Liczba wyników: 11

16 punktów Damiana Kuliga, ale BBSK znów przegrywa
Dostępne tylko w Polsce

Sport
Dobre spotkanie Damiana Kuliga i 16 punktów zdobyte przez reprezentanta Polski nie pomogły BBSK w odniesieniu trzeciego zwycięstwa w sezonie. Ekipa ze Stambułu przegrała w Sakaryi 77:82 i z bilansem 2-6 zajmuje ostatnie miejsce w tabeli.
Genialny Damian Kulig! 31 punktów Polaka z Pinarem!

Sport
Kapitalne zawody przeciwko Pinarowi Karsiyaka rozegrał Damian Kulig. Polak w całym meczu zdobył aż 31 punktów, trafiając sześć z siedmiu rzutów za trzy punkty! Kulig dołożył do tego cztery skuteczne rzuty za dwa i pięć (z ośmiu) rzutów osobistych, zapisał też na koncie sześć zbiórek (wszystkie w obronie). Kapitalna forma Polaka i jego zdecydowanie najlepszy mecz w sezonie nie pomogły jednak jego drużynie, po wyrównanym meczu BBSK przegrał bowiem we własnej hali 84:89.
Znakomite spotkanie Damiana Kuliga w Stambule

Sport
Zwycięstwem 72:65 zakończyła się wyprawa Banvitu do Stambułu. Gości do cennej wygranej poprowadził Damian Kulig, który był drugim strzelcem swojej drużyny. W Cebeci Spor Polak zdobył 114 punktów, rzucając z 50% skutecznością (6/12). Choć nie wyszedł na parkiet w pierwszej piątce spędził na boisku nieco ponad 29 minut, w czasie których poza dobrą dyspozycją w ataku popisał się też świetną grą na deskach. Kulig zebrał aż 12 piłek, w tym cztery pod atakowaną tablicą. Banvit dzięki tej wygranej utrzymał się na piątym miejscu w tabeli i wciąż ma duże szanse, aby rundę zasadniczą zakończyć na podium.
Pewna wygrana Banvitu, 12 punktów Damiana Kuliga

Sport
Nieoczekiwanie rozpoczęło się spotkanie Banvitu z Muratbeyem Usak, po pierwszej kwarcie skazywani na pożarcie goście prowadzili bowiem 21:17. W drugich 10 minutach miejscowi wzięli jednak sprawy w swoje ręce, tę część spotkania wygrali 20:6 i do ostatniego gwizdka pewnie utrzymywali kilkupunktową przewagę, ostatecznie zwyciężając 71:58. W szeregach Banvitu kolejne dobre spotkanie zapisał na swoim koncie Damian Kulig. Polak zdobył 12 punktów (połowę z nich rzutami za 3 punkty) i zebrał z tablic 5 piłek, wszystkie w obronie.
Kulig za dwa, Kulig za trzy, ale Banvit...przegrywa

Sport
Niespodziewanym wynikiem zakończyło się spotkanie tureckiej BSL pomiędzy Banvitem a Büyükçekmece. Znakomicie spisujący się w poprzednich tygodniach gospodarze przegrali po dogrywce 84:89. Miejscowym nie pomógł świetny występ Damiana Kuliga, Polak zdobył aż 20 punktów i zebrał z tablicy dziewięć piłek - w obu elementach był zdecydowanie najlepszym zawodnikiem w swoim zespole.
Banvit z piątą wygraną z rzędu!

Sport
Koszykarze Banvitu pokonując 84:65 Pınar Karsiyaka odnieśli piąte kolejne zwycięstwo w BSL, a ósme wliczając w to także rozgrywki Ligi Mistrzów. Gospodarze od pierwszych minut narzucili rywalom swój styl gry i pewnie sięgnęli po dwa punkty. Saso Filipovski tym razem pozwolił odpocząć nieco Damianowi Kuligowi, Polak nie wyszedł na parkiet w pierwszej piątce, spędził na boisku nieco ponad 14 minut, a mecz zakończył z dorobkiem 4 punktów i 4 zbiórek (wszystkie w defensywie). Banvit po zwycięstwie tym awansował na piąte miejsce w tabeli, zespół z Izmiru sklasyfikowany jest na trzynastej pozycji.
Profesor Kulig! Show reprezentanta Polski w Stambule!

Sport
Znakomity mecz Damiana Kuliga przeciwko trzynastokrotnym mistrzom Turcji. Banvit z Polakiem w składzie pokonał na wyjeździe Anadolu Efes aż 99:77, a Kulig był najjaśniejszą postacią spotkania. Reprezentant Polski zdobył łącznie 23 punkty, trafiając siedem z ośmiu rzutów za trzy punkty (pięć udanych prób oddał w drugiej kwarcie!). Wyrównał tym samym swoje najlepsze punktowe osiągnięcie w sezonie, a w Stambule zapisał ponadto na koncie pięć zbiórek - cztery w obronie i jedną w ofensywie. Kolejny mecz Banvitu - z Gaziantepem - w niedzielę 31 grudnia o godz. 13.15 w Sportklubie.
Double-double Damiana Kuliga

Sport
Kolejne dobre spotkanie na parkietach tureckiej BSL rozegrał Damian Kulig. Reprezentant Polski w starciu z Istanbul BB przebywał na boisku blisko 27 minut, podczas których zdobył 10 punktów. Kulig rzucał z 50% skutecznością (1/2 za 2 punkty i 2/4 za trzy), zebrał ponadto aż 11 piłek - wszystkie w obronie. Mimo dobrej gry Polaka, Banvit nie zdołał pokonać rywali. Goście zwyciężyli 72:69. Dla Banvitu była to trzecia kolejna porażka w lidze, która spowodowała spadek na dziesiąte miejsce w tabeli.
Kapitalny Damian Kulig ojcem zwycięstwa z Muratbey Uşak!

Sport
Kolejny fantastyczny występ Damiana Kuliga w tureckiej BSL! W meczu siódmej kolejki Polak zdobył aż 23 punkty i był najskuteczniejszym zawodnikiem spotkania Muratbey - Banvit, wygranego przez gości 89:71. Nasz reprezentant rzucał ze skutecznością 77% (5/5 za 2 pkt, 2/4 za 3 pkt i 7/9 z linii rzutów wolnych), zebrał ponadto trzy piłki w obronie i zapisał na swoim koncie jeden blok. Był to zdecydowanie najlepszy występ Kuliga w bieżących rozgrywkach. Jego poprzedni rekord wynosił 16 punktów, Polak zdobył je w starciu z Tofasem w kolejce nr 6.
Damian Kulig bohaterem Banvitu!

Sport
W piątej kolejce tureckiej BSL Banvit pokonał na wyjeździe Yeşilgiresun Belediye 81:76. Gości do trzeciego z rzędu ligowego zwycięstwa poprowadził Damian Kulig. Polak zdobył osiem punktów, ale większość z nich w samej końcówce, kiedy ważyły się losy spotkania. Najpierw dobił rzut spod obręczy, później popisał się efektownym wsadem, wreszcie wykorzystał dwa rzuty wolne. Dzięki tej wygranej zespół z Balikesiru awansował na siódme miejsce w tabeli, gospodarze spadli w niej na dwunastą pozycję.
Koniec sezonu dla Damiana Kuliga. Banvit odpada z play-off

Sport
Banvit z Damianem Kuligiem w składzie po raz drugi przegrał w ćwierćfinale z Drussafaką Dogus (70:74) i odpadł z play-off. Polak znów rozegrał dobre spotkanie, zdobył 11 punktów i zebrał z tablicy pięć piłek, nie zapobiegł jednak porażce swojego zespołu.