Wyniki wyszukiwania dla:

basen

Liczba wyników: 47

Polacy z Turcji o bójce: dosypano nam coś do drinków

Polacy z Turcji o bójce: dosypano nam coś do drinków

Wiadomości
Całą Polskę obiegła ostatnio informacja o polskim małżeństwie deportowanym z Turcji po wydarzeniach, jakie miały miejsce w jednym z tureckich kurortów. Według miejscowej policji, kompletnie pijany Marcin Flakiewicz zasnął, jego równie nietrzeźwa żona rozebrała się do naga i poszła nad hotelowy basen zaczepiać gości. Obsługa poprosiła Polaka o pomoc w okiełznaniu pijanej Jolanty Falkiewicz, ten jednak wpadł w szał. Zaatakował pracownika hotelu oraz dwóch rosyjskich turystów, wezwano więc policję. Doszło do bójki z funkcjonariuszami, która miała miejsce również na posterunku policji. Historia skończyła się deportacją z kraju i pięcioletnim zakazem wjazdu do Turcji.Para od początku utrzymuje, że nie poczuwają się do winy, ponieważ ktoś dosypał im coś do drinków, najprawdopodobniej tabletkę gwałtu. W rozmowie z Dzień Dobry TVN kolejny raz próbują się tłumaczyć z bójki i przedstawiają swoją wersję wydarzeń.
Nowa dziewczyna (2015)

Nowa dziewczyna (2015)

Zwiastun
Francois Ozon postanowił potraktować zawód reżysera poważnie i, niczym Wody Allen, regularnie obdarowuje swoich fanów kolejnymi filmami. Dwukrotnie nominowany do Złotej Palmy w Cannes ("Basen" i "Młoda i piękna") twórca "8 kobiet" zaprosił do współpracy przy swoim najnowszym projekcie niezwykłą parę aktorów.
Pierwsza kąpiel szczeniaków. Przesłodkie

Pierwsza kąpiel szczeniaków. Przesłodkie

Styl życia
Czy może być coś bardziej uroczego od widoku kąpiących się szczeniąt? Właścicielka ośmiu golden retrieverów zabrała swoje pociechy na psi basen, kiedy miały raptem pięć tygodni. Maluchy wyglądają, jakby naprawdę czerpały radość z wodnej zabawy!
Dowbor o

Dowbor o "Celebrity Splash": "Mam najlepszego trenera"

Gwiazdy
Maciej Dowbor do tej pory występował głównie w roli prowadzącego telewizyjne imprezy, chociażby imprezę sylwestrową Polsatu czy Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Najwidoczniej zapragnął znaleźć się w centrum zainteresowania i wkrótce pojawi się w roli uczestnika w Celebrity Splash. Będzie skakać do wody i wykonywać akrobacje na trampolinach. Jak już wcześniej zapewniał nie robi tego dla pieniędzy, ani z chęci przypomnienia o sobie. Wyjaśnia, że traktuje program jako... "coś fajnego". Teraz chwali się warunkami, w jakich ćwiczy.
Najnowsze prognozy na święta

Najnowsze prognozy na święta

Polska
Jak informuje IMGW półwysep Iberyjski, Francja, basen Morza Śródziemnego oraz wschodnia Skandynawia są pod wpływem wyżów. Pozostałe obszary kontynentu pozostają w strefie oddziaływania niżów.
poprzednie1 2 3 następne