Wyniki wyszukiwania dla:

beata kempa

Liczba wyników: 617

Hofman do Kempy: „Nasze relacje były dość chłodne, bo tupałem tłustymi nóżkami”

Hofman do Kempy: „Nasze relacje były dość chłodne, bo tupałem tłustymi nóżkami”

Polska
Z nowego odcinka "Gabinetu Cieni" dowiemy się czy Beata Kempa myśli o starcie do europarlamentu i czy na wszelki wypadek uczy się angielskiego. A także czy Zbigniew Ziobro może być liderem całej prawicy. Rozmówcy poruszą także wątek klęski polskiej reprezentacji i relacji naszego rządu z Ojcem Świętym i ojcem Tadeuszem Rydzykiem.
Beata Kempa:

Beata Kempa: "Nie przeszkadzają mi hinduscy dostawcy jedzenia, ani ukraińscy budowlańcy"

Polska
Beata Kempa, minister ds. humanitarnych w rządzie Mateusza Morawieckiego, była gościem "Gabinetu Cieni" Adama Hofmana. Pytana o niechęć do pracowników z Azji, minister Kempa odcięła się od wszelkich rasistowskich zachowań.
Beata Kempa o papieżu Franciszku.

Beata Kempa o papieżu Franciszku. "Trzeba odróżniać nauczanie od dogmatów"

Polska
 "Trzeba odróżniać nauczanie od dogmatów" - mówi Beata Kempa o podejściu papieża Franciszka do problemu uchodźców na świecie. "Jestem członkiem kościoła katolickiego i postrzegam to nauczanie jako całościowe" - dodaje minister.

"Polish your English" z Beatą Kempą

Polska
Minister Kempa nie podjęła decyzji o kandydowaniu do europarlamentu, przyznaje, że od kilku lat uczy się języka angielskiego. Mimo to, w czasie swoich wyjazdów służbowych, korzysta z pomocy tłumaczy. "Wszystko dlatego, że tam każde słowo jest ważne i jest notowane" - mówi minister Kempa.
Hofman do Kempy

Hofman do Kempy "Pracujesz od rana do nocy, a to i tak nic nie pomoże"

Wiadomości
"Nie interesuje mnie ta wielka polityka, jeśli mogę ulżyć cierpieniu dzieci w obozach dla uchodźców" - mówi Beata Kempa i dodaje, że Polska może być przykładem dla innych państw jak można pomagać skutecznie.
Hofman do Kempy.

Hofman do Kempy."Grałaś w pierwszej reprezentacji. Teraz nie jedziesz na Mundial"

Polska
– Co poszło nie tak, że dziś siedzisz w kącie i zajmujesz się emigrantami? – gospodarz Gabinetu Cieni próbował uzyskać od Beaty Kempy odpowiedź o przyczyny zmiany jej pozycji w układzie sił na szczytach władzy.
Kempa o hinduskich rozwozicielach jedzenia.

Kempa o hinduskich rozwozicielach jedzenia. "Nie przeszkadzają mi"

Polska
Beata Kempa, minister ds. humanitarnych w rządzie Mateusza Morawieckiego, była gościem "Gabinetu Cieni" Adama Hofmana. Pytana o niechęć do pracowników z Azji, minister Kempa odcięła się od wszelkich rasistowskich zachowań.
Beata Kozidrak ma powody do radości. Młodsza córka szykuje się do ślubu

Beata Kozidrak ma powody do radości. Młodsza córka szykuje się do ślubu

Gwiazdy
Wokalistka ma powody do dumy. Jej młodsza córka myśli poważnie o ślubie, do którego od dłuższego czasu ją namawiała. Teraz służy pomocą zakochanym, którzy mają już nawet konkretną wizję ceremonii.
Kluzik-Rostkowska o Szydło.

Kluzik-Rostkowska o Szydło. "Sama nie wie czym się zajmuje"

Polityka
Była minister pracy i polityki społecznej oceniła 40 dni protestu rodziców osób niepełnosprawnych. - Zarówno Elżbieta Rafalska jak i Beata Szydło nie sprawdziły się w tej sytuacji. Nikt nie wie czym zajmuje się wicepremier Szydło, nawet ona sama. Z kolei Rafalska nie powinna robić z protestu Big Brothera, tym bardziej, że z każdego spotkania wyszła na tarczy - uważa Joanna Kluzik-Rostkowska. - Rozmawiając w rozgardiaszu nie da się dojść do porozumienia, tym bardziej jeśli nie ma się nic do zaproponowania. Sprawa jest prozaiczna. Szydło nie chciała angażować się w ten protest. Jej celem było zrzucenie kłopotu na swojego następcę. Jedyne co PiS potrafi stworzyć to prosty mechanizm rozdawania kasy, coś bardziej skomplikowanego już ich przerasta - podsumowuje.

"Kogo uwalamy? Kto za Kaczyńskiego? Beata, Joachim, Zbyszek. Lista długa" Hofman o delfinach PISu

Wiadomości
Według Michała Kamińskiego o "delfinach" w PIS mówiło się od samego początku i to od zawsze był najlepszy sposób na uwalenie czyjejś kariery. " W takim razie kogo uwalamy? Kto za Kaczyńskiego? Beata, Joachim, Zbyszek. Lista długa" zareagował na to Adam Hofman.
Beata Tadla nie miała łatwo. Jej zawodowe historie zapierają dech w piersi

Beata Tadla nie miała łatwo. Jej zawodowe historie zapierają dech w piersi

Polska
Beata Tadla to dziennikarka informacyjna z krwi i kości. Nie są jej obce największe telewizje w Polsce -TVP, TVN i obecnie Nowa TV. W jej karierze były dwa momenty, które doprowadziły ją do łez. Jakie? O tym opowiedziała reporterowi WP – Oskarowi Netkowskiemu.
Jaką mamą jest Beata Tadla? O tym opowiedziała w WP, w szczerej rozmowie w łóżku

Jaką mamą jest Beata Tadla? O tym opowiedziała w WP, w szczerej rozmowie w łóżku

Polska
Janek Kietliński, to jedyna pociecha dziennikarki informacyjnej. To właśnie jej syn był przy niej, kiedy ta pokonywała samą siebie na parkiecie "Tańca z Gwiazdami". Po rozstaniu Tadli z Kretem, to Janek był jedynym mężczyzną w domu. Ani razu nie zawiódł swojej mamy. Beata Tadla w rozmowie w łóżku, zdradziła reporterowi WP – Oskarowi Netkowskiemu, jak wyglądają jej relacje z synem.
Beata Tadla o wygranej w

Beata Tadla o wygranej w "Tańcu z Gwiazdami": niczego nie chciałam sobie udowodnić

Polska
Dziennikarka informacyjna w tanecznym show? Dla niej samej na początku była to abstrakcja. Na parkiecie miała rywalizować ze swoim życiowym partnerem. Tuż przed startem programu okazało się, że Jarosław Kret to już jej eks. Tadla zmierzyła się z trudnymi wydarzeniami i dała z siebie wszystko. Beata Tadla w rozmowie w łóżku, zdradziła reporterowi WP – Oskarowi Netkowskiemu, kto stoi za sukcesem jej wygranej "Tańca z Gwiazdami".
Wzruszona Beata Tadla wyznała, czy wybaczyła już Kretowi. Zobacz pełen emocji wywiad w łóżku

Wzruszona Beata Tadla wyznała, czy wybaczyła już Kretowi. Zobacz pełen emocji wywiad w łóżku

Polska
To dla niej rok pełen emocji. Związek Tadli z Jarosławem Kretem rozpadł się na oczach mediów. Od tamtej pory każdy śledził jej krok, i to nie tylko ten taneczny. Finalnie, to ona na parkiecie „Tańca z Gwiazdami” triumfowała z kryształową kulą. A pogodynek? Mógł tylko... No właśnie... Beata Tadla w rozmowie w łóżku, zdradziła reporterowi WP – Oskarowi Netkowskiemu, czy przebaczyła już Kretowi.  
Kamiński uważa Tuska za najmocniejszego polityka opozycji.

Kamiński uważa Tuska za najmocniejszego polityka opozycji. "Potem długo, długo nic"

Polityka
Michał Kamiński twierdzi, że gdyby szef RE wystartował w wyborach do Parlamentu Europejskiego "zrobiłby gigantyczny wynik" i automatycznie stałby się liderem opozycji w wyborach parlamentarnych. - Z resztą każdy sondaż pokazuje, że Donald Tusk jest najpopularniejszy wśród polityków opozycji. Widać to gołym okiem, a potem długo, długo nic - podkreśla członek UED. Europolityk komentuje też potencjalne starcie Ewy Kopacz z Beatą Szydło w PE. - Ewa Kopacz bardzo się tam nadaje, bo prowadziła samodzielną politykę zagraniczną. Z kolei Beata Szydło dostała największe wciry w historii polskiej demokracji europejskiej. Zostanie zapamiętana z 27:1 - mówi Kamiński.
Ścibakówna o roli lesbijki:

Ścibakówna o roli lesbijki: "Jesteśmy dość zamkniętym społeczeństwem"

Gwiazdy
Beata Ścibakówna w serialu Diagnoza wciela się w postać anestezjolog Olgi Bujak, która w kolejnym wątkach okaże się być lesbijką. Aktorka nie kryje podekscytowania z kolejnego wyzwania i trudnej roli. Jej zdaniem, takie wątki w filmach czy serialach pozytywnie oddziałują na świadomość oraz otwartość społeczeństwa. Ścibakówna uważa, że nadal pozostajemy zamkniętym społeczeństwem, jeśli chodzi o tolerancję. Stwierdziła, że Polacy wciąż są zbyt mało otwarci i mają problem z zaakceptowaniem inności. 

"Tłit" Paweł Kukiz o Szydło: powinna być z niepełnosprawnymi w Sejmie od rana do nocy

Polityka
- Nie mam pojęcia, po co było tworzone stanowisko, funkcja poświęcona sprawom społecznym, powierzona Beacie Szydło, bo ja jej w ogóle nie widzę - stwierdził Paweł Kukiz w programie "Tłit" w Wirtualnej Polsce, pytany o to, czy wicepremier Beata Szydło powinna spotkać się z opiekunami osób niepełnosprawnych, którzy protestują w Sejmie. - Ona tam powinna być od rana do nocy - dodał. Jego zdaniem opiekunowie osób niepełnosprawnych powinni być w Sejmie do skutku. - Nie może być wymyślania jakiegoś "piórnikowego" (wyprawki 300+ dla dzieci w wieku szkolnym - przyp. red.) w sytuacji, gdy dają ludziom niepełnosprawnym takie warunki, że czekają ich piórniki, takie o wymiarach dwa metry na osiemdziesiąt centymetrów - stwierdził Kukiz.
Emocje Tadli i Klimenta po wygranej w

Emocje Tadli i Klimenta po wygranej w "Tańcu z Gwiazdami". Nie mogli dojśc do siebie

Polska
Choć wygrana tej dwójki wydawała się być najbardziej prawdopodobna, to emocjom i tak nie było końca. Beata Tadla i Jan Kliment skradli serca widzów i wygrali kryształową kulę. W rozmowie z WP, Beata opowiada o emocjach podczas finału.
Popek o finale

Popek o finale "Tańca z Gwiazdami". "Kasia była najlepszą tancerką tej edycji"

Polska
Popek nie dostał się do finału, ale dzięki programowi miał szansę na oczach całej Polski pokazać, że przeszedł wewnętrzną przemianę. Zaprzyjaźnił się z pozostałym gwiazdami polsatowskiego programu, którym wiernie kibicował do samego końca. W rozmowie z WP, raper wyznaje, że zarówno Kasia, jak i Beata urzekły go.
Beata Tadla triumfuje. W

Beata Tadla triumfuje. W "Tańcu z Gwiazdami" nie miała łatwo

Polska
Nie zdążyła wejść na parkiet "Tańca z Gwiazdami", a już z tabloidu dowiedziała się, że jej związek właśnie się rozpadł. Jarosław Kret zachował się niehonorowo, za to ona poziom trzymała do samego końca. Tadla "Taniec z Gwiazdami" potraktować może jako swoje katharsis. Wiedziała, że musi wziąć się w garść i iść po swoje. Dzisiaj triumfuje z kryształową kulą. Dziennikarka w rozmowie z WP opowiada o niesamowitej przyjaźni z Klimentem i trudnym starcie w programie.
Syn Tadli nie kryje łez wzruszenia.

Syn Tadli nie kryje łez wzruszenia. "Stęskniłem się za moją mamusią"

Polska
Beata Tadla wygrała 8. edycję "Tańca z Gwiazdami" w Polsacie. Jej droga przez program nie była łatwa. Dziennikarka miała jednak u swojego boku ludzi, którzy stali za nią murem. Taką osoba jest jej syn - Janek, który wspierał mamę przez wszystkie 11 odcinków. W rozmowie z WP, syn Tadli opowiada o przyjaźni z nią i trudnych chwilach, które wspólnie przezwyciężyli.