Wyniki wyszukiwania dla:

browar rzemieślniczy

Liczba wyników: 8

"Wyszło mi, bo nie byłem najbardziej utalentowany". Viktor Borsuk gościem "Z tymi co się znają"

Sport
Dlaczego Victor Borsuk, siedmiokrotny mistrz Polski w kitesurfingu, woli być singlem? Co przeżył na Hawajach i w pionierskich czasach kitesurfingu? Czy jego organizm mówi już stop? Dowiesz się w najnowszym odcinku programu "Z tymi co się znają". Oglądajcie o 20:00 na WP.PL i na YouTube - Browar Namysłów TV. Zaprasza Marcin Prokop.
Marek Jakubiak o Januszu Palikocie.

Marek Jakubiak o Januszu Palikocie. "Potem dostał korby"

Polska
"Czy liczy pan na poparcie Palikota?" - zapytał Marka Jakubiaka w programie "Tłit" jeden z internautów. - Nie… A co pan Janusz Palikot ma do mnie? To, że jego syn kupił ode mnie browar? Warzy ponoć dobre piwo, odszedł z polityki, realizuje się obecnie w biznesie. Trzeba się cieszyć, będzie wpłacał podatki, w odróżnieniu od Mercedesa, do państwa polskiego - odpowiedział kandydat na prezydenta Warszawy. - Polityka jest pewnego rodzaju chorobą, ale on wie, w którym momencie zrobił błędy. Przez lata większość przedsiębiorców chciała na niego głosować. Dopiero potem dostał korby - dodał.
Wyjątkowy hotel dla miłośników piwa

Wyjątkowy hotel dla miłośników piwa

Ciekawostki
Szkocki browar BrewDog buduje hotel dla miłośników piwa. W każdym pokoju będzie znajdował się kran z piwem. Specjalny dozownik złocistego trunku pojawi się obok zwykłego kranu z wodą nawet pod prysznicem. Pensjonat powstaje na terenie browaru w Ellon koło Aberdeen. Będzie miał 26 pokojów z widokiem na warzelnie piwa. Dziś wielu fanów marki zwiedza browar, by zobaczyć, jak powstaje ich ulubiony napój. Firma postanowiła pójść za ciosem i zaoferować klientom noclegi. Każdy z gości zyska nielimitowany dostęp do złocistego trunku. Z kranów w pokojach poleje się PUNK IPA. Hotel ma zostać otwarty w pierwszej połowie 2019 roku. Cena noclegów na razie pozostaje tajemnic. 
Agata Passent:

Agata Passent: "Polki szukają seksu przez internet. Darmowe śniadanie, trochę kryptoprostytucja!"

Gwiazdy
Agata Passent, córka Agnieszki Osieckiej, stała się medialną gwiazdą dzięki medialnej telenoweli, jaką zafundowali Polakom razem z mężem. Najpierw było rozstanie, potem rozwód, odwołanie rozwodu… i ciąża. Z Wojciechem Kuczokiem nie stronili w tym czasie od rozmów z mediami. Od tamtej pory może liczyć na zaproszenia do TVN-u. Ostatnio często pojawia się w Dzień Dobry TVN, by opowiadać o Polkach, ich prawie do seksu i seksizmie. Nie inaczej było ostatnio. Wcieliła się w specjalistkę do spraw seksu w internecie. Passent przyznała jednak, że do niej tego typu rozrywka nie przemawia, nie przeszkodziło jej to jednak w zafundowaniu widzom wywodu na ten temat.Te feromony bijące z ekranu do mnie nie przemawiają. Już minęły czas, kiedy to zastanawialiśmy się, jak to możliwe, że ludzie korzystają z seksu przez internet, kobiety też. Kobiety też mają seksualność i potrzeby. Kobiety też korzystają z nowości, to nie jest dziwne. Ja osobiście bym w to nie weszła. Chyba słowo na dłuższą metę osobiście do mnie bardziej przemawia. Rozmowa jest dla mnie większym afrodyzjakiem niż klikanie. Ludzie uważają, że muszą sprawdzić kilka modeli, aż znajdą idealnego partnera, jazda testowa, ten za biedny, ten za niski. Darmowe śniadanie, czy kolacja, ktoś mi postawi browar, trochę kryptoprostytucja.Nie przesadza?
Pomysł na biznes: Browar rzemieślniczy

Pomysł na biznes: Browar rzemieślniczy

Polska
Pierwszy w Polsce browar rzemieślniczy fizyczny, zbudowany według własnej koncepcji - to pomysł na biznes trzech piwowarów domowych: Jacka Materskiego, Dariusza Doroszkiewicza oraz Piotra Wypycha, którzy w 2011 roku stworzyli markę "Artezan". W 2014 roku browar wyprodukował ok. 65 gatunków piw. Obecnie produkowanych jest sześć piw w cyklu rotacyjnym. Właściciele podkreślają, że na rynku jest wiele firm, które są browarami kontraktowymi, czyli takimi, które nie posiadają własnego sprzętu i podnajmują przestrzeń do produkcji od innych browarów. - My chcieliśmy się skupić na własnej, stacjonarnej produkcji i pracować na swoim sprzęcie - mówi Jacek Materski. Wspólnicy zainwestowali we własny biznes 300 tys. złotych. Źródłem inwestycji był wkład własny. Wraz ze wzrostem sprzedaży właściciele wzięli kredyty i w 2015 roku otworzyli nowy, większy browar w Błoniu.
Polak szyje kreacje dla katarskich księżniczek

Polak szyje kreacje dla katarskich księżniczek

Styl życia
Tomasz Miszczuk jako pierwszy stworzył kolekcję odzieżową w Katarze. Almotahajiba Singnature to luksusowa marka dla nowoczesnych arabskich kobiet. Miszczuk projektuje abaje. Są to wierzchnie okrycie noszone w krajach muzułmańskich. Abaja wyglądem przypomina szeroką, długą sukmanę bez rękawów. Projektowane przez niego kreacje są bardzo drogie. Ceny wahają się od 7 tys. złotych do 20 tys. złotych. Projektant w "Dzień Dobry TVN" opowiedział, jak doszło do takiej współpracy i dlaczego projekty szyte są w Polsce. Miszczuk w ciągu roku stworzył pierwszą luksusową markę w Katarze. Jego abaje są kupowane przez żony emirów. Katarczycy chwalą sobie jakość ręcznego wykonania i rzemieślniczy kunszt projektanta. Co ciekawe, jego modele są przygotowywane w łódzkich szwalniach.
Pomorze Zachodnie - Szczecin, Świnoujście i Międzyzdroje

Pomorze Zachodnie - Szczecin, Świnoujście i Międzyzdroje

Podróże
Dwieście kilometrów bałtyckich plaż, kurortów pełnych atrakcji, czyste jeziora i rzeki otoczone lasami. Takie jest pomorze zachodnie, Sercem i stolicą jest Szczecin, który zmienia swe oblicze i wraca do żeglarskiego charakteru. Powstało nowe centrum dla żeglarzy, marina na Wyspie Grodzkiej, odnowiono bulwary. Szykują się także w mieście wielkie imprezy. Nowa marina łączy wyspę grodzką z Łasztownią (wyspa rzeczna w Szczecinie), a w niej nowo otwarte centrum kulturalne Stara Rzeźnia, przerobiona z budynków po dawnych pomieszczeniach gospodarczych. Bulwary wzdłuż Wałów Chrobrego doprowadzają do zamku książąt Pomorskich. Wśród zabytków i kamienic powstała nowa w kształcie lodowej bryły filharmonia szczecińska. Zachwyca wyglądem i akustyką. Szczecin to też piękne kamienice i ich nowe zastosowania. Nowy browar powstał w miejscu dawnej winnicy. Goście mają okazję zobaczyć kadzie piwne i obserwować jak wygląda proces powstawania trunku.
Pierwsze piwo dla psów

Pierwsze piwo dla psów

Kuchnia
Pewien belgijski browar wyszedł naprzeciw potrzebom czworonogów (czy raczej ich właścicieli) i stworzył pierwsze na świecie piwo dla psów. Czy kupiłbyś to swemu pupilowi?