Wyniki wyszukiwania dla:

billboard

Liczba wyników: 8

Donald Trump powinien dostać Pokojową Nagrodę Nobla

Donald Trump powinien dostać Pokojową Nagrodę Nobla

Polska
Rozmowy między Donaldem Trumpem i Kim Dzong Unem zakończyły się wcześniej niż planowano. „Na szczycie przywódców USA i KRLD w Hanoi nie osiągnięto porozumienia" - ogłosił Biały Dom. Pijana kobieta wjechała w billboard propagujący trzeźwość. Po całym zdarzeniu kobieta uciekła z miejsca zdarzenia. 
Górniak odwiedza stodołę:

Górniak odwiedza stodołę: "Podeszła do tego w najlepszy z możliwych sposobów"

Gwiazdy
Nie od dziś wiadomo, że Edyta Górniak, jak na prawdziwą gwiazdę przystało, jest bardzo wrażliwa. Jakiś czas temu kolejny raz mogła dać upust swojej wrażliwości. Gdy któregoś razu przejeżdżała przez małą wieś Machnice, dostrzegła billboard ze swoim zdjęciem z Playboya z 2006 roku zawieszony na… stodole. Okazało się, że plandeka służy jako ocieplenie budynku. I tutaj właśnie kolejny raz piosenkarka mogła wykazać się swoją wrażliwością, bo zdecydowała się uruchomić zbiórkę, z której pieniądze zostaną przeznaczone na remont stodoły.Wspaniały gest? Zobaczcie materiał ze spotkania artystki z właścicielką budynku.
Whitney

Whitney

Muzyka
Sprzedała 200 milionów płyt, była pierwszą kobietą, która zadebiutowała na szczycie listy Billboard 200, ustanowiła Rekord Guinessa jako najczęściej nagradzana wokalistka w historii. Znał ją cały świat, umarła zbyt młodo. 
Niezwykłe przeprosiny Dody w centrum Warszawy. Piosenkarka nie kryje radości

Niezwykłe przeprosiny Dody w centrum Warszawy. Piosenkarka nie kryje radości

Gwiazdy
Niedawno w centrum Warszawy pojawił się ogromny billboard z Dodą oraz sloganem "Nie inni, a ty sam jesteś granicą swoich możliwości. Przekraczaj ją. - Dorota Doda Rabczewska". Jak się okazuje, nie jest to akcja promocyjna piosenkarki. Za wszystkim stoi Emil Stępień, przyjaciel Doroty.
Trump superbohaterem

Trump superbohaterem

Świat
Mieszkańcy Nowego Jorku mieli okazję zobaczyć Donalda Trumpa w nieco innej roli. Kandydat republikanów ukazał się w stroju superbohatera na jednym z telebimów na Times Square. Za tę reklamę zapłacono ok. 25 tys. dolarów.
Taylor Swift i Sam Smith odbierają statuetki na Bilboard Music Awards

Taylor Swift i Sam Smith odbierają statuetki na Bilboard Music Awards

Gwiazdy
Wczoraj odbyło się wręczenie nagród Billboard Music Awards. Podczas gali Taylor Swift zaprezentowała swój najnowszy utwór "Bad Blood". U boku wokalistki w ognistym klipie pojawiły się m.in. Lena Dunham i Cindy Crawford. Swift, nominowana aż w 14 kategoriach, zgarnęła statuetki w aż szczęściu kategoriach, w tym dla najlepszej wokalistki. Równoległą nagrodę dla najlepszego artysty otrzymał Sam Smith. Wokalista nie mógł wydusić z siebie słowa... z powodu choroby strun głosowych, ale na szczęście miał w zanadrzu pisemne podziękowanie. Podczas nietypowej przemowy pokazywał więc zapisane tabliczki.
Rozdano nagrody Billboard Music Awards

Rozdano nagrody Billboard Music Awards

Świat
W niedzielę odbyło się wręczenie nagród Billboard Music Awards. Podczas gali Taylor Swift zaprezentowała swój najnowszy utwór "Bad Blood". U boku wokalistki w ognistym klipie pojawiły się m.in. Lena Dunham i Cindy Crawford. Swift, nominowana aż w 14 kategoriach, zgarnęła statuetkę dla najlepszej artystki. Równoległą nagrodę dla najlepszego artysty otrzymał Sam Smith. Wokalista nie mógł wydusić z siebie słowa... z powodu choroby strun głosowych, ale na szczęście miał w zanadrzu pisemne podziękowanie
Rasterbator

Rasterbator

Technologia
Stwórz swój własny billboard!