Wyniki wyszukiwania dla:

demony

Liczba wyników: 15

Britney Spears zakończy karierę?

Britney Spears zakończy karierę? "To smutne, że od kilkunastu lat jest na prochach" (KLIKA PUDELKA)

Gwiazdy
Britney Spears jest jednym z wielu przykładów gwiazd wielkiego formatu, które nie potrafiły udźwignąć presji narzucanej przez wymagających rodziców i bezwzględnych producentów. Choć w ostatnich latach mogło się wydawać, że piosenkarce udało się zwalczyć dręczące ją demony, Britney nieoczekiwanie wylądowała w szpitalu psychiatrycznym. Kilka dni temu paparazzi towarzyszyli piosenkarce podczas powrotu do placówki z przepustki. Przy okazji celebrytka wydała specjalnie oświadczenie, w których odcięła się od krążących w mediach plotek. Zgodnie z jej słowami wszystko jest w porządku, jednak potrzebuje jeszcze trochę czasu, aby w pełni odzyskać siły i rozwiązać swoje problemy w życiu osobistym. W końcu zdecyduje się zakończyć karierę?
Bartosz Marczuk demaskuje demony wokół nowego rozwiązania emerytalnego

Bartosz Marczuk demaskuje demony wokół nowego rozwiązania emerytalnego

Polska
- Polacy słysząc o zbiorowym oszczędzaniu na stare lata, czyli Pracowniczych Planach Kapitałowych, przypominają sobie doświadczenie z otwartymi funduszami emerytalnymi i obiecywanie, że będą się wylegiwać pod palmami, a w końcu połowa tych pieniędzy została przez poprzedni rząd znacjonalizowana. Teraz myślą: znowu będzie powtórka z historii i to nazywam tymi demonami - mówił w programie "Money. To się liczy" Bartosz Marczuk, były wiceminister pracy, obecnie wiceprezes Polskiego Funduszu Rozwoju. Przekonywał, że PPK to nie jest "OFE 2.0", ponieważ konstrukcja jest zupełnie inna: pieniądze są odkładane z pensji, czyli prywatnej własności. - PPK najlepiej opisują cztery przymiotniki: prywatny, dobrowolny, tani i niezwykle opłacalny - podkreślił.
Out of the Cage - oglądaj wyłącznie w Fightklubie!

Out of the Cage - oglądaj wyłącznie w Fightklubie!

Świat
Kiedy wchodzą do ringu, jego rozmiary zmniejszają się do wielkości pudełka od zapałek. Przeciwnik rośnie w oczach, a samotność przytłacza na każdym kroku. Jak najlepsi radzą sobie w takich warunkach? Co robią, żeby okiełznać demony? Gale Hard Knocks Fighting od kuchni tylko u Fightklubie! Oglądaj je w każdy poniedziałek w magazynie Out of the Cage.
Psychiatra przez lata uczestniczył w wielu egzorcyzmach. Już nie ma wątpliwości

Psychiatra przez lata uczestniczył w wielu egzorcyzmach. Już nie ma wątpliwości

Nauka
Dr Richard Gallagher to amerykański profesor psychiatrii i pobożny katolik. Przez ostatnie 25 lat uczestniczył w wielu egzorcyzmach. Pomagał diagnozować czy dany przypadek jest opętaniem czy tylko zaburzeniem psychicznym. Jak mówi, w swojej karierze widział ok. 100 prawdziwych przypadków demonicznego opętania. Gallagher głosi teorię, że demony istnieją od tysiącleci. Są sprytne, bardzo inteligentne i mówią w wielu językach. Profesor zapewnia, że słyszał głosy przemawiające m.in. po łacinie, grecku, chińsku, hiszpańsku czy francusku.
Jacek Poniedziałek o Krystynie Jandzie.

Jacek Poniedziałek o Krystynie Jandzie. "Jak można ją tak opluwać?"

Gwiazdy
- To wspaniały człowiek. Patriotka. Ona kocha historię, kocha Polaków. I jak można ją tak poniżać? Tak opluwać? To zrobił PiS, to zrobił personalnie Jarosław Kaczyński. On wypuścił demony, które zawsze tkwiły w społeczeństwie - mówi o Krystynie Jandzie Jacek Poniedziałek w szczerej rozmowie z Mikołajem Lizutem. Co jeszcze myśli o aktorce? Zobaczcie nasz wywiad.
Nieznane oblicze Marii Magdaleny

Nieznane oblicze Marii Magdaleny

Nauka
Zdaniem badaczy, Maria Magdalena, którą przez wieki uznawano za prostytutkę, była w istocie silną, niezależną kobietą bardzo wspierającą duchowo Jezusa. Była jedną z jego najwybitniejszych uczniów, która nie opuściła go do śmierci. Nowy Testament opowiada, jak Jezus wypędził z niej demony. Następnie kobieta towarzyszyła mu w Galilei oraz była świadkiem jego ukrzyżowania i zmartwychwstania. W jednym ze wczesnochrześcijańskich tekstów nazywanych "Ewangelią Maryi", przedstawiono ją jako wizjonera, który otrzymał sekretną wiedzę od Jezusa.
Joanna Mucha: U nas Gwiazdy Dawida wiszące na szubienicy były od zawsze i są nadal

Joanna Mucha: U nas Gwiazdy Dawida wiszące na szubienicy były od zawsze i są nadal

Polityka
- Dzisiaj zrównuje się Żydów z odhumanizowaniem ich - tłumaczy Mucha w programie "Kto nami rządzi?". - Atmosfera w większym stopniu przypomina atmosferę faszystowską, czyli wojenną. Polityk po chwili dodaje: "Te demony, które tkwiły w nas od kilkudziesięciu lat, z którymi nie potrafiliśmy się uporać, wychodzą teraz każdym otworem naszego ciała".
Michał Bugno z Pjongczangu: Za każdym z polskich skoczków ciągną się koreańskie demony

Michał Bugno z Pjongczangu: Za każdym z polskich skoczków ciągną się koreańskie demony

Zimowe
Od pierwszego konkursu skoków narciarskich na igrzyskach w Pjongczangu minęło już kilka dni, ale polskiej ekipie nie jest łatwo zapomnieć o tym, co wydarzyło się w sobotę. Po pierwszej serii mieliśmy nadzieję nawet na dwa medale, ostatecznie Kamil Stoch i Stefan Hula zakończyli zawody tuż za podium. Nasz wysłannik na igrzyska w Pjongczangu Michał Bugno przeanalizował sytuację Polaków przed kolejnymi konkursami olimpijskimi. - Na tę chwilę wszystkich prześladuje pech. Za każdym ciągną się jakieś koreańskie demony. Mamy nadzieję, ze w sobotę i w poniedziałek uda im się je skutecznie przepędzić - podkreśla Michał Bugno. 17 lutego zaplanowano konkurs indywidualny na dużej skoczni, zaś na 19 lutego konkurs drużynowy (także na dużej skoczni). Oczywiście, o ile pozwoli na to pogoda. To zaś nie jest takie oczywiste, patrząc na to, co dzieje się w Pjongczangu.

"Zło we mnie" - polski zwiastun

Horror
W katolickiej szkole dla dziewcząt w Bramford zaczyna się przerwa świąteczna. Na miejscu, w opustoszałym z dnia na dzień internacie, pozostają wyłącznie Katherine (Kiernan Shipka) i Rose (Lucy Boynton), których rodzice – z niewiadomych powodów – nie stawili się po odbiór córek. Równolegle, swoją podróż w kierunku Bramford kontynuuje Joan (Emma Roberts) – tajemnicza kobieta z mrocznym sekretem. Jej nadejście uwalnia demony, która zaczynają zagrażać Katherine i Rose. Czy zdane tylko na siebie uczennice zdołają powstrzymać moce, które przebudziły się w zapomnianych podziemiach szkoły?
Gorące lato w

Gorące lato w "Na Wspólnej"

Gwiazdy
Porwanie małego Wiktorka, demony przeszłości Michała Brzozowskiego, gorący romans Agnieszki i rodzinny kryzys u Zimińskich. Tego lata w "Na Wspólnej" nie zabraknie wielkich emocji i zaskakujących wydarzeń. Zobaczcie sami!
#dziejesienazywo:

#dziejesienazywo: "Brexit to dla Niemców dodatkowy kłopot. Oni boją się przywództwa"

Polska
- Cała UE została stworzona po to, by Niemcy zeuropeizować. To był jeden z celów. Żeby Niemcy byli zakotwiczeni w Europie i żeby ich dominacja, płynąca z powodów ludnościowych i gospodarczych, była rozwodniona. Tak widzieli to Amerykanie i chyba tak widzieli to główni twórcy UE, łącznie z Niemcami. Brexit oznacza dla Niemców dodatkowy kłopot, bo wbrew temu, co się u nas sądzi, mają problem z przywództwem. Oni się tego boją. Te demony historii... One przede wszystkim w Niemczech funkcjonują - mówił w #dziejesienazywo były premier Marek Belka.
Zanim się obudzę (2016)

Zanim się obudzę (2016)

Zwiastun
Młode małżeństwo, po tragicznej stracie ukochanego syna, adoptuje ośmioletniego chłopca. Jessie (Kate Bosworth) i Mark (Thomas Jane) robią wszystko, by stworzyć dziecku kochającą się i szczęśliwą rodzinę. Szybko okazuje się jednak, że Cody (Jacob Tremblay), który jest uroczym i grzecznym chłopcem, skrywa mroczny sekret. Kiedy Cody zasypia, jego sny stają się rzeczywistością. Koszmary również... Rodzinę zaczynają nawiedzać wyśnione przez chłopca demony. Jessie i Mark zrobią wszystko, by dotrzeć do źródła lęków syna, zanim ich życie zmieni się nie do poznania.
Przełomowe odkrycie w Ziemi Świętej

Przełomowe odkrycie w Ziemi Świętej

Wiadomości
Izraelscy archeolodzy odkryli marmurową tablicę z hebrajską inskrypcją na plaży Kursi nad Jeziorem Galilejskim. To miejsce, gdzie według tradycji chrześcijańskiej Jezus wypędził z ludzi demony i wrzucił je w stado świń. Według specjalistów znalezisko jest dowodem, że na tym terenie, oprócz chrześcijan, mieszkali też Żydzi. Tablica może mieć od 1500 do 1600 lat. - To odkrycie jest jedyne w swoim rodzaju. Jeszcze nigdy nie znaleźliśmy tak dużej inskrypcji na posadzce. Archeologia zawsze szuka analogii, ale w tym przypadku nikt nie pamięta nic podobnego - mówi dr Aim Cohen z uniwersytetu w Haifie.
Mazurskie wampiry

Mazurskie wampiry

Podróże
Wampiry najczęściej pojawiały się w sytuacjach krytycznych, np. przy okazji epidemii. Tak było m.in. w Królewcu w XVI w. Te demony, ludzie, którzy po śmierci wracali do świata żywych, wciągali do grobu kolejne osoby. Jak się ich pozbywano?
Demon's Souls

Demon's Souls

Technologia
Smoki, demony i rycerze!