Wyniki wyszukiwania dla:

dariusz szpakowski

Liczba wyników: 346

Wielkie zmiany w

Wielkie zmiany w "Hell's Kitchen"

Polska
W 3. edycji Hell's Kitchen zapowiadają się duże zmiany. Pojawiła się informacja o nowych zastępcach szefa kuchni. Przez dwie edycje byli nimi Dariusz Kuźniak i Piotr Ślusarz. W trzeciej edycji kulinarnego show Polsatu ich miejsce zajmą uczestnicy poprzednich edycji Paulina Sawicka i Piotr Ogiński.
Tajemnice ludów Północy

Tajemnice ludów Północy

Podróże
Republika Ściborska to miejsce, gdzie samochodem można dojechać dopiero od niedawna, a telefony nie mają zasięgu. Dariusz „Biegnący Wilka” Morsztyn organizuje tu m.in. wyprawy psimi zaprzęgami, z biwakowaniem pod gołym niebem, a także prowadzi jedyne w Polsce eskimoskie muzeum.
Jak zrestrukturyzować spółki węglowe?

Jak zrestrukturyzować spółki węglowe?

Polska
Problemy w spółkach węglowych to gorący temat ostatnich tygodni. Sprawę skomentował Dariusz Seliga, poseł Prawa i Sprawiedliwości. - Nastąpiła po prostu kumulacja problemów. Wydaje mi się, że brak odpowiedniej reakcji na czas doprowadził do tego, że dzisiaj górnicy są zmuszeni do tego, żeby działać na ulicach, co nie jest dobre. To nie jest dobre społecznie, to naraża na niebezpieczeństwo i policjantów, i górników - mówi.
Michalczewski będzie ojcem. Pochwalił się!

Michalczewski będzie ojcem. Pochwalił się!

Polska
To już pewne, Dariusz Michalczewski w tym roku zostanie ojcem. Bokser z żoną, Barbarą Imos, spodziewają się dziecka. Para ma już 5-letniego synka, Dariusza juniora. Oprócz niego, bokser ma także dwóch, dorosłych już, synów z pierwszego małżeństwa. Teraz spełni się jego marzenie o córce. Michalczewski przyznał, że zaczęli myśleć o drugim dziecku, dzięki namowom synka. Już przewiduje, że ?córka będzie księżniczką dla rodzeństwa? (mk)
Ksiądz przeciw pigułce

Ksiądz przeciw pigułce "dzień po" u Olejnik

Polska
Trwa kampania potępiająca sprzedaż pigułki antykoncepcyjnej "dzień po" bez recepty. Prawicowi publicyści zażywanie pigułek porównują do aborcji. Do dyskusji włączyli się również duchowni. W ostatnim programie u Moniki Olejnik pojawił się ksiądz Dariusz Oko. Twierdził, że stosowanie pigułki dzień przyczyni się do wzrostu liczby aborcji, której kobiety będą dokonywać z automatu na życzenie mężczyzn. (mk)
Napieralski zawieszony przez SLD

Napieralski zawieszony przez SLD

Polska
Zarząd SLD zawiesił Grzegorza Napieralskiego w prawach członka Sojuszu za krytyczne wypowiedzi pod adresem partii i działanie na jej szkodę - poinformował rzecznik Sojuszu Dariusz Joński.
Michalczewski: słaby rok polskiego boksu

Michalczewski: słaby rok polskiego boksu

Polska
Polski boks po raz pierwszy od 2010 Polska nie ma mistrza świata w żadnej kategorii wagowej. - To był bardzo słaby rok. Promotorzy idą na ilość, a nie na jakość. Sami dostają pieniądze od telewizji, a pięściarze to dla nich mięso armatnie, które gówno zarabia. Trzeba stworzyć młodym lepsze warunki do treningów, bo w Polsce jest wielu naprawdę dobrych trenerów - powiedział były pięściarz Dariusz Michalczewski.
Michalczewski: Sdunek był wielki

Michalczewski: Sdunek był wielki

Polska
W wieku 67 lat zmarł legendarny bokserski trener Fritz Sdunek. Przyczyną zgonu był atak serca. Sdunek prowadził wielu znakomitych bokserów. Jego uczniami byli m.in. bracia Kliczko oraz Dariusz Michalczewski. W rozmowie z x-news popularny "Tiger" przyznał, że niemiecki trener był dla niego przyjacielem, bratem i ojcem. - Był to wielki człowiek. Rozumieliśmy się bez słów. Nie był gwiazdą, był prawdziwym przyjacielem - powiedział Michalczewski.
238 km/h w mercedesie na S8

238 km/h w mercedesie na S8

Sensacje
Policjanci warszawskiej drogówki patrolujący trasę S8 zauważyli mercedesa poruszającego się ze znaczną szybkością. Przy podjęciu próby zatrzymania kierowca zaczął uciekać i przemieszczać się pomiędzy innymi pojazdami. Do sprowadzenia auta z drogi niezbędna była pomoc innego patrolu. 23-letni Dariusz K. stracił prawo jazdy. Sprawa trafiła do sądu.
Szpakowski o komentowaniu w grach

Szpakowski o komentowaniu w grach

Technologia
Jak Dariusz Szpakowski postrzega różnice pomiędzy komentowaniem meczy rzeczywistych a tych dziejących się na ekranie komputera?
poprzednie 1 ... 13 14 15 16 17 następne