Wyniki wyszukiwania dla:

chiewo werona

Liczba wyników: 43

Kolejna kompromitacja AC Milan! Zobacz skrót meczu z Hellas Werona [ZDJĘCIA ELEVEN SPORTS]

Piłka nożna
Kolejna kompromitacja AC Milanu stała się faktem. Drużyna Gennaro Gattuso przegrała 0:3 z Hellas Werona w 17. kolejce Serie A. Dzięki trzem punktom beniaminek uciekł ze strefy spadkowej.
AS Roma bez zwycięstwa, kapitalne parady Sorrentino. Zobacz skrót meczu [ZDJĘCIA ELEVEN SPORTS]

Piłka nożna
AS Roma zremisowała 0:0 na stadionie Chievo Werona w 16. kolejce Serie A. Paweł Jaroszyński był po raz pierwszy w jedenastce Rolando Marana na spotkanie ligowe. Mariusz Stępiński wszedł na boisko z ławki rezerwowych.
Kanonada w Mediolanie, Inter zdemolował Chievo. Zobacz skrót [ZDJĘCIA ELEVEN SPORTS]

Piłka nożna
Inter Mediolan został nowym liderem Serie A dzięki zwycięstwu 5:0 z Chievo Werona. Mauro Icardi prowadzi samodzielnie w klasyfikacji strzelców. Jaroszyński zagrał cztery minuty, a Stępiński i Drągowski nie wystąpili w 15. kolejce.
Chievo Werona lepsze od SPAL - zobacz skrót meczu [ZDJĘCIA ELEVEN SPORTS]

Piłka nożna
Chievo Werona pokonało 2:1 SPAL w 14. kolejce Serie A i awansowało do górnej połowy tabeli. Mariusz Stępiński, Paweł Jaroszyński i kontuzjowany Bartosz Salamon nie grali.
Cierpienia Neapolu. Zobacz skrót meczu Chievo Werona - SSC Napoli [ZDJĘCIA ELEVEN]

Piłka nożna
SSC Napoli zgubiło punkty w wyjazdowym meczu z Chievo Werona. Podopieczni Maurizio Sarriego zagrali najgorszy mecz w sezonie i tylko bezbramkowo zremisowali. Od pierwszej minuty na boisku zameldował się Piotr Zieliński, a na ostatnie minuty wszedł Mariusz Stępiński. Chievo Werona - SSC Napoli 0:0Składy:Chievo Werona: Stefano Sorrentino - Fabrizio Cacciatore, Alessandro Gamberini, Nenad Tomović, Massimo Gobbi, Fabio Depaoli (76' Samuel Bastien), Ivan Radovanović, Perparim Hetemaj, Lucas Castro, Valter Birsa (61' Riccardo Meggiorini), Roberto Inglese (85' Mariusz Stępiński).SSC Napoli: Luigi Sepe - Elseid Hysaj, Raul Albiol, Kalidou Koulibaly, Mario Rui (66' Christian Maggio), Jorginho, Piotr Zieliński (72' Allan), Marek Hamsik, Jose Callejon (79' Adam Ounas), Lorenzo Insigne, Dries Mertens.
Wielkie emocje w derbach Werony, grał Stępiński. Zobacz skrót meczu [ZDJĘCIA ELEVEN SPORTS]

Piłka nożna
Chievo Werona wygrało 3:2 z Hellas emocjonujące derby miasta w 9. kolejce Serie A. W 80. minucie Mariusz Stępiński wszedł na boisko z ławki rezerwowych.
Serie A: AS Roma udobruchała kibiców [ZDJĘCIA ELEVEN]

Piłka nożna
AS Roma wygrała pierwszy w sezonie mecz na własnym stadionie. W 4. kolejce Serie A wicemistrz Włoch pokonał 3:0 Hellas Werona. Dwa gole strzelił Edin Dzeko. W swoich zespołach nie zagrali Łukasz Skorupski i Bartłomiej Drągowski.
Triumf Juventusu, parada Wojciecha Szczęsnego - zobacz skrót meczu Juventus - Chievo [ZDJĘCIA ELEVEN]

Piłka nożna
Juventus Turyn wygrał 3:0 z Chievo Werona w 3. kolejce Serie A i pozostał liderem Serie A. W oficjalnym meczu mistrza Włoch zadebiutował Wojciech Szczęsny i popisał się jedną paradą.
Milik odpalił! Zobacz skrót meczu Hellas - Napoli [ELEVEN SPORTS]

Piłka nożna
Arkadiusz Milik znakomicie rozpoczął nowy sezon! Polak strzelił gola w wygranym 3:1 meczu SSC Napoli z Hellas Werona w 1. kolejce Serie A. Napastnik spędził na boisku godzinę, natomiast Piotr Zieliński grał 90 minut.

Piłka nożna
To doskonały początek sezonu w wykonaniu Arkadiusza Milika! Polak strzelił gola w wygranym 3:1 meczu SSC Napoli z Hellas Werona w 1. kolejce Serie A. Napastnik spędził na boisku godzinę, natomiast Piotr Zieliński grał 90 minut.
Osiem goli w meczu AS Roma. Wojciech Szczęsny wpuścił trzy

Piłka nożna
AS Roma zwyciężyła 5:3 na stadionie Chievo Werona w 37. kolejce Serie A i jest blisko wicemistrzostwa Włoch. Edin Dzeko wrócił do gry po kontuzji, trafił do bramki w 83. minucie i zmierza po koronę króla strzelców.
Juventus Turyn wygrał przed Ligą Mistrzów [ZDJĘCIA ELEVEN SPORTS]

Piłka nożna
Juventus Turyn wygrał 2:0 z Chievo Werona w 31. kolejce Serie A. Oba gole dla lidera strzelił Gonzalo Higuain. We wtorek drużyna Massimiliano Allegriego zmierzy się w Lidze Mistrzów z FC Barcelona.
Dublet Carlosa Bacci - zobacz skrót mecz AC Milan - Chievo Werona [ZDJĘCIA ELEVEN SPORTS]

Piłka nożna
AC Milan na własnym stadionie wygrał 3:1 z Chievo Werona w sobotnim spotkaniu 27. kolejki Serie A. Dwa gole dla zespołu z Mediolanu strzelił Carlos Bacca.
Trwa seria Juventusu.

Trwa seria Juventusu. "Stara Dama" pokonała Chievo na wyjeździe. Zobacz skrót [ZDJĘCIA ELEVEN]

Piłka nożna
Juventus Turyn w 12. kolejce Serie A odniósł 10. ligowe zwycięstwo i umocnił się na prowadzeniu w tabeli. Mistrzowie Włoch pokonali na wyjeździe 2:1 Chievo Werona.Gol otwierający wynik padł dopiero w 53. minucie, a jego autorem okazał się zastępujący kontuzjowanego Paulo Dybalę Mario Mandzukić. Chorwat wyszedł do podania Juana Cuadrado i z zimną krwią wygrał pojedynek z bramkarzem.Chievo wyrównało z rzutu karnego - arbiter uznał, że Stephan Lichtsteiner ciągnął za koszulkę Sergio Pellissiera, ale oszczędził Szwajcara i nie ukarał go czerwoną kartką. Z "wapna" nie pomylił się sam poszkodowany, jednak w końcowym rozrachunku nic to gospodarzom nie dało. Powód? Kapitalny strzał Miralema Pjanicia z rzutu wolnego. Bośniak uderzył z ponad 20 metrów w swoim stylu i trafił w okienko. Chievo Werona - Juventus Turyn 1:2 (0:0)0:1 - Mandzukić 53'1:1 - Pellissier (k.) 66'1:2 - Pjanić 75'Składy:Chievo: Sorrentino - Izco (60' Pellissier), Gobbi, Spolli, Dainelli, Cacciatore - Castro, Radovanović, Hetemaj - Floro Flores (84' Inglese), Birsa (73' de Guzman).Juventus: Buffon - Lichtsteiner (84' Alves), Benatia, Barzagli (4' Bonucci) - Cuadrado, Sturaro, Hernanes, Pjanić, Sandro - Mandzukić, Higuain (79' Evra).
Pewna wygrana Milanu. Zobacz skrót [ZDJĘCIA ELEVEN]

Sport
W przedostatnim pojedynku 8. kolejki Serie A Chievo Werona uległo na własnym terenie AC Milan 1:3. Gole dla zespołu Vincenzo Montelli zdobyli Juraj Kucka i Mbaye Niang.
Lazio nie dało szans Udinese - zobacz skrót [ZDJĘCIA ELEVEN]

Piłka nożna
W sobotnich meczach 7. kolejki Serie A po komplet punktów sięgnęły Lazio Rzym i Chievo Werona, które pokonały na wyjazdach Udinese Calcio oraz Pescara Calcio.
SSC Napoli nie dało szans Chievo Verona. Zobacz skrót [ZDJĘCIA ELEVEN]

Piłka nożna
SSC Napoli pokonało w meczu 6. kolejki Serie A Chievo Werona 2:0 po golach Manolo Gabbiadiniego i Marka Hamsika. Arkadiusz Milik na boisko wszedł w drugiej połowie.
W nietypowy sposób uczcił igrzyska w Rio 2016

Styl życia
Włoski artysta Dario Gambarin postanowił uczcić startujące w piątek igrzyska olimpijskie w Rio de Janeiro. W miejscowości Castagnaro położonej w prowincji Werona za pomocą traktora wyciął w zbożu 180-metrową postać Jezusa wraz z kołami olimpijskimi. Praca była inspirowana pomnikiem Chrystusa Odkupiciela, najsłynniejszą atrakcją turystyczną Rio de Janeiro.
Wyciął Jezusa traktorem...

Ciekawostki
Włoski artysta Dario Gambarin uczcił startujące Igrzyska Olimpijskie w Rio. W miejscowości Castagnaro położonej w prowincji Werona wyciął w zbożu przy pomocy traktora wysoką na 180 metrów postać Jezusa wraz z kołami olimpijskimi. Praca była inspirowana pomnikiem Chrystusa Odkupiciela, najsłynniejszą atrakcją turystyczną Rio de Janeiro.
Wszołek gorzko o kontuzji.

Wszołek gorzko o kontuzji. "Mam nadzieję, że jeszcze dostanę taką szansę"

Piłka nożna
Paweł Wszołek doznał kontuzji podczas treningu na zgrupowaniu reprezentacji Polski w Juracie. Skrzydłowy Hellas Werona złamał kość promieniowej lewej ręki z przemieszczeniem. Uraz wyeliminował zawodnika, który bardzo dobrze zaprezentował się w marcowym meczu towarzyskim z Finlandią (strzelił dwa gole) i miał ogromne szanse na znalezienie się w kadrze Biało-Czerwonych na Euro 2016.
Skrót meczu AS Roma - Chievo Werona [ZDJĘCIA ELEVEN]

Piłka nożna
W meczu 37. kolejki Serie A AS Roma bez trudu pokonała Chievo Werona (3:0) i zwiększyła szanse na wicemistrzostwo Włoch. Na zakończenie sezonu rzymianie zmierzą się na wyjeździe z AC Milan.