Wyniki wyszukiwania dla:

beata kempa

Liczba wyników: 616

Olszański, Borys, Zamachowska: kalendarz charytatywny ze zdjęciami gwiazd

Olszański, Borys, Zamachowska: kalendarz charytatywny ze zdjęciami gwiazd

Gwiazdy
Wśród gwiazd i celebrytów pomaganie innym jest (na szczęście) coraz bardziej popularne. Obecnie nie ma osoby ze świata show biznesu, która nie wiązałaby się z jakąś fundacją czy akcją charytatywną.Właśnie miała miejsce druga już edycja kalendarza charytatywnego, w którym zdjęcie konkretnej gwiazdy zdobi poszczególny miesiąc. Oprócz tego można w nim znaleźć dewizy życiowe każdego z pomagających. W akcji wzięli udział m.in.: Monika Zamachowska, Olga Borys, Beata Chmielowska-Olech, czy Michał Olszański. Zobaczcie, co o przedsięwzięciu mówi prezes fundacji i zaangażowani w nią artyści.

"Być jak Beata": byliśmy na premierze spektaklu o Beacie Kozidrak

Muzyka
W Szczecinie swoją uroczystą premierę miał spektakl muzyczny o Beacie Kozidrak "Być jak Beata". Fabuła przedstawia casting na rolę piosenkarki w filmie o jej życiu. Kto chce być Beata? Taksówkarz, drag queen a nawet zakonnica. Zobaczcie ich razem na scenie!
Kluzik-Rostkowska odpowiada Mazurek: hipokryzja wysokiego poziomu

Kluzik-Rostkowska odpowiada Mazurek: hipokryzja wysokiego poziomu

Polska
- Mówimy PiS-owi: jesteście nieaktualni, czuć od was naftaliną. Nauczcie się żyć w Europie! - powiedziała podczas konwencji Koalicji Obywatelskiej była premier Ewa Kopacz. "Apeluję do polityków opozycji, by wspólnie odrzucić język, który kojarzy się z odczłowieczaniem znanym z ponurych kart historii XX w." - odpowiedziała rzeczniczka PiS Beata Mazurek. - To już hipokryzja wysokiego poziomu (...) PiS używa bardzo agresywnego języka: gorszy sort, komuniści, złodzieje, zdradzieckie mordy… To są naprawdę bardzo ciężkie słowa. Jeśli Mazurek, która podpisuje się pod nimi, nagle oburza się słowem "naftalina", to jest to śmieszne. Nie godzę się na porównanie słowa "naftalina" z tym, co mówi PiS od 3 lat - komentowała Joanna Kluzik-Rostkowska w programie "Tłit".
Polecone odbierają w ciemnych magazynach

Polecone odbierają w ciemnych magazynach

Finanse
Awiza od banku, w którym ma się wieloletni kredyt hipoteczny nie można zlekceważyć. Problem pojawia się wtedy, kiedy droga do placówki pocztowej przypomina tę do kryjówki służb specjalnych. Tylko prawdziwie zdeterminowani - docierają na miejsce. - Nie mogłam uwierzyć, że punkt gdzie mam odebrać polecony od swojego banku, może być tak trudny do znalezienia. Nie dość, że jest tak oddalony od mojego domu, że musiałam tam jechać kilkanaście przystanków, to jeszcze straciłam dużo czasu i nerwów szukając tej placówki - mówi money.pl Beata

"Czas żałoby się skończył". Małgorzata Kidawa-Błońska o wpisie Mazurek

Polska
"W obliczu ludzkiej tragedii PiS zachował się jak trzeba. Niestety totalna opozycja i część mediów wykorzystała to nieszczęście jako kampanię wyborczą do politycznych ataków na Zjednoczoną Prawicę. Nie będziemy bierni na supozycje, kłamstwa i insynuacje" - napisała Beata Mazurek. - Czas żałoby się skończył, pani Mazurek wróciła do swojego "normalnego" sposobu pisania tweetów. Taki charakter, taki sposób uprawiania polityki. Nic dodać, nic ująć. Wszyscy winni tylko nie my. Niedobre słowa, tym bardziej, że pisze to wicemarszałek Sejmu oraz rzecznik partii - komentowała Małgorzata Kidawa-Błońska w programie "Tłit". - Nie przypominam sobie, by część polityków PiS wyciszyła się dłużej niż na tydzień. Jak Pawłowicz znika, to też tylko na tydzień - dodała.
Pożegnanie Adamowicza bez Kaczyńskiego. Marek Sawicki: udają żal i skruchę

Pożegnanie Adamowicza bez Kaczyńskiego. Marek Sawicki: udają żal i skruchę

Polska
Jarosław Kaczyński, Beata Mazurek i Ryszard Terlecki nie pojawili się na sejmowym pożegnaniu Pawła Adamowicza. - Jeśli są w Sejmie, a przychodzą na obrady spóźnieni akurat o tę chwilę, to coś to znaczy. To symbol, sygnał. Przykre i smutne - komentował Marek Sawicki (PSL) w programie "Tłit". Dopytywany o tłumaczenie rzeczniczki PiS, że "spóźnienie to przypadek", odparł: "Kompletnie nie wierzę tej pani. Wszystko, co powie, trzeba dzielić na 4, 6, 18. Zabrakło im wczoraj odwagi, na konwencie seniorów byli wszyscy". - Problem polega na obłudzie. Robi się spektakl, idzie na msze, udaje żal i skruchę. Trzeba było ją dokończyć w Sejmie - dodał Sawicki.
Beata Tadla o TVP: skala propagandy, kłamstwa i manipulacji jest nie do wyobrażenia

Beata Tadla o TVP: skala propagandy, kłamstwa i manipulacji jest nie do wyobrażenia

Wiadomości
- Nie jestem tutaj sama, jestem z kolegami, których pisowska miotła zmiotła na początku tej kadencji - powiedziała Beata Tadla, była dziennikarka TVP w rozmowie z WP. Tadla była jedną z uczestniczek protestu przeciwko Telewizji Polskiej. Tadla zaznaczyła, że protestuje nie tylko przeciwko temu, jak wyglądał poniedziałkowy materiał "Wiadomości", ale też przeciwko temu, co się zdarzyło z dziennikarstwem w TVP. - Jest mi po prostu przykro i wstyd dodała.
Beata Tadla protestowała pod redakcją TVP

Beata Tadla protestowała pod redakcją TVP

Gwiazdy
W środę 16 stycznia pod siedzibą redakcji TVP Info przy pl. Powstańców Warszawy w Warszawie odbyło się wydarzenie "Stop propagandzie nienawiści - protest pod redakcją TVP". Jedną z uczestniczek była Beata Tadla, która pracowała w TVP w latach 2012-2016.
 Sadowska:

Sadowska: "Nowy rok nie jest dla mnie żadnym wyjątkowym dniem"

Gwiazdy
Początek roku  to dla wielu osób czas noworocznych postanowień. Beata Sadowska nie ma w zwyczaju robić podsumowań oraz snuć planów na najbliższy czas. Jej zdaniem noworoczne postanowienia są zwykłą fikcją, bo kilkanaście dni później już nikt o nich nie pamięta, nie mówiąc nawet o realizacji. Dziennikarka tłumaczy, że jeśli chce coś zmienić w swoim życiu, robi to natychmiast, nie czekając do 1 stycznia. 
Kozidrak rozchwytywana przez fanów pod studiem

Kozidrak rozchwytywana przez fanów pod studiem "Dzień Dobry TVN"

Gwiazdy
 Beata Kozidrak przez ostatnie dwa lata przeżyła w swoich życiu prawdziwie rewolucje. Piosenkarka wyprowadziła się z rodzinnego Lublina i po 35 latach zdecydowała się na rozwód się z Andrzejem Pietrasem. Mimo rozstania nadal współpracuje z byłym małżonkiem, który jest managerem zespołu. W połowie roku Kozidrak straciła brata, z którym miała ruszyć w jubileuszową trasę koncertową z okazji czterdziestolecia istnienia Bajmu. W sobotę piosenkarka gościła studio Dzień Dobry TVN, gdzie opowiadała o przygotowaniach do Sylwestra oraz sukni, którą przekazała na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Przed studiem śniadaniówki czekał tłum fanów, którzy rozchwytywali Beatę do wspólnych zdjęć.
Beata Tadla wygrała

Beata Tadla wygrała "Taniec z Gwiazdami". Wiemy, na co przeznaczyła pieniądze

Polska
Beata Tadla wygrała 8. edycję polsatowskiego "Tańca z Gwiazdami". Oprócz kryształowej kuli zgarnęła także nagrodę pieniężną. Wiemy, na co przeznaczyła te środki.
Beata Tadla opowiedziała o utracie pracy. Na wizji polały się łzy

Beata Tadla opowiedziała o utracie pracy. Na wizji polały się łzy

Polska
To był najbardziej stresujący rok dla Beaty Tadli. Najbardziej przykrym wydarzeniem okazała się utrata pracy.Niedawno Nowa TV zamknęła program informacyjny "24 godziny", którego współprowadzącą była Beata Tadla. W rozmowie z dziennikarzem WP, Oskarem Netkowski, Beata Tadla opowiedziała o tym zdarzeniu. Nie zabrakło łez.
Beata Tadla o nowej pracy w Radio Zet: Nie chwytałam się czegokolwiek

Beata Tadla o nowej pracy w Radio Zet: Nie chwytałam się czegokolwiek

Polska
Niedawno Nowa TV zamknęła program informacyjny "24 godziny", którego współprowadzącą była Beata Tadla. Dziennikarka straciła pracę, ale na nowe oferty nie musiała czekać długo.Niedługo usłyszymy ją w weekendowej audycji w Radio Zet. Choć i ta praca nie wydaje się do końca pewna. Zobaczcie dlaczego.
Beata Tadla opowiedziała o nowym związku.

Beata Tadla opowiedziała o nowym związku. "Jestem zakochana po uszy"

Polska
Na początku 2018 roku Beata Tadla przeżyła huczne rozstanie z Jarosławem Kretem. Tym newsem żyła wówczas cała Polska.Teraz dziennikarka na nowo ułożyła sobie życie u boku przystojnego biznesmena.
Syn Beaty Tadli kończy 18 lat!

Syn Beaty Tadli kończy 18 lat! "Janek jest już dorosłym mężczyzną"

Polska
Syn Beaty Tadli to już osiemnastolatek. W rozmowie z WP, Beata Tadla opowiedziała, jaki jest Janek. - Janek jest już dorosłym, dojrzałym mężczyzną - usłyszeliśmy.
Beata Tadla o rozstaniu z Kretem: Do dziś mnie mnie przeprosił

Beata Tadla o rozstaniu z Kretem: Do dziś mnie mnie przeprosił

Polska
Na początku tego roku związek Beaty Tadli i Jaorsława Kreata rozpadł się na oczach całej Polski. Dziennikarka o tym, że nie jest już z pogodynkiem dowiedziała się z prasy. Jak wspomina, Jarosław do dzisiaj nie zdobył się na przeprosiny.
Beata Tadla: Jestem szczęśliwa, ale nie jestem szczęściarą

Beata Tadla: Jestem szczęśliwa, ale nie jestem szczęściarą

Polska
To nie był łatwy rok dla Beaty Tadli. Rozstanie z Jarosławem Kretem obserwowała cała Polska. Chwilę później dziennikarka musiała stanąć z byłym partnerem oko w oko na parkiecie "Tańca z Gwiazdami". Pogodynek odpadł z programu w przedbiegach, za to Tadla święciła triumfy z kryształową kulą w finale. Kilka miesięcy później podziwialiśmy rajskie wakacje dziennikarki, na które wybrała się ze swoim synem. To właśnie na odpoczynek na Kubie wydała część wygranej z polsatowskiego show.Kiedy myśleliśmy, że życiu dziennikarki nie grożą już żadne zawirowania, to wkrótce straciła pracę.Dziennikarz WP, Oskar Netkowski, podsumował 2018 rok z Beatą Tadlą. Nowa praca już na horyzoncie. Ale także dzięki życiu prywatnemu uśmiech nie schodzi jej z ust.
Sadowska:

Sadowska: "Nie oglądam się w przeszłość i za bardzo nie wybiegam w przyszłość"

Gwiazdy
Choć Beata Sadowska kiedyś była pierwszoligową dziennikarką, dziś porusza się na obrzeżach życia medialnego. Prezenterka na dzieci zdecydowała się dość późno, bo pierwsze urodziła tuż przed czterdziestką i zdaje się, że macierzyństwo tak ją pochłonęło, że kariera zawodowa zeszła na dalszy plan.Ostatnio wyznała, że w życiu skupia się na tym, co tu i teraz, nie wybiegając w przyszłość i nie wracając do tego, co było: Nie oglądam się w przeszłość i za bardzo nie wybiegam w przyszłość, staram się być tu i teraz - stwierdziła, dodając, że stara się również cieszyć macierzyństwem, a zarazem rozwijać pasje i zainteresowania. Słusznie?

"Cynizm i hipokryzja". Marcin Kierwiński odpowiada Beacie Szydło

Polska
- Jaka jest granica cynizmu i hipokryzji w polityce? Jeśli Beata Szydło, która wyprowadzała flagę UE z konferencji, gdy została premierem, dziś nagle odnalazła w sobie miłość do Europy, jeśli osoba, która mówiła niedawno, że nie będzie chodzić na pasku Europy, dziś mówi, że Europa to nasz wspólny dom, to ja wiem, że to nic innego jak zakładanie kolejnej maski. Przed nami karnawał - maskarada, bal maskowy już się zaczął. Mimo, że są wilkami, założyli stroje owiec. Ale kły wystają - mówił Marcin Kierwiński (PO) w programie "Tłit", komentując konwencję PiS.
Morawiecki vs. Szydło. Włodzimierz Cimoszewicz komentuje

Morawiecki vs. Szydło. Włodzimierz Cimoszewicz komentuje

Polska
- Beata Szydło była bardzo kiepskim, przaśnym, nieprzygotowanym premierem, kompromitowała często Polskę. Można, niestety, mówić tu o pewnej rywalizacji z Morawieckim. Minął rok funkcjonowania jego rządu, a nie wiemy do końca, dlaczego zaszła zmiana premiera. Prawdopodobnie chodziło o większą energię w zarządzaniu, ale też o inną twarz Polski na arenie międzynarodowej. To się nie udało - mówił Włodzimierz Cimoszewicz w programie "Tłit".
Będą kary dla sklepów za utylizację żywności

Będą kary dla sklepów za utylizację żywności

Finanse
Bardzo dużo jedzenia przed terminem przydatności do spożycia wyrzucają duże sieci sklepów. Na Zachodzie sieci muszą oddawać taką żywność potrzebującym.- Liczymy, ze w połowie przyszłego roku podobna ustawa wejdzie w życie i w Polsce - mówi Beata Jezierska, wiceprezes Federacji Polskich Banków Żywności. - Jeśli sklep nie będzie miał podpisanej umowy z organizacją charytatywną, tylko będzie utylizował żywność, będzie płacił kary.