Wyniki wyszukiwania dla:

cenzura w internecie

Liczba wyników: 10000

"PiS wygrało, ale oczekiwania były wyższe". Hofman i Kalisz komentują

Polska
- PiS wygrało, ale oczekiwania były wyższe. Zwycięstwo w Warszawie będzie zaburzać wynik PO, który jest w sumie słaby. Nastroje były takie: okej, wygraliśmy, ale to sygnał, ostrzeżenie. PSL będzie trudnym partnerem do rozmów, a samodzielnie rządzić się nie da - mówił Adam Hofman w programie "Tłit". - Kampania Jakiego była lepsza, bardziej dynamiczna, ale stracił na impecie. Były popełniane błędy. Dwa tygodnie przed wyborami Trzaskowski nabrał werwy, jego twarz się zmieniła. To się odbiło na całym kraju. PiS będzie miało zadyszkę - dodał Ryszard Kalisz.
 Patryk Jaki zdruzgotany.

Patryk Jaki zdruzgotany. "Zrobiłem wszystko, co mogłem"

Polska
- Wszyscy mówili od początku, ze Warszawa to bastion nie do zdobycia, ale udało mi się poprawić wynik Andrzeja Dudy o kilka procent. Wiadomo, że liczyło się na więcej, ale można było coś zrobić? Kampanię robiłem w granicy fizycznej wytrzymałości. Pół roku morderczej pracy. Zrobiłem wszystko, co mogłem zrobić. Nie wiem, co dalej. Zdecyduję po urlopie. Gratuluję Rafałowi Trzaskowskiemu. Trzymam kciuki, żeby był dobrym prezydentem  - powiedział Patryk Jaki w rozmowie z WP.
Rafał Trzaskowski dla WP. Od czego zacznie, jak obejmie urząd

Rafał Trzaskowski dla WP. Od czego zacznie, jak obejmie urząd

Polityka
Będziemy podejmować decyzje, by wywiązywać się z obietnic. Żłobki, pakiet senioralny - od tego będziemy zaczynać - zapowiedział w rozmowie z WP Rafał Trzaskowski.
Serie A: Rzut karny i gol w doliczonym czasie gry. Lazio Rzym wygrało z Parmą

Serie A: Rzut karny i gol w doliczonym czasie gry. Lazio Rzym wygrało z Parmą

Piłka nożna
Lazio Rzym stwarzało sobie mnóstwo sytuacji pod bramką Parmy, ale świetnie między słupkami spisywał się Sepe. Rzymianie wygrali 2:0. W tabeli Serie A gonią Napoli. 
poprzednie 1 ... 473 474 475 476 477 następne