Wyniki wyszukiwania dla:

dzieciństwo

Liczba wyników: 59

Nowak-Ibisz o złych wspomnieniach:

Nowak-Ibisz o złych wspomnieniach: "Tata regularnie sprawdzał mój kosz na śmieci!"

Gwiazdy
Anna Nowak-Ibisz jest regularnym gościem Dzień Dobry TVN. Przynosi do telewizyjnego studia gadżety, które mają ułatwiać codzienne życie. Ostatnio jednak wystąpiła w charakterze gościa-mówcy. Wzięła udział w dyskusji dotyczącej wiosennych porządków. Przyznała, że niektórym trudno rozstać się z rzeczami w trakcie sprzątania. Opowiedziała o swoich traumatycznych wspomnieniach z dzieciństwa:Jestem z czasów, w których nic się nie wyrzucało, bo było ciężko cokolwiek zdobyć. Mój tata gromadził, mój tata regularnie sprawdzał mój kosz na śmieci. Pytałam, czy mogę wyrzucić zużyte rajstopy, nie pozwalał, bo robił z nich łatki na sweter. Po wielu latach rodzi się mój syn i ma ten syndrom.
Grochola o Szelągowskiej:

Grochola o Szelągowskiej: "Kiedy miałam raka, ona miała sześć lat. Bała się siadać mi na kolanach!"

Gwiazdy
Dzieciństwo Doroty Szelągowskiej nie wyglądało zbyt wesoło. Dość szybko była zmuszona nauczyć się samodzielności. Jako dziecko musiała zmierzyć się z chorobą nowotworową matki - wówczas jeszcze nikomu nieznanej pisarki. Później musiała też uporać się z rozwodem rodziców.  Kiedy ja miałam raka, ona miała sześć lat. Bała się siadać mi na kolanach, bo koleżanka z jej klasy powiedziała, że widziała raka, który wystawał z ust babci. Pozostałe sytuacje też nie były łatwe, los dziecka, które jest przy matce, która musi uciekać z jakichś powodów z domu, w którym mieszka, jest taki, jak los matki - mówi Katarzyna Grochola. Szelągowska odpowiada jednak, że niczego nie żałuje.Nie oddałabym ani jednego zdarzenia z mojego życia, przysięgam. Dostałam mega miłość.
Leszek Stanek wspomina dzieciństwo

Leszek Stanek wspomina dzieciństwo

Gwiazdy
Aktor i piosenkarz Leszek Stanek w rozmowie z WP wspomina swoją młodość. Jakie miał relacje z mamą? Ile ma rodzeństwa? Obejrzyjcie nasze wideo.       
Krupińska:

Krupińska: "Show biznes to nie jest miejsce dla małych dzieci"

Gwiazdy
Paulina Krupińska dwa lata temu po raz pierwszy została mamą. Od tego momentu dołączyła do grona celebrytek, które od momentu urodzenia dziecka głośno zachwycają się macierzyństwem. Choć Krupińska w wywiadach przeważnie opowiadała o blaskach posiadania dziecka, niedawno pozwoliła sobie trochę ponarzekać na wychowywanie dwuletniej Antosi. Krupińska zapewnia, że nie chwali się swoim dzieckiem w mediach społecznościowych, ponieważ chce mu zapewnić beztroskie dzieciństwo.
Zuzanna Bijoch:

Zuzanna Bijoch: "Jestem modelką, ale oprócz tego studiuję w Stanach"

Gwiazdy
Zuzanna Bijoch karierę w modelingu rozpoczęła w wieku 14 lat. Na swoim koncie ma wiele sukcesów: pozowała dla najlepszych fotografów i pojawiała się na okładkach najlepszych magazynów, jak sama przyznaje, praca w modelingu odebrała jej dzieciństwo.
Dzieciństwo wodza (2015)

Dzieciństwo wodza (2015)

Zwiastun
Akcja toczy się tuż po I wojnie światowej w podparyskiej wsi w domu amerykańskiego dyplomaty (Liam Cunningham), który pracuje nad Traktatem Wersalskim, przez co rzadko bywa w domu. Jego żona (Bérénice Bejo) to sfrustrowana kosmopolitka i konserwatywna protestantka w jednej osobie. Ich synek czuje się osamotniony - uwagę poświęca mu jedynie guwernantka, grana przez Stacy Martin. Wysokie IQ podszeptuje mu coraz bardziej radykalne formy buntu. Obserwujemy narodziny tytułowego dyktatora.

"Dzieci z domów dziecka są piętnowane. Sama tego doświadczyłam, mówili o mnie wyrzutek!"

Gwiazdy
Iwona Guzowska jest wielokrotną mistrzynią świata i Europy w boksie i kick-boxingu. Miała też ośmioletni "romans" z polityką - była posłanką z ramienia Platformy Obywatelskiej. Teraz skupia się na działalności społecznej. Guzowska wychowywała się w rodzinie adopcyjnej i pomoc dzieciom osieroconym to jeden z głównych obszarów jej zainteresowania. W Dzień Dobry TVN w mocnych, szczerych słowach opowiedziała o tym, jak wyglądało jej dzieciństwo i jak traktuje się w Polsce dzieci z domów dziecka:Dzieci z domów dziecka niestety są piętnowane. Problem leży w nas, społeczeństwie. Dajemy im łatkę, taki młody człowiek, dzieciaczek, od początku jest wyrzutkiem. Są środowiska, gdzie dzieci z domu dziecka, z rodzin zastępczych są piętnowane. Ja sama tego doświadczyłam, chociaż wychowywałam się w rodzinie adopcyjnej. Jako nastolatka słyszałam, że jestem wyrzutkiem z domu dziecka. To wciąż funkcjonuje. Żadne dziecko nie powinno się wychowywać w pieczy zastępczej.
Weronika Książkiewicz o swoich rosyjskich korzeniach

Weronika Książkiewicz o swoich rosyjskich korzeniach

Gwiazdy
Weronikę Książkiewicz spotkaliśmy na pokazie najnowszej kolekcji marki Tomaotomo. Jej założycielem jest przyjaciel aktorki, Tomasz Olejniczak. W rozmowie z naszą dziennikarką gwiazda opowiedziała, jak to jest być muzą takiego artysty oraz wspominała swoją rosyjską przeszłość i dzieciństwo. Czy czuła się inna od swoich rówieśników?
Wywiad z Dorotą Gardias. Czy jej córka chce iść w jej ślady?

Wywiad z Dorotą Gardias. Czy jej córka chce iść w jej ślady?

Gwiazdy
Dorota Gardias zdradza w rozmowie z Basią Pasek, jaką przyszłość widzi dla swojej córeczki, Hani. Przy okazji wspomina swoje dzieciństwo i zaskakuje naszą dziennikarkę odważną deklaracją. Planuje kolejne dzieci?
Dom Donalda Trumpa trafił na aukcję

Dom Donalda Trumpa trafił na aukcję

Świat
Dom, w którym część swojego dzieciństwa spędził Donald Trump, trafił na aukcję. Posiadłość znajdująca się w Queens w Nowym Jorku była domem obecnego kandydata na prezydenta USA przez blisko cztery lata.
Zaczęła się era post-mobile - Komórkomania.pl

Zaczęła się era post-mobile - Komórkomania.pl

Technologia
Pod koniec lutego Allegro ogłosiło, że wreszcie mamy rok mobile. Po raz kolejny, oczywiście, bo od kilku lat rok rocznie słyszymy o tym, że właśnie nadeszła era mobile. Rynek smartfonów opuścił fazę niemowlęctwa, przeszedł już dzieciństwo i właściwie przechodzi z młodzieńczej energetyczności w dorosłą stateczność. Innowacje przestały być naprawdę innowacyjne, a kolejne iteracje urządzeń tylko polepszają coś, co znamy. To wszystko oznacza, że nadeszła era post-mobile...Więcej o technologiach przyszłości znajdziesz na Komorkomania.pl.
Mroczne kulisy zbrodni nad Jeziorem Wiecanowskim

Mroczne kulisy zbrodni nad Jeziorem Wiecanowskim

Polska
W zeszły czwartek, w szuwarach nad Jeziorem Wiecanowskim, wyłowiono ciała 15-letniej Klaudii i 23-letniej Patrycji. Do zabójstwa miało dojść dzień wcześniej, około północy. Klaudia i Patrycja mieszkały w Barcinie, oddalonym o 30 kilometrów od miejsca, w którym znaleziono ich ciała. Były koleżankami i sąsiadkami - Patrycja wynajmowała mieszkanie nad Klaudią. W piątek nad ranem policja aresztowała dwóch podejrzanych: dwudziestoletniego Zachariasza Z. z Mogilna i dwudziestojednoletniego Macieja K. W czasie przesłuchania Maciej K. wskazał miejsce, w którym ukryto ciała. W sobotę zatrzymano kolejnego podejrzanego - 45-letniego Sławomira G. W ubiegłą środę około dwudziestej, Klaudia i Patrycja spotkały sie z Maciejem K. i Zachariaszem Z. w Barcinie. Wsiadły do samochodu Macieja K. i odjechały. Zachariasz Z. mieszka w Mogilnie z matką i siedemnastoletnim bratem, który jest całkowicie sparaliżowany. Być może to właśnie trudne dzieciństwo Zachariasza Z. wpłynęło na to, że nie mógł poradzić sobie z własną psychiką. Nieoficjalnie mówi się, że Klaudia i Patrycja zostały zgwałcone i uduszone. Prokuratura na razie milczy na temat szczegółów zbrodni ze względu na dobro śledztwa. Wszyscy trzej podejrzani usłyszeli zarzut podwójnego zabójstwa. Sławomir G. oraz Maciej K. trafili do aresztu na trzy miesiące, a Zachariasz Z. - na miesiąc.
Joanna Krupa o swoim dzieciństwie

Joanna Krupa o swoim dzieciństwie

Gwiazdy
Joanna Krupa opowiedziała o swoich nawykach żywieniowych w dzieciństwie.                                                                                                                    
Ołeksandr Usyk dla WP SportoweFakty: Po walce z Głowackim nie będziecie się tak cieszyć

Ołeksandr Usyk dla WP SportoweFakty: Po walce z Głowackim nie będziecie się tak cieszyć

Inne
Ołeksandr Usyk, mistrz olimpijski i najbliższy rywal Krzysztofa Głowackiego w walce o mistrzostwo świata WBO, analizuje przyczyny słabej postawy reprezentacji Ukrainy na mistrzostwach Europy we Francji. Ekipa Mychałjo Fomenki przegrała wszystkie trzy mecze (0:2 z Niemcami, 0:2 z Irlandią Północną i 0:1 z Polską). - Ukraina przegrała z Polską, ale to mnie nie przeraża. W każdej drużynie są wzloty i upadki. Pojadą do domu, wszystkiemu się przyjrzą, popracują nad błędami, a później zaczną orać od nowa. Zaczekajmy do 17 września, wtedy Polacy nie będą się aż tak cieszyć - powiedział Usyk w rozmowie z WP SportoweFakty, który we wrześniu właśnie skrzyżuje rękawice z Głowackim. Usyk nie bez powody pytany był o piłkę nożną, bowiem w dzieciństwie trenował w juniorskich drużynach Tawriji Symferopol. Jego przygoda z futbolem była dość intensywna i miała także elementy pięściarskie. - Rzeczywiście, na jednym z meczów doszło do krótkiej scysji, krótko mówiąc: pobiłem się z jednym zawodnikiem. Chętnie wróciłbym wtedy do piłki nożnej, ale chodziło o pieniądze. Za zajęcia z piłki nożnej trzeba było płacić, a ja pochodziłem z prostej robotniczej rodziny, boks był bezpłatny. To zadecydowało, że zacząłem zajmować się pięściarstwem - dodał. Dzieciństwo Usyka nie było usłane różami, od młodych lat musiał pracować, by wspierać budżet rodziny. - Pracowałem na farmie, sprzedawałem lody. Część pieniędzy oddawałem rodzicom. Taki sposób postępowania jest słuszny, mężczyzna powinien od wczesnego wieku pracować, wtedy zna ceny wszystkich rzeczy, które spotykają go w życiu - zakończył gwiazdor ringów amatorskich, który poza złotem olimpijskim wywalczył także mistrzostwo Europy i świata.
#dziejesienaeuro. Piękne słowa o Błaszczykowskim.

#dziejesienaeuro. Piękne słowa o Błaszczykowskim. "Świetny człowiek, wzór do naśladowania"

Piłka nożna
Jakub Błaszczykowski wszedł z ławki rezerwowych i zapewnił Polsce zwycięstwo nad Ukrainą oraz pewny awans do fazy pucharowej Euro 2016. Ekspert WP SportoweFakty Maciej Terlecki uważa, że doświadczony skrzydłowy jest idealnym wzorem do naśladowania dla przyszłych kadrowiczów. - Mam słabość do Błaszczykowskiego pod różnymi względami. Szanuję go jako piłkarza, jest świetnym człowiekiem, miał ciężkie dzieciństwo i wielu chłopców z trudniejszych rodzin utożsamia się z nim. Jakub jest najlepszym przykładem do naśladowania - powiedział Terlecki. Fazę grupową Biało-Czerwoni zakończyli bez straty gola i z dorobkiem siedmiu punktów. - Niesamowicie buduje mnie to, jak gramy w defensywie. Ukraińcy mieli swoje sytuacje, ale my bardzo dobrze ustawiamy się w polu karnym. Skutecznie kryliśmy i nie mieli szans na dogranie - dodał Terlecki.
#dziejesienazywo: Znana fotografka resocjalizuje wychowanków poprawczaka

#dziejesienazywo: Znana fotografka resocjalizuje wychowanków poprawczaka

Styl życia
Na co dzień fotografuje modę. Teraz jednak spełniła swoje marzenie sprzed lat. W jednym z polskich poprawczaka realizuje swój projekt fotograficzny i uwiecznia jego wychowanków. - Ich dzieciństwo to był koszmar. Nie znają innego świata - mówi Zuza Krajewska w studiu #dziejesienazywo.
 Magda Gessler:

Magda Gessler: "Moja pierwsza randka była z puszką parówek"

Gwiazdy
Magda Gessler bardzo często podkreśla, że zarówno jej pochodzenie jak i dzieciństwo są nadzwyczajne i nieprzeciętne. Jednym z jej ulubionych wspomnień jest jedzenie parówek nad brzegiem morza z byłym chłopakiem, Carlosem. Restauratorka lubi też chwalić się rosyjskimi korzeniami. Okazuje się, że sama czuje się arystokratką.
Gessler:

Gessler: "Udzielam fanom besos jak ksiądz!"

Gwiazdy
Magda Gessler lubi wspominać w wywiadach o tym, jak bardzo jej dzieciństwo i młodość różniły się od innych. Restauratorka spędziła je głównie na Kubie i w Bułgarii. Dzisiaj Gessler twierdzi, że towarzystwo artystów sprawiło, że młoda Magda była "inna niż wszyscy", dlatego dzisiaj tak potrzebuje fanów.
Jakie dzieciństwo miał syn  Maryli Rodowicz?

Jakie dzieciństwo miał syn Maryli Rodowicz?

Styl życia
Maryla Rodowicz od ponad 30 lat nieprzerwanie króluje na polskiej scenie. Jej występy porywają tłumy, a widowiskowe zaskakują. O swoim życiu prywatnym Rodowicz nie mówi wiele. Wiadomo, że wokalistka ma trójkę dzieci: Katarzynę i Jana Jasińskich ze związku z krakowskim aktorem Krzysztofem Jasińskim oraz Jędrka Dużyńskiego. Najmłodszy syn Maryli Rodowicz, w wyborze swojej drogi zawodowej poszedł w ślady ojca - Andrzeja Dużyńskiego. Obecnie mieszka w Wielkiej Brytanii i zajmuje się handlem nieruchomościami. O swojej działalności finansowej, a także relacji z mamą Jędrzej opowiedział w "Dzień Dobry TVN". - Moje dzieciństwo było dobrym mixem. Było dużo fajnych podróży mama przywoziła mi dużo fajnych zabawek. To nie tak, że mamy nigdy nie było. Czasem znikała na tydzień, dwa. Potem było już trochę lepiej. Jak wracała z koncertu to była dostępna całkowicie - mówi Dużyński.
Dowbor o Koroniewskiej:

Dowbor o Koroniewskiej: "Asia to wyrozumiała synowa. Mam mało czasu dla moich dzieci"

Gwiazdy
Katarzyna Dowbor wielokrotnie udowodniła, że to praca jest dla niej najważniejsza w życiu. Jej syn wspominał nawet na łamach tabloidów, że miał przez to "skomplikowane dzieciństwo". Dziś dziennikarka znowu nie ma czasu dla rodziny, co sama potwierdza. Broni się jednak tym, że "kocha swoje dzieci", w tym synową - Joannę Koroniewską. Ponieważ mamy okres przedświąteczny, Dowbor postanowiła przedstawić swoje relacje z nią jako nieskazitelne, zachwalając przy okazji Joannę: "Asia jest bardzo dobrą i wyrozumiałą synową. Rozumie, że babcia pracuje. Mam mało czasu dla moich dzieci, całej trójki, czyli Maćka, Asi i Marysi i wnuczki, ale bardzo ich kocham".
Beata Szydło z Brzeszcz. To tu były początki jej kariery

Beata Szydło z Brzeszcz. To tu były początki jej kariery

Polityka
Z jedenastu tysięcy absolwentów liceum ogólnokształcącego imieniem księdza Konarskiego w Oświęcimiu, zdjęcia najważniejszych wiszą na roletach przy schodach wejściowych do szkoły. Są wśród nich profesorowie, prawnicy, lekarze, sportowcy, posłowie, a nawet aktorzy. Ale w stuletniej historii szkoły tylko do jednej absolwentki dyrekcja napisała w liście, że ze wzruszeniem przyjmuje jej awans. Do Beaty Szydło.