Wyniki wyszukiwania dla:

dariusz szpakowski

Liczba wyników: 345

Mundial 2018. Lewandowski to odpowiedni kapitan dla kadry?

Mundial 2018. Lewandowski to odpowiedni kapitan dla kadry? "Trochę zadziera nosa"

Piłka nożna
- Nie jest tego typu człowiekem, który ma dobre kontakty ze wszystkimi zawodnikami. Mówi się, że on się izoluje, że trochę zadziera nosa i mówi piłkarzom, co robią nieprofesjonalne - zauważył Dariusz Tuzimek. - Nie zrobimy sukcesu jeśli jedni dbają o siebie i są przygotowani, a drudzy zupełnie nie. Przebiegliśmy wczoraj 80 km. Jesteśmy tak źle przygotowani czy to głowa zablokowała nasze możliwości? To jest rekord wstydu, a Nawałka mówi, że markery zmęczeniowe pokazują, że wszystko jest w porządku - dodał dziennikarz.
Mundial 2018. Dziennikarz zażenowany postawą reprezentantów.

Mundial 2018. Dziennikarz zażenowany postawą reprezentantów. "To była hańba"

Piłka nożna
- Nie wypada, żeby reprezentanci Polski tak odpuścili mecz - przyznał na temat końcówki meczu z Japonią Piotr Świerczewski. - Nie nazywajmy tego kabaretem, bo tutaj nie ma śmiechu. Ja się poczułem zażenowany, miał być mecz o honor, a był mecz wstydu. To była hańba - dodał Dariusz Tuzimek. Zobacz fragment programu "Prosto z mistrzostw".
Mundial 2018. Wstydliwa końcówka meczu.

Mundial 2018. Wstydliwa końcówka meczu. "Jest to trochę upokarzające dla Błaszczykowskiego"

Piłka nożna
- Jest to trochę upokarzające dla zawodnika, który czeka na zmianę i nie może wejść. Szczególnie zawodnika bardzo doświadczonego, byłego kapitana reprezentacji - przyznał były reprezentant Piotr Świerczewski. Załamany końcówką spotkania był również dziennikarz Dariusz Tuzimek: - Poczułem się dotknięty tym zachowaniem. Ciężko wyjaśnić dzieciom, o co chodzi. Zobacz fragment programu "Prosto z mistrzostw".
Mundial 2018. Boniek wygadał się ws. Lewandowskiego.

Mundial 2018. Boniek wygadał się ws. Lewandowskiego. "Zawodnicy mają z nim problem"

Piłka nożna
- To było mocne przyznanie tego, że jest konflikt w drużynie. Prezes Boniek mówi wprost, że zawodnicy mają problem z Lewandowskim - przyznał dziennikarz Dariusz Tuzimek. Zobacz fragment programu "Prosto z mistrzostw".
Mundial 2018.

Mundial 2018. "Prosto z mistrzostw": zwycięstwo na otarcie łez i przyczyny klęski na mundialu (odc. 21)

Piłka nożna
W czwartek w specjalnym wydaniu programu "Prosto z mistrzostw" gośćmi Michała Gąsiorowskiego byli Jacek Gmoch, a także dziennikarz portalu futbolfejs.pl, Dariusz Tuzimek.
Kadra podzielona przez Lewandowskiego? Boniek w wywiadzie nie pozostawił wątpliwości

Kadra podzielona przez Lewandowskiego? Boniek w wywiadzie nie pozostawił wątpliwości

Piłka nożna
- Lewandowski, Glik, nawet Kuba Błaszczykowski, wszyscy mówią, że nie ma w drużynie żadnych podziałów. Natomiast Zbigniew Boniek w wywiadzie dla Telewizji Polskiej mówi, że muszą sobie wyjaśnić kilka rzeczy, między innymi to, że do niedawna piłkarze cenili sobie prawo gry z Lewandowskim a teraz nie do końca im to pasuje - mówi Dariusz Tuzimek. - Nagle okazuje się, że ten nasz lider jest sam w tej reprezentacji. Jak jest naprawdę dowiemy się pewnie za jakiś czas.
10 minut ważniejsze niż cały mecz.

10 minut ważniejsze niż cały mecz. "Staliśmy jak wojsko pod Grunwaldem pochowane w lesie!"

Piłka nożna
- Wynik na papierze jest, mamy jedno zwycięstwo i możemy się chwalić. Wyobrażam sobie natomiast klip z ostatnich 10 minut meczu. Staliśmy jak wojsko pod Grunwaldem pochowane w lesie. Nie podobało mi się to. Jakościowo nic się nie zmieniło - mówi Dariusz Tuzimek.
Ekspert krytykuje kadrę po spotkaniu z Japonią.

Ekspert krytykuje kadrę po spotkaniu z Japonią. "W końcówce otarliśmy się o kompromitację!"

Piłka nożna
- Graliśmy o honor a otarliśmy się o jakąś kompromitację. Bardzo mi się nie podobało to co było na końcu tego spotkania. Podawanie Japończyków w poprzek boiska, my stoimy przestraszeni, że stracimy gola, Błaszczykowski stoi i czeka na zmianę a my nie potrafimy odebrać piłki - mówi Dariusz Tuzimek. - Ruszmy do przodu, zaatakujmy, co by się stało? Nie zmieniłoby to naszej oceny.
Dariusz Tuzimek: Nie chcę oglądać takiego Lewandowskiego jak w meczu z Kolumbią

Dariusz Tuzimek: Nie chcę oglądać takiego Lewandowskiego jak w meczu z Kolumbią

Piłka nożna
- Robert (przyp. red. Lewandowski) co chwilę w meczu z Kolumbijczykami leżał na boisku. To nie jest taki Robert jak w eliminacjach, silny i napakowany. Ja nie chcę oglądać tych mięśni tylko jak on zdejmuje koszulkę - mówi Dariusz Tuzimek. - Nie zgadzam się z Nawałką, że to maks tej kadry. Mamy najzdolniejsze pokolenie od 15 lat. Nie zagraliśmy na swoim poziomie i nie wykorzystaliśmy potencjału zawodników.
Mundial 2018.

Mundial 2018. "Prosto z mistrzostw": niezrozumiałe decyzje Nawałki i mecz o honor (odc. 17)

Piłka nożna
W poniedziałkowym odcinku "Prosto z mistrzostw", gośćmi Michała Gąsiorowskiego byli były piłkarz reprezentacji Polski, Radosław Majdan oraz Dariusz Tuzimek z portalu futbolfejs.pl
Mundial 2018. To nie koniec mistrzostw dla Polaków.

Mundial 2018. To nie koniec mistrzostw dla Polaków. "Ciężko skoncentrować się na meczu o nic"

Piłka nożna
- Nasi piłkarze przekonają się, że będzie to bardzo trudny mecz - przyznał Radosław Majdan przed meczem z Japonią. - Nie widzę nikogo, kto mógłby tę kadrę pozbierać. Trener Nawałka stracił kontrolę nad tym pojazdem i jest to teraz statek piratów - dodał Dariusz Tuzimek. Zobacz fragment "Prosto z mistrzostw".
Mundial 2018. Tuzimek krytykuje decyzje Nawałki.

Mundial 2018. Tuzimek krytykuje decyzje Nawałki. "Pojechał w roli 33-letniego turysty"

Piłka nożna
- Nie zgadzam się z decyzjami trenera. Pojechał Sławek Peszko w roli 33-letniego turysty. Mógł zabrać Frankowskiego, Żurkowskiego, Szymańskiego, może Makuszewskiego, którzy będą stanowili o polskiej piłce - zaznaczył Dariusz Tuzimek w programie "Prosto z mistrzostw". Prowadzący poruszył również kwestię dyspozycji Kamila Glika i jego wejścia na boisko w końcówce meczu z Kolumbią.
Mundial 2018. Niezrozumiałe decyzje Adama Nawałki.

Mundial 2018. Niezrozumiałe decyzje Adama Nawałki. "Trenerzy dostają dziwnej choroby mentalnej"

Piłka nożna
- Trenerzy dostają takiej dziwnej choroby mentalnej na dużych turniejach. To też dosięgnęło Adama Nawałkę. Jego spojrzenie na boisko było kompletnie inne niż dziennikarzy i obserwatorów. Ktoś nam tego selekcjonera ukradł - przyznał Dariusz Tuzimek. - Selekcjoner za wszelką cenę chciał być nieprzewidywalny. I to poszło tak daleko, że nawet sami zawodnicy nie potrafili tego odczytać - dodał Radosław Majdan. Zobacz fragment programu "Prosto z mistrzostw".
Mundial 2018. Dziennikarz załamany po występie Polaków.

Mundial 2018. Dziennikarz załamany po występie Polaków. "Wszystko zostało schrzanione"

Piłka nożna
- Wszystko zostało schrzanione, począwszy od hasła na autobus "Polska dawaj", tak jakbyśmy się przejęli tym hasłem i rzeczywiście dawaliśmy, ale nie to co trzeba - tak w ostrych słowach grę reprezentacji skomentował Dariusz Tuzimek, który uważa, że Polacy zagrali słabiej niż na Euro 2012 za kadencji Franciszka Smudy.
Mundial 2018. Messi nie radzi sobie z presją. Argentyna kompletnie zawodzi

Mundial 2018. Messi nie radzi sobie z presją. Argentyna kompletnie zawodzi

Piłka nożna
- Argentyna to taki statek piratów. Nikt nie wie, co się dzieje, a mają w swoim składzie być może najlepszego piłkarza w historii - podsumowuje Dariusz Tuzimek.
Mundial 2018.

Mundial 2018. "Prosto z mistrzostw": rewolucja w składzie Polaków. Lider potrzebny od zaraz (odc. 14)

Piłka nożna
W sobotę w programie "Prosto z mistrzostw" gośćmi Michała Gąsiorowskiego byli dziennikarz serwisu FutbolFejs.pl Dariusz Tuzimek oraz były pomocnik reprezentacji Polski Piotr Świerczewski. 
Mundial 2018. Polska - Kolumbia. Problem z liderami reprezentacji.

Mundial 2018. Polska - Kolumbia. Problem z liderami reprezentacji. "Powinni wziąć odpowiedzialność"

Piłka nożna
Po porażce z Senegalem zabrakło wytłumaczeń Adama Nawałki i liderów reprezentacji Polski. - Gdyby Nawałka powiedział wprost, że się pomylił, ludzie by to docenili - uważa Dariusz Tuzimek.
Ogromna presja narzucona na Lewandowskiego.

Ogromna presja narzucona na Lewandowskiego. "Robert na pewno chciałby zagrać wielki mecz z Senegalem"

Piłka nożna
- Każdego piłkarza na świecie nakręcają bramki innych. Każdy sobie wyobraża, że też chciałby zagrać wielkie spotkanie. Roberta (przyp. red. Lewandowskiego) też to dotyczy. Chciałby z Senegalem rozegrać wielkie spotkanie - mówi Cezary Kucharski. - Robert w tym sezonie odpoczął, poważny mecz rozegrał półtora miesiąca temu. To epoka w piłce nożnej. Jutro musi udźwignąć presję - dodaje Dariusz Tuzimek.
Mundial 2018.

Mundial 2018. "Prosto z mistrzostw": wpadka Niemców, słaba Brazylia i wylot do Moskwy (odc. 8)

Piłka nożna
W ósmym odcinku programu "Prosto z mistrzostw" gośćmi prowadzącego Michała Gąsiorowskiego byli Cezary Kucharski oraz Dariusz Tuzimek. Eksperci skomentowali między innymi szokującą porażkę Niemiec oraz wytypowali wynik meczu Polska - Senegal.
Niemcy zaskoczeni przez Meksyk.

Niemcy zaskoczeni przez Meksyk. "Nie skazywałbym ich na to, że nie wyjdą z grupy"

Piłka nożna
- Pamiętamy takie turnieje na których Niemcy nie wyglądali efektownie ale strzelali bramki, wygrywali mecze a na końcu wygrywali turniej. Nie skazywałbym ich na to, że nie wyjdą z grupy. Oczywiście porażka z Meksykiem to duży szok - mówi Dariusz Tuzimek. - Mecz ze Szwecją będzie spotkaniem o wyjście z grupy.
Anglicy i Szwedzi wchodzą do gry.

Anglicy i Szwedzi wchodzą do gry. "Dla Anglików liga jest ważniejsza niż reprezentacja"

Piłka nożna
- Tradycyjnie nie wierzę w Anglików. Pokazują od wielu lat, że liga jest dla nich ważniejsza niż mecze reprezentacji. Oczywiście wyjdą z grupy, powalczą w ćwierćfinale, może znajdą się w strefie medalowej. Na pewno jednak nie jest to drużyna na mistrzostwo świata - mówi Cezary Kucharski. - W Szwecji nie ma już takiej osobowości jak Zlatan. Natomiast myślę, że Korea Południowa to nie jest zespół który może ich zatrzymać - dodaje Dariusz Tuzimek.