Wyniki wyszukiwania dla:

cincinnati

Liczba wyników: 3

Mały pingwin o niezwykłym imieniu

Mały pingwin o niezwykłym imieniu

Ciekawostki
W amerykańskim zoo w Cincinnati przyszedł na świat mały pingwin, któremu internauci nadali imię "Pierogi". Zawsze, gdy wyklują się małe pingwiny, to internauci swoimi głosami decydują o imieniu jednego z nich. W tym roku najwięcej głosów, a dokładnie 60% zebrało właśnie imię "Pierogi". Pierogi należy do gatunku pingwina małego. Wszystkie takie pisklęta w zoo Cincinnati otrzymują imiona związane z jedzeniem. Kolonia ptaków z ogrodu zoologicznego liczy 30 osobników. 
Zmarł uwolniony przez Koreę Płn. amerykański student

Zmarł uwolniony przez Koreę Płn. amerykański student

Świat
Zmarł Otto Warmbier, amerykański student, który został zwolniony przez Koreę Północną po ponad 17 miesiącach wiezienia. Kilka dni temu mężczyznę przekazano rodzinie w Ohio. Lekarze z Uniwersytetu w Cincinnati Medical Center oświadczyli w zeszłym tygodniu, że Otto cierpi na urazy związane z zatrzymaniem krążeniowo-oddechowym. Mężczyzna był w stanie śpiączki i nie reagował na próby przebudzenia.
Zabili goryla, uratowali chłopca (ang.)

Zabili goryla, uratowali chłopca (ang.)

Wiadomości
KIlkuletni chłopiec wpadł do wybiegu dla goryla w zoo w Cincinnati. 17-letnie zwierzę porwało go i przez 10 minut znęcało się nad. Pracownicy ogrodu zoologicznego musieli użyć siły.