Wyniki wyszukiwania dla:

decluttering

Liczba wyników: 3

Szafa jak z Instagrama. Wiemy, jak zrobić spektakularne porządki

Szafa jak z Instagrama. Wiemy, jak zrobić spektakularne porządki

Porady
Przeglądasz zdjęcia w portalach społecznościowych i dech zapiera, ilekroć widzisz te piękne szafy, w których ubrania poukładane są kolorami, t-shirty poskładane w idealną kostkę stoją na baczność, a wyselekcjonowane sukienki i marynarki sprawiają, że wiesz, że posiadaczka takiej szafy, to dobrze ubrany człowiek. A jak ten Insta-efekt przenieść do swojej garderoby? Agnieszka Witkowska, ekspertka od declutteringu ma kilka sposobów. Ale na początek, trzeba zrobić w szafie wielką czystkę. I zasada ta dotyczy wszystkich domowników. 
Jak raz na zawsze posprzątać dziecięcy pokój?

Jak raz na zawsze posprzątać dziecięcy pokój?

Styl życia
Wieczorem dzieci idą spać, a zmęczona mama zabiera się za sprzątanie pokoju maluchów. Znasz ten scenariusz? Żeby go pożegnać, warto wprowadzić kilka trików i rozwiązań, których autorką jest Agnieszka Witkowska, ekspertka od declutteringu. Jej podstawowa zasada? Ograniczaj przestrzeń. Jeśli zabawki wysypują się z koszy i szuflad, oddaj część, a nie kupuj kolejnych  pojemników, tylko oddaj część zabawek! Tak samo z ubraniami czy książkami. A gdy już porządkujesz, pamiętaj o tym, że porządek jest wtedy, kiedy każda rzecz ma swoje miejsce i dziecko to miejsce zna. Wtedy sprzątanie będzie szybsze i przyjemniejsze.
Wiosenne porządki w kuchni. Ekspertka podpowiada, jak to ogarnąć

Wiosenne porządki w kuchni. Ekspertka podpowiada, jak to ogarnąć

Kuchnia
Agnieszka Witkowska jest ekspertką od declutteringu. Zawodowo pomaga swoim klientom w robieniu wielkich porządków, organizowaniu przestrzeni tak, żeby tracić jak najmniej czasu na szukanie przedmiotów i przekładanie ich z miejsca na miejsce. A najwięcej takich poszukiwań dzieje się w kuchni. Jak posprzątać blaty, w czym przechowywać leki i gdzie trzymać pieczywo? Odpowiedzi na wszystkie pytania znajdziecie w materiale.