Wyniki wyszukiwania dla:

dorota rabczewska

Liczba wyników: 630

Siostra Arkadiusza Kraski: to wielki stres dla całej rodziny

Siostra Arkadiusza Kraski: to wielki stres dla całej rodziny

Polska
- Liczymy na uniewinnienie. (...) Wierzę w to, że sąd podejmie słuszną i sprawiedliwą decyzję w tej sprawie - powiedziała Dorota Berg, siostra Arkadiusza Kraski. Jej brat został skazany na dożywocie i odsiedział już 18 lat wyroku. W oparciu o nowe dowody sprawa może zostać ponownie rozpatrzona, a Kraska - uniewinniony. - To wielki stres dla mnie i dla brata - mówi siostra skazanego.
Doda wspomina szczęśliwe małżeństwo z Radziem:

Doda wspomina szczęśliwe małżeństwo z Radziem: "Zdradzał mnie przed zaręczynami, po zaręczynach i przez wiele lat później"

Małżeństwo Dody i Radosława Majdana nie istnieje już od ponad 11 lat, jednak burzliwy związek piosenkarki i piłkarza nadal wywołuje niemałe emocje. Niedawno Dorota zdecydowała się na usunięcie tatuażu, który miał przykrywać wydziarane na jej przedramieniu imię byłego partnera. Proces jest niezwykle żmudny i bolesny, ale gwiazda wydaje się być zdeterminowana, aby raz na zawsze pozbyć się pamiątek po Majdanie ze swojego życia. Temat związku z Radosławem powrócił jednak niedawno na Instagramie piosenkarki. Doda rozsierdziła się na widok sprośnej wiadomości, w której fan zachwalał jej… sutki. Po krótkim śledztwie piosenkarka odkryła, że "kokietujący" ją mężczyzna jest w związku małżeńskim, co zainspirowało ją do udzielenia obszernej wypowiedzi na temat zdrad na swoim InstaStories.
Wojowniczka z Polski. Dorota Banaszczyk spłaciła długi i walczy o igrzyska [cała rozmowa]

Wojowniczka z Polski. Dorota Banaszczyk spłaciła długi i walczy o igrzyska [cała rozmowa]

Inne
Dorota Banaszczyk jest mistrzynią świata w karate. Jej droga do złotego medalu biegła po wertepach: miała problemy z finansowaniem wyjazdów, wpadła w długi. - Kiedy byłam na zawodach w Tokio i miałam 50 zł w kieszeni, nie wiedziałam, co zrobić - opowiada. Dziś mistrzyni wyszła na prostą, ma sponsora i godne finansowanie. To ważne, bo karate za rok zadebiutuje na igrzyskach olimpijskich w Tokio. Tam 22-latka będzie jedną z polskich nadziei medalowych.
Dorota Banaszczyk wreszcie ma spokój.

Dorota Banaszczyk wreszcie ma spokój. "Wyszłam na prostą, spłaciłam długi"

Inne
- Nie mam tak dobrze, jak rywalki, ale już wyszłam na prostą. Mam sponsorów, nie muszę się martwić o budżet - opowiada w rozmowie z Kamilem Kołsutem Dorota Banaszczyk. Mistrzyni świata w karate jest jedną z kandydatek do medalu na igrzyskach olimpijskich w Tokio.
Dorota Banaszczyk o Annie Lewandowskiej: Nigdy nie chciałam w nią uderzać. Uprawiamy inne dyscypliny

Dorota Banaszczyk o Annie Lewandowskiej: Nigdy nie chciałam w nią uderzać. Uprawiamy inne dyscypliny

Inne
- Karate moje i Anny Lewandowskiej to zupełnie inne dyscypliny. Rozumiem, że zwykłemu widzowi trudno to zrozumieć, ale od zawsze staram się to tłumaczyć - wyjaśnia w rozmowie z Kamilem Kołsutem mistrzyni świata w karate Dorota Banaszczyk.
139 krajów, 75 rywalek. Karate walczy o igrzyska

139 krajów, 75 rywalek. Karate walczy o igrzyska

Inne
Karate w Tokio zadebiutuje na igrzyskach olimpijskich jako dyscyplina pokazowa. To dla Polski wielka szansa, bo mocną kandydatką do medalu jest mistrzyni świata Dorota Banaszczyk. Niestety, rywalizacja w 2020 roku może być dla karate jednorazową szansą. Niewykluczone, że cztery lata później na IO w Paryżu tej dyscypliny zabraknie.
Zadowolony Tomasz Karolak robi zdjęcia z fanami i odjeżdża range roverem

Zadowolony Tomasz Karolak robi zdjęcia z fanami i odjeżdża range roverem

Gwiazdy
W związku z modą na powroty starych seriali TVN zdecydował się na reaktywację 39 i pół - opowieści o rock’n’rollowcu, który przeżywa  kryzys wieku średniego. U boku odtwórcy głównej roli, Tomka Karolaka, w serialu występowali też m.in. Marina, Alan Andersz, Baron czy Dorota Deląg. Karolak w ramach promowania produkcji pojawił się ostatnio w śniadaniówce. Pod budynkiem Dzień dobry TVN czekała na niego rzesza fanów, z którymi aktor z chęcią się fotografował. Po serii wykonanych smartfonami zdjęć, 48-latek odjechał range roverem wartym 400 tysięcy złotych. Zobaczcie.
Przystępny język kluczem do sukcesu w biznesie

Przystępny język kluczem do sukcesu w biznesie

Finanse
PZU Życie SA wprowadziła nowe podejście w obszarze relacji z klientami. To projekt "Prosto i kropka". Chodziło o to, by w umowach i polisach zrezygnować z języka, który może być niezrozumiały. Efekty już są widoczne. - Nie można odnieść sukcesu w biznesie, ani w żadnej innej dziedzinie, nie posługując się prostym, przystępnym językiem, a także poprawną polszczyzną - mówi Dorota Macieja, członek zarządu PZU Życie SA. 
Gotowa na czerwony dywan. Wystarczy chwila

Gotowa na czerwony dywan. Wystarczy chwila

Styl życia
Czerwony dywan zobowiązuje. Na szczęście czas na fryzur "od linijki" minął miejmy nadzieję bezpowrotnie. Dorota Michałowska prezentuje swoją propozycję na wieczorny event.
Włosy proste na co dzień

Włosy proste na co dzień

Styl życia
Dorota Michałowska prowadząca bloga dmbeauty.pl oraz program telewizyjny prezentuje pierwszą propozycję – włosy proste na co dzień.                                                                                         
Agnieszka Hyży nie zgadza się z Dodą w kwestii hejtu:

Agnieszka Hyży nie zgadza się z Dodą w kwestii hejtu: "Nie można podchodzić do tego aż tak ogólnikowo"

Gwiazdy
W ostatnim czasie znów jest głośno o Dodzie, a właściwie wokół jej procesu z byłym narzeczonym, od którego celebrytka miała rzekomo próbować wyłudzić milion złotych, grożąc mu wyjawieniem wyjątkowo kompromitujących materiałów. Choć Dorota początkowo podchodziła do zarzutów byłego partnera z uśmiechem, z tygodnia na tydzień sprawa robi się coraz bardziej poważna. W zeszłym tygodniu pojawił się artykuł, w którym Łukasz Pawelski wypunktował nieprawidłowości i dziwne "zbiegi okoliczności" towarzyszące procesom artystki. W efekcie w ostatnim czasie gwieździe coraz częściej zdarza się narzekać na hejt, z którym się spotyka. Pokusiła się nawet o stwierdzenie, że niedawny koncert Artyści przeciw nienawiści nic w tej kwestii nie zmienił. Zupełnie inne zdanie ma Agnieszka Hyży, według której nie można do tematu podchodzić aż tak ogólnikowo. Posłuchajcie.
Perypetii Dody ciąg dalszy:

Perypetii Dody ciąg dalszy: "Sprawa jest zagmatwana, a Dorota na wszystko reaguje zbyt emocjonalnie"

Gwiazdy
Konflikt, jaki wywiązał się między Dorotą Rabczewską a jej byłym narzeczonym, ma bez wątpienia szansę przejść do historii polskiego show biznesu jako jedno z najbardziej zagmatwanych rozstań celebrytów. Oleju do ognia dolał artykuł, który pojawił się na łamach Życia Stolicy, w którym zasugerowano, że proces artystki może nie przebiegać w sposób do końca uczciwy. Oprócz tego w najnowszym odcinku Kliki Pudelka opowiedzieliśmy o Magdzie Wójcik. Choć uczestniczka Big Brothera początkowo niczym się nie wyróżniała, okazało się, że od dawna ma parcie na szkło. 31-latka przed wejściem do domu Wielkiego Brata pojawiła się m.in. gościnnie w Warsaw Shore, gdzie wpadła na imprezę domowników. Co więcej, na jej profilu nie brakuje bardzo odważnych zdjęć, również z innymi uczestnikami  programu. W najnowszej Klice poruszyliśmy również temat ostatnich głośnych ślubów gwiazd i celebrytów oraz Festiwalu Filmowego w Cannes, na którym obok największych sław kina brylowali również Polacy. Premiera Kliki Pudelka już w najbliższą niedzielę o godzinie 09:00 w kanale naziemnym telewizji WP.
Sławomir Świerzyński

Sławomir Świerzyński "czule" o Dodzie: "Wypchniesz ją drzwiami, wejdzie oknem"

Gwiazdy
Sławomir Świerzyński ostatnio rzadko bywa w dobrym humorze. Muzyk nie tylko uprawia coś w rodzaju kampanii wyborczej, której głównym punktem jest szerzenie niechęci do osób z kręgu LGBT, ale również dogryza kolegom z branży. Fochów Świerzyńskiego doświadczyła także Doda w trakcie kompletowania listy artystów na koncert przeciwko nienawiści. Większość wykonawców sama garnęła się do występu, tylko Świerzyński zażyczył sobie specjalnego zaproszenia. W najnowszym wywiadzie posłał kilka "czułych słów" w kierunku celebrytki.
Doda poruszona filmem Tomasza Sekielskiego:

Doda poruszona filmem Tomasza Sekielskiego: "To głównie kobiety tłumaczą te zachowania"

Gwiazdy
11 maja swoją premierę miał długo oczekiwany dokument Tomasza Sekielskiego, Tylko nie mów nikomu, poświęcony problemowi pedofilii w Kościele katolickim. Materiał zawiera relacje księży-pedofilów przyznających się do seksu z nieletnimi. Ostrą opinię o filmie wyraziła również Dorota Rabczewska.  
Dorota Wellman:

Dorota Wellman: "Hejterów mam w du*ie"

Gwiazdy
Dorota Wellman przyznaje, że na co dzień spotyka się z ogromnym hejtem, ale za nic ma tego typu krytykę. Negatywne komentarze anonimowych osób nie są dla niej w żaden sposób konstruktywne, bo mają na celu tylko obrażanie i poniżanie. Dorota Wellman podkreśla, że choć gorzkich słów krytyki względem jej osoby jest bardzo dużo, to zazwyczaj je ignoruje. Stara się cieszyć życiem oraz spełniać zawodowo i prywatnie, nie zważając na to, czy komuś się to podoba, czy nie.
Dorota Rabczewska o metamorfozie męża:

Dorota Rabczewska o metamorfozie męża: "Zobaczył show biznes od kulis"

Gwiazdy
Rabczewska zapewnia, że dostaje od Emila ogromne wsparcie. Producent przez ostanie lata mógł przyjrzeć się show biznesowi od kulis, co tylko umocniło ich związek. Doda zapewnia, że w końcu znalazła mężczyznę, którego może "ciągać po ściankach" i wspólnie cieszyć się ze zdobytych statuetek.
Dorota Wellman:

Dorota Wellman: "Ludzie idealni są tylko po zrobieniu dobrego Photoshopu"

Gwiazdy
Pomimo rozwoju techniki i ciągłego ulepszania programów graficznych, jakimś cudem do saloników prasowych nadal trafiają okładki z wizerunkami gwiazd zdeformowanymi nie do poznania. Nader ambitna korekta może nie tyle skorygować drobne mankamenty urody, co kompletnie wyprasować twarz aktorki, a to potrafi wyjątkowo negatywnie odbić się na jej reputacji. Zdecydowanie przeciwna tego typu praktykom jest Dorota Wellman. Dziennikarka wydała niedawno książkę zatytułowaną "I ty możesz zostać modelką!". Na jej łamach prezenterka stara się uzmysłowić czytelniczkom, że niezależnie od kształtu swojego nosa czy długości nóg, każda kobieta jest w stanie błyszczeć, jeżeli tylko zadba o swój rozwój duchowy. Nikt nie zauważy drobnych niedoskonałości, jeśli jesteśmy ciekawymi osobami - zaznacza autorka. Zachęciła Was do lektury?
Dorota Deląg wystąpi w kontynuacji

Dorota Deląg wystąpi w kontynuacji "39 i pół"! "Bardzo lubiłam grać rolę Kaśki"

Gwiazdy
Po latach nieobecności na antenie kultowy serial "39 i pół" nareszcie wraca. W nowej produkcji TVN zobaczymy na pewno Tomasza Karolaka i Marinę Łuczenko. Potwierdzono już, że dołączy do nich także Dorota Deląg. W rozmowie z serwisem Newseria Deląg podkreśliła, jak bardzo cieszy się na ponowne wcielenie się w rolę Kaśki. Artystka zdradziła, że zdjęcia do nowego sezonu ruszają już niebawem, aczkolwiek nie został jej jeszcze udostępniony cały scenariusz. Jesteście ciekawi, jak dalej potoczyły się losy bohaterów serialu?
Dorota Wellman:

Dorota Wellman: "Nie ukrywam wieku i zmarszczek"

Gwiazdy
Dorota Wellman przyznaje, że chętnie rezygnuje z makijażu, bo jej zdaniem wszelkie niedoskonałości też w pewien sposób świadczą o pięknie kobiety. Lubi poczucie swobody, jakie daje jej naturalny wygląd, dlatego kiedy tylko może sobie na to pozwolić, nie maluje się, a używa jedynie kosmetyków pielęgnujących skórę twarzy. Dorota Wellman nie śledzi trendów w makijażu i nie ulega modom na stosowanie coraz to nowszych kosmetyków kolorowych. Dziennikarka zdradza, że nie ma problemu z tym, by wyjść z domu bez grama pudru, szminki czy tuszu do rzęs.  
Małgorzata Rozenek-Majdan opowiada, jak jej dzieci dowiedziały się o poczęciu metodą in vitro

Małgorzata Rozenek-Majdan opowiada, jak jej dzieci dowiedziały się o poczęciu metodą in vitro

Gwiazdy
W poniedziałek w siedzibie PAP-u odbyła się konferencja prasowa z udziałem Małgorzaty Rozenek-Majdan, podczas której dyskutowano o metodzie in vitro. Książka "In Vitro. Rozmowy intymne" od 13 maja jest w sprzedaży. Wydarzenie poprowadziła Dorota Wellman, a w debacie wzięli udział eksperci w tej dziedzinie. 
Rozenek:

Rozenek: "Z przerażeniem obserwujemy, jak bardzo cofa się Polskę"

Gwiazdy
W poniedziałek w siedzibie PAP-u odbyła się konferencja prasowa z udziałem Małgorzaty Rozenek-Majdan, podczas której dyskutowano o metodzie in vitro. Książka "In Vitro. Rozmowy intymne" od 13 maja jest w sprzedaży. Wydarzenie poprowadziła Dorota Wellman, a w debacie wzięli udział eksperci w tej dziedzinie. 
poprzednie1 2 3 4 5 ... 30następne