Wyniki wyszukiwania dla:

dj adamus

Liczba wyników: 78

Czy gwiazdy były grzecznymi dziećmi?

Czy gwiazdy były grzecznymi dziećmi?

Styl życia
Czy gwiazdy były grzecznymi dziećmi? Borys Szyc przyznał, że sprawiał liczne problemy, ponieważ często wdawał się w bójki... o dziewczyny. - Byłam kujonem, nie robiłam żadnych problemów - wyznała Patrycja Kazadi. DJ Adamus przyznał, że przez swoje zachowanie trzykrotnie miał zostać wyrzucony ze szkoły. Jakie jeszcze "dziecinne" grzeszki mają na swoim koncie gwiazdy? (kg)
Maślak: chciałbym wytatuować sobie krzyż

Maślak: chciałbym wytatuować sobie krzyż

Gwiazdy
Jednym z argumentów przeciwko wykonywaniu tatuaży jest obawa przed tym, jak będą wyglądać na starzejącym się ciele. Z wiekiem skóra wiotczeje, a tatuaże mogą bardziej szpecić niż zdobić. Opinie na temat robienia tatuaży są oczywiście podzielone. Ten podział dostrzegamy również wśród celebrytów. Rafał Maślak przyznaje, że chciałby zrobić sobie tatuaż, wie już nawet jaki. Omenaa Mensah z kolei jest ich przeciwniczką. Chciałbym wytatuować sobie krzyż, aby pamiętać o swojej wierze - deklaruje Maślak. Nigdy nie planowałam i nie planuję robienia sobie tatuażu. Ciało kobiety jest tak wyjątkowe, że jeszcze ozdabianie tego tatuażem niekoniecznie mówi Omenaa. Moje ciało jest dziewicze pod tym względem - dodaje DJ Adamus.
DJ Adamus: złożyłem śluby czystości alkoholowej

DJ Adamus: złożyłem śluby czystości alkoholowej

Gwiazdy
Trzy tygodnie temu DJ Adamus żalił się, że okradziono go w pociągu z komputerów. Przyznał, że był "bardzo zmęczony" po weekendzie i zasnął, więc nawet nie poczuł, że pada ofiarą kradzieży. Zaapelował nawet do złodzieja, że odkupi sprzęt. Teraz Adamus wyznaje, że przestał pić i od dwóch tygodni jest na odwyku. - Złożyłem śluby czystości alkoholowej. Walczę ze swoimi słabościami ze względu na to, że kończę nową płytę i stwierdziłem, że po pijaku tej płyty nie skończę nigdy - powiedział DJ.
Nieśmiały Maga pozuje do zdjęć

Nieśmiały Maga pozuje do zdjęć

Gwiazdy
Mimo że Mateuszowi Madze nie udało się wygrać ostatniej edycji "Top Model", aspirujący celebryta tak długo opowiadał w mediach o swoich osobistych problemach, że w końcu został w show biznesie na dłużej. Teraz bierze udział w sesjach zdjęciowych, w których pozuje jako modelka. Ostatnio Mateusz pojawił się na promocji samochodu Nowa Warszawa oraz premierze nowej płyty DJ-a Adamusa. Model nieśmiało pozował do zdjęć w beżowym, rozpiętym kombinezonie...
DJ Adamus ujawnia kulisy kradzieży

DJ Adamus ujawnia kulisy kradzieży

Gwiazdy
Jakiś czas temu były kolega Kuby Wojewódzkiego, DJ Adamus, znany z medialnego romansu z piosenkarką Paullą, poinformował, że został okradziony w pociągu. Chciał nawet odkupić łup od złodzieja. Po pierwsze, jak złodziej to przeczyta, odkupię łup. Po drugie blokuję hasła. Złodzieju, dla ciebie to tylko komputery, dla mnie coś więcej. Teraz szczerze przyznał, że był pijany i zasnął w pociągu. Złodziej więc nie musiał nawet wykazywać się wielkim sprytem. Adamus wprost mówi, że to należało mu się.
Adamus o sukcesie piosenki Elizy:

Adamus o sukcesie piosenki Elizy: "W tartaku też jest dużo trocin"

Polska
DJ Adamus nie ma problemu z tym, by kpić z innych muzyków. Ostatnio stwierdził, że Maciek Musiał, który próbuje swoich sił jako DJ, jest "konowałem", "amatorem" i "celebrantem". Dość też jasną opinię ma na temat piosenki Elizy z "Warsaw Shore". - Wiem tylko, że utwór jest o braniu kokainy. Milion odtworzeń w ciągu tygodnia nie znaczy, że coś jest dobre, bo jak wiemy, trocin w tartaku też jest bardzo dużo, a jednocześnie chyba są bezwartościowe i można nimi tylko w piecu palić - skomentował sukces utworu "Jesteś dla mnie kokainą" Adamus.
#nocoty: Paulla przyznała się do rozwodu

#nocoty: Paulla przyznała się do rozwodu

Polska
Paulla w końcu się przyznała. Po tygodniach spekulacji o jej romansie z DJ Adamusem, piosenkarka zdradziła, co naprawdę dzieje się w jej życiu prywatnym. Okazuje się, że artystka w tajemnicy rozwiodła się z mężem i faktycznie zaczyna wszystko od nowa.
Paulla i Dj Adamus nagrywają razem teledysk!

Paulla i Dj Adamus nagrywają razem teledysk!

Gwiazdy
Paulla i Dj Adamus nagrali niedawno wspólną piosenkę, Nigdy o tobie nie zapomnę. Byliśmy na planie teledysku do utworu, który zapowiadany jest jako "gangsterski". Jeszcze dzisiaj tutaj z tobą rozmawiam, ale niedługo zginę! - mówiła wokalistka za kulisami. Zapytaliśmy również o domniemane uczucie łączące Paullę i Dj Adamusa. Zobaczcie, co nam powiedzieli.

"Cenię sobie Dodę jako ikonę bywania na salonach"

Gwiazdy
Przez lata obecności w show biznesie Doda wypracowała swój autorski wizerunek I osiągnęła popularność, o której większość celebrytów może tylko pomarzyć. Teraz zapowiedziała, że zmienia swój styl muzyczny, co nie wszystkim przypadło do gustu. Pojawiły się zarzuty, że Doda nie jest stuprocentową artystką, bo jedynie wykonuje piosenki, które skomponował dla niej ktoś inny. Wokalistki broni DJ Adamus.
Paulla: Marzę o drugim dziecku

Paulla: Marzę o drugim dziecku

Polska
Paulina Ignasiak w show biznesie lepiej znana jako Paulla od dłuższego usiłuje zaistnieć w show-biznesie. Pojawiła się już w kilku programach rozrywkowych, a teraz próbuje swoich sił u boku DJ-a Adamusa, jej nowego chłopaka. W jednym z ostatnich wywiadów przyznała, że coś ich łączy. Teraz z kolei deklaruje, że nie chce powtórzyć losów Maryli Rodowicz i występować na scenie aż do emerytury. Zamiast tego Paulla chce poświęcić się macierzyństwu.
Dwuletni DJ rozkręci każdą imprezę

Dwuletni DJ rozkręci każdą imprezę

Styl życia
Ten dwulatek ma niebywałe wyczucie rytmu. Mały mieszkaniec Johannesburgu już jako kilkumiesięczne niemowlę wykazywał zdolności muzyczne, używając tabletu. Profesjonalny mikser dał mu więcej możliwości prawdziwej zabawy. (mp)
Paulla o związku z Adamusem

Paulla o związku z Adamusem

Polska
Paulla i jej nowy chłopak, DJ Adamus, wspólny debiut na salonach mają już za sobą. Pojawili się razem na grudniowej konferencji Polsatu. Od tego czasu nie chcieli oficjalnie potwierdzić doniesień o romansie. W rozmowie z "Dzień Dobry TVN" celebrytka przyznała, że coś ich łączy. Potwierdziła też, że poznali się dzięki występom w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", gdzie ona była uczestniczką, on zasiadał w fotelu jurora. (mk)
Wojewódzki wyśmiewa Dj Adamusa na antenie

Wojewódzki wyśmiewa Dj Adamusa na antenie

Polska
Nie jest tajemnicą, że Kuba Wójewódzki i Dj Adamus za sobą nie przepadają. Muzyk, który pracował w TVN przez 12 lat, przeszedł do konkurencji. Kuba zarzucił mu, że "wylał swemu chlebodawcy kubeł pomyj na głowę". Dj Adamus, a właściwie Adam Jaworski, odpowiedział Kubie nazywając go "starą klaczą". To uraziło dziennikarza, który podczas audycji zadzwonił do urzędu w imieniu Dj Adamusa, chcąc zmienić imię na "Nobody", które według Kuby jest "zgodne z jego charyzmą". (mk)
Discover DJ

Discover DJ

Technologia
Jeżeli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak to jest zostać profesjonalnym DJ-em, już teraz możesz się o tym przekonać. (RG)
DJ Hero 2

DJ Hero 2

Technologia
Druga część niezwykle popularnej gry DJ Hero, która pozwoli nam poczuć się jak prawdziwy DJ rozkręcający dobrą imprezę.
poprzednie1 2 3 4 następne