Wyniki wyszukiwania dla:

cezary tomczyk

Liczba wyników: 283

Marta Manowska wspomina Cezarego:

Marta Manowska wspomina Cezarego: "Na pogrzebie nie potrafiliśmy się wzruszyć"

Gwiazdy
19 lutego zmarł Cezary Mocek, jeden z najbardziej lubianych uczestników pierwszego sezonu Sanatorium miłości. 67-latek, mimo ogromnej tragedii, jaką był śmiertelny wypadek samochodowy ukochanej żony, nie stracił wiary w to, że odnajdzie jeszcze w życiu miłość. Śmierć Cezarego mocno przeżyła Marta Manowska. Prezenterka przyznała, że podczas pogrzebu była w takim szoku, że nie potrafiła wzruszyć się podczas pożegnania. Manowska opowiedziała o tajemniczych wydarzeniach podczas ostatniej sesji z bohaterami programu. Celebrytka zapewnia, że wszyscy wyczuwali obecność Cezarego, który "dawał im znaki".
Wystartował nowy sezon kolarskiego cyklu Cezarego Zamany

Wystartował nowy sezon kolarskiego cyklu Cezarego Zamany

Polska
Początek kwietnia to idealny moment na rozpoczęcie sezonu rowerowego. W niedzielę wybraliśmy się do Legionowa, gdzie wystartował nowego sezonu rowerowego cyklu  Cisowianka Mazovia MTB Marathon, którego pomysłodawcą jest Cezary Zamana. Organizator zadbał, żeby na rowerowych trasach swoich sił spróbowały dzieci, młodzież i dorośli.
Cisowianka Mazovia MTB Marathon. Relacja z wydarzenia

Cisowianka Mazovia MTB Marathon. Relacja z wydarzenia

Sport
 Początek kwietnia to idealny czas na rozpoczęcie sezonu rowerowego. Relacja z Legionowa, gdzie rozpoczął się nowy sezon cyklu rowerowego, którego pomysłodawcą jest Cezary Zamana. Relację z tego wydarzenia przygotował Michał Bugno. 
Cisowianka Mazovia MTB Marathon. Relacja z wydarzenia

Cisowianka Mazovia MTB Marathon. Relacja z wydarzenia

Sport
Początek kwietnia to idealny czas na rozpoczęcie sezonu rowerowego. Relacja z Legionowa, gdzie rozpoczął się nowy sezon cyklu rowerowego, którego pomysłodawcą jest Cezary Zamana. Relację z tego wydarzenia przygotował Michał Bugno.
Likwidacja OFE.

Likwidacja OFE. "Oszczędności pokolenia, zniszczone przez polityków"

Polska
- Bardzo smutnie polskie - w ten sposób prezes mBanku Cezary Stypułkowski skomentował pomysł całkowitej likwidacji Otwartych Funduszu Emerytalnych. Jego zdaniem przejawem tego podejścia jest również polityczna licytacja propozycji pomocy frankowiczom.
Prezes mBanku szczerze o

Prezes mBanku szczerze o "frankowiczach"

Polska
- Czy ma pan zrozumienie dla tych, którzy protestują przeciwko zasadności i legalności umów na kredyty frankowe? - pytał prezesa mBanku, Mikołaj Kunica. - Nie mam dla tych, którzy kwestjonują ich legalność - zdecydowanie odpowiedział Cezary Stypułkowski. Prezes mBanku dodał, że  klienci byli informowanii o ryzyku. - Mamy w banku ich oświadczenia, że byli informowani o ryzyku związanym z takimi kredytami - skończył Stypułkowski.
Bank wie, co jest w mojej lodówce? Stypułkowski: Wiemy, ile wydaje się na żywność, na alkohol

Bank wie, co jest w mojej lodówce? Stypułkowski: Wiemy, ile wydaje się na żywność, na alkohol

Polska
- Byłbym w stanie powiedzieć, ile wydał pan pieniędzy na żywność, na alkohol lub na mieszkanie - mówił w programie "Biznes Mówi" Cezary Stypułkowski, prezes mBanku. - W przeciwieństwie do innych organizacji, banki nigdy nie sprzedawały danych klientów - skończył Stypułkowski.
Reforma OFE.

Reforma OFE. "To zaburza poczucie samodyscypliny społecznej"

Polska
"Pokolenie 40 latków budowało wyobrażenie długoterminowych oszczędności. Teraz ten system został zniszczony przez polityków." - mówił w programie Biznes Mówi. Cezary Stypułkowski, prezes mBanku.
Kaźmierczak o karach od rządu:

Kaźmierczak o karach od rządu: "To jest działanie bułgarskiego gangstera"

Polska
- To jest dywersja ewidentna ministerstwa zdrowia – mówi Cezary Kaźmierczak o opóźnieniu przy powstawaniu przepisów dotyczących rejestracji papierosów. Jak przypominał w MTSL szef Związku Przedsiębiorców i Pracodawców tempo procedowania przepisów musi być teraz błyskawiczne, bo muszą zacząć obowiązywać w maju. – Tam skandaliczna sprawa jest kar w przypadku pomyłki. Rząd daje system jeśli będzie, to w ostatniej chwili. I karać po 200 tys. zł. To jest działanie bułgarskiego gangstera – stwierdził ekspert.
Brexit to chaos i katastrofa. Kaźmierczak: Dzięki temu wrócą do nas emigranci

Brexit to chaos i katastrofa. Kaźmierczak: Dzięki temu wrócą do nas emigranci

Świat
- Nie znam drugiej takiej sytuacji, w której dla żadnego rozwiązania, nie ma poparcia w parlamencie – mówi o brexicie Cezary Kaźmierczak.  Szef Związku Przedsiębiorców i Pracodawców o wyjściu Wielkiej Brytanii z Unii Europejskiej mówi wprost: to będzie katastrofa oraz chaos. Jak dodaje, liczy, że kryzys na Wyspach może spowodować masowy powrót Polaków z emigracji.  Jego zdaniem może to być nawet 300 tys. osób. – W naszym interesie nie jest chronić ich w Wielkiej Brytanii. W naszym interesie jest sprowadzić ich do Warszawy, Łodzi, Szczebrzeszyna – stwierdza Kaźmierczak.
Zakaz handlu w niedzielę.

Zakaz handlu w niedzielę. "Skala destrukcji i zniszczenia jest olbrzymia"

Finanse
Mali sklepikarze mają dość. - Za sprawą zakazu handlu upadło około 16 tys. małych sklepów – mówi w programie "Money. To się liczy" Cezary Kaźmierczak, prezes Związku Przedsiębiorców i Pracodawców.  - To pokazuje skalę destrukcji i zniszczenia. Sytuacja jest podobna, jak na Węgrzech - zaznaczył. Jego zdaniem, rząd nie chce ujawnić oficjalnych danych, które rozstrzygnęłyby spór, co do liczby upadających przedsiębiorców. - Dzięki JPK wie wszystko, a mimo to milczy. To oznacza, że sytuacja nie jest tak dobra, jak rząd zapowiadał.
Skromny Kucner:

Skromny Kucner: "Nie czuję się gwiazdą"

Gwiazdy
Jakub Kucner zapewnia, że udział w Tańcu z Gwiazdami. Dancing with the Stars nie od razu oznacza, że ktoś zasługuje na miano gwiazdy. Model podchodzi do tego pojęcia dość sceptycznie, zapewniając, że dla niego prawdziwymi gwiazdami są osoby, które tworzą coś wartościowego i inspirują innych. Kucner dodaje, że to tylko tytuł programu, choć dla niektórych może być on trampoliną do sławy. Zdaniem Kucnera również w Polsce nie brakuje nietuzinkowych osobowości, które zasługują na miano gwiazdy. Jego zdaniem w to grono wpisują się Edyta Górniak, Bogusław Linda czy Cezary Pazura.
Cezaremu P. grozi osiem lat więzienia i milionowa grzywna

Cezaremu P. grozi osiem lat więzienia i milionowa grzywna

Gwiazdy
 Na nic zdały się zapewnienia, że Cezary P. dostarczał celebrytom obiady domowej roboty i płyty Madonny. Mężczyzna jest oskarżony o sprzedaż kokainy o wartości ponad miliona złotych. W czwartek w Sądzie Rejonowym Warszawa Praga-Północ odbyła się rozprawa w sprawie dilera gwiazd. Oskarżyciel żądał ośmiu lat pozbawienia wolności oraz grzywny w wysokości 32,5 tysiąca oraz 40 tysięcy nawiązki na cele zapobiegania i zwalczania narkomanii. Diler ma zapłacić również "przepadek mienia oskarżonego" o wartości miliona złotych. Posłuchajcie mowy końcowej oskarżyciela.
Polska gospodarka spowalnia. Czy będzie

Polska gospodarka spowalnia. Czy będzie "miękkie lądowanie"?

Polska
- Nikt nie jest przygotowany na spowolnienie gospodarcze. Z nim jest trochę tak, jak z brakiem papieru toaletowego. Zawsze występuje wtedy, kiedy najmniej się tego ktoś spodziewa - mówił w programie "Money. To się liczy" Cezary Kaźmierczak, prezes Związku Przedsiębiorców i Pracodawców. W zeszłym roku PKB rósł w tempie pięciu procent, w tym ma to już być 3,7 proc., w 2020 roku - 3,3 proc. Czy można to nazwać - jak to określiła minister finansów Teresa Czerwińska - "miękkim lądowaniem"? - Z całą pewnością tak. Nasza gospodarka jest też bardzo współzależna od niemieckiej, a tam nie zanosi się na to, że recesja będzie głęboka - dodał.
Premier zapowiada

Premier zapowiada "przegląd" zakazu handlu. Ekspert: trzeba zrobić to, co na Węgrzech

Polska
- Szef "Solidarności" Piotr Duda wtłoczył ludziom do głowy, że ludzie w handlu to są jakieś święte krowy i reszta społeczeństwa ma pracować w niedziele, a oni nie - mówił w programie "Money. To się liczy" Cezary Kaźmierczak, prezes Związku Przedsiębiorców i Pracodawców. - Trzeba zrobić to, co zrobili Węgrzy po roku działania zakazu handlu u nich. Czyli wprowadzić do kodeksu pracy regulację dla pracowników wszystkich branż, że każdy musi mieć w miesiącu wolne dwie niedziele. A handel w niedziele powinien zostać przywrócony - powiedział.

"Kosmos, farsa i fantasmagoria". Ostra ocena postulatów Biedronia

Polska
- Z całym szacunkiem, ale postulaty pana Biedronia to jest farsa. Trudno to nawet komentować - mówił w programie "Money. To się liczy" Cezary Kaźmierczak, prezes prezes Związku Przedsiębiorców i Pracodawców. - On i jego ludzie być może są kompetentni w sprawach socjalnych, ale w gospodarczych to jest farsa i fantasmagoria. On chce do 2035 roku zlikwidować w Polsce kopalnie, podczas gdy mamy 82 proc. energii z węgla. To jest kosmos, to jest kosmita - kontynuował. Dodał, że zdecydowanie lepiej ocenia propozycję debiutującego na scenie politycznej Roberta Gwiazdowskiego: - Popieramy jego projekt podatkowy, gdzie podatki są proste, można je samemu obliczyć i są one nie do uniknięcia.
Skutki zakazu handlu odwrotne do zamierzonych.

Skutki zakazu handlu odwrotne do zamierzonych. "Zyskują dwie sieci handlowe"

Polska
Nie całe środowisko sklepów jest przeciwne zakazowi, jest grupa, która to popiera. Ale ekonomiczne skutki tego zakazu są takie same, jak na Węgrzech - mówił w programie "Money. To się liczy" Cezary Kaźmierczak, prezes Związku Przedsiębiorców i Pracodawców. - Upada handel półhurtowy i hurtowy, a jest dwóch głównych beneficjentów zakazu, dwie wielkie sieci handlowe, które poszerzają swój udział w rynku. Powinny one wystawić pomnik szefowi "Solidarności" Piotrowi Dudzie - dodał.
Tłit - Cezary Tomczyk

Tłit - Cezary Tomczyk

Tłit - najbardziej interaktywny program w sieci. Oglądaj codziennie, od poniedziałku do piątku, online na WP.PL. Zaprasza Marek Kacprzak. Gościem był Cezary Tomczyk.
Cezary Tomczyk gorzko o Biedroniu. Mocne oskarżenie

Cezary Tomczyk gorzko o Biedroniu. Mocne oskarżenie

Polska
- W przypadku Biedronia może się skończyć jak z SLD w 2015 r., który nie dostając się do Sejmu dał samodzielną władzę PiS-owi. Mam nadzieję, że tym razem tak się nie skończy, bo wtedy Biedroń będzie współwinny tego, że PiS rządzi w Polsce. Dziś Biedroń pracuje na to, by opozycja nie była jednością. Dopóki tego nie zrozumie, paradoksalnie będzie pracował na rzecz Jarosława Kaczyńskiego - stwierdził poseł PO Cezary Tomczyk w programie "Tłit".
Dyscyplinarka wobec szefa podlaskiej policji. Cezary Tomczyk komentuje

Dyscyplinarka wobec szefa podlaskiej policji. Cezary Tomczyk komentuje

Polska
Komendant główny policji wszczął postępowanie dyscyplinarne wobec szefa podlaskiej policji Daniela Kołnierowicza, który ogłosił konkurs na "najlepszy donos" na posłankę PO Bożenę Kamińską. - To rzecz niebywała i powinna skończyć się dymisją, a być może nawet wydaleniem ze służby tego pana. To minister Zieliński doprowadził do tego, że tego typu osoby znajdują się dziś na kierowniczych stanowiskach. Ci ludzie nie mają ręki do zmian kadrowych, wybierają ludzi, którzy nie przynoszą chluby mundurowi - komentował poseł PO Cezary Tomczyk w programie "Tłit".

"Misiewicz 2.0". Cezary Tomczyk bez skrupułów o Andruszkiewiczu

Polska
"Trwa na mnie oszczercza nagonka, więc dziś bardzo was proszę o wsparcie! Jeśli nie zgadzasz się na tę nagonkę - udostępnij film z opisem #MuremZaAndruszkiewiczem" - napisał na Facebooku Adam Andruszkiewicz. - To żenujące, że ktoś sam wymyśla hasztag na swoją obronę. Tego w polskiej polityce jeszcze nie było. Andruszkiewicz to już nie tykająca bomba, tylko bomba, która wybuchła. Misiewicz 2.0. Ale Misiewicz miał przynajmniej jeden plus - ktoś go bronił, pan Macierewicz. W przypadku Andruszkiewicza lasu obrońców nie widzę. W samym PiS-ie jest wielkie oburzenie na tę nominację - mówił o nowym wiceministrze cyfryzacji poseł PO Cezary Tomczyk w programie "Tłit".