Nie mamy filmów o: browar namysłów

Zobacz także

Dymisja w rządzie w przyszłym tygodniu?

Dymisja w rządzie w przyszłym tygodniu?

Tłit
- Media potrzebują sensacji. Politycy PO chwytają się takich ploteczek - dementował Michał Dworczyk (KPRM) możliwe dymisje w rządzie. Pytany o konkretną datę odpowiedział, że decyzja uzależniona jest od "ustaleń między premierem Morawieckim a prezesem Kaczyńskim".
Ostra krytyka Tuska. "Za bardzo lubię Anglików"

Ostra krytyka Tuska. "Za bardzo lubię Anglików"

Tłit
Niektórzy Brytyjczycy chcieliby Donalda Tuska na swojego premiera. - Uważam, że tyle, ile złych rzeczy Tusk zrobił w Polsce, to za bardzo lubię Anglików, żebym życzył im takiego premiera - powiedział w programie "Tłit" Michał Dworczyk. - Tusk nie jest odpowiedzialny za Brexit, ale zdecydowanie za mało zrobił, żeby go powstrzymać. Tusk nie sprawdził się jako polityk, a teraz jeszcze pozwala sobie na wypowiedzi, które podnoszą poziom emocji w Wielkiej Brytanii i nie pomagają w wypracowaniu stanowiska parlamentu brytyjskiego - podsumował.
Dworczyk komentuje reklamę MEN.

Dworczyk komentuje reklamę MEN.

Tłit
"Każde działanie mające na celu uspokojenie rodziców i uczniów warte jest pozytywnego podejścia" - komentował kampanię reklamową MEN Michał Dworczyk (szef KPRM). "Apelujemy jednak do nauczycieli, aby wszystkie egzaminy odbyły się w terminie" - mówił polityk.
„Polska jest, była i będzie krajem tolerancyjnym”.  Michał Dworczyk komentuje deklarację LGBT+

„Polska jest, była i będzie krajem tolerancyjnym”. Michał Dworczyk komentuje deklarację LGBT+

Tłit
Dlaczego skupiamy się na problemie LGBT+ a nie na rzeczywistych problemach  w szkołach? Ja mam troje dzieci w szkołach – przyznał Michał Dworczyk (szef KPRM) w programie „Tłit”  Najczęstszą przyczyną dyskryminacji jest wygląd, ubiór. 20% dzieci ma otyłość – dodał polityk.
"Śmieszne bon moty". Dworczyk komentuje sprawę awizo Kaczyńskiego

"Śmieszne bon moty". Dworczyk komentuje sprawę awizo Kaczyńskiego

Tłit
Jaką twarz w kampanii będzie miał Jarosław Kaczyński? - Zawsze ma jedną twarz i jest to twarz polityka, który zabiega z dużą determinacją o sprawy ważne dla Polski - powiedział Michał Dworczyk w programie "Tłit". - Nic się nie zmieni - dodał. Zapytany, czy prezes PiS nie ma czasu odebrać awizo, wysłane przez Giertycha, stwierdził, że to sprowadzanie sprawy do "śmiesznych bon motów". - Ja nic nie wiem na temat awiza. Giertych jest też politykiem i wypowiada się politycznie - stwierdził.
"Krwisty język kampanii". Michał Dworczyk w "Tłicie" komentuje spot KO

"Krwisty język kampanii". Michał Dworczyk w "Tłicie" komentuje spot KO

Tłit
- Kampania rządzi się swoimi prawami, język jest bardziej wyrazisty, bardziej krwisty. Powinniśmy dyskutować o programach, choć z tym jest trudno, bo tego programu PO cały czas nie ma - tak Michał Dworczyk skomentował w programie "Tłit" nowy spot Koalicji Obywatelskiej. Dworczyk podkreślał, że PiS chce się skupiać na poprawie warunków życia Polaków, a nie na sporach ideologicznych, a "w tym kierunku idzie Platforma".
Skarb Inków ukryty w Polsce?

Skarb Inków ukryty w Polsce?

Wiadomości
Jak głosi legenda, bezcenne kosztowności wywiezione z Peru miały zostać ukryte na zamku w Niedzicy. W XIX wieku do Polski miał go przywieźć po długiej ucieczce przed Hiszpanami Sebastian Berzewiczy, który wraz z rodziną stał się na celowniku konkwistadorów. Wszystko przez ślub z Peruwianką z inkaskiego królewskiego rodu i prowadzoną przez Hiszpanów rzeź peruwiańskiej arystokracji.
Jezioro Aralskie niknie w oczach

Jezioro Aralskie niknie w oczach

Wiadomości
Trudno uwierzyć, ale do lat 60 XX w. Jezioro Aralskie było czwartym największym jeziorem na świecie. Wtedy jednak wdrożono plan. Władze ZSRR postanowiły odprowadzić wodę z dwóch zasilających jezioro rzek.
Potężny Super-Jowisz. Po raz pierwszy przyjrzeli się mu z bliska

Potężny Super-Jowisz. Po raz pierwszy przyjrzeli się mu z bliska

Wiadomości
Po raz pierwszy naukowcom udało się przyjrzeć jej z bliska. Oficjalna nazwa planety to HR8799e. To młoda planeta. Ma jedynie 30 milionów lat. Jest cieższa od wszystkich planet w Układzie Słonecznym. Atmosfera super Jowisza składa się z dużej ilości tlenku węgla i metanu. Są tam również chmury z żelaza i krzemu. Temperatura na planecie wynosi 1000 st. C. Szaleją tam silne wiatry i burze.