Wyniki wyszukiwania dla:

beata kempa

Liczba wyników: 616

Nikt tak nie zbeształ Jarosława Zielińskiego. Michał Kamiński: jest niebywale śmieszny

Nikt tak nie zbeształ Jarosława Zielińskiego. Michał Kamiński: jest niebywale śmieszny

Polityka
Media obiegła informacja, że policja ochrania dom Jarosława Zielińskiego. -To żenujące, na poziomie nieudanego zagrania licealisty. To problem dla psychologa. Politycy, w tym Beata Szydło maja świadomość, że nie zasługują na stanowiska, wiec chcą się jak najszybciej nachapać. Tacy ludzie czują się niepewnie, mają mnóstwo kompleksów, potrzebują całej obudowy, tylko nie zdają sobie sprawy, jak są strasznie śmieszni - ocenił w programie WP "Tłit" Michał Kamiński, polityk PSL-UED.
Słowa upokarzające Beatę Szydło. Michał Kamiński: najważniejsze są dla niej kryteria materialne

Słowa upokarzające Beatę Szydło. Michał Kamiński: najważniejsze są dla niej kryteria materialne

Polityka
Nieoficjalnie wiadomo, że Beata Szydło wystartuje wyborach do Parlamentu Europejskiego. - Dla niej najważniejsze są kryteria materialne. Mało kto miał w sobie tyle szczerości, by drzeć się w dość ordynarny sposób: te pieniądze nam się po prostu należały. Ale dla tej niewiasty to charakterystyczne. (...) Co ona, niemówiąca w żadnym obcym języku, może zrobić w PE? Umie pisać, więc będzie się podpisywac i brać pieniądze - zaznaczył w programie WP "Tłit" Michał Kamiński.
Co właściwie robi Beata Szydło?

Co właściwie robi Beata Szydło?

Wiadomości
Od niewinnego pytania o styl pracy Mateusza Morawieckiego i odbiciusię od rozbitych rządowych limuzyn, Adam Hofman przeszedł do współpracy Jacka Sasina z Beatą Szydło. - Z Beatą Szydło nie pracowałem w rządzie - wypalił gość "Gabinetu cieni". - Zaraz, jak z nią nie pracowałeś? Przecież jest wicepremierem? - zauważył Hofman. Jacek Sasin wyraźnie się speszył.
Przyszłość Beaty Szydło.

Przyszłość Beaty Szydło. "Kaczyński nie darzy jej sympatią"

Wiadomości
Jakie będą dalsze losy Beaty Szydło? Zdaniem Joanny Miziołek z tygodnika "Wprost", była szefowa rządu bardzo chce przenieść się do europarlamentu, by "odbić się wizerunkowo". - Po tych wygranych wyborach podobno były głosy w PiS: "Beata, wróć". Tylko, że prezes Kaczyński nie darzy jej sympatią, dlatego też, że zobaczył, że z takimi politykami jak Mateusz Morawiecki można inaczej się komunikować - tłumaczyła publicystka.
Beata Szydło do PE? Ryszard Petru nie kryje zdumienia

Beata Szydło do PE? Ryszard Petru nie kryje zdumienia

Polska
- Beata Szydło byłaby jedną z gorszych europarlamentarzystek. Nie wiem, jak jej angielski, w Europie wypada w jakimś języku mówić, żeby się dogadywać. Po drugie: jej wiedza o świecie jest ograniczona. To raczej wyeksportowanie kogoś, żeby sobie tam na emeryturę poszedł. To, że ktoś był premierem, nic nie znaczy w przypadku, gdy nie jest w stanie przebić się z przekazem. Szydło pokazała, że jest antyeuropejska, więc się dziwię - mówił Ryszard Petru w programie "Tłit".
Marek Sawicki odpowiada rzeczniczce PiS. Mocne słowa

Marek Sawicki odpowiada rzeczniczce PiS. Mocne słowa

Polska
Beata Mazurek stwierdziła, że PSL powinno zostać "wyeliminowane z życia publicznego". Co na to Marek Sawicki? - To język lat 30., nazistów niemieckich, którzy też mówili, że trzeba eliminować pewne grupy: społeczne, etniczne, narodowe. Taki właśnie jest język PiS-u - od kilku lat zatruwa polskie życie publiczne i polityczne - komentował w programie "Tłit".
Żenujące cytaty. 5 najgłupszych wypowiedzi gwiazd

Żenujące cytaty. 5 najgłupszych wypowiedzi gwiazd

Styl życia
Sprawdź co powiedziały Magda Gessler, Beata Kozidrak, Doda, Deynn czy Jola Rutowicz.Zobacz film.                                                                                                                                                                          
Tadla w pełnym makijażu trenuje w blasku fleszy

Tadla w pełnym makijażu trenuje w blasku fleszy

Gwiazdy
Wykorzystując zyskaną popularność po wygraniu polsatowskiego show, Beata Tadla pojawiła się ostatnio w pełnym makijażu na sali treningowej, gdzie czekali na nią fotoreporterzy. Promująca zdrowy tryb życia celebrytka nie oszczędzała się w trakcie zajęć prowadzonych przez Kasię Dziurską. Jak dobrze wiemy, celebryci rzadko kiedy są w stanie przybyć na siłownię bez zrobienia sobie selfie, dlatego Beata również uczyniła tradycji zadość ustawiając się do zdjęcia z koleżankami z maty.
Czy twój polityczny syn znalazł swój model prezydentury? Szydło: Andrzej ciągle szuka

Czy twój polityczny syn znalazł swój model prezydentury? Szydło: Andrzej ciągle szuka

Wiadomości
Beata Szydło pomogła Andrzejowi Dudzie wygrać wybory prezydenckie. Adam Hofman docieka, czy jej polityczny syn, a takim jest głowa państwa, nie rozczarował wicepremier. Wraca również do kampanii wyborczej. Zaskakująca jest odpowiedź na pytanie czy Beata Szydło wierzyła w zwycięstwo Dudy.
„Tak po ludzku, co czułaś , gdy cię odwołali?”. Szydło: „Poczułam ulgę”

„Tak po ludzku, co czułaś , gdy cię odwołali?”. Szydło: „Poczułam ulgę”

Wiadomości
Z funkcji premiera, Beata Szydło została odwołana wzaskakującym momnecie. Rząd miał dobre notowania, a ona sama była na fali ciesząc się niezwykłą popularnością wsród wyborców. Adam Hofman wydobył z Beatay Szydło szczerą odpowiedź na temat tego, co czuła pod koniec grudnia 2017 roku. Mówi, co pomogło jej przetrwać ten niełatwy okres.
„Byłaś jak matka Polka. Premier głaszczący dzieci przekonuje cię?”. Szydło spoważniała

„Byłaś jak matka Polka. Premier głaszczący dzieci przekonuje cię?”. Szydło spoważniała

Wiadomości
W kampanii wyborczej Beata Szydło i Andrzej Duda ujęliPolaków naturalnością. Adam Hofman dopytuje wicepremier Szydło czy premier Mateusz Morawiecki nauczył się już być ojcem Polakiem i czy wypada w tej roli przekonywująco. Uśmiechnięta dotąd wicepremier wzięła głęboki oddech. Ale odpowiedziała.    
Hofman: Słuchaj, nie ma broszki. Gdzie broszka? Szydło: Spokojnie, mam plan

Hofman: Słuchaj, nie ma broszki. Gdzie broszka? Szydło: Spokojnie, mam plan

Wiadomości
Gdy na forum w Krynicypojawiła się broszki, wszyscy zapomnieli o gospodarce. Dzisiaj bez broszki pojawiła się w studiu Wirtualnej Polski. A przecież Beata Szydło bez broszki, to jak Kraków bez smoka wawelskiego, Poznań bez koziołków, a Warszawa bez syrenki. W programie „Gabinet cieni” Beata Szydło zdradza Adamowi Hofmanowi jaki ma plan związany z tym najsłynniejszym w Polsce rodzajem damskiej biżuterii.
„Gabinet cieni”. Gościem Adama Hofmana jest wicepremier Beata Szydło

„Gabinet cieni”. Gościem Adama Hofmana jest wicepremier Beata Szydło

Wiadomości
„Gabinet cieni” powraca po wakacyjnej przerwie. Adam Hofman , ostry niczym skalpel chirurga, jest gotów z precyzyjną dokładnością odsłonić największe tajemnice skrywane przez polskich polityków. W gorącym czasie kampanii samorządowej stanęła z nim oko w oko Beata Szydło. Wicepremier zdradziła Hofmanowi jakie plany ma wobec broszki, która stała się najsłynniejszym elementem damskiej biżuterii. Opowiedziała o tym, czy przeszkadza jej bycie matka Polką i jak ocenia rozwój swojego politycznego „syna” – prezydenta Andrzeja Dudy. Zmierzyła się również z najtrudniejszymi pytaniami – oceniła swojego następcę Mateusza Morawieckiego i powiedziała o relacjach z prezesem PiS Jarosławem Kaczyńskim.

"Gabinet Cieni". Beata Szydło u Adama Hofmana

Wiadomości
"Gabinet cieni” już dziś o godz. 20 tylko w „Wirtualnej Polsce”. Po wakacyjnej przerwie powraca. Adam Hofman, ostry niczym skalpel chirurga, jest gotów z precyzyjną dokładnością odsłonić największe tajemnice skrywane przez polskich polityków. Adam Hofman - były rzecznik PiS i spin doktor partii - w swoim autorskim programie "Gabinet Cieni” gościł już m.in. Antoniego Macierewicza, przekonał Pawła Kukiza do gry na ukulele, a Michała Kamińskiego skłonił do opowieści o życiu po życiu na salonach władzy. Dziś w "Gabinecie cieni” Beata Szydło. Wicepremier zdradzi Hofmanowi jakie plany ma wobec broszki, która stała się najsłynniejszym elementem damskiej biżuterii. Opowie o tym, czy przeszkadza jej bycie matka Polką i jak ocenia rozwój swojego politycznego „syna” – prezydenta Andrzeja Dudy. Powie też, jak zniosła dymisję ze stanowiska premier i czym było dla niej słynne głosowanie 1:27.

"Tłit". Deklaracja Szydło ws. PE. Michał Dworczyk komentuje

Polska
Beata Szydło zadeklarowała gotowość startu w wyborach do PE. Zdradziła, że rozmawiała już na ten temat z Jarosławem Kaczyńskim. - Ja nie wiem, kto z polityków PiS wybiera się do PE. Będę kibicował i wspierał wszystkich, którzy będą walczyć o mandaty - komentował szef KPRM Michał Dworczyk w programie "Tłit". - Nawet osobę, która przegrała w Brukseli 27:1? - dociekał prowadzący program Marek Kacprzak. - Pani premier Szydło przez 2 lata doskonale zarządzała radą ministrów. Jest bardzo ważnym politykiem PiS. Jeśli będzie taka decyzja - jej, jak i i władz partii - będziemy ją wspierać - zapewniał Dworczyk. Szef KPRM odniósł się również do zarzutów pod adresem polityków partii rządzącej, że mimo krytyki UE, chętnie idą do PE. - Czy ktoś, kto uważa, że projekt europejski powinien być jeszcze lepszy, może być krytyczny czy musi być bezkrytyczny? - pytał Dworczyk. Zapewnił, że "PiS - podobnie jak Polacy - ceni UE".
Rozpromieniona Tadla kręci włosami na randce

Rozpromieniona Tadla kręci włosami na randce

Gwiazdy
Beata Tadla przygodę z Tańcem z Gwiazdami rozpoczęła od skandalu, jakim okazało się rzucenie jej przez Jarosława Kreta w Fakcie. Pogodynek szybko zniknął nie tylko z życia prezenterki, ale również i z programu. W otoczeniu Tadli od razu pojawiło się grono wsparcia, które na antenie programu urządziło biuro matrymonialne, szukając nowego partnera dla celebrytki. Kilka dni temu paparazzi przyłapali dziennikarkę podczas spotkania z tajemniczym mężczyzną. Tadla popijała kawę, kręciła włosy placami i zalotnie spoglądała w stronę ukochanego. Spotkanie zakończyli dyskretnym pocałunkiem i uściskiem.
Ryszard Kalisz o sprawie Konrada Głębockiego: to jest skandal!

Ryszard Kalisz o sprawie Konrada Głębockiego: to jest skandal!

Polska
Poseł PiS Konrad Głębocki został mianowany na ambasadora Polski we Włoszech, a mimo to brał udział w głosowaniach Sejmu. Kancelaria nie widzi problemu, bo w żadnym przypadku jego głos "nie był decydujący, ani przeważający" dla decyzji podejmowanych wówczas przez Izbę. - To jest skandal! Niezależnie, czy ten jedne głos wpływał na wynik, czy nie, mamy do czynienia z udziałem w głosowaniu osoby nieuprawnionej. Oficjalny wynik jest więc fałszywy - podkreślał Ryszard Kalisz w programie "Tłit". W jego ocenie, karę powinien ponieść zarówno marszałek Sejmu i podległe mu służby, jak i poseł. - Prokuratura powinna zbadać sprawę, marszałek wszcząć postępowanie i publicznie to wyjaśnić. Powinna być wysłuchana każda strona, zarówno kluby rządzące jak i opozycyjne. Beata Mazurek, która ma tendencję, ale nie jest apostołem przy panu Bogu, jest jednym z głosów, ale nie przesądzającym - podsumował Kalisz.

"Uchronili Dudę od kompromitacji". Ryszard Kalisz o decyzji ws. referendum

Polska
Senat nie wyraził zgody na przeprowadzenie referendum konstytucyjnego. Rzeczniczka PiS Beata Mazurek oznajmiła, że zwyciężyły "techniczne" argumenty, zapewniła jednak, że partia jest "pełna szacunku" dla inicjatywy prezydenta i "gotowa do rozmowy". - To upokorzenie dla prezydenta? - pytał Marek Kacprzak w programie "Tłit". - Ani upokorzenie, ani zagrywka techniczna. To, co napisała Mazurek, jest dalekie od prawdy, a wręcz idzie równolegle. Termin nie miał znaczenia. PiS się bał. Kaczyński ma doświadczenie. Czuje tembr społeczeństwa. Wiedział, że w referendum weźmie udział może 10 proc. obywateli - komentował Ryszard Kalisz. Ocenił, że "na swój sposób" PiS uchroniło Dudę od kompromitacji. Co dalej? - Zawsze namawiam, wielce szanowny panie prezydencie, niech pan ma świadomość, że jest pan najwyższym przedstawicielem państwa - kontynuował Kalisz. I stwierdził, że Andrzej Duda nie powinien podpisać niekonstytucyjnej ustawy o Sądzie Najwyższym.
Skandal w Sejmie. Wjechali na teren w bagażniku. Paweł Kasprzak tłumaczy

Skandal w Sejmie. Wjechali na teren w bagażniku. Paweł Kasprzak tłumaczy

Polska
Posłanka Joanna Schmidt wwiozła w bagażniku na teren Sejmu dwie osoby protestujące przed gmachem parlamentu. Wśród nich był działacz Obywateli RP Paweł Kasprzak. Beata Mazurek nazwała te działania "głupotą". Co na to Kasprzak? W programie "Tłit" tłumaczył, że ten "sukces" ma wielu ojców, do środka nie dało się wjechać samochodem i "trzeba było tak spróbować". Stanowczo odpierał zarzuty. - Dlaczego "głupota"? Głupie jest to, co wyrabia od 2 lat marszałek Kuchciński. To łamanie podstawowych praw obywatelskich - ripostował Kasprzak.
Zaskakująca diagnoza Stanisława Tyszki.

Zaskakująca diagnoza Stanisława Tyszki. "Morawiecki naśladuje Tuska"

Polityka
Donald Tusk zadeklarował, że wystartuje w wyborach prezydenckich, jeśli Jarosław Kaczyński weźmie w nich udział. Beata Mazurek nazwała to "rejteradą przed prezydentem Andrzejem Dudą". - Wojna w piaskownicy? - zapytał Stanisława Tyszkę prowadzący program WP "Tłit" Marek Kacprzak. - Oczywiście, że tak - odpowiedział mu polityk Kukiz'15. Jednocześnie uderzył w szefa Rady Europejskiej i obecnego premiera. - Teraz rządzi Donald Tusk bis, czyli pan premier Mateusz Morawiecki - ocenił Tyszka. Jego zdaniem szef rządu robi dokładnie to samo co Tusk, czyli podnosi podatki, a mówił, że tego robić nie będzie. - Myślę, że dokładnie obserwuje karierę historyczną Tuska i robi dokładnie to samo - podkreślił.
Hofman do Kempy: „Nasze relacje były dość chłodne, bo tupałem tłustymi nóżkami”

Hofman do Kempy: „Nasze relacje były dość chłodne, bo tupałem tłustymi nóżkami”

Polska
Z nowego odcinka "Gabinetu Cieni" dowiemy się czy Beata Kempa myśli o starcie do europarlamentu i czy na wszelki wypadek uczy się angielskiego. A także czy Zbigniew Ziobro może być liderem całej prawicy. Rozmówcy poruszą także wątek klęski polskiej reprezentacji i relacji naszego rządu z Ojcem Świętym i ojcem Tadeuszem Rydzykiem.