Wyniki wyszukiwania dla:

blizzard

Liczba wyników: 6

"Warcraft III Reforged". Gramy w misję "The Culling"

Gry
"Wacraft III" to legenda wśród strategicznych gier komputerowych. Obecnie gracze czekają na premierę "Warcraft III Reforged", czyli odświeżonej i mocno poprawionej wersji "trójki". WP miała okazję zagrać w jedną, pełną misję z nadchodzącej produkcji.
25 lat

25 lat "Warcrafta" i 15 "World of Warcraft". Suweniry w Los Angeles

Gry
Na specjalne wydarzenie do USA zaprosił nas sam Blizzard. Na miejscu, oprócz stanowisk z grami i foteli pod wywiady, przygotowano także improwizowane muzeum "Warcrafta". Oto jakie skarby zobaczyłem w środku.

"Warcraft III Reforged" - odświeżona klasyka

Gry
Blizzard Entertainment miała dziś zaszczyt zaprezentować grę Warcraft III: Reforged – odnowioną w zachwycający sposób wersję przełomowej strategii czasu rzeczywistego, na podstawie której powstały jedne z najbardziej pamiętnych opowieści ze świata Azeroth. Warcraft III: Reforged to całkiem nowa wersja Warcraft III: Reign of Chaos oraz wielokrotnie nagradzanego dodatku The Frozen Throne. Gra została gruntownie odnowiona – wprowadzono całkowicie nową oprawę graficzną, pakiet funkcji społecznościowych i rozwiązań w zakresie systemu dobierania graczy na Blizzard Battle.net®, a także zapowiedziano wsparcie dla aktywnej społeczności twórców, poczynając od ulepszonego Edytora Światów.
Sam Braithwaite: Bicie rekordu świata w graniu było okropne

Sam Braithwaite: Bicie rekordu świata w graniu było okropne

Polska
Sam Braithwaite, obecnie pracownik firmy Blizzard odpowiedzialny za rozwój takich gier jak Heroes of the Storm i Starcraft 2, to były profesjonalny gracz i właściciel drużyny esportowej. W 2012 roku ustanowił rekord świata w nieustannym graniu - robił przez 76 godzin i nie miał w tym czasie ani jednej przerwy na sen. Zbierał w ten sposób pieniądze na cel dobroczynny. Ze względów zdrowotnych, Braithwaite nikomu nie poleca podjęcia próby pobicia swojego rekordowego wyniku.
#CTRL: świat Diablo wraca do przeszłości

#CTRL: świat Diablo wraca do przeszłości

Gry
Świat Diablo III wraca do przeszłości - co roku  tylko w styczniu macie okazję zajrzeć do pierwszej części gry osadzonej w ostatniej odsłonie tej słynnej serii Blizzarda? Warto? Zapraszamy do oglądania.
Blizzard DOTA

Blizzard DOTA

Technologia
Blizzard DOTA to jedna z najbardziej oczekiwanych modyfikacji dedykowanych do gry StarCraft 2, która ma stanowić konkurencję dla produkcji takich jak League of Legends (RG)