Wyniki wyszukiwania dla:

boberek

Liczba wyników: 6

Boberek porównuje kino Vegi i Tarantino

Boberek porównuje kino Vegi i Tarantino

Gwiazdy
Byliśmy na premierze "Underdoga", czyli pierwszego polskiego filmu o MMA. Na wydarzeniu pojawiło się wiele gwiazd. Zapytaliśmy je m.in. o kulisy powstawania produkcji. Zobaczcie, czego dowiedział się nasz reporter.
Popławska, Chalidow, Chabior: gwiazdy

Popławska, Chalidow, Chabior: gwiazdy "Underdog" ustawiają się do wspólnego zdjęcia

Gwiazdy
Od kilku lat w Polsce możemy zauważyć coraz większe zainteresowanie sportami walki. Niewątpliwy prym w tej kategorii wiedzie MMA. Zdaje się, że mają na to wpływ duże sukcesy Polaków w tej dziedzinie.Okazuje się, że spore zainteresowanie tym rodzajem aktywności fizycznej doprowadziło do powstania filmu, którego fabuła opiera się właśnie na życiu zawodnika MMA. Dzieło zostało wyreżyserowane przez Macieja Kawulskiego, który wprawdzie z zawodu nie jest reżyserem, jednak swego czasu był chłopakiem Edyty Herbuś, więc wydaje się, że miał okazję bywać na ściankach. Na premierze "Underdoga" pojawiła się rzesza aktorów występujący w produkcji, a m.in. Eryk Lubos, Janusz Chabior, Aleksandra Popławska, Jarosław Boberek, a nawet Mamed Chalidow, który ostatnio zakończył karierę jako zawodnik. Oczywiście nie mogło zabraknąć wspólnego zdjęcia. Zobaczcie obsadę „Underdog” pozującą do wspólnej fotografii.
Pocieszna Julia Kamińska w kampanii Agencji Rynku Rolnego

Pocieszna Julia Kamińska w kampanii Agencji Rynku Rolnego

Styl życia
Julia Kamińska i Jarosław Boberek tańczą zamaszyście w spocie Agencji Rynku Rolnego i promują warzywa oraz owoce w szkołach. - Czy rodzice wszyscy wiedzą, co ich dzieci w szkole jedzą? ? pytają w piosence promującej program "Owoce i warzywa w szkole". Muzykę do klipu skomponowana została przez Andrzeja Smolika.
Jak uratować mamę (2015)

Jak uratować mamę (2015)

Zwiastun
Kiedy mama potrzebuje pomocy, tylko Adaś i Aneta mogą ją sprowadzić. Za sprawą magii dzieci przenoszą się do tajemniczej krainy ? pełnej ziejących ogniem smoków, turniejów rycerskich i zamków. Tak rozpoczyna się ?Jak uratować mamę? ? polska animacja, którą zachwycił się świat! Film, którego twórcy deklarują, że ?z założenia pozbawiony jest tak modnego dzisiaj okrucieństwa? trafi na ekrany 1 czerwca w Dzień Dziecka. W dubbingowej obsadzie, wśród nazwisk z najwyższej półki, znaleźli się m.in.: Maciej Stuhr, Tomasz Kot, Cezary Pazura, Andrzej Grabowski i Jarosław Boberek. A od strony muzycznej produkcję promuje piosenka ?Możesz wszystko? w wykonaniu Tabba i zespołu Sound?n?Grace. Odliczając dni do premiery ?Jak uratować mamę?, prezentujemy oficjalny zwiastun filmu.

"Dzielny Kogut Maniek": Jarosław Boberek jako jajo

Film
Komedia o kogucie, który nie da się zrobić w jajo! Znakomita animacja, pełna przygód akcja i niezłe jaja w komedii o tym, że dla przyjaciół warto wzbić się do lotu, nawet gdy grozi to twardym lądowaniem.
Jarosław Boberek o swojej pracy

Jarosław Boberek o swojej pracy

Technologia
Jarosław Boberek opowiada Kroogerowi o swoich doświadczeniach związanych z dubbingowaniem różnych postaci.