Wyniki wyszukiwania dla:

dominika gwit

Liczba wyników: 248

Dominika Zasiewska opublikowała kolejne wstrząsające nagranie z odwiedzin syna

Dominika Zasiewska opublikowała kolejne wstrząsające nagranie z odwiedzin syna

Gwiazdy
Wodzianka za pośrednictwem Instagrama oskarżyła ojca swojego dziecka o to, że ją bił, zastraszał oraz zażywał narkotyki. Na dowód tego, co publicznie wyznała, udostępniła zdjęcie swojej pobitej twarzy oraz nagranie, na którym mężczyzna wciąga nosem biały proszek. Dominika Zasiewska od dłuższego czasu próbuje nawiązać kontakt ze swoim synem. Dziś opublikowała kolejne wideo podczas wizyty w domu byłego partnera. Celebryta nie zastała jednak w domu syna, a w jego pokoju panował bałagan.
Dominika Gwit tańczy jezioro łabędzie w śląskim parku

Dominika Gwit tańczy jezioro łabędzie w śląskim parku

Gwiazdy
Dominika Gwit na soim profilu udostępniła dwa filmiki z wycieczki do Parku Zielona w Dąbrowie Górniczej. Dominika pojechała na Śląsk odwiedzić teściów. Na nagraniu widzimy ją wykonującą pozycje baletowe.
Dominika Gwit wygina się do przeboju Beyonce

Dominika Gwit wygina się do przeboju Beyonce

Gwiazdy
Dominika Gwit od lat budzi ogromne emocje za sprawą swojej wagi. Do pewnego momentu była znana jako "aktorka charakterystyczna" właśnie ze względu na nadprogramowe kilogramy. Cztery lata temu postanowiła schudnąć i przeszła na dietę i treningi według wskazówek nieżyjącego już Konrada Gacy. Choć celebrytkę dopadł efekt jo-jo, przekonuje, że nie rozpacza z tego powody i na swoim Instagramie publikuje filmiki, w których śpiewa lub tańczy. Gwit podzieliła się dziś kolejnym filmikiem z okazji pojawienia się ulubionej piosenki w aplikacji muzycznej. Zobaczcie.
Dominika Gwit reklamuje... płyn do higieny intymnej

Dominika Gwit reklamuje... płyn do higieny intymnej

Gwiazdy
Dominika Gwit uznała, że temat higieny intymnej z pewnością zainteresuje jej fanki. Aktorka na swoim instastories przedstawiła pouczający wykład.
Dominika Gwit coveruje piosenkę Edyty Górniak. Jak wyszło?

Dominika Gwit coveruje piosenkę Edyty Górniak. Jak wyszło?

Gwiazdy
Dominika Gwit od lat budzi ogromne emocje za sprawą swojej wagi. Do pewnego momentu była znana jako "aktorka charakterystyczna" właśnie ze względu na nadprogramowe kilogramy. Cztery lata temu postanowiła schudnąć i przeszła na dietę i treningi według wskazówek nieżyjącego już Konrada Gacy. Dominikę po opowiedzeniu we wszystkich mediach o swojej metamorfozie i wydaniu książki na ten temat, dopadł efekt jo-jo. Aktorka przekonuje, że nie rozpacza z tego powody i na swoim Instagramie publikuje filmiki, w których śpiewa lub tańczy. Tym razem Gwit zaprezentowała piosenkę Edyty Górniak z filmu Pocahontas.
Wodzianka walczy o wizytę u dziecka.

Wodzianka walczy o wizytę u dziecka. "Od miesięcy błagam i proszę"

Gwiazdy
Wodzianka za pośrednictwem Instagrama oskarżyła ojca swojego dziecka o to, że ją bił, zastraszał oraz zażywał narkotyki. Na dowód tego, co publicznie wyznała, udostępniła zdjęcie swojej pobitej twarzy oraz nagranie, na którym mężczyzna wciąga nosem biały proszek. Dominika Zasiewska kilka dni temu próbowała nawiązać kontakt ze swoim synem. Celebrytka opublikowała na Instagramie kolejne nagranie ze spotkania z ojcem Gucia. Widać na nim, jak Wodzianka usiłuje wyegzekwować od byłego partnera spotkanie z synem. Ten jednak odwołuje się do ich poprzedniej rozmowy i zostawia Dominikę samą pod bramą.
Dominika Zasiewska walczy o syna.

Dominika Zasiewska walczy o syna. "Jej dziecko kiedyś trafi na te materiały" (KLIKA PUDELKA)

Gwiazdy
Dominika Zasiewska od kilku dni publikuje niepokojące posty na temat relacji z ojcem swojego dziecka oraz rozpaczliwej walki o opiekę nad synem. Wodzianka na Instagramie zdecydowała się ujawnić szokujące fakty z przeszłości. Celebrytka opublikowała między innymi szokujące nagranie, na którym mężczyzna zażywa biały proszek. Na potwierdzenie tego, że była ofiarą przemocy domowej, celebrytka wrzuciła do sieci swoje zdjęcie z krwawiącym nosem. Zasiewska podkreśla, że choć posuwa się do ostatecznych środków, zrobi wszystko, by kontakty z dzieckiem nie były ograniczane.
Ojciec dziecka

Ojciec dziecka "Wodzianki" odurza się narkotykami. Nagranie opublikowała Dominika Zasiewska

Gwiazdy
W 2013 roku Wodzianka wyznała, że planuje ślub z dużo starszym od siebie biznesmenem, jednak nie był on osobą publiczną, dlatego postanowiła nie ujawniać jego personaliów dla dobra ich relacji. Rok później Dominika Wodzianka stała się bohaterką kolejnego skandalu, tym razem z powodu zdjęć wykonanych podczas jednej z imprez, w której celebrytka uczestniczyła będąc w zaawansowanej ciąży. Latem ubiegłego roku Wodzianka wyznała w jednym z wywiadów, że rozstała się ze swoim wieloletnim partnerem i od tej pory jest samotną matką. Wygląda na to, że Zasiewska będzie bohaterką kolejnego skandalu. Celebrytka opublikowała w sieci niepokojące nagranie, na którym ojciec jej dziecka wyglądający na mocno odurzonego, zażywa biały proszek. Celebrytka zdecydowała się opublikować film z obawy o bezpieczeństwo swoje i synka.
Leszek Stanek czule o Blance Lipińskiej:

Leszek Stanek czule o Blance Lipińskiej: "Jest szaloną i pikantną osobowością"

Gwiazdy
Leszek Stanek po wpadce na ślubie Dominiki Gwit, który "niefortunnie" zrelacjonował w social mediach, postanowił na pewien czas wycofać się z brylowania na czerwonym dywanie. Celebryta skupił się na własnym wyglądzie oraz samopoczuciu. Sporadycznie pojawiał się na ściankach i mędrkował o zmianie diety i pracą nad formą. "Lenio" zjawił się na premierze trzeciej części erotycznej opowieści Blanki Lipińskiej. Celebryta opowiedział o pikantnej znajomości z "pisarką" oraz zapewnia, że Blanka w swoich "dziełach" opisuje to, o czym marzą Polacy.
Katarzyna Grochola:

Katarzyna Grochola: "Jestem za tęczowym życiem"

Gwiazdy
Plakaty z wizerunkiem Matki Boskiej Częstochowskiej w tęczowej aureoli z napisem "tęcza nie obraża" pojawiły się w nocy na murach i ogrodzeniach warszawskich kościołów i posterunków policji. Akcja to konsekwencja zatrzymania Elżbiety Podleśnej, która rozkleiła wokół płockiego kościoła św. Dominika, a także m.in. na koszach na śmieci i przenośnych toaletach plakaty Matki Boskiej Częstochowskiej w tęczowej aureoli. Całe zamieszanie skomentowała Katarzyna Grochola, która przypomniała, w jaki sposób powstaje tęcza i poparła "tęczowy" styl życia. 
Dominika Figurska pojedzie do Europarlamentu uczyć się?

Dominika Figurska pojedzie do Europarlamentu uczyć się? "To dla niej szansa na edukację seksualną" (KLIKA PUDELKA)

Gwiazdy
Choć Dominika Figurska 12 lat temu na chwilę porzuciła męża dla kochanka, w związku z czym biologiczne pochodzenie jednego z jej dzieci budziło spore wątpliwości, od jakiegoś czasu czuje się ekspertką uprawnioną do stania na straży moralności Polaków. Niedawno poinformowała o tym, że z ramienia partii rządzącej startuje do Europarlamentu. Na plakatach wyborczych była aktorka M jak miłość obiecuje walczyć o tradycyjne wartości rodzinne. Myślicie, że to dobra kandydatka na europosłankę? Premiera Kliki Pudelka już w najbliższą niedzielę o godzinie 09:00 w kanale naziemnym telewizji WP.
Dominika Figurska na szczycie hipokryzji.

Dominika Figurska na szczycie hipokryzji. "Mówi ludziom, jak mają żyć" (KLIKA PUDELKA)

Gwiazdy
 Romanse celebrytów z polityką to zawsze gorący temat, bo zazwyczaj wypada to dość groteskowo, ale przypadek Dominiki Figurskiej to już abstrakcja poziom wyżej. Dominika z ramienia partii rządzącej startuje do Europarlamentu, a na plakatach wyborczych obiecuje walczyć o tradycyjne wartości rodzinne. I wszystko byłoby spoko, gdyby nie fakt, że Dominika… no fanką tradycji przed laty nie była.
Burza po słowach Lecha Wałęsy o UE. Dosadny komentarz Dominika Tarczyńskiego

Burza po słowach Lecha Wałęsy o UE. Dosadny komentarz Dominika Tarczyńskiego

Polska
Szerokim echem odbiły się słowa b. prezydenta, że UE należy "zlikwidować". Na Twitterze stwierdził potem, że tak "nie powiedział". - Wałęsa nie wie, za czym jest. Wygaduje bzdury, gada, plecie, co mu ślina za język przyniesie. Gada przez 30 min, potem się zastanawia: o, chyba coś powiedziałem. To kontynuacja "za, a nawet przeciw" i "nie chcem, ale muszem". Ma rozdwojenie intelektualne, ośmiesza siebie i cały obóz. Chcieli nam wmówić, że jesteśmy antyunijni, a tu wychodzi Leszek i mówi: jestem za rozwiązaniem UE. Szaleństwo! - komentował polityk PiS w programie "Tłit".
Michał Wiśniewski pali papierosa w towarzystwie syna

Michał Wiśniewski pali papierosa w towarzystwie syna

Gwiazdy
Kilka tygodni temu media zelektryzowała informacja o kolejnym rozwodzie Michała Wiśniewskiego. Okazało się, że Dominika Tajner podobnie jak jej poprzedniczki, również nie sprostała wymaganiom piosenkarza. Efektem czego mężczyzna zmuszony był złożyć niespodziewany pozew rozwodowy. Choć sprawa jest bardzo świeża, muzyk nie próżnuje, bowiem już szuka nowej miłości na portalach randkowych. W jego życiu zawodowym również wszystko zdaje się być "po staremu". Mimo niekomfortowej sytuacji małżeńskiej muzyk nie zamierza rezygnować z odwiedzania śniadaniówek. Ostatnio fotoreporterzy przyłapali artystę pod studiem Pytania na śniadanie. Tego dnia Michałowi towarzyszył 16-letni syn. Przed wyjściem z budynku, wokalistka nie wytrzymał i musiał skorzystać z kapsuły dla palaczy. Podczas gdy tata raczył się papierosem, Xavier grzecznie czekał. Zobaczcie.
Jarosław Jakimowicz ostro o Michale Wiśniewskim:

Jarosław Jakimowicz ostro o Michale Wiśniewskim: "To jest bardzo nieszczera osoba"

Gwiazdy
Od kilku tygodni media żyją rozwodem Michała Wiśniewskiego i Dominiki Tajner. Niespodziewanie okazało się, że czwarta żona piosenkarza również nie jest "tą jedyną". Muzyk ponoć od trzech miesięcy gromadził w tajemnicy przed żoną dokumenty rozwodowe, którymi postanowił ją zaskoczyć akurat, jak wróciła do domu, załamana odpadnięciem z Tańca z gwiazdami. O całym zajściu zrozpaczona Dominika poinformowała za pośrednictwem mediów społecznościowych.Sytuację postanowiły skomentować nie tylko dwie żony Michała, ale i Jarosław Jakimowicz. Aktor pod wpisem Dominiki zasugerował, że kobieta już dawno powinna była rozwieść się z mężem. W jednym z ostatnich wywiadów zdradził, że "żal mu" wszystkich byłych żon Wiśniewskiego, a samego artystę nazwał osobą "nieszczerą". Ma rację?
 Qczaj pociesza Tajner:

Qczaj pociesza Tajner: "Nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem"

Gwiazdy
  Przygoda Dominiki Tajner-Wiśniewskiej z Tańcem z Gwiazdami zakończyła się już na drugim odcinku. Porażka na parkiecie zbiegła się z pozwem rozwodowym, który zaledwie cztery dni po programie złożył Michał Wiśniewski. Choć małżeństwo borykało się z problemami od ponad roku, dopiero dwa tygodnie temu Dominika zaskoczyła fanów przygnębiającym wpisem na Facebooku. Chociaż Tajner-Wiśniewska nie uczęszcza już na treningi, nadal szuka towarzystwa ludzi, których poznała w programie. Najwięcej czasu spędza w towarzystwie Qczaja, z którym udała się niedawno na kolację. Daniel, znany z "ukochiwania" swoich fanek, wspiera celebrytkę od dłuższego czasu. Trener przyznał, że o konflikcie w małżeństwie Wiśniewskich wiedział od dawna, jednak nie chciał niczego zdradzać mediom. Celebryta zapewnia, że Dominika nie powinna "płakać nad rozlanym mlekiem". 
Wiśniewski:

Wiśniewski: "Michał nie znosi, gdy jego partnerka zaczyna się usamodzielniać" (KLIKA PUDELKA)

Gwiazdy
Kilka dni temu mediami wstrząsnęła wiadomość o czwartym rozwodzie Michała Wiśniewskiego. Informacja okazała się być szokująca nawet dla samej Dominiki Tajner-Wiśniewskiej, bowiem jak potwierdziła w rozmowach z dziennikarzami, "nie wie, kiedy muzyk złożył pozew", a całą sytuację określa jako "bardzo trudną". Mimo niezbyt męskiego zachowania Michała, Dominika wciąż zapewnia o miłości do męża. W najnowszej Klice Pudelka opowiemy nie tylko o kolejnym nieudanym małżeństwie lidera zespołu Ich troje, ale także o życiu uczuciowym Ani Wendzikowskiej i o poważnych oskarżeniach Weroniki Rosati względem byłego partnera. Premiera Kliki Pudelka, już w najbliższą niedzielę o godzinie 12:00 w kanale naziemnym telewizji WP.
 Wodzianka obsypuje buziakami nowego chłopaka

Wodzianka obsypuje buziakami nowego chłopaka

Gwiazdy
 Jesienią zeszłego roku Dominika Zasiewska, która szczytowy okres swojej kariery przeżyła 11 lat temu podając wodę w programie Kuby Wojewódzkiego, postanowiła o sobie przypomnieć i to hucznie. Wodzianka wytoczyła przeciw Rutkowskiemu medialną wojnę, po tym, jak detektyw bez licencji wyparł się romansowania z Dominiką. Zasiewska długo nie rozpaczała po zakończonym związku. Niedawno opublikowała na Instagramie czuły filmik z nowym mężczyzną ze wspólnie spędzonej romantycznej niedzieli w centrum handlowym. Wybrankiem okazał się doktor psychologii. Mężczyzna ma ponoć na Zasiewską bardzo dobry wpływ - wyeliminowała alkohol i zaczęła chodzić na siłownię. Kika dni temu paparazzi towarzyszyli celebrytce podczas randki.  
Dominika Wiśniewska odpadła z

Dominika Wiśniewska odpadła z "Tańca z gwiazdami". Co dalej?

Polska
Dominika Wiśniewska w drugim odcinku "Tańca z gwiazdami" odpadła z rywalizacji w show. Wszystko przez upadek, który przydarzył się żonie Michała Wiśniewskiego już na początku występu. Dominice było przykro, że nie powalczy w kolejnych odcinkach. - Mam kocioł. Wiem, że kogoś to musiało spotkać - powiedziała. Oskar Netkowski rozmawiał z uczestnikami i jurorami najnowszej edycji "Tańca z Gwiazdami". Program budzi sporo emocji ze względu na udział Justyny Żyły. Zobaczcie, jak gwiazdy odpowiadały na pytania reportera WP i co ciekawego zdradziły.
Dominika Kulczyk:

Dominika Kulczyk: "Myśl, że w XXI wieku może istnieć niewolnictwo wydaje się absurdalna"

Gwiazdy
Niewolnictwo, które dotyczy obecnie blisko 40 milionów osób na świecie. Prezes Kulczyk Foundation podkreśla, że ważne jest zarówno uzmysławianie ludziom skali problemu, jak i finansowe wspieranie walki ze współczesnym niewolnictwem. W 2018 roku Kulczyk zainicjowała współpracę z amerykańską stacją CNN, której pierwszym efektem jest film pt. "Troubled Waters". Dominika ma nadzieję, że reportaże dotyczące walki ze współczesnym niewolnictwem będą w stanie wpłynąć na percepcję ludzi i skłonić ich do wsparcia potrzebujących.
Żona Kalisza prowadziła auto po pijanemu. Spróbowałem jazdy po alkoholu

Żona Kalisza prowadziła auto po pijanemu. Spróbowałem jazdy po alkoholu

Wiadomości
Kilka dni temu, podczas kontroli drogowej, policja zatrzymała pijaną kobietę. Okazało się, że auto prowadziła żona Ryszarda Kalisza. Dominika K. miała prawie 2,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Żeby przekonać się, jak niebezpieczna była to jazda, reporter WP wybrał się do Akademii Bezpiecznej Jazdy, by na własnej skórze sprawdzić, jak to jest prowadzić auto w podobnym stanie. Więcej w materiale wideo. 
poprzednie1 2 3 4 5 ... 12następne