chiewo werona

Liczba wyników: 43

Serie A: Spal już bezpieczne. Pogrom w Weronie przypieczętował utrzymanie [ZDJĘCIA ELEVEN SPORTS]

Piłka nożna
Nic nie grozi już drużynie Spal. Zespoł z Thiago Cionkiem w składzie wygrał 4:0 z Chievo Werona i na pewno zagra w kolejnym sezonie Serie A.
Młody klubowy kolega Krzysztofa Piątka zachwycił i wprawił w osłupienie rywali

Piłka nożna
W sporcie nie ma rzeczy niemożliwych, co udowodnili piłkarze drużyny U15 AC Milan. Juniorzy mediolańskiego klubu pod sam koniec spotkania z Hellas Werona stracili bramkę na 1:1. Gabriele Alesi zachował jednak zimną krew i zaraz po wznowieniu gry zapewnił drużynie z Mediolanu triumf 2:1, strzelając zwycięską bramkę z połowy boiska.
Serie A: Piękny gol Milika! Napoli pokonało Chievo 3:1 [ZDJĘCIA ELEVEN SPORTS]

Sport
Napoli z dwoma Polakami w składzie mierzyło się z Chievo Werona. Było to starcia Dawida z Goliatem. Piłkarze z Neapolu byli faworytem tego starcia. Potwierdził to wynik. Ładną bramkę, uderzeniem zza pola karnego zdobył Arkadiusz Milik. Asystą popisał się Piotr Zieliński.
Serie A: Bologna FC idzie jak burza! Czyste konto Skorupskiego [ZDJĘCIA ELEVEN SPORTS]

Piłka nożna
Bologna FC odniosła czwarte zwycięstwo w ciągu pięciu ostatnich kolejek. Walcząca o utrzymanie drużyna Łukasza Skorupskiego nie dała szans Chievo Werona, wygrywając 3:0.
Serie A: pewne zwycięstwo AS Roma nad Chievo Werona

Piłka nożna
AS Roma nie dała Chievo Werona większych szans w meczu 23. kolejki Serie A. Rzymianie wygrali 3:0. Bramki dla zwycięzców zdobywali: El Shaarawy, Dżeko oraz Kolarov.
Gol Stępińskiego i kolejny punkt Chievo [ZDJĘCIA ELEVEN SPORTS]

Piłka nożna
Mariusz Stępiński strzelił gola w meczu Chievo Werona z Parma Calcio 1913. Polak jest najlepszym snajperem najgorszego klubu Serie A. Trafienie Polaka dało zespołowi z Werony remis i jeden niezwykle cenny punkt.
Chievo sprawiło kolejną niespodziankę! Stępiński na ławce [ZDJĘCIA ELEVEN SPORTS]

Piłka nożna
Chievo Werona po raz kolejny urwało punkty zdecydowanemu faworytowi spotkania. Zespół z Werony zremisował 1:1 z Lazio Rzym. Niestety Mariusz Stępiński po raz pierwszy w sezonie nie pojawił się na boisku nawet na minutę.
Wstydliwy remis Napoli z Chievo. Sensacja w Serie A [ZDJĘCIA ELEVEN SPORTS]

Piłka nożna
Napoli było zdecydowanym faworytem pojedynku z Chievo Werona. Od początku tego meczu w barwach zespołu z Neapolu wystąpił Piotr Zieliński, a w drugiej połowie na murawie zameldował się także Arkadiusz Milik. Polacy nie zdołali pomóc swojej drużynie w odniesieniu wygranej. Ostatecznie Napoli zremisowało z Chievo 0:0.
Kuriozalny samobój Chievo. Komentatorzy nie wytrzymali ze śmiechu

Piłka nożna
Mateusz Stępiński miał swoje okazje do zdobycia bramki, ale ich nie wykorzystał. Sobota nie była dniem Chievo, które kończyło mecz w dziesiątkę. Sassuolo wygrało z Chievo Werona 2:0. Kuriozalną bramkę samobójczą zdobył Giaccherini.
Stępiński pogromcą włoskich gigantów! Polak uratował Chiewo w starciu z Romą [ZDJĘCIA ELEVEN SPORTS]

Piłka nożna
Bramka Mariusza Stępińskiego zdobyta w 83. minucie pozwoliła Chievo Werona zremisować 2:2 z AS Roma. Podopieczni Eusebio Di Francesco niespodziewanie stracili punkty przed meczem z Realem Madryt w Lidze Mistrzów. Dla Polaka to drugie trafienie w tym sezonie. Wcześniej zdobył gola w starciu z Juventusem Turyn.
Seria A: Fatalne spotkanie w Weronie. Niewidoczny Stępiński [ZDJĘCIA ELEVEN SPORTS]

Piłka nożna
W meczu Chievo Werona z Empoli FC męczyli się zarówno piłkarze jak i kibice. Fatalny poziom gry odzwierciedla wynik. Było 0:0. Z trzech Polaków znajdujących się w kadrach obu drużyn na boisku pojawił się tylko jeden. Mariusz Stępiński wystąpił na pozycji cofniętego napastnika i do 64. minuty partnerował Filipowi Djordjeviciowi w ataku Chievo Werona. Paweł Jaroszyński i Michał Marcjanik obejrzeli mecz z ławki rezerwowych.
Wyjątkowy mecz Juventusu. Koniec warty Gianluigiego Buffona [ZDJĘCIA ELEVEN SPORTS]

Piłka nożna
Gianluigi Buffon zachował czyste konto w swoim ostatnim meczu w barwach Juventusu. Ekipa z Turynu wygrała na zakończenie sezonu 2:1 z Hellasem Werona. Doświadczony golkiper opuścił boisko w 64. minucie. Był to wyjątkowy moment.
AC Milan sobie postrzelał i przerwał klątwę beniaminków [ZDJĘCIA ELEVEN SPORTS]

Piłka nożna
AC Milan odniósł przekonujące zwycięstwo 4:1 z Hellasem Werona na początek 36. kolejki włoskiej Serie A. Przeważał od początku do końca spotkania. Honorowe trafienie dla gości Lee Seung-Woo było jednak wyjątkowej urody.
Dwóch Polaków na boisku, zero goli Chievo Werona z Torino [ZDJĘCIA ELEVEN SPORTS]

Piłka nożna
Mariusz Stępiński i Paweł Jaroszyński byli w podstawowym składzie Chievo Werona, które zremisowało bezbramkowo z Torino FC w 32. kolejce Serie A. W sobotnim spotkaniu było kilka okazji, zabrakło jednak skuteczności.
Zwycięstwo Interu z Hellasem i błyskawiczna bramka [ZDJĘCIA ELEVEN SPORTS]

Piłka nożna
Inter zwyciężył 3:0 z Hellasem Werona w 30. kolejce Serie A. Pierwszy gol padł błyskawicznie - jeszcze w pierwszej minucie spotkania. Jego autorem jest Mauro Icardi.
Dublet na przełamanie. Immobile dał wygraną Lazio [ZDJĘCIA ELEVEN SPORTS]

Piłka nożna
Lazio wygrało 2:0 z Hellasem Werona na zakończenie 25. kolejki Serie A i wróciło na 4. miejsce w tabeli. Przełomowe zwycięstwo dały wyczekiwane od 6 stycznia gole Ciro Immobile.
Piorunujący początek Romy na wagę przełamania. Zobacz skrót [ZDJĘCIA ELEVEN SPORTS]

Piłka nożna
AS Roma wygrała 1:0 z Hellasem Werona w 23. kolejce Serie A. To pierwsze zwycięstwo stołecznego zespołu od 16 grudnia. Komplet punktów zapewnił Giallorossim piorunujący początek i gol Cengiza Undera w 44. sekundzie! Łukasz Skorupski przesiedział mecz na ławce rezerwowych.
Kolejne czyste konto Szczęsnego - zobacz skrót meczu Chievo Werona - Juventus Turyn [ZDJĘCIA ELEVEN SPORTS]

Piłka nożna
Juventus wygrał 2:0 z Chievo Werona w 22. kolejce Serie A i przynajmniej do niedzieli będzie liderem. Wojciech Szczęsny obronił jeden strzał i zachował czyste konto. 90 minut grał Jaroszyński, a Stępiński był na ławce rezerwowych.
Napoli złamało rywala. Kwadrans Zielińskiego - zobacz skrót [ZDJĘCIA ELEVEN SPORTS]

Piłka nożna
SSC Napoli pozostaje liderem Serie A dzięki zwycięstwu 2:0 z Hellasem Werona w 20. kolejce. Kwadrans na boisku spędził Piotr Zieliński. Na prowadzenie w klasyfikacji strzelców wrócił Ciro Immobile, który zdobył cztery gole.
Szczęsny bez szans przy strzale Caceresa - skrót meczu Hellas Werona - Juventus Turyn [ZDJĘCIA ELEVEN SPORTS 1]

Piłka nożna
Piłkarze Juventusu Turyn pokonali w 19. kolejce Serie A zespół Hellas Werona 3:1. Bramki gości strzegł Wojciech Szczęsny. Przy golu rywali Polak był bezradny.
Obrona z Jaroszyńskim nie była monolitem - zobacz skrót Chievo Werona - Bologna FC [ZDJĘCIA ELEVEN SPORTS]

Piłka nożna
Chievo Werona przegrało 2:3 z Bologna FC w 17. kolejce Serie A. Całe spotkanie w pokonanym zespole rozegrał Paweł Jaroszyński, a Mariusz Stępiński wszedł na boisko z ławki rezerwowych.