Wyniki wyszukiwania dla:

cezary tomczyk

Liczba wyników: 283

Kucharski krytycznie o karze PZPN wobec Grenia

Kucharski krytycznie o karze PZPN wobec Grenia

Piłka nożna
Dyskwalifikacja na 10 lat. Taki wyrok wydała Komisja Dyscyplinarna PZPN na Kazimierza Grenia, który miał handlować w Dublinie biletami na mecz reprezentacji Polski przy okazji spotkania z Irlandią w eliminacjach do Euro 2016. - Jestem zaskoczony tak surową karą. Greń przedstawił mało wiarygodne dowody swojej niewinności, ale jest to niewspółmierna kara do przewinienia. 10 letnie kary były w Rosji u Sołżenicyna i to na pracę w łagrach - uważa Cezary Kucharski, były reprezentant Polski i menedżer Roberta Lewandowskiego oraz Grzegorza Krychowiaka.

"To bardzo silny cios dla FIFA"

Piłka nożna
- To jest bardzo silny cios dla FIFA i dla całego środowiska piłkarskiego - powiedział Cezary Kucharski o zatrzymaniu działaczy międzynarodowej federacji piłkarskiej. Dodał, że w tej organizacji zdecydowanie brakuje transparentności. - Zbyt dużo decyzji jest podejmowanych na podstawie niejasnych kryteriów - zaznaczył Kucharski.
Lewandowska o kontuzji męża: to była lekka przesada

Lewandowska o kontuzji męża: to była lekka przesada

Gwiazdy
Pod koniec kwietnia Robert Lewandowski został poważnie kontuzjowany podczas meczu. Miał złamaną szczękę, złamany nos i wstrząśnienie mózgu. Menedżer piłkarza, Cezary Kucharski, powiedział nawet, że napastnik Bayernu Monachium w ogóle nie pamięta końcówki meczu. Robert dość szybko doszedł do siebie, ale w następnym meczu musiał grać w specjalnej masce. Okazuje się jednak, że czym wystraszeni byli kibice, zupełnie inaczej zniosła jego żona, Anna Lewandowska.
Kucharski: Robert nie pamięta, co działo się po zderzeniu

Kucharski: Robert nie pamięta, co działo się po zderzeniu

Piłka nożna
- Robert nie pamięta tego, co się działo po zderzeniu z bramkarzem Borussii, to pokazuje, jak silne było wstrząśnienie mózgu. Ale znając Roberta, to pewnie i tak sam chciał kontynuować grę. Choć przyznam, że nigdy wcześniej nie widziałem, żeby Robert brał udział w tak groźnie wyglądającym zdarzeniu - mówi agent polskiego piłkarza Cezary Kucharski. Robert Lewandowski po meczu półfinału Pucharu Niemiec pomiędzy Bayernem i Borussią trafił do szpitala ze zdiagnozowanymi złamaniami kości zatoki szczękowej i przegrody nosowej oraz wstrząśnieniem mózgu.
Kucharski dla WP: Robert może zagrać w masce

Kucharski dla WP: Robert może zagrać w masce

Piłka nożna
- Robert jest twardy, wydaj mi się, że jest szansa, żeby zagrał z Barceloną. Być może w masce osłaniającej twarz - powiedział Wirtualnej Polsce menadżer Roberta Lewandowskiego Cezary Kucharski.
Odkryli gen odpowiedzialny za raka piersi

Odkryli gen odpowiedzialny za raka piersi

Polska
W prestiżowym czasopiśmie naukowym "Nature Genetics" ukazała się dziś publikacja opisująca odkrycie nowego genu, którego mutacje powodują wysokie ryzyko raka piersi o nazwie RECQL. Autorami odkrycia są prof. dr hab. n. med. Jan Lubiński i prof. dr hab. n. med. Cezary Cybulski z Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie oraz M. A. Akbari i S. A. Narod z Toronto i W. D. Foulkes z Montrealu.
Rosyjskie embargo nie takie straszne

Rosyjskie embargo nie takie straszne

Polska
Prezes ZPP Cezary Kaźmierczak odpowiada na pytanie, czy warto handlować z Rosją. Okazuje się, że rosyjskie embargo nie jest bolesne dla polskich przedsiębiorców.
Jak wygląda ścinanie ulicznych drzew?

Jak wygląda ścinanie ulicznych drzew?

Styl życia
Drwal Cezary Romanowski podchodzi do swojej pracy z prawdziwą pasją. Ryzykuje życie, wspinając się na szczyty najwyższych drzew, często trzymając w ręku piłę czy siekierę. Film pokazuje umiejętności zręcznościowe i lata doświadczenia, dzięki którym Cezary jest w stanie ścinać drzewa bez większego wysiłku.
Pazura:

Pazura: "Jest parę środowisk, którym się dostanie"

Polska
- Za pomocą naszego serialu spróbujemy zdiagnozować cały showbiznes, rozrywkę, media... Ale nie tylko. Jest parę środowisk, którym też się dostanie - zapowiada Cezary Pazura opowiadając o swoim najnowszym przedsięwzięciu. Aktor po długiej przerwie postanowił znów stanąć w blasku reflektorów. Wiosną w telewizji pojawi się nowy serial z jego udziałem. Produkcja ma tytuł "Przypadki Cezarego P.".
Battlefield: Bad Company 2 (C. Pazura)

Battlefield: Bad Company 2 (C. Pazura)

Technologia
Znany aktor, Cezary Pazura, opowiada o swojej pracy nad polską wersją językową gry Battlefield: Bad Company 2.
poprzednie 1 ... 10 11 12 13 14 następne