Wyniki wyszukiwania dla:

dowcip

Liczba wyników: 11

Żakowski i Warzecha u Bierzyńskiego. O dziwo nawet się zgadzali!

Żakowski i Warzecha u Bierzyńskiego. O dziwo nawet się zgadzali!

Wiadomości
W programie "Bierzyński na żywca" Jacek Żakowski i Łukasz Warzecha dyskutowali o strajkach nauczycieli, wydawaniu publicznych pieniędzy, walce politycznej PiS i opozycji. Padł nawet dowcip, z którego śmiały się wszystkie strony!

"Kto wygra wybory? Jako to kto, nasz koalicjant"

Polityka
Ten dowcip o rozmowie dwóch posłów PSL od wielu lat krąży wśród polityków. Waldemar Pawlak, gość "Gabinetu cieni" postawił diagnozę o przyszłości partii kierowanej przez Władysława Kosiniaka- Kamysza. Jeden z polityków będzie nią zdecydowanie ucieszony.
Niedziela jakiej nie znajdziesz nigdzie indziej!

Niedziela jakiej nie znajdziesz nigdzie indziej!

Ciekawostki
Takie hity tylko w Telewizji WP! O 20.00 premierowe odcinki nowego sezonu Ucha prezesa! W każdą niedzilę zobaczymy nowe odcinki najsłynniejszego polskiego serialu satyrycznego. Po raz czwarty uchylimy drzwi gabinetu wpływowego Prezesa!O 20.20 obejrzysz nowe odcinki SNL Polska - Weekend Update! Program to polska wersja znanego amerykańskiego programu, który w ironiczny sposób komentuje najważniejsze wydarzenia ostatniego tygodnia.W niedzielę w Telewizji WP - jest co oglądać! 
Marcin Wójcik podsumowuje

Marcin Wójcik podsumowuje "sucharem" wiedzę z fizyki

Gwiazdy
Marcin Wójcik został prowadzącym program "Następny proszę". W przerwach między odgadywaniem, który z uczestników kłamie, kabareciarz stara się zabawiać publiczność. Z pomocą zawsze śpieszy Tomasz Barański, który swoimi wygibasami próbuje porwać do tańca ochotników. W kolejnym odcinku Wójcik postanowi pochwalić się wiedzę z dziedziny fizyki "żartem". Zainspirował się Karolem Strasburgerem?
Pomysł na biznes: Ceramiczne kuwety dla kotów

Pomysł na biznes: Ceramiczne kuwety dla kotów

Finanse
Jedyne na świecie ceramiczne kuwety dla kotów - to pomysł na biznes Mariusza Jaraczewskiego, właściciela wrocławskiej firmy 50Cats. - Tworzymy innowacyjny produkt premium, dzięki któremu niebawem będziemy liderem światowego rynku zoologicznego - podkreśla z uśmiechem właściciel. Nietypowy pomysł Polaka już robi furorę za granicą. Wśród klientów znalazł się szejk z Bahrajnu. Dla swojej kotki zażyczył kuwetę zdobioną rubinami i 18-karatowym złotem. Oferta 50Cats to 5 kolekcji kuwet. Wszystkie są ręcznie malowane i bogato zdobione. Ceny? Od 100 euro (ok. 438 zł). Jaraczewski wcześniej pracował w sektorze bankowym. We własną firmę zainwestował ok. 120-150 tys. zł. Jak mówi, największym wyzwaniem w tym biznesie jest wzbudzenie w klientach potrzeby posiadania produktu, którego wcześniej w ogóle nie było. Firma wystartowała w maju. Pierwsza seria ceramicznych kuwet liczyła 32 sztuki i szybko znalazła nabywców m.in. w Niemczech, Austrii czy Holandii. - Kiedy zadzwonił do mnie Ahmad ibn Nasih, asystent szejka Hamida ibn Salaha z Bahrajnu, myślałem, że to dowcip znajomych. Okazało się, że szejk obejrzał naszą ofertę i jest zachwycony - opowiada Jaraczewski. - Stworzyliśmy dla jego kotki unikatowe projekty kuwet. Zdecydował się na malowanie tlenkiem kobaltu, zdobienia arabskie, mandale na brzegach, złoto i rubiny z Birmy. To niesamowita przygoda - dodaje właściciel firmy. Zobacz nowy odcinek programu "Pomysł na biznes".
Laskowik: nigdy nie opowiadałem kawałów

Laskowik: nigdy nie opowiadałem kawałów

Gwiazdy
- Nigdy nie opowiadałem kawałów, bo nie umiem. Gdybym umiał opowiadać kawały, to prowadziłbym "Familiadę" - stwierdził w "Orłoś Kontra" Zenon Laskowik. W ten sposób odpowiedział na pytanie Rafała Rutkowskiego, który zapytał legendarnego kabareciarza, czy mógłby opowiedzieć jakiś dobry dowcip. Co na to Maciej Orłoś?
Maciej Orłoś wymyśla dowcip

Maciej Orłoś wymyśla dowcip

Gwiazdy
Maciej Orłoś przed spotkaniem w studio ze znanym kabareciarzem Robertem Górskim próbuje przypomnieć sobie jakiś dowcip. Oto co z tego wynikło.                              
Aneta Kręglicka: Maciej Zień jest zdeterminowany, żeby robić to, co kocha

Aneta Kręglicka: Maciej Zień jest zdeterminowany, żeby robić to, co kocha

Styl życia
Gwiazda uważa Macieja Zienia za jednego z najzdolniejszych polskich projektantów. Ceni jego niezwykły talent, dowcip, wrażliwość i determinację do robienia tego, co naprawdę kocha. Podkreśla przy tym, że praca kreatora mody w Polsce to trudna droga kariery zawodowej.
Robert Górski opowiada dowcip o Macierewiczu

Robert Górski opowiada dowcip o Macierewiczu

Gwiazdy
Początkowo podejrzewano, że serial "Ucho Prezesa" może sprawić duży problem rządowi PiS. Szybko okazało się, że jest inaczej - polityczna rzeczywistość pokazana w krzywym zwierciadle nie spowodowała spadków w sondażach, a wręcz ociepliła wizerunek partii rządzącej. Robert Górski, twórca serialu i gość Macieja Orłosia pokusił się nawet o krótki dowcip o Antonim Macierewiczu. Oglądaj nowe odcinki "Orłoś kontra" w poniedziałki o 22:30 w Telewizji WP.
Prezes wspomina Chruszczowa

Prezes wspomina Chruszczowa

Polska
Członkowie prawa i sprawiedliwości spotkali się 1.07.2017 na swoim corocznym kongresie. Jarosław Kaczyński podczas przemówienia opowiedział tam dowcip o Chruszczowie. Posłuchajcie. 
Mucha: planuję kolejną książkę

Mucha: planuję kolejną książkę

Gwiazdy
Anna Mucha jest w ostatnim czasie bardzo zajęta, głównie promowaniem swojej książki. Razem ze swoim partnerem, Marcelem Sorą, wydała przewodnik po Toskanii, Toskania, że mucha nie siada. Na każdym kroku podkreśla jednak, że nie chciała napisać tej książki i wydawcy musieli ją do tego namawiać przez 10 lat... W końcu oczywiście dała się przekonać. Spodobało jej się to na tyle, że już zapowiada kolejne dzieło swojego autorstwa. "10 lat namawiano mnie, żebym napisała cokolwiek, to wynika z zapotrzebowania rynku. 10 lat się opierałam. Dosyć długo trwała ta gra wstępna. Sama praca nieco krócej. Kolejna książka nie będzie o seksie. To był dowcip. Owszem planuję kolejną książkę o Toskanii, tylko i wyłącznie o jedzeniu."