Wyniki wyszukiwania dla:

beata kempa

Liczba wyników: 617

#nocoty: Kozidrak nie chce rozmawiać z mężem

#nocoty: Kozidrak nie chce rozmawiać z mężem

Gwiazdy
Beata Kozidrak i Andrzej Pietras świętowali w zeszłym roku 35 rocznicę ślubu. Wówczas nic nie wskazywało, że niedługo potem jedno z najdłuższych i uważane za jedno z najzgodniejszych małżeństw w polskim show-biznesie będzie przechodziło poważny kryzys. Czy to koniec ich małżeństwa?
Biedronka: to był udany choć trudny rok

Biedronka: to był udany choć trudny rok

Finanse
Umożliwienie płatności kartami, otwarcie 2500. sklepu oraz wdrożenie systemu testowania produktów marek własnych przez klientów - to najważniejsze wydarzenia dla Biedronki w dobrym, choć trudnym ubiegłym roku. Sieć rozwija się szybko m.in. dzięki udanej współpracy z polskimi dostawcami. - Współpraca z dostawcami na co dzień oczywiście nie jest pozbawiona różnych trudnych elementów, ale jesteśmy dumni z tego, że budujemy ją w sposób stabilny - podkreśla Beata Jankowiak z Jeronimo Martins Polska.
Szydło: gra służb? Nie wykluczam

Szydło: gra służb? Nie wykluczam

Polska
Nie wykluczam, że WSI czy służby chciały inwigilować prezydenta Lecha Kaczyńskiego i wokół Pałacu Prezydenckiego była prowadzona jakaś gra, my tego nie wiemy - tak Beata Szydło, szefowa sztabu wyborczego Andrzeja Dudy, komentowała w programie "Dziś wieczorem" w TVP Info wypowiedź gen. Marka Dukaczewskiego. Dukaczewski, b. szef WSI, mówił wcześniej, że Piotr P., podejrzany w aferze SKOK Wołomin, kontaktował się z prezydentem Lechem Kaczyńskim.
Spadający samobójca złamał jej kręgosłup. Opowiedziała o życiu na wózku

Spadający samobójca złamał jej kręgosłup. Opowiedziała o życiu na wózku

Polska
Prawie dwa lata temu w mediach głośno było o historii Beaty Jałochy. Fizjoterapeutka i trenerka, szła na zajęcia do swojej pacjentki, kiedy spadł na nią mężczyzna chcący popełnić samobójstwo. Zginał, Beata natomiast ma przerwany rdzeń kręgowy i wciąż jest sparaliżowana. Po niemal dwóch latach od tego zdarzenia zdecydowała się opowiedzieć w TVP, jak wygląda życie na wózku inwalidzkim. (mk)
Kopacz i Ogórek padły ofiarą seksizmu?

Kopacz i Ogórek padły ofiarą seksizmu?

Polska
- Pani premier Kopacz jest traktowana dużo gorzej ze względu na to, że jest kobietą niż by była traktowana, gdyby była mężczyzną - uważa Joanna Senyszyn, gość programu "Tomasz Lis na żywo". O trudnościach, jakie napotykają kobiety w polskiej polityce oraz o "hejtach" skierowanych przeciwko Magdalenie Ogórek i Ewie Kopacz rozmawiali w programie Tomasz Lisa minister w kancelarii premiera Małgorzata Kidawa- Błońska, scenarzystka Ilona Łepkowska, Beata Kempa z SP i Joanna Senyszyn z SLD.
Wpadki Beaty Tadli

Wpadki Beaty Tadli

Polska
Chyba wszyscy prezenterzy telewizyjni zaliczyli pewną liczbę zabawnych wpadek na antenie. Beata Tadla nie należy tutaj do wyjątków. Co prezenterka "Wiadomości" ma na sumieniu?
Polska podróżniczka ostro o

Polska podróżniczka ostro o "człowieku pożartym przez anakondę"

Paul Rosolie postanowił dać pożreć się anakondzie, a swój wyczyn pokazać całemu światu. Program, w którym mężczyzna dał się zaatakować zwierzęciu w specjalnym skafandrze wyemitował kanał Discovery Channel w USA. Nie wszystkim jednak spodobał się pomysł śmiałka. Wzbudził nie tylko wiele kontrowersji, ale również kpin. Polska podróżniczka Beata Pawlikowska również postanowiła ostro skomentować eksperyment Rosoliego.
Wyznania ofiary mobbingu

Wyznania ofiary mobbingu

Polska
Beata Zielonka przez wiele lat pracowała w państwowej instytucji.Po zmianie kierownictwa stała się obiektem uwag, drwin i wywierania psychicznej presji. W pewnym momencie postanowiła pójść do sądu. (km)
poprzednie 1 ... 26 27 28 29 30 następne