Wyniki wyszukiwania dla:

chiewo werona

Liczba wyników: 43

Kolejna kompromitacja AC Milan! Zobacz skrót meczu z Hellas Werona [ZDJĘCIA ELEVEN SPORTS]

Piłka nożna
Kolejna kompromitacja AC Milanu stała się faktem. Drużyna Gennaro Gattuso przegrała 0:3 z Hellas Werona w 17. kolejce Serie A. Dzięki trzem punktom beniaminek uciekł ze strefy spadkowej.
AS Roma bez zwycięstwa, kapitalne parady Sorrentino. Zobacz skrót meczu [ZDJĘCIA ELEVEN SPORTS]

Piłka nożna
AS Roma zremisowała 0:0 na stadionie Chievo Werona w 16. kolejce Serie A. Paweł Jaroszyński był po raz pierwszy w jedenastce Rolando Marana na spotkanie ligowe. Mariusz Stępiński wszedł na boisko z ławki rezerwowych.
Kanonada w Mediolanie, Inter zdemolował Chievo. Zobacz skrót [ZDJĘCIA ELEVEN SPORTS]

Piłka nożna
Inter Mediolan został nowym liderem Serie A dzięki zwycięstwu 5:0 z Chievo Werona. Mauro Icardi prowadzi samodzielnie w klasyfikacji strzelców. Jaroszyński zagrał cztery minuty, a Stępiński i Drągowski nie wystąpili w 15. kolejce.
Chievo Werona lepsze od SPAL - zobacz skrót meczu [ZDJĘCIA ELEVEN SPORTS]

Piłka nożna
Chievo Werona pokonało 2:1 SPAL w 14. kolejce Serie A i awansowało do górnej połowy tabeli. Mariusz Stępiński, Paweł Jaroszyński i kontuzjowany Bartosz Salamon nie grali.
Cierpienia Neapolu. Zobacz skrót meczu Chievo Werona - SSC Napoli [ZDJĘCIA ELEVEN]

Piłka nożna
SSC Napoli zgubiło punkty w wyjazdowym meczu z Chievo Werona. Podopieczni Maurizio Sarriego zagrali najgorszy mecz w sezonie i tylko bezbramkowo zremisowali. Od pierwszej minuty na boisku zameldował się Piotr Zieliński, a na ostatnie minuty wszedł Mariusz Stępiński.  Chievo Werona - SSC Napoli 0:0 Składy: Chievo Werona:  Stefano Sorrentino - Fabrizio Cacciatore, Alessandro Gamberini, Nenad Tomović, Massimo Gobbi, Fabio Depaoli (76' Samuel Bastien), Ivan Radovanović, Perparim Hetemaj, Lucas Castro, Valter Birsa (61' Riccardo Meggiorini), Roberto Inglese (85' Mariusz Stępiński). SSC Napoli: Luigi Sepe - Elseid Hysaj, Raul Albiol, Kalidou Koulibaly, Mario Rui (66' Christian Maggio), Jorginho, Piotr Zieliński (72' Allan), Marek Hamsik, Jose Callejon (79' Adam Ounas), Lorenzo Insigne, Dries Mertens.
Wielkie emocje w derbach Werony, grał Stępiński. Zobacz skrót meczu [ZDJĘCIA ELEVEN SPORTS]

Piłka nożna
Chievo Werona wygrało 3:2 z Hellas emocjonujące derby miasta w 9. kolejce Serie A. W 80. minucie Mariusz Stępiński wszedł na boisko z ławki rezerwowych.
Serie A: AS Roma udobruchała kibiców [ZDJĘCIA ELEVEN]

Piłka nożna
AS Roma wygrała pierwszy w sezonie mecz na własnym stadionie. W 4. kolejce Serie A wicemistrz Włoch pokonał 3:0 Hellas Werona. Dwa gole strzelił Edin Dzeko. W swoich zespołach nie zagrali Łukasz Skorupski i Bartłomiej Drągowski.
Triumf Juventusu, parada Wojciecha Szczęsnego - zobacz skrót meczu Juventus - Chievo [ZDJĘCIA ELEVEN]

Piłka nożna
Juventus Turyn wygrał 3:0 z Chievo Werona w 3. kolejce Serie A i pozostał liderem Serie A. W oficjalnym meczu mistrza Włoch zadebiutował Wojciech Szczęsny i popisał się jedną paradą.
Milik odpalił! Zobacz skrót meczu Hellas - Napoli [ELEVEN SPORTS]

Piłka nożna
Arkadiusz Milik znakomicie rozpoczął nowy sezon! Polak strzelił gola w wygranym 3:1 meczu SSC Napoli z Hellas Werona w 1. kolejce Serie A. Napastnik spędził na boisku godzinę, natomiast Piotr Zieliński grał 90 minut.

Piłka nożna
To doskonały początek sezonu w wykonaniu Arkadiusza Milika! Polak strzelił gola w wygranym 3:1 meczu SSC Napoli z Hellas Werona w 1. kolejce Serie A. Napastnik spędził na boisku godzinę, natomiast Piotr Zieliński grał 90 minut.
Osiem goli w meczu AS Roma. Wojciech Szczęsny wpuścił trzy

Piłka nożna
AS Roma zwyciężyła 5:3 na stadionie Chievo Werona w 37. kolejce Serie A i jest blisko wicemistrzostwa Włoch. Edin Dzeko wrócił do gry po kontuzji, trafił do bramki w 83. minucie i zmierza po koronę króla strzelców.
Juventus Turyn wygrał przed Ligą Mistrzów [ZDJĘCIA ELEVEN SPORTS]

Piłka nożna
Juventus Turyn wygrał 2:0 z Chievo Werona w 31. kolejce Serie A. Oba gole dla lidera strzelił Gonzalo Higuain. We wtorek drużyna Massimiliano Allegriego zmierzy się w Lidze Mistrzów z FC Barcelona.
Dublet Carlosa Bacci - zobacz skrót mecz AC Milan - Chievo Werona [ZDJĘCIA ELEVEN SPORTS]

Piłka nożna
AC Milan na własnym stadionie wygrał 3:1 z Chievo Werona w sobotnim spotkaniu 27. kolejki Serie A. Dwa gole dla zespołu z Mediolanu strzelił Carlos Bacca.
Trwa seria Juventusu.

Trwa seria Juventusu. "Stara Dama" pokonała Chievo na wyjeździe. Zobacz skrót [ZDJĘCIA ELEVEN]

Piłka nożna
Juventus Turyn w 12. kolejce Serie A odniósł 10. ligowe zwycięstwo i umocnił się na prowadzeniu w tabeli. Mistrzowie Włoch pokonali na wyjeździe 2:1 Chievo Werona. Gol otwierający wynik padł dopiero w 53. minucie, a jego autorem okazał się zastępujący kontuzjowanego Paulo Dybalę Mario Mandzukić. Chorwat wyszedł do podania Juana Cuadrado i z zimną krwią wygrał pojedynek z bramkarzem. Chievo wyrównało z rzutu karnego - arbiter uznał, że Stephan Lichtsteiner ciągnął za koszulkę Sergio Pellissiera, ale oszczędził Szwajcara i nie ukarał go czerwoną kartką. Z "wapna" nie pomylił się sam poszkodowany, jednak w końcowym rozrachunku nic to gospodarzom nie dało. Powód? Kapitalny strzał Miralema Pjanicia z rzutu wolnego. Bośniak uderzył z ponad 20 metrów w swoim stylu i trafił w okienko. Chievo Werona - Juventus Turyn 1:2 (0:0) 0:1 - Mandzukić 53' 1:1 - Pellissier (k.) 66' 1:2 - Pjanić 75' Składy: Chievo: Sorrentino - Izco (60' Pellissier), Gobbi, Spolli, Dainelli, Cacciatore - Castro, Radovanović, Hetemaj - Floro Flores (84' Inglese), Birsa (73' de Guzman). Juventus: Buffon - Lichtsteiner (84' Alves), Benatia, Barzagli (4' Bonucci) - Cuadrado, Sturaro, Hernanes, Pjanić, Sandro - Mandzukić, Higuain (79' Evra).
Pewna wygrana Milanu. Zobacz skrót [ZDJĘCIA ELEVEN]

Sport
W przedostatnim pojedynku 8. kolejki Serie A Chievo Werona uległo na własnym terenie AC Milan 1:3. Gole dla zespołu Vincenzo Montelli zdobyli Juraj Kucka i Mbaye Niang.
Lazio nie dało szans Udinese - zobacz skrót [ZDJĘCIA ELEVEN]

Piłka nożna
W sobotnich meczach 7. kolejki Serie A po komplet punktów sięgnęły Lazio Rzym i Chievo Werona, które pokonały na wyjazdach Udinese Calcio oraz Pescara Calcio.
SSC Napoli nie dało szans Chievo Verona. Zobacz skrót [ZDJĘCIA ELEVEN]

Piłka nożna
SSC Napoli pokonało w meczu 6. kolejki Serie A Chievo Werona 2:0 po golach Manolo Gabbiadiniego i Marka Hamsika. Arkadiusz Milik na boisko wszedł w drugiej połowie.
W nietypowy sposób uczcił igrzyska w Rio 2016

Styl życia
Włoski artysta Dario Gambarin postanowił uczcić startujące w piątek igrzyska olimpijskie w Rio de Janeiro. W miejscowości Castagnaro położonej w prowincji Werona za pomocą traktora wyciął w zbożu 180-metrową postać Jezusa wraz z kołami olimpijskimi. Praca była inspirowana pomnikiem Chrystusa Odkupiciela, najsłynniejszą atrakcją turystyczną Rio de Janeiro.
Wyciął Jezusa traktorem...

Ciekawostki
Włoski artysta Dario Gambarin uczcił startujące Igrzyska Olimpijskie w Rio. W miejscowości Castagnaro położonej w prowincji Werona wyciął w zbożu przy pomocy traktora wysoką na 180 metrów postać Jezusa wraz z kołami olimpijskimi. Praca była inspirowana pomnikiem Chrystusa Odkupiciela, najsłynniejszą atrakcją turystyczną Rio de Janeiro.
Wszołek gorzko o kontuzji.

Wszołek gorzko o kontuzji. "Mam nadzieję, że jeszcze dostanę taką szansę"

Piłka nożna
Paweł Wszołek doznał kontuzji podczas treningu na zgrupowaniu reprezentacji Polski w Juracie. Skrzydłowy Hellas Werona złamał kość promieniowej lewej ręki z przemieszczeniem. Uraz wyeliminował zawodnika, który bardzo dobrze zaprezentował się w marcowym meczu towarzyskim z Finlandią (strzelił dwa gole) i miał ogromne szanse na znalezienie się w kadrze Biało-Czerwonych na Euro 2016.
Skrót meczu AS Roma - Chievo Werona [ZDJĘCIA ELEVEN]

Piłka nożna
W meczu 37. kolejki Serie A AS Roma bez trudu pokonała Chievo Werona (3:0) i zwiększyła szanse na wicemistrzostwo Włoch. Na zakończenie sezonu rzymianie zmierzą się na wyjeździe z AC Milan.