Wyniki wyszukiwania dla:

beata kempa

Liczba wyników: 604

Marek Sawicki szczerze o Beacie Mazurek

Marek Sawicki szczerze o Beacie Mazurek

Polska
- Powiem szczerze, że Beata Mazurek źle się zasłużyła. To była ta polityk, która powiedziała bardzo obraźliwe słowa o PSL, chciała nas wyeliminować ze sceny politycznej. Takie słowa padały w polityce w latach 30. - wiemy, gdzie. Na taką politykę się nie godzimy. To, że poszła do Brukseli... Być może mniej szkód w ojczyźnie wyrządzi - mówił Marek Sawicki w programie "Tłit". Odniósł się do zdarzenia z jesieni 2018 roku, kiedy Mazurek, komentując ujawnione nagrania z rozmowy byłego posła PO Pawła Grasia i nieżyjącego już biznesmena Jana Kulczyka, powiedziała: PSL podejmowało działania przeciwko polskiej wsi i przeciwko Polakom, powinien zostać wyeliminowany z życia publicznego.
Siemoniak dogryzł Mazurek. Oberwała też jej następczyni

Siemoniak dogryzł Mazurek. Oberwała też jej następczyni

Polska
Beata Mazurek skrytykowała PO i Grzegorza Schetynę. - Co tu odpowiedzieć? Jej wypowiedzi i agresja zatruwają polską politykę od lat. Wypracowała styl syntetycznej agresji i go prezentuje. Jedzie do Brukseli - może osoba mówiąca bardziej przyjaznym językiem zostanie teraz rzecznikiem PiS-u - komentował Tomasz Siemoniak (PO) w programie "Tłit". Dopytywany o Anitę Czerwińską, dodał: "To trochę jak w ekonomii - pieniądz dobry wybiera lepszy. Gorsi ministrowie wypierają lepszych, złych - jeszcze gorsi. Wszystko jedno, kto będzie rzecznikiem - liczy się prezes. Jeśli będzie chciał kogoś bardziej umiarkowanego, będzie szukał. Ale nie wiem, czy w tym klubie są jeszcze jakieś umiarkowane osoby"
Awans Kopacz. Michał Kamiński komentuje

Awans Kopacz. Michał Kamiński komentuje

Polska
- Premier Kopacz awansowała w strukturach najważniejszej partii politycznej w PE, jest jej wiceszefową. To wielki polityczny sukces. Każdy Polak powinien się z tego cieszyć, to powód do dumy - komentował Michał Kamiński w programie "Tłit". - Widziałem ją w rozmowach z liderami światowymi. Nie widziałem, by jej znajomość angielskiego odbiegała od średniej polskich polityków - wskazał. Pytany, czy zrobi większą karierę niż Beata Szydło, odparł: "Nie życzę Europie, by Szydło miała na nią wpływ. Nie życzę nikomu spotykania jej na drodze, bo to się źle kończy. Ale życzmy jej, by z jej posłowania w Brukseli wyniknęło dla Polski jak najlepiej".
Kwaśniewski: Szydło to najbardziej ukochana postać ludu pisowskiego

Kwaśniewski: Szydło to najbardziej ukochana postać ludu pisowskiego

Wiadomości
Na pytanie reportera WP.PL, czy Beata Szydło będzie kandydatką na prezydenta w 2015 r., były prezydent wykonał zaskakujący gest. Przyznał jednak, że Beata Szydło jest przez elektorat PiS ceniona bardziej niż obecny prezydent Andrzej Duda.

"Racja Stanu": Beata Szydło kandydatką na prezydenta?

Polska
- Na miejscu pani Szydło ja bym takie myśli nosił - powiedział Andrzej Olechowski w "Racji Stanu". To nie wszystko, co były minister spraw zagranicznych doradza Szydło, która, póki co, szykuje się nie na podbój Polski, ale Europy. Zobaczcie rozmowę Olechowskiego i Kobosko.
Rekonstrukcja rządu. Jacek Sasin ucina spekulacje ws. Rafalskiej. Mówi też o Szydło

Rekonstrukcja rządu. Jacek Sasin ucina spekulacje ws. Rafalskiej. Mówi też o Szydło

Polska
- To dywagacje, zabawy intelektualne. Można, oczywiście, je przeprowadzać, ale bez większego wpływu na rzeczywistość. Wszystko wskazuje na to, że kandydatem PiS będzie prezydent Andrzej Duda - nie ma powodu, żeby dokonywać tu zmiany. Dywagacje dotyczą raczej roku 2025, kiedy nie będzie już mógł kandydować - mówił minister Jacek Sasin w programie "Tłit", pytany o to, czy Beata Szydło może być kandydatką na prezydenta. Zabrał także głos ws. Elżbiety Rafalskiej. - To byłoby niepoważne w stosunku do wyborców. Jeśli się kandyduje i wyborcy powierzają mandat, trzeba go podjąć i go realizować. Nikt nie zrezygnuje z mandatu. Minister Rafalska będzie reprezentowała Polskę w PE - zapewnił Sasin.
Wybory do PE. Beata Kempa o

Wybory do PE. Beata Kempa o "nagonce" na Annę Zalewską

Polska
Nauczyciele chcą głosować przeciw szefowej MEN. Co na to Kempa? - To nagonka, publicystyka, ja się tym nie zgadzam. Prawa demokracji są ważne, ale kultura polityczna nakazuje, żeby takich nagonek nie czynić. Jeśli ktoś myśli, że rozegra mnie przeciwko minister Zalewskiej to jest w błędzie. To nas nie poróżni - komentowała w programie "Tłit".

"To nie ustawka". Beata Kempa o publikacji "Super Expressu"

Polska
- Przyłapano mnie, a raczej dwukrotnie spotkano. Zdjęcia są robione komórkami, doznaję tego często na wakacjach. To mało komfortowe, ale politycy muszą się z tym liczyć. Czasem zdążę się uśmiechnąć i wychodzi zdjęcie do tabloidu - mówiła Beata Kempa w programie "Tłit". Dała "solenną obietnicę", że to nie ustawka. Pytana, czy będzie bojkotować dziennik, odparła: "Granice dotyczące mojego życia prywatnego były wielokrotnie przekraczane. Bywało tak, że odmawiałam udziału w programach, bo uważałam, że nie licowały z etyką dziennikarską".
Tłit - Beata Kempa

Tłit - Beata Kempa

Tłit - najbardziej interaktywny program w sieci. Oglądaj codziennie, od poniedziałku do piątku, online na WP.PL. Zaprasza Marek Kacprzak. Gościem była Beata Kempa.
Dziwny wywiad z Kaczyńskim. Beata Kempa komentuje

Dziwny wywiad z Kaczyńskim. Beata Kempa komentuje

Polska
Jarosław Kaczyński był gościem "Pytania na Śniadanie". - Bardzo mi się podobał ten program. Osoby twarde i zdecydowane, jak prezes, są zazwyczaj postrzegane jako surowe, niemające uczuć. A tu proszę bardzo! Kocha zwierzęta, lubi ludzi - komentowała Beata Kempa w programie "Tłit". Odniosła się również do zdjęć publikowanych przez Joachima Brudzińskiego. - Nikt nie ubiera prezesa w kamizelkę, żeby udawał. Znając pana prezesa, jakby nie chciał łowić ryb, to by nie łowił. Widocznie chciał. I to w sposób humanitarny, co stwierdzam jako minister ds. humanitarnych - powiedziała.
Film Tomasza Sekielskiego. Nagle Kempa uderza w Tuska

Film Tomasza Sekielskiego. Nagle Kempa uderza w Tuska

Polska
- Choćby był w stu tabloidach naraz, nie dogoni w sondażach prezydenta Andrzeja Dudy. Nawet fajne zdjęcia nie pomogą - mówiła Beata Kempa o Donaldzie Tusku w programie "Tłit". Odniosła się w ten sposób do publikacji "Super Expressu". Zeszło na temat filmu Tomasza Sekielskiego o pedofilii w Kościele. - Tusk mówił, że będzie kastracja pedofili, a tego nie zrobił. Zero wiarygodności. Mówiłam, że jak zobaczę pierwszego wykastrowanego przez Tuska, to uwierzę. Do dziś nie zobaczyłam. Każdy izolowany pedofil to zdecydowanie mniejsze zagrożenie dla najmniejszych - wskazała Kempa.
Burza po filmie Tomasza Sekielskiego. Beata Kempa komentuje

Burza po filmie Tomasza Sekielskiego. Beata Kempa komentuje

Polska
- Ten film ukazał się w momencie, gdy jest bardzo gorąco. Niczego nie sugeruję, ale jak patrzę na to, co dzieje się w stosunku do Kościoła, widzę pewną sekwencję zdarzeń: Jażdżewski, profanacja obrazu Matki Bożej, film, akcja Biedronia… Przestępstwa pedofilii to zbrodnie i powinny być karane, niezależnie od tego, kto je popełnia. Trzeba to oczyścić, ale nie w ferworze walki politycznej. Ktoś na bazie tego tego filmu może próbować wywołać wojnę religijną - mówiła minister Beata Kempa w programie "Tłit". - Przypominam Schetynie, że nie zrobili nic poza krzykiem - dodała.
525 mln zł od BGK dla przedsiębiorców. Ale tylko tych kreatywnych

525 mln zł od BGK dla przedsiębiorców. Ale tylko tych kreatywnych

Finanse
525 mln złotych w ciągu 3 lat w ramach programu Kreatywna Europa trafi do polskich przedsiębiorców z branży kreatywnej, w tym m.in. architektonicznych, modowych czy gamingowych. Prezes Banku Gospodarstwa Krajowego Beata Daszyńska-Muzyczka przyznaje w rozmowie z money.pl, że liczy na "drugi CD Projekt".
BGK stawia na zagranicę. Przedstawicielstwo we Frankfurcie jeszcze w maju

BGK stawia na zagranicę. Przedstawicielstwo we Frankfurcie jeszcze w maju

Polska
- Jeszcze w maju otworzymy przedstawicielstwo we Frankfurcie, a następny w kolejce czeka Londyn - mówi money.pl Beata Daszyńska-Muzyczka, prezes Banku Gospodarstwa Krajowego. Jak twierdzi, to element wsparcia eksportu i polskich przedsiębiorców na zagranicznych rynkach. Docelowo BGK chce również pojawić się w Stanach Zjednoczonych i Singapurze.
53-letnia Beata Pawlikowska chwali się długimi nogami

53-letnia Beata Pawlikowska chwali się długimi nogami

Gwiazdy
Choć przez lata Beata Pawlikowska nie miała szczęścia w miłości, zdaje się, że w końcu znalazła bratnią duszę. Jakiś czas temu informowała, że z nowym partnerem, Danny’m Murdockiem, osiągnęli pełne porozumienie chociażby w sprawie posiadania dzieci, bowiem oboje nie chcą ich mieć. Jakiś czas temu paparazzi przyłapali szczęśliwą Beatę pod budynkiem TVP. 53-latka miała na sobie wzorzystą krótką sukienkę i wysokie szpilki, odsłaniające jej długie nogi. Pawlikowskiej towarzyszył oczywiście ukochany, który kulturalnie otworzył jej drzwi od samochodu. Miłość jej służy?
Pudelek odwiedza psi Azyl. Prezes Fundacji Dom dla Kundelka:

Pudelek odwiedza psi Azyl. Prezes Fundacji Dom dla Kundelka: "Zbieramy psiaki z ulicy, interwencji i po wypadkach"

Gwiazdy
Na początku kwietnia ruszył na Pudelku cykl Kundelek Tygodnia, w którym co tydzień prezentowane są psiaki, czekające na upragniony dom. Wierzymy, że dzięki naszym artykułom, któryś z czworonogów trafi w końcu na kochającą rodzinę. W związku z akcją, Pudelek wybrał się w odwiedziny do psiego Azylu, wcześniej organizując wraz z Wirtualną Polską zbiórkę pieniężną dla piesków. Po terenie Azylu oprowadzała nas prezes Fundacji Dom dla Kundelka - Beata Bieniak, która z chęcią opowiedziała o tym jak wygląda praca ze zwierzętami po przejściach. Mieliśmy okazję poznać historię m.in. suni po amputacji łapki - Łapkę. Zobaczcie.
Wybory do PE. Michał Kamiński bezlitośnie o Beacie Szydło

Wybory do PE. Michał Kamiński bezlitośnie o Beacie Szydło

Polska
- Beata Szydło jest spełnieniem obietnicy wyborczej i hasła wyborczego PiS na te wybory: pensje europejskie, a ceny polskie. Idzie do wyborów, żeby być spełnieniem tej obietnicy - będzie miała pensję europejską, a ceny polskie - stwierdził poseł PSL-UED Michał Kamiński w programie "Tłit".
Strajk nauczycieli. Sikorski ostro krytykuje PiS

Strajk nauczycieli. Sikorski ostro krytykuje PiS

Wiadomości
Radosław Sikorski był pytany w programie "Wyborczy Grill" o to, czy budżet jest w stanie zapewnić podwyżki dla nauczycieli. Polityk przypomniał, że Beata Szydło oskarżyła PO, że ukradła 350 miliardów. - To niech odzyska te pieniądze. Będzie dla nauczycieli i jeszcze zostanie. Albo niech wreszcie załatwią reperacje od Niemiec - wyliczał Sikorski.
Strajk nauczycieli 2019. Siemoniak uderza w Szydło.

Strajk nauczycieli 2019. Siemoniak uderza w Szydło. "Ogromna obłuda"

Wiadomości
- To propagandowa gra, próba skłócania nauczycieli, wpływania na opinię publiczną. Wicepremier mówiąca, że priorytetem są uczniowie… no, naprawdę! Po tym co się dzieje od 2 lat? Niech zobaczy jak wyglądają plany lekcji, kulminacja roczników... Ogromna obłuda - mówił Tomasz Siemoniak w programie "Tłit" o "dogrywce" w negocjacjach z nauczycielami. - Beata Szydło ubiera się w szaty obrońcy szkoły i uczniów. Im więcej jej wyjść i Zalewskiej w tle, tym więcej sympatii dla nauczycieli. To skompromitowane twarze - dodał.
Strajk nauczycieli. Szydło zwróciła się do nauczycieli o złagodzenie protestu na czas egzaminów

Strajk nauczycieli. Szydło zwróciła się do nauczycieli o złagodzenie protestu na czas egzaminów

Finanse
Pan Broniarz podjął decyzję o odrzuceniu podwyżek dla nauczycieli i rozpoczął strajk. Bierze odpowiedzialność za uczniów, za egzamin, który będzie odbywał się za kilka dni - mówiła Beata Szydło podczas poniedziałkowej konferencji prasowej. - Po raz kolejny będę apelować, żeby państwo ze związków zawodowych rozważyli złagodzenie protestów w czasie egzaminów.  Uczniowie nie mogą być zakładnikami tego protestu - podkreśliła.
Beata Szydło pokazała, jak mogłyby wyglądać podwyżki dla nauczycieli

Beata Szydło pokazała, jak mogłyby wyglądać podwyżki dla nauczycieli

Finanse
Na konferencji w KPRM Beata Szydło zaprezentowała, o ile mogłyby wzrosnąć wynagrodzenia nauczycieli. Nauczyciele z ZNP nie zgodzili się na taki plan podwyżej planowany podczas rozmów "ostatniej szansy".
poprzednie1 2 3 4 5 ... 29następne