Wyniki wyszukiwania dla:

cezary tomczyk

Liczba wyników: 283

Awantura w domu Przemysława Czarneckiego. Cezary Tomczyk komentuje

Awantura w domu Przemysława Czarneckiego. Cezary Tomczyk komentuje

Polska
- Nie wiem, co się stało w jego domu, ale sprawa wygląda rozwojowo. Jeśli to tylko domowa scena, jest to jego prywatna sprawa. Ale jeśli doszło do przestępstwa, opinia publiczna musi się o tym dowiedzieć. Jeśli w ciągu tygodnia nie będziemy mieć jasnej informacji z prokuratury, można się sprawą interesować. Każdy ma prawo do zwad, ale jeśli pojawia się niebezpieczny przedmiot, jeśli mówimy o pośle, to informacja musi być pełna - mówił poseł PO Cezary Tomczyk w programie "Tłit".

"Skandaliczne" słowa szefa MSZ o Tusku. Cezary Tomczyk: powinien przeprosić

Polska
Minister spraw zagranicznych Jacek Czaputowicz stwierdził, że Donald Tusk jest reprezentantem Niemiec w RE. - To słowa absolutnie skandaliczne. Uważam, że pan minister, jeśli ma w sobie jeszcze choć odrobinę klasy i honoru, powinien przeprosić. Choć w tym rządzie rzeczywiście ministrowie mają tego coraz mniej - komentował poseł PO Cezary Tomczyk w programie "Tłit". - Ci, którzy najbardziej krytykowali UE, dziś chcą dostawać pensje w euro. Tak jest z panią premier Szydło, z panem ministrem Jakim... To nie ucieczka wizerunkowa, ci ludzie uciekają z przeciekającej łajby - dodał.
Aktorzy opowiadają o filmie

Aktorzy opowiadają o filmie "Diablo. Wyścig o wszystko"

Film
Tomasz Włosok, Cezary Pazura, Joanna Opozda, Karolina Szymczak, Karolina Pilarczyk i Wojciech Bocianowski, Marcin Różal Różalski i Rafał Mohr opowiedzieli o swoich bohaterach w filmie „Diablo. Wyścig o wszystko”...
Zakaz handlu w niedzielę uderzył w polskie sklepy. ZPP wieszczy

Zakaz handlu w niedzielę uderzył w polskie sklepy. ZPP wieszczy "trwałą zagładę"

Polska
Zakaz handlu w niedzielę uderzył w polskie, małe sklepy - ocenił w programie "Money. To się liczy" Cezary Kaźmierczak, prezes Związku Przedsiębiorców i Pracodawców. - Wiadomo, że 15 tys. małych sklepów zbankrutowało, wiadomo, że jest dwóch beneficjentów tej regulacji: dwie wielkie sieci dyskontowe, które prawdopodobnie panu Alfredowi Bujarze i panu Piotrowi Dudzie wystawią pomniki za ten prezent - mówił. Według niego dzieje się tak, dlatego że Polacy zaczęli robić zakupy przede wszystkim w soboty. - Jak ktoś pójdzie na tę dziką promocję w sobotę, obkupi się, ludzie kupują dużo więcej niż potrzebują, to potem nie ma potrzeby, żeby chodzić do sklepu. Jeśli sieciom uda się wylansować taki model, że Polacy robią zakupy raz w tygodniu, to oznacza trwałą zagładę polskiego handlu, całkowitą - dodał.
Diablo. Wyścig o wszystko

Diablo. Wyścig o wszystko

Zwiastun
Tomasz Włosok, Mikołaj Roznerski, Karolina Szymczak, Cezary Pazura, Rafał Mohr i Joannna Opozda na oficjalnym plakacie rozpędzonego przeboju „Diablo. Wyścig o wszystko”. Czekają nas emocje na najwyższych obrotach i sceny pełne adrenaliny i niebezpiecznej rywalizacji
Dariusz K. wraca zeznawać do sądu w kajdankach pomiętej marynarce

Dariusz K. wraca zeznawać do sądu w kajdankach pomiętej marynarce

Gwiazdy
Pomimo przejętego przez wymiar sprawiedliwości notesu Cezarego P. znanego również jako "dilera gwiazd", toczony przeciwko niemu proces i próba zidentyfikowania wszystkich pośredników zdają się nie mieć końca. Jest to głównie spowodowane niejasnymi zeznaniami wzywanych przed sąd celebrytów, wykręcających się, że Cezary dowoził im jedynie domowe kotlety, tanie alkohole i płyty Madonny. Wielu liczyło na to, że nieco światła na sprawę rzucą wyznania Dariusza K., odsiadującego obecnie wyrok za spowodowanie wypadku ze skutkiem śmiertelnym, w trakcie którego był pod silnym wpływem narkotyków. W ostatni wtorek upadły celebryta miał jednak okazję wrócić przed kamery, w celu udzielenia zeznań w sprawie dilera gwiazd. Relacja Dariusza K. nie ujawniła jednak niczego, co mogłoby zainteresować sędziów. Wygląda więc na to, że czeka nas jeszcze wiele zeznań o zamawianiu kotletów i płyt Madonny…
Przedsiębiorcy w niepewności ws. 30-krotności limitu stawek ZUS.

Przedsiębiorcy w niepewności ws. 30-krotności limitu stawek ZUS. "Władza pokazuje pychę"

Finanse
Jak Cezary Kaźmierczak, prezes Związku Przedsiębiorców i Pracodawców, ocenia pomysł zniesienia 30-krotności limitu stawek ZUS? - To świadczy o kompletnej pysze ze strony obecnych władz. A pycha kroczy przed upadkiem, ostrzegam - stwierdził w programie "Money. To się liczy". - Nie można nas tak traktować, że 1,5 miesiąca zostało do końca roku, a my nie wiemy, jaki będziemy mieli budżet płac - dodał.- Rząd robi teraz jakieś wielkie badania, chce ściągać ludzi do kraju. Niech im zrobi tę 30-krotność, to LOT będzie musiał dodatkowe samoloty podstawiać - ironizował Kaźmierczak.
Szef związku pracodawców: Przewodniczący KNF nie powinien prowadzić rekrutacji

Szef związku pracodawców: Przewodniczący KNF nie powinien prowadzić rekrutacji

Finanse
- Przewodniczący KNF nie powinien zajmować się rekrutowaniem ludzi, którzy będą wyciągać spod wody biznes pana Czarneckiego - stwierdził w programie "Money. To się liczy" Cezary Kaźmierczak, prezes Związku Przedsiębiorców i Pracodawców. To komentarz do nagrań ze spotkania przewodniczącego KNF Marka Chrzanowskiego z prezesem Getin Banku Leszkiem Czarneckim. Zdaniem Kaźmierczaka to wystarczający powód, by szef KNF podał się do dymisji. 
Prezes związku przedsiębiorców.

Prezes związku przedsiębiorców. "Nie wierzę w nic Czarneckiemu"

Finanse
Gościem programu "Money. To się liczy" był Cezary Kaźmierczak, prezes Związku Przedsiębiorców i Pracodawców. Pytany o aferę KNF ujawnioną przez "Gazetę Wyborczą" stwierdził, że jeśli doniesienia się potwierdzą, to jest to "skandal". Dodał także, że nie ufa Leszkowi Czarneckiemu, miliarderowi i właścicielowi Getin Banku, który jest autorem nagrań. - Nie wierzę człowiekowi, który oferuje 30-letnie polisolokaty 80-latkom. Jego wiarygodność jest dla mnie zerowa - stwierdził.Kaźmierczak skomentował także kwestię samych nagrań. - Dziwię się, że przewodniczący KNF nie stostuje nawet takich zabezpieczeń, jak grające w tle radio - mówił.Dodał, że - choć nie twierdzi, że taśma jest zmontowana - potrafiłby to zrobić jego 9-letni syn. - Poczekałbym na ustalenia prokuratury - zaznaczył kaźmierczak.
Olga Kalicka pokazała ciążowy brzuszek

Olga Kalicka pokazała ciążowy brzuszek

Zdrowie
Aktorka Olga Kalicka i jej partner Cezary Nowak spodziewają się pierwszego dziecka. Wiadomość o ciąży ogłoszono 2 miesiące temu. Artystka nie opowiada w mediach o swoim stanie zdrowia.Zobacz film.
Tlit - Cezary Tomczyk

Tlit - Cezary Tomczyk

Tłit - najbardziej interaktywny program w sieci. Oglądaj codziennie, od poniedziałku do piątku, online na WP.PL. Zaprasza Marek Kacprzak. Gościem był Cezary Tomczyk.
Burza po słowach Macierewicza. Cezary Tomczyk: temu panu blisko do absurdu

Burza po słowach Macierewicza. Cezary Tomczyk: temu panu blisko do absurdu

Polska
Antoni Macierewicz oznajmił, że jak Patryk Jaki wygra wybory, wyburzy Pałac Kultury i powstanie Kolumna Chwały Wojska. W rozmowie z WP Jaki zapewnił, że "to bzdura" i "nigdy tak nie mówił". - Każdy odpowiada za swoje słowa, ale jeśli prominentny polityk, który więcej znaczy na prawicy niż Jaki, tak mówi, to jest to jakiś sygnał - przekonywał Cezary Tomczyk w programie "Tłit". Jak dodał, ważniejsze od burzenia Pałacu jest to, że Macierewicz zniszczył polską armię. - Temu panu blisko do absurdu - podsumował.
Cezary Tomczyk o

Cezary Tomczyk o "ultimatum" Tuska dla Schetyny. Stanowcza reakcja

Polska
Z doniesień mediów wynika, że Donald Tusk dał Grzegorzowi Schetynie ultimatum: albo wygrywa wszystkie trzy tury wyborów i wraca do Polski, albo Schetyna "out". - To nieprawda - zapewnił Cezary Tomczyk w programie "Tłit".  - Życzyłbym sobie, żeby Donald Tusk był prezydentem naszego kraju, kandydatem całej Zjednoczonej Opozycji, która - jeśli dobrze pójdzie - będzie rządem - dodał.
Cezary Tomczyk o zdjęciu Dudy z Trumpem. Mocno dociął PiS-owi

Cezary Tomczyk o zdjęciu Dudy z Trumpem. Mocno dociął PiS-owi

Polska
- Ktoś powinien stracić stanowisko za to zdjęcie. Nikt o zdrowych zmysłach nie dopuściłby do sytuacji, że jeden prezydent stoi, a drugi nie. To groteskowe - przekonywał poseł PO Cezary Tomczyk w programie "Tłit". Odniósł się do słów ministra Czaputowicza, który stwierdził, że samo dopuszczenie do biurka prezydenta USA jest "zaszczytem". - Najpierw się długo śmiałem, potem poczułem duże zażenowanie. Politycy PiS mówili, że czas wstać z kolan. Nie mówili, że będą stali zgięci w pół przy biurku innego prezydenta - mówił Tomczyk.
Cezary Tomczyk o wpisie rzecznika Andrzeja Dudy: skandaliczny i żenujący

Cezary Tomczyk o wpisie rzecznika Andrzeja Dudy: skandaliczny i żenujący

Polska
"Czy dzisiejsza opozycja spod znaku jedynego Donalda, który ma wystarczyć, czy sławnego bigosu może zaproponować coś lepszego? Andrzej Duda szuka na świecie przyjaciół RP, a nie dąży do konfrontacji z USA, tak jak chcieliby tego politycy opozycji" - napisał Błażej Spychalski. - Byłem zaskoczony. Tak żenującego wpisu rzecznika jeszcze nie widziałem. Powinien zostać zdyscyplinowany przez prezydenta. Będzie symbolem obciachu - komentował w programie "Tłit" poseł PO Cezary Tomczyk.
Horror w Mrągowie. Zatrzymano 51-latka

Horror w Mrągowie. Zatrzymano 51-latka

Polska
Do dramatycznych wydarzeń doszło na osiedlu Mazurskim w Mrągowie. Cezary F. zabił byłą partnerkę i uciekł. Właśnie został złapany i aresztowany na 3 miesiące. Kobieta wcześniej dwukrotnie zgłaszała policji, że jest przez niego prześladowana. 
59-letnia Wolszczak zachwyca ciałem!

59-letnia Wolszczak zachwyca ciałem! "W Polsce nie ma ról dla kobiet w jej wieku"

Gwiazdy
Choć sezon sesji w bikini można uznać za oficjalnie zakończony, ostatnie promienie słoneczne na sopockiej plaży łapała Grażyna Wolszczak. Aktorka, która w grudniu skończy 60 lat (!) skakała z leżaków w stroju kąpielowym, a cierpliwy Cezary Harasimowicz klęczał u jej stóp i robił zdjęcia. Celebrytka zachwyciła fanów nie tylko wigorem, ale nienaganną sylwetką. W najnowszej Klice Pudelka opowiedzieliśmy, dlaczego wdzięki aktorki nadal nie zostały docenione w polskich produkcjach. 
Były wiceminister finansów: pensje w Polsce mogłyby rosnąć szybciej

Były wiceminister finansów: pensje w Polsce mogłyby rosnąć szybciej

Finanse
Sprowadzanie tanich pracowników z innych krajów blokuje szybszy wzrost płac w Polsce - uważa dr Cezary Mech, były wiceminister finansów. Ekonomista nie wini jednak pracodawców. - Pracodawca musi działać tak, żeby jego koszty były jak najniższe - stwierdził w programie "Money. To się liczy".
Pracodawcy narzekają na brak pracowników. Ekonomista kpi: chyba niewolników

Pracodawcy narzekają na brak pracowników. Ekonomista kpi: chyba niewolników

Finanse
Czy przez brak rąk do pracy grozi nam gospodarcza zapaść? Były wiceminister finansów dr Cezary Mech w programie "Money. To się liczy" skwitował to śmiechem. - Mówimy o jakimś absurdzie. Mamy 500 mln obywatelu w Unii Europejskiej i co, nie ma komu pracować? - pytał retorycznie. Skąd więc narzekania pracodawców na problemy ze znalezieniem pracowników? - To nie kwestia znalezienia pracownika, tylko - jak rozumiem - niewolnika - stwierdził Mech.
Grażyna Wolszczak bierze życie za rogi. Mimo życiowego dramatu, nigdy nie przestała się uśmiechać

Grażyna Wolszczak bierze życie za rogi. Mimo życiowego dramatu, nigdy nie przestała się uśmiechać

Polska
Grażyna Wolszczak od lat zachwyca urodą, wdziękiem i pogodnym usposobieniem. I to nie tylko na deskach teatralnych, ale także w życiu. Bo choć ma bogate doświadczenie zawodowe, najtrudniejszą rolą okazała się rola samotnej matki, w której obsadził ją los. Po niespodziewanej śmierci męża - Marka Sikory - wiedziała, że reszty życia nie chce spędzić w samotności. Wtedy, znów niespodziewanie, pojawił się on, Cezary Harasimowicz. Skradł jej serce i razem już od kilkunastu lat są partnerami nie tylko w życiu, ale także w biznesie. Jaki jest przepis na życie według Grażyny Wolszczak? Zobacz intymny wywiad w łóżku. Tylko w WP!
Celebryckie urlopy:

Celebryckie urlopy: "Są tacy jak my, siedzą nieumalowani na samych gaciach na piachu"

Gwiazdy
Polskie gwiazdy mają w zwyczaju wyjeżdżać za granicę w trakcie wakacji, aby uniknąć wścibskich fotoreporterów czyhających na mało wdzięczne ujęcia sław. W tym roku jednak garstka z nich zdecydowała udać się nad polskie morze. Zarówno Cezary Pazura, jak i Marta Wierzbicka dumnie prezentowali się na nadbałtyckich plażach w strojach kąpielowych, przyjemnie spędzając czas z rodziną i przyjaciółmi. O kontrowersji wokół zdjęć słynnych plażowiczów dowiecie się, oglądając najnowszy odcinek Kliki Pudelka. Premiera Kliki Pudelka w telewizji już w najbliższą niedzielę o godzinie 12:00 w Wirtualnej Polsce.