Wyniki wyszukiwania dla:

disco polo

Liczba wyników: 188

Sławomir Świerzyński:

Sławomir Świerzyński: "Czepiają się mnie, że zagrałem dla PiS'u"

Gwiazdy
Sławomir Świerzyński mógł być reliktem disco polo, lecz w ostatnich latach postanowił mocno zawalczyć o tytuł skandalisty. Piosenkarz zaczął ostro komentować bieżące wydarzenia w show biznesie oraz polityce. Aktualnie Świerzyński uprawia coś w rodzaju kampanii wyborczej, której głównym punktem jest szerzenie niechęci do osób z kręgu LGBT. Muzyk uznał, że "nie ma żadnej różnicy pomiędzy homoseksualizmem a pedofilią". Choć lider zespołu Bayer Full niedawno pożegnał się z PSL-em, pozostał aktywny w politycznych kręgach. Na początku maja zagrał na konwencie Prawa i Sprawiedliwości. Muzyk nie rozumie oburzenia. Zapewnia, że jest muzykiem i zabawianie ludzi należy do jego obowiązków. Dodał, że zagrałby nawet dla Platformy Obywatelskiej.
Tomasz Niecik hoduje gołębie?

Tomasz Niecik hoduje gołębie? "Jakieś pióra się sypią, nie wiadomo, o co chodzi"

Gwiazdy
Pośród przytłaczającej ignorancji liderów zespołu Bayer Full i rozwydrzonego syna Zenka Martyniuka, Tomasz Niecik prezentuje się jako promień nadziei polskiej branży disco polo. Piosenkarzowi nie tylko udaje się unikać tanich sensacji, ale stara się również wykorzystać swoją popularność w dobrym celu. Ostatnio na przykład promował swoim wizerunkiem adopcję psów. Jak się okazuje, miłość do zwierząt nie wzięła się u Tomasza z przypadku. Jak sam zdradza, zaszczepili mu ją jego dziadkowie. Co więcej, poza adoptowanymi czworonogami, w posiadłości Niecika znaleźć też można… ptaszarnię. Wokalistka w wolnych chwilach uwielbia ponoć zajmować się swoimi gołębiami, przy których wspaniale się relaksuje. Wiedzieliście o jego nietypowym hobby?
Rycerze, disco-polo i czołgi. Tak kandydaci walczą o głosy

Rycerze, disco-polo i czołgi. Tak kandydaci walczą o głosy

Polska
W trakcie obecnej kampanii wyborczej politycy próbują najróżniejszymi sposobami wyróżnić się na tle innych kandydatów. Niektórzy zdecydowali się przywdziać rycerskie szaty, drudzy nakręcili spot w klimacie disco-polo, a jeszcze inni wynajęli czołg. Obejrzyj podsumowanie najdziwniejszych plakatów i spotów wyborczych w wyborach do parlamentu Europejskiego. W drugiej części materiału opowiemy o karygodnym zachowaniu funkcjonariuszy straży miejskiej z Lubonia.
Tomasz Niecik:

Tomasz Niecik: "Razem z żoną zdecydowaliśmy się na adopcję"

Gwiazdy
Tomasz Niecik jako wielki miłośnik zwierząt bez wahania zdecydował się wziąć udział w projekcie "SuperPies". Gwiazdor disco polo podkreśla, że od dłuższego czasu wraz z żoną planowali poszukać towarzystwa dla swojej 9-letniej suczki. Choć pierwsza adopcja wybranego czworonoga ze schroniska w Celestynowie zakończyła się fiaskiem, to jednak piosenkarz nie zraził się niepowodzeniem. W ramach udziału w programie zdecydowali się na przygarnięcie 2-letniej Lufki. Suczka szybko zaaklimatyzowała się w domu Niecików. Choć Tomasz jest oczarowanym nowym członkiem rodziny, ma obawy przed wpuszczeniem pupila do łóżka z obawy o pojawienie się w nim robaków.
Nie tylko Kaczyński. Adam Bielan szczerze o muzyce disco polo

Nie tylko Kaczyński. Adam Bielan szczerze o muzyce disco polo

Polska
- Nie jestem specjalnym miłośnikiem disco polo, ale nie widzę nic złego w tej muzyce. Słuchają jej miliony Polaków, można się przy niej dobrze bawić. Niektóre szlagiery wpadły mi w ucho. Moje dzieci bardzo lubią je śpiewać w aucie. Dzięki nim je poznałem. Np. "Dałeś mi kamień z napisem LOVE" - zdradził wicemarszałek Senatu Adam Bielan w programie "Tłit". Odsłonił też kulisy poparcia ze strony lidera Bayer Full Sławomira Świerzyńskiego. - Nie wciągałem go specjalnie do tego. Sam zadeklarował, że odchodzi z PSL-u, potem że będzie na mnie głosował, a nie na Kalinowskiego. Byłem mile zaskoczony, dziękowałem mu za to. Nikt nie musiał nad nim "pracować", dojrzewał do tej decyzji - powiedział Bielan.
Włodzimierz Czarzasty odpowiada Jarosławowi Kaczyńskiemu ws. disco polo

Włodzimierz Czarzasty odpowiada Jarosławowi Kaczyńskiemu ws. disco polo

Polska
Prezes PiS oznajmił, że nie wstydzi się znajomości piosenek Bayer Full. - Tylko ludzie, którzy mają kompleksy, się takich rzeczy wstydzą, a ja kompleksów nie mam - argumentował. - Nie wiem, czy to pochwała. Bayer Full jest zadowolony, że Jarosław Kaczyński go zna? (...) Każdy lubi swoją muzykę. Nie powiedziałbym nic złego na temat tych, którzy lubią disco polo. Są różne, gusta, wszystkie trzeba szanować - komentował szef SLD w programie "Tłit".
Tomasz Niecik:

Tomasz Niecik: "Choć pierwszy zaistniałem, to ludzie zaczynają zauważać mojego brata Karola"

Gwiazdy
Początkowo nie zapowiadało się na to, że pochodzący z Grajewa Tomasz Niecikowski zrobi realną karierę w show biznesie. Jednakże ostatnie lata były dla gwiazdora disco polo wyjątkowo owocne. Dzięki udziale w programie Agent Gwiazdy z ledwo kojarzonego muzyka awansował na rasowego celebrytę, który szybko nauczył się, jak najlepiej się sprzedać. Okazuje się, że Tomek ma brata, który również marzy o byciu gwiazdą. Karol Niecikowski jest tancerzem, choreografem i współtwórcą grupy Fair Play Crew, a ostatnio miał okazję wystąpić w roli prowadzącego w World of Dance. W jednym z wywiadów Tomek podkreślił, że mimo, iż to on zaistniał jako pierwszy, bardzo wspiera młodszego brata. Dodał również, że Karol staje się coraz bardziej rozpoznawalny. Wiedzieliście, że jest aż dwóch Niecików?
Daniel M. odbudowuje rodzinne relacje.

Daniel M. odbudowuje rodzinne relacje. "Wystarczyło wyjście na zakupy z rodzicami" (KLIKA PUDELKA)

Gwiazdy
Daniel M. w mediach społecznościowych postanowił toczyć dziwną wojnę ze swoją partnerką, w czasie której wytykał jej m.in. nimfomanię... Daniel, zachwycony nieoczekiwaną popularnością, postanowił sam zacząć kierować swoja karierą, relacjonując liczne przygody oraz głębokie egzystencjalne refleksje na Instagramie. W przerwach między relacjami w budkach z kebabem, chwalił się czasem spędzonym z rodzicami na zakupach. Choć wcześniej interwencje gwiazdora disco polo nie pomagały, najwyraźniej kilka nowych luksusowych ubrań sprawiło, że Daniel. M. nareszcie się opamiętał. Rodzinną sielankę można było oglądać podczas chrztu jego córeczki.
Rozżalony Tomasz Niecik:

Rozżalony Tomasz Niecik: "Hejt na Justynę Żyłę przelał się później na mój teledysk"

Gwiazdy
Tomasz Niecik tłumaczy, że zaprosił Justynę Żyłę do współpracy przy teledysku, bo jego zdaniem znane osoby powinny się wspierać w różnych projektach. Uważa, że duety często są gwarancją sukcesu. Niestety, Tomasz nie spodziewał się, że występ Justyny w jego muzycznym dziele może mu jednak zaszkodzić. Muzyk przyznaje, że wielu jego fanom teledysk się nie spodobał. Udział Żyły w klipie spotkał się ze sporą krytyką internautów. Niecik podkreśla jednak, że ich współpraca to czysto biznesowy układ. Dodał, że oboje są na fali, dlatego postanowili "zawojować świat".

"Tolerancyjny" Tomasz Niecik: "U nas biją za pedalstwo"

Gwiazdy
Pochodzący z Grajewa Tomasz Niecikowski zapewnia, że w życiu kieruje się prostymi zasadami. Zapewnia, że "warszawka" nie uderzyła mu do głowy i od zawsze potrafił bronić własnego zdania. Niedawno piosenkarz wrócił do treningów bokserskich. Zapewnia, że od dziecka był nauczony samoobrony. Niestety, piosenkarz nie jest zbyt tolerancyjny. Niecika denerwują nawet wąskie spodnie u kolegów z osiedla.
Beata Kozidrak nie znosi disco polo? Mina gwiazdy zdradza wszystko

Beata Kozidrak nie znosi disco polo? Mina gwiazdy zdradza wszystko

Gwiazdy
Beata Kozidrak w drugim sezonie Śpiewajmy razem. All Together Now zastąpiła Ewę Farną, która już wkrótce zostanie mamą. Piosenkarka dzięki nowej fusze wzbogaci się o pół miliona złotych. Świetne warunki wynegocjował jej (podobno) były mąż. Wokalistka zespołu Bajm robi co może, aby sprostać trudnym zadaniom przypisanym do jurorskiego fotela. W ostatnim odcinku uroniła kilka łez nad matką wychowującą niepełnosprawnego syna, która zdecydowała się zaśpiewać "Szklankę wody". Na mniej empatii mogą liczyć miłośnicy disco polo. Kozidrak w dość specyficzny sposób zareagowała na wykonanie piosenki zespołu Mig, dając sygnał, że chyba nie jest to jej ulubiony gatunek muzyczny. Podobnie zareagowała jej córka Kasia, która siedziała rząd niżej. Zobaczcie.
Sławomir apeluje o bezpieczne drogi:

Sławomir apeluje o bezpieczne drogi: "Linia ciągła jest dla mnie święta"

Gwiazdy
Główny Inspektor Transportu Drogowego w celu edukowania kierowców coraz aktywniej udziela się w mediach społecznościowych. Do instagramowej społeczności dołączył niedawno Alvin Gajadhur, który aktywnie propaguje działalność GITD. Urzędnik zaprosił do współpracy gwiazdora rock polo.   Sławomir Zapała razem z Krokodylkiem Tirkiem zachęcił kierowców do przestrzegania przepisów oraz unikania "krokodyli". Muzyk, który większość czasu spędza w trasie koncertowej, doskonale wie, co oznacza bezpieczne zachowania na drodze. Piosenkarz od dłuższego czasu wspiera poprawę bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Sławomir zapewnia, że linię ciągłą traktuje jak świętość.
 Sławomir kąśliwie o wokaliście Bayer Full:

Sławomir kąśliwie o wokaliście Bayer Full: "Nie śpiewamy z playbacku i USB"

Gwiazdy
Lider Bayer Full jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych w Polsce muzyków disco polo. Koncertuje też poza granicami kraju. Nie ma chyba jednak zbyt dobrych wspomnień z tym związanych.   Sławomir Świerzyński, który do niedawna bił rekordy popularności i sprzedaży, jest o nie bardzo zazdrosny. Piosenkarz chętnie komentuje działalność kolegów z branży, niedawno oberwało się Sławomirowi Zapale. Gwiazdor disco polo stwierdził, że oglądalność Sławomira na YouTube jest zakłamana. Dodał, że Zapała izoluje się od innych muzyków. Na zaczepki muzyka szybko odpowiedział twórca rock polo, który nie krył zdziwienia, że jego sukcesem interesuje się legenda disco polo. Dodał, że przed koncertem nie izoluje się od innych muzyków, tylko szuka skupienia, ponieważ nie gra z playbacku.
Klika Pudelka: Edyta Górniak siada tylko przy rodzinie królewskiej oraz kulisy sesji Anny Wendzikowskiej

Klika Pudelka: Edyta Górniak siada tylko przy rodzinie królewskiej oraz kulisy sesji Anny Wendzikowskiej

Gwiazdy
Afera z Danielem M., synem najwiekszej gwiazdy disco polo, zdaje się nie cichnąć. Choć na świat przyszła córeczka 30-latka z problemami, ten zdaje się zupełnie nie przejmować swoją nową rolą i dalej dostarcza mediom pożywkę na temat swojej rodziny. W nowym odcinku Kliki Pudelka rozmawiamy o tym, co musi się wydarzyć, by Daniel wreszcie wydoroślał i wziął odpowiedzialność za siebie i swoją rodzinę. W nowym odcinku rozmawiamy też o "zwyczajnym" życiu Anny i Roberta Lewandowskich. A wszystko przez pewną... dziurawą skarpetkę. Zachwycamy się też Edytą Górniak i jej odświeżającym oderwaniem od rzeczywistości. Tuż przed galą rozdania Oscarów, oceniamy też najgorsze kreacje w historii tej najważniejszej dla dla filmowej branży imprezy. Klikę Pudelka obejrzeć można w każdą niedzielę o godzinie 12:00 w kanale naziemnym telewizji WP.
Jacek Stachursky:

Jacek Stachursky: "Jakmiś trafem muzyka taneczna nie dostaje Fryderyków"

Gwiazdy
Jacek Stachurski powrócił z nowym hitem - "Zimna lufa" już podbija parkiety. A już w kwietniu możemy się spodziewać nowej płyty. Rozmawiamy z muzykiem o muzyce tanecznej i jego romansie z disco polo.
Daniel M.

Daniel M. "częściowo przeprosił" żonę. "Szkoda dziewczyny, musi być bardzo zakochana"

Polska
Daniel M. nie daje o sobie zapomnieć. Po serii obrażających żonę i jej rodzinę wpisów i wypowiedzi na Instagramie, pogodził się z Eweliną i pojawił w szpitalu, gdy na świat przyszło ich dziecko. Kilka godzin po fakcie postanowił przeprowadzić relację dla swoich "fanów", na której pokazał dziewczynę z dzieckiem i zapewnił, że... "częściowo" ją przeprasza. O kolejnych poczynaniach syna znanego muzyka disco polo rozmawialiśmy w nowym odcinku Kliki Pudelka. Klikę Pudelka obejrzeć można w każdą niedzielę o godzinie 12:00 w kanale naziemnym telewizji WP.
Doda:

Doda: "Disco polo to must have wszystkich domówek"

Gwiazdy
Nowy album Dody "Dorota" okazał się sporym sukcesem komercyjnym. Obecnie jest jednym z najchętniej kupowanych krążków w kraju. Byliśmy na planie teledysku artystki do singla "Nie mam dokąd wracać". Zobaczcie, co zdradziła w rozmowie z WP Gwiazdy.
Kobiecy Atest - test samochodowy

Kobiecy Atest - test samochodowy

Motoryzacja
W "Kobiecym Ateście" sprawdzamy walory nowego Volkswagena Polo.                                                                                                                                                                  
Skruszona Doda apeluje:

Skruszona Doda apeluje: "Nie dzielimy Polski na gusta muzyczne" (KLIKA PUDELKA)

Gwiazdy
Koncert Artyści przeciw nienawiści odbędzie się już 27 lutego w Atlas Arenie w Łodzi. Inicjatywa zapoczątkowana przez Dodę wzbudza wielkie zainteresowanie, a bilety rozchodzą się w ekspresowym tempie. Emocje wybudza również lista artystów, którzy wystąpią na jednej scenie. Fani zaczęli dopytywać Dodę, czy mogą liczyć na pojawienie się gwiazd disco polo. Przypomnijmy, że jeszcze kilka lat temu Rabczewska dość oschle wypowiadała się o tym gatunku muzycznym. Niedawno zaś w social mediach przyznała, że piosenki disco polo są najbardziej hejtowane w branży muzycznej. Ze skruchą dodała, że sama swego czasu przyczyniła się do tego. Tuż po wyzwaniu Dody ogłoszono, że rozmowy z jednym z najpopularniejszych zespołów disco polo - Bayer Full - są na zaawansowanym etapie.
Miejskie Audi A1 na pierwszym filmie

Miejskie Audi A1 na pierwszym filmie

Motoryzacja
A1 współdzieli płytę podłogową z Volkswagenem Polo oraz Seatem Ibizą, ale stylistycznie nawiązuje do największych legend Audi – przednie wloty powietrza to wypisz wymaluj Audi Quattro. Bardzo podoba mi się konfiguracja czerwonego nadwozia z kontrastującym czarnym dachem, ale równie dobrze wyglądają egzemplarze na złotych felgach. A1 oferowane będzie wyłącznie w nadwoziu pięciodrzwiowym, a kilka milimetrów tu i ówdzie pozwoliło na powiększenie bagażnika do 335 litrów.
Zmarznięty Świerzyński wsiada do wynajętego samochodu

Zmarznięty Świerzyński wsiada do wynajętego samochodu

Gwiazdy
Kilka dni temu Świerzyński odwiedził Pytanie na śniadanie, gdzie opowiadał o skandalach na weselach. Zmarznięty muzyk wyszedł z gmachu TVP i udał się do wynajętego auta. Chciał w ten sposób kolejny raz zamanifestować zbyt niską emeryturę?
poprzednie1 2 3 4 5 ... 9następne