Wyniki wyszukiwania dla:

e-sport

Liczba wyników: 20

3 zadania: Porsche Cayenne E-Hybrid vs Range Rover Sport P400e - porównanie hybrydowych SUV-ów

3 zadania: Porsche Cayenne E-Hybrid vs Range Rover Sport P400e - porównanie hybrydowych SUV-ów

Autokult
Hybrydy to nie tylko miejskie kompakty. Dwaj Mateusze porównują te największe, najszybsze i najbardziej luksusowe: Porsche Cayenne i Range Rovera Sport. Czy taki ekologiczny napęd ma sens w dużych SUV-ach?
Intel Extreme Masters w liczbach

Intel Extreme Masters w liczbach

Technologia
Zgłębiając temat Intel Extreme Masters 2019, warto przypomnieć sobie nieco poprzednie edycje tego turnieju. A cóż mogłoby być bardziej wymowne od liczb? Zatem, oto IEM w liczbach.
Esport bije rekordy popularności. Te liczby robią ogromne wrażenie [cały odcinek] [Sektor Gości]

Esport bije rekordy popularności. Te liczby robią ogromne wrażenie [cały odcinek] [Sektor Gości]

Sektor gości
Dlaczego esport - jako ekosystem turniejów z nagrodami, lig, sponsorów, mediów i profesjonalnych zawodników - można traktować w kategoriach sportowych? Ile godzin dziennie należy trenować, żeby móc osiągać światowy poziom? Co sprawia, że już około 350 mln ludzi z całego świata chce oglądać, jak najlepsi gracze na świecie rywalizują ze sobą na ekranach komputerów? Dlaczego Polska stanowi jeden z najbardziej gorących rynków na świecie, jeżeli chodzi o zainteresowanie esportem? Jakie są szanse, że turnieje z grami komputerowymi znajdą się w programie igrzysk olimpijskich? Ile wart jest dziś rynek esportu na świecie? Kiedy jego wartość przekroczy kwotę 1 mld dolarów? Ile zarabiają najlepsi polscy esportowcy? Zapraszamy do obejrzenia 93. odcinka programu "Sektor Gości", w którym rozmówcami Michała Bugno byli dyrektor zarządzający ESL Polska Aleksander Szlachetko oraz jeden z najlepszych na świecie zawodników gry Starcraft Artur "Nerchio" Bloch. 
Jego rodzice narzekali, że traci czas na gry. Teraz zarabia do 100 tys. dolarów rocznie [4/4] [Sektor Gości]

Jego rodzice narzekali, że traci czas na gry. Teraz zarabia do 100 tys. dolarów rocznie [4/4] [Sektor Gości]

Sektor gości
Ile wart jest dziś rynek esportu na świecie? Kiedy jego wartość przekroczy kwotę 1 mld dolarów? Jak wyglądały początki kariery esportowej Artura "Nerchio" Blocha, który jest dziś jednym z najlepszych graczy Starcraft II na świecie? Czy jego rodzice mocno kręcili nosem, w czasach kiedy w czasach nauki w liceum spędzał wiele godzin dziennie, grając w gry komputerowe? Jak podchodzą do tego dzisiaj, kiedy po ukończeniu studiów, zajął się esportem i zarobił na tym 100 tys. dolarów w ciągu jednego roku? W jaki sposób najlepsi gracze zarabiają pieniądze? Jak to możliwe, że rekordowe turnieje mają pulę nagród, sięgającą 25 mln dolarów? Czy możliwe, że turnieje esportowe w Polsce zapełnią trybuny PGE Narodowego - podobnie jak już dziś dzieje się w Korei Południowej? Zapraszamy do obejrzenia czwartej części 93. odcinka programu "Sektor Gości", w którym rozmówcami Michała Bugno byli dyrektor zarządzający ESL Polska Aleksander Szlachetko oraz jeden z najlepszych na świecie zawodników gry Starcraft Artur "Nerchio" Bloch. 
Polacy pokochali esport. Mamy trzeci wynik na świecie! "To efekt Małysza" [3/4] [Sektor Gości]

Polacy pokochali esport. Mamy trzeci wynik na świecie! "To efekt Małysza" [3/4] [Sektor Gości]

Sektor gości
Dlaczego Polska stanowi jeden z najbardziej gorących rynków na świecie, jeżeli chodzi o zainteresowanie esportem i regularne oglądanie meczów esportowych? Czemu nasz kraj znajduje się na trzecim miejscu na świecie, jeżeli chodzi o gęstość rynku esportowego czyli stosunek liczby esportowych entuzjastów do ogólnej internetowej populacji danego kraju? Jak to możliwe, że wyprzedzamy nawet USA, gdzie wielkie imprezy esportowe odbywały się już w ubiegłym wieku, a ustępujemy jedynie Korei Południowej i Turcji? Dlaczego w przypadku esportu w Polsce możemy mówić o "efekcie Małysza"? W jakim stopniu na popularyzację esportu wpływa impreza Intel Extreme Masters, która od sześciu lat odbywa się w katowickim Spodku? Co sprawia, że na jedną edycję przychodzi nawet 170 tysięcy ludzi? Dlaczego najlepsi gracze esportu niewiele różnią się od gwiazd tradycyjnego sportu? Zapraszamy do obejrzenia trzeciej części 93. odcinka programu "Sektor Gości", w którym rozmówcami Michała Bugno byli dyrektor zarządzający ESL Polska Aleksander Szlachetko oraz jeden z najlepszych na świecie zawodników gry Starcraft Artur "Nerchio" Bloch. 
Esport na igrzyskach olimpijskich? "Obie strony by na tym skorzystały" [2/4] [Sektor Gości]

Esport na igrzyskach olimpijskich? "Obie strony by na tym skorzystały" [2/4] [Sektor Gości]

Sektor gości
Jakie są szanse, że esport znajdzie się w programie igrzysk olimpijskich? Czy za kilka lat to będzie potrzebował igrzysk czy może dojdzie do sytuacji, w której MKOl będzie potrzebował esportu na igrzyskach - w celu przyciągnięcia całej rzeszy młodych widzów? Dlaczego najlepsi esportowcy na świecie dbać o dobrą kondycję i uprawiać tradycyjny sport - w oderwaniu od komputera? W jaki sposób światowej sławy gracz Artur "Nerchio" Bloch łączy grę w Starcraf II z treningami biegowymi? Jak przeżywał swoje pierwsze występy w międzynarodowych turniejach, kiedy jego grę oglądały tłumy kibiców? Czy polskie kluby stworzą swoje sekcje esportowe i będą rywalizować ze sobą w lidze? Czy podobne rozgrywki mogą przebić oglądalnością tradycyjną Ekstraklasę z żywymi piłkarzami? Zapraszamy do obejrzenia drugiej części 93. odcinka programu "Sektor Gości", w którym rozmówcami Michała Bugno byli dyrektor zarządzający ESL Polska Aleksander Szlachetko oraz jeden z najlepszych na świecie zawodników gry Starcraft Artur "Nerchio" Bloch. 
Esport bije rekordy popularności. "Kiedy zobaczyliśmy te liczby, to nas zatkało" [1/4] [Sektor Gości]

Esport bije rekordy popularności. "Kiedy zobaczyliśmy te liczby, to nas zatkało" [1/4] [Sektor Gości]

Sektor gości
Dlaczego esport - jako ekosystem turniejów z nagrodami, lig, sponsorów, mediów i profesjonalnych zawodników - można traktować w kategoriach sportowych? Ile godzin dziennie należy trenować, żeby móc osiągać światowy poziom? Co sprawia, że miliony ludzi z całego świata chcą oglądać, jak najlepsi gracze na świecie rywalizują ze sobą na ekranach komputerów? Z czego wynikało to, że wiosną ponad 600 tysięcy osób jednocześnie oglądało kanał streamera Tylera Blevinsa o nicku "Ninja", który grał w grę Fortnite? W jaki sposób uzbierał on 19 milionów subskrybentów w serwisie Youtube.com? Zapraszamy do obejrzenia pierwszej części 93. odcinka programu "Sektor Gości", w którym rozmówcami Michała Bugno byli dyrektor zarządzający ESL Polska Aleksander Szlachetko oraz jeden z najlepszych na świecie zawodników gry Starcraft Artur "Nerchio" Bloch. 
Uśmiechnięty Gortat wsiada do nowego Porsche

Uśmiechnięty Gortat wsiada do nowego Porsche

Gwiazdy
Marcin Gortat dopiero przy okazji zmiany drużyny na Los Angeles Clippers, oficjalnie potwierdził związek z Alicją Bachledą-Curuś. Sportowiec o zmianach w zawodowym życiu postanowił opowiedzieć w Dzień Dobry Wakacje. Zdradził, że za przeprowadzką do Los Angeles stoją również jego prywatne sprawy, ponieważ będzie mógł zamieszkać bliżej aktorki. Studio TVN-u opuścił w towarzystwie wiernych fanów. Przy okazji wizyty w programie śniadaniowym pochwalił się swoim Porsche Panamera 4 E-Hybrid Sport Turismo za ponad 500 tysięcy złotych. Sam lakier, którym pokryty jest samochód, kosztuje prawie 7 tysięcy.
Polski e-sport ma swój Real Madryt. "E-sportowcy dużo trenują i muszą o siebie dbać"

Polski e-sport ma swój Real Madryt. "E-sportowcy dużo trenują i muszą o siebie dbać"

Sport
- Wartość rynku e-sportowego w Polsce obecnie jest szacowana na 52 miliony złotych i rokrocznie rośnie. Dla porównania, wartość światowego rynku w 2019 roku na przekroczyć miliard dolarów. Do światowej czołówki jeszcze nam trochę brakuje, ale myślę, że w przeciągu kilku lat Polska dobije do 100 milionów złotych - mówi rzecznik prasowy ESL Polska Adrian Kostrzębski. - W mojej ocenie profesjonalni gracze e-sportowi w niczym nie różnią się od tradycyjnych sportowców. Ich rytm dnia jest bardzo podobny. Jest trening, trening psychologiczny, muszą się dobrze odżywiać i o siebie dbać. Polski e-sport ma swój Real Madryt, najbardziej utytułowany zespół Counter Strike'a Virtus.Pro. To pięciu Polaków grających pod banderą rosyjskiej organizacji - wskazuje Kostrzębski.
Intel Extreme Masters w Katowicach. Timelapse z wnętrza

Intel Extreme Masters w Katowicach. Timelapse z wnętrza

Technologia
Intel Extreme Masters w Katowicach to największa w Polsce i jedna z największych na świecie impreza poświęcona grom komputerowym i e-sportowi. Katowicki Spodek odwiedziło w weekend kilkanaście tysięcy osób. Zobacz jakie atrakcje na nich czekały!
Czym jest e-sport?

Czym jest e-sport?

Technologia
Wielkie widowiska, duże pieniądze i ogromne emocje. Czym jest e-sport? Kim są jego największe gwiazdy? Ile zarabiają? I czy e- sportowiec dba o kondycję i zdrową dietę? Zapytamy  gracza  Pawła Mocka oraz Piotra Lipskiego, właściciela  e-sportowej drużyny Sferis PRIDE.
#dzieńdobryWP 10:00

#dzieńdobryWP 10:00

Wydanie: 6 lutego 2017
Aktorka Julka Wróblewska szykuje się do matury. Jak się przygotować, poradził jej ubiegłoroczny maturzysta model i akrobata Rafał Jonkisz. Wielkie widowiska, duże pieniądze i ogromne emocje. Czym jest e-sport? Kim są jego największe gwiazdy? Ile zarabiają? I czy e- sportowiec dba o kondycję i zdrową dietę? Zapytaliśmy o to gracza  Pawła Mocka oraz Piotra Lipskiego, właściciela  e-sportowej drużynySferis PRIDE.Rozwód na pierwszej rozprawie? To możliwe! Jak to zrobić, wyjaśnił nam mecenas Piotr Kaszewiak.
E-sport hitem nie tylko w Polsce

E-sport hitem nie tylko w Polsce

Biznes i Konsument FB
Za grę na komputerze zarabiają miliony. A wielki biznes wyczuł szansę i liczy zyski. Zobacz, jakie pieniądze dostają ludzie zawodowo grający w gry komputerowe.
Nadciągają mobilni e-sportowcy

Nadciągają mobilni e-sportowcy

Technologia
Esport jest potężny i z każdą chwilą zyskuje na znaczeniu. Coraz więcej telewizyjnych stacji emituje rozgrywki. Rosyjscy magnaci inwestują weń grube miliony. Niemniej dziwnym trafem e-sport odbija się od gier mobilnych niczym od jakiejś ściany... Więcej o grach na smartfony znajdziesz na Komorkomania.pl.
#CTRL: W świecie e-sportu same dobre wieści

#CTRL: W świecie e-sportu same dobre wieści

#CTRL
Dowiedz się czym Rosyjskie Ministerstwo Sportów mile zaskoczyło fanów wirtualnej dyscypliny, czego można się spodziewać na tegorocznym Turniej ESL w Kolonii oraz czemu fani Dobry Gaming powinni być dumni. 
Klasy e-sportowe stworzą polskich mistrzów?

Klasy e-sportowe stworzą polskich mistrzów?

Sport
W Zespole Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Kędzierzynie-Koźlu powstała pierwsza w Polsce klasa o profilu e-sportowym. O pomyśle wplatania tej nowej dyscyplinie w system edukacji wypowiedział się Cezary "BlackFireIce" Cholewski, streamer i zawodnik Illuminar Honor Gaming
#dziejesienazywo: E-sport zyskuje popularność. Niedługo Polska będzie jak Azja?

#dziejesienazywo: E-sport zyskuje popularność. Niedługo Polska będzie jak Azja?

Sport
- Jeżeli w Azji coś jest, to na naszym kontytnecie za kilka lat powinno dokładnie tak samo wyglądać. Dla nich gra "StarCraft 2" stała się czymś niesamowitym. Publiczna telewizja w najlepszych godzinach potrafi transmitować te mecze - powiedział w programie #dziejesienazywo Cezary "BlackFireIce" Cholewski, streamer i zawodnik Illuminar Honor Gaming.
07.03.2016 | #dziejesienazywo

07.03.2016 | #dziejesienazywo

Sport
W dzisiejszym programie #dziejesienazywo rozmawiamy o e-sporcie i o tym czy sport przenosi się na ekrany komputerów. Ponadto o tym, że Franciszek Smuda nie wrócił do Wisły Kraków. Gośćmi programu będą m.in. mistrzowie KSW: Tomasz Narkun i Karol Bedorf.
poprzednie1 2 następne