Wyniki wyszukiwania dla:

dzieciństwo

Liczba wyników: 59

 Liroy o dzieciństwie:

Liroy o dzieciństwie: "Spałem z nożem pod poduszką. Ojciec chciał mnie zabić"

Gwiazdy
Pojawienie się Liroya w Sejmie wywołało niemałe kontrowersje. Raper zyskał zarówno głosy poparcia, jak i krytyki. Jego obecność w polityce wywołuje skrajne emocje między innymi ze względu na skomplikowaną przeszłość muzyka. Tak wspomina swoje dzieciństwo:"Takie jest życie na osiedlach. Ojciec chciał mnie zabić, spałem z nożem pod poduszką. Od ojca niczego nie oczekiwałem, więc nie mógł zawieźć. Ufam żonie, dzieciom. Nie wszedłbym w ugrupowanie Kukiza, gdybym nie ufał Pawłowi".
Marta Żmuda-Trzebiatowska zdradza jakim była dzieckiem

Marta Żmuda-Trzebiatowska zdradza jakim była dzieckiem

Gwiazdy
Lubiła rywalizować z chłopcami i wspinać się z nimi po drzewach. Nikt więc nie przypuszczał, że wyrośnie z niej piękność, która będzie łamać męskie serca.
#dziejesiewkulturze: Czy nowy James Bond będzie rudy?

#dziejesiewkulturze: Czy nowy James Bond będzie rudy?

Inne
Czy nowy James Bond będzie rudy? Który słynny agent zostanie gwiazdą TV i jak wyglądało dzieciństwo Nicki Minaj? Sprawdź, co #dziejesiewkulturze.
Szulim: o dziwo byłam grzecznym i wstydliwym dzieckiem

Szulim: o dziwo byłam grzecznym i wstydliwym dzieckiem

Gwiazdy
Agnieszka Szulim, ulubienica dyrektora programowego TVN-u, wyrasta od jakiegoś czasu na gwiazdę stacji. Wspomina, że jako dziecko była nieśmiałą, wstydliwą dziewczynką i chyba nie nadawałaby się do występów w prowadzonym przez siebie show promującym dzieci.

"Przed zostaniem prowadzącym Dzień Dobry TVN powstrzymuje mnie język"

Gwiazdy
O Czesławie Mozilu usłyszeliśmy w 2008 roku. Wprawdzie już wtedy od jakiegoś czasu muzyk mieszkał w Krakowie, ale to właśnie ponad siedem lat temu wydał w Polsce swoją debiutancką płytę. W rozkręceniu kariery Czesławowi pomógł TVN. Najpierw zrobił z niego jurora w X-Factor, a ostatnio w "Małych Gigantach". Mozil na tym jednak kończyć nie zamierza, chociaż przyznaje, że dzieciństwo i młodość spędzona w Danii, może być pewnym utrudnieniem.
Ewa Chodaktowska o dzieciństwie

Ewa Chodaktowska o dzieciństwie

Polska
Ewa Chodakowska opowiedziała o swoim dzieciństwie. Jak się okazuje, nie obce jej były zadrapania, siniaki i złamania. Rodzice się o nią bardzo martwili.
Izabella St. James: mam ochotę na Polaka

Izabella St. James: mam ochotę na Polaka

Gwiazdy
Izabela "nie jestem prostytutką!" St. James znana z programu Żony Hollywood. Wyjechała z Polski, gdy miała 11 lat. Jej rodzice musieli zaczynać wszystko od nowa. Obiecała sobie wtedy, że jej życie będzie wyglądało inaczej i nie dopuści, by nią poniewierano. Na drodze sukcesu trafiła do domu Playboya i została prostytutką Hugh Hefnera. Izabella żaliła się niedawno, że jak dotąd nie znalazła wielkiej miłości. Ostatnio wybrała się w odwiedziny do Krakowa, w którym spędziła dzieciństwo. "W Krakowie spędzałam czas z mamą. Jestem jedynaczką. Moja mama jest moją najlepszą przyjaciółką. Pod tą trawą chowałam tu największe skarby, sekrety, układałam kwiatuszki. Tam są moje pamiątki z dzieciństwa. Widzę bardzo dużo przystojnych mężczyzn. Przez Żony Hollywood mam kontakt z Polakami. Mam ochotę na Polaka".
Fotografia Ronaldo z synem hitem internetu

Fotografia Ronaldo z synem hitem internetu

Piłka nożna
Nie jest tajemnicą, że Cristiano Ronaldo oszalał na punkcie swojego pięcioletniego syna. Gwiazdor Realu Madryt dokłada wszelkich starań, aby zapewnić pierworodnemu beztroskie i szczęśliwe dzieciństwo. O ojcowskiej miłości Portugalczyka mogą świadczyć liczne zdjęcia i filmy, które ten umieszcza na portalach społecznościowych. Prawdziwym hitem internetu okazała się ta fotografia Cristiano seniora z Cristiano juniorem.
Obłoza: mama zmarła na raka mózgu, gdy miałem 6 lat

Obłoza: mama zmarła na raka mózgu, gdy miałem 6 lat

Gwiazdy
Waldemar Obłoza, znany z seriali "Na Wspólnej" i "Miodowe lata", do tej pory dbał o swoje życie prywatne. Teraz jednak postanowił opowiedzieć o swojej trudnej przeszłości. Już nie tylko o swojej chorobie alkoholowej, ale także o tych najbardziej bolesnych momentach, jakim na przykład była śmierć matki i pobyt w domu dziecka. - Dopóki mój dom był szczęśliwy, to był szczęśliwy bardzo. Trochę się posypało, bo moja mama wcześnie zmarła. Miałem niespełna 6 lat. Zmarła na raka mózgu. Długo trwała ta choroba. Pamiętam mamę tylko takimi fleszami. Głównie, jak już była obłożnie chora. Pamiętam jak szyła na maszynie i musiałem być malutki i odsuwała moją rączkę i mówiła: weź paluszki - wspomina Obłoza.
Pan (2015)

Pan (2015)

Zwiastun
Piotruś Pan to osierocony chłopiec, który nie chce dorosnąć i spędza pełne przygód dzieciństwo na magicznej wyspie Nibylandii. Tytułową postać portretuje debiutant Levi Miller. W głównych rolach występują też Hugh Jackman (Czarnobrody) i Garrett Hedlund.
#dziejesiewkulturze: wraca młody Harry Potter

#dziejesiewkulturze: wraca młody Harry Potter

Inne
Kiedy poznamy dzieciństwo małego czarodzieja? O czym jest niepublikowana książka Marka Hłaski i co knuje Marilyn Manson? Sprawdź, co #dziejesiewkulturze.
 Gessler wyznaje: ciężko być matką, teraz odkupuję grzechy

Gessler wyznaje: ciężko być matką, teraz odkupuję grzechy

Gwiazdy
Nieco ponad rok temu Lara Gessler na dobre wkroczyła na salony. Stało się to oczywiście w towarzystwie słynnej matki. Kilka miesięcy później 26-latka postanowiła opowiedzieć w Twoim Stylu, jak wyglądało jej dzieciństwo. Wyznała, że skoncentrowana na zarabianiu pieniędzy matka zostawiła ją i brata i próbowała zrekompensować swoją nieobecność prezentami. Wszystko wskazuje na to, że matka z córką doszły do porozumienia. Ostatnio wystąpiły razem w Dzień Dobry TVN. W programie tym razem na zwierzenia zebrało się Magdzie Gessler.
Omenaa Mensah o rasizmie

Omenaa Mensah o rasizmie

Gwiazdy
Omenaa Mensah właśnie wydała książkę, w której opisuje swoje życie w Polsce. Jak dziennikarka wspomina dzieciństwo? Czy miała problemy z rasizmem? - Musiałam mamę o to zapytać, bo wyparłam to ze swojej pamięci. Okazuje się, że przez pierwsze dwa lata szkoły podstawowej prawie co drugi dzień przychodziłam z płaczem - zdradziła Mensah. Co ją zainspirowało do napisania książki?
Omenaa Mensah: Polacy czasami są rasistami

Omenaa Mensah: Polacy czasami są rasistami

Gwiazdy
Omenaa Mensah wydała właśnie kolejną książkę. Nosi tytuł "Gorzka czekolada". Opowiada w niej o tym, jak ją dyskryminowano w Polsce ze względu na jej kolor skóry. Zapewnia jednak, że nie tylko: "Chciałabym, żeby ta książka nie tylko była opowieścią o tym, że Polacy czasami są rasistami, a innym razem patrzą głodnym okiem na egzotyczną dziewczynę. Zależało mi, aby pokazać, jakim jesteśmy społeczeństwem, czy faktycznie jesteśmy otwarci, czy nie do końca".
Komorowski: zaznałem biedy. Mieszkaliśmy w baraku

Komorowski: zaznałem biedy. Mieszkaliśmy w baraku

Wiadomości
Bronisław Komorowski wielokrotnie w wywiadach opowiadał o swoim szczęśliwym dzieciństwie i ciepłej atmosferze, jaka panowała w jego rodzinnym domu. Ostatnio w rozmowie z Łukaszem Jakóbiakiem przyznał jednak, że zaznał wtedy również biedy. W latach 50. mieszkał z rodziną w Józefowie koło Otwocka. Pięcioosobowa rodzina Komorowskich zajmowała jedno pomieszczenie, które wynajmował im znajomy milicjant. Prezydent dodał jednak, że mimo problemów związanych z ubóstwem, jakiego wtedy doświadczył, wspomina te czasy dobrze.
#nocoty: Książkiewicz skończyła 34 lata

#nocoty: Książkiewicz skończyła 34 lata

Gwiazdy
Weronika Książkiewicz karierę w show-biznesie zaczęła w 2003 roku od małych ról w kilku serialach. Zapewne sama nie spodziewała się, że tak szybko trafi do czołówki aktorek w Polsce, szczególnie, że swoją przyszłość wiązała z tańcem. Urodziła się 34 lata temu w Moskwie jako córka Rosjanina i Polki. Dzieciństwo spędziła w Poznaniu, gdzie jej mama prowadziła prywatną szkołę baletową. Weronika długo myślała, że to właśnie jest jej powołanie. Zdanie zmieniła dopiero po maturze i ostatecznie zdała do szkoły filmowej w Łodzi.
Jabłczyńska:

Jabłczyńska: "Nie mam kontaktu z tatą"

Gwiazdy
Joanna Jabłczyńska mocno przeżyła rozwód rodziców. Po 25 latach małżeństwa ojciec aktorki zdradził jej mamę i odszedł do innej kobiety. To Joanna odkryła jego romans wywołując zdjęcia i przeglądając bilingi telefonicznie. Przyznaje, że żyła jak w bajce do momentu, kiedy wpadła na wspomniany rachunek telefoniczny. Do dziś nie wybaczyła ojcu stylu, w jakim odszedł do innej kobiety. Nie zanosi się również na to, by miała odzyskać z nim kontakt. "Nie pogodziłam się z tatą. Do 18-tego roku życia żyłam jak w bajce, miałam idealne dzieciństwo. A jeśli chodzi o konflikt z tatą, to nie mój konflikt, tylko między moimi rodzicami. Ja nie wybrałam po której stronie staję. Właściwie nie mam kontaktów z tatą. Nie wybaczyłam tacie stylu w jakim odszedł do innej kobiety. Było dużo sytuacji nie w porządku. Nie zagrało. Moja mama stała się dzięki temu moją najlepszą przyjaciółką" ? wyznała w programie Wojciecha Jagielskiego.
poprzednie1 2 3 następne