Zienia Bukowiecki towarzyszył partnerce, ostatecznie nie zdecydował się na wspólne ściankowe zdjęcia. W rezultacie wydekoltowana Edyta pozowała samotnie, trzymając w rękach bukiet róż. Związek jej służy?
Edyta Górniak w końcu odnalazła miłość?

Edyta Górniak w końcu odnalazła miłość? "Zauważyła, że zmiany partnerów są groteskowe" (KLIKA PUDELKA)

Gwiazdy
  Edyta Górniak po rozstanie z Dariuszem K. rzuciła się w wir namiętności. Choć zapewnia, że poszukuje stałego uczucia, dość często zmienia partnerów. Górniak nie lubi długo pozostawać singielką. Po rozstaniu z Mateuszem Zalewskim na horyzoncie szybko pojawił się kolejny mężczyzna, któremu postanowiła zaufać. 38-letni Tomasz Mazurkiewicz to były piłkarz Arki Gdynia. Edyta w końcu odnalazła prawdziwą miłość?
Qczaj broni Allana Krupy :

Qczaj broni Allana Krupy :"Ja jako rodzic dałbym mu jeszcze paczkę. Niech się napali"

Gwiazdy
Kilka dni temu Edyta Górniak wyprawiła swojemu ukochanemu synowi urodziny w jednej z eleganckich trójmiejskich restauracji. Wszystko z pozoru wyglądało jak najbardziej normalnie do czasu, gdy 15-letni Allan nie zaczął wychodzić na "dymka". Okazało się, że syn diwy, z którego jest bardzo dumna, co podkreśla w niemal każdym wywiadzie, pali papierosy. W sieci zawrzało i pojawiły się głosy, jakoby Edyta do wychowywania syna podchodziła zbyt swobodnie.W temacie postanowił wypowiedzieć się Qczaj. Trener stwierdził, że nie należy obwiniać piosenkarki, ponieważ istnieją 15-latkowie, którzy robią o wiele gorsze rzeczy niż palenie papierosów. Qczaj dodał, że na miejscu Górniak dałby Allanowi całą paczkę papierosów, aby "się napalił". Dobre podejście?
Górniak wścieka się na fanów czekających pod TVN-em:

Górniak wścieka się na fanów czekających pod TVN-em: "Poczekajcie, Jezus Maria!"

Gwiazdy
Choć Edyta Górniak wystąpiła w zaledwie dwóch odcinkach gwiazdorskiego Agenta, może liczyć na stałe zaproszenie do Dzień Dobry TVN, gdzie prowadzący analizują jej zmagania z własnymi słabościami. Piosenkarka przyjęła zaproszenie do śniadaniówki w odcinku prowadzonym przez Kingę Rusin i Piotra Kraśko. Z tą pierwszą niegdyś pokłóciła się na wizji, zaś z Piotrem w przeszłości łączyło ją płomienne uczucie, o czym przypomniała widzom.(podlinkuję to zaproszenie na kawkę) Edyta, wychodząc ze studia, ochoczo pozowała fotoreporterom w seksownej sukience z motywem zwierzęcym i w butach za kolano. Niestety mniejszą sympatią obdarzyła fanów, którzy domagając się wspólnego zdjęcia z diwą, przeszkadzali jej w perfekcyjnemu pozowaniu przed paparazzi.
Naturalna Edyta Górniak buszuje po salonie kosmetycznym

Naturalna Edyta Górniak buszuje po salonie kosmetycznym

Gwiazdy
Fani programów typu reality nie mogli posiąść się ze szczęścia, kiedy ogłoszono, że Edyta Górniak będzie jedną z uczestniczek najnowszej edycji Agenta. Producenci szybko wyczuli ekscytację fanów formatu i zmontowali zapowiedzi programu w taki sposób, aby zasugerować, że Edzia będzie największą gwiazdą show. Szybko się jednak okazało, że był to jedynie chwyt marketingowy. Piosenkarka bowiem znudziła się udziałem w programie po marnych dwóch odcinkach, tym samym zniechęcając rzesze potencjalnych widzów. Teraz Edzia ma pod dostatkiem wolnego czasu, który spędza goszcząc w ekskluzywnych salonach kosmetycznych.
poprzednie1 2 3 4 5 ... 22następne