Wyniki wyszukiwania dla:

artyści

Liczba wyników: 111

Agnieszka Hyży nie zgadza się z Dodą w kwestii hejtu:

Agnieszka Hyży nie zgadza się z Dodą w kwestii hejtu: "Nie można podchodzić do tego aż tak ogólnikowo"

Gwiazdy
W ostatnim czasie znów jest głośno o Dodzie, a właściwie wokół jej procesu z byłym narzeczonym, od którego celebrytka miała rzekomo próbować wyłudzić milion złotych, grożąc mu wyjawieniem wyjątkowo kompromitujących materiałów. Choć Dorota początkowo podchodziła do zarzutów byłego partnera z uśmiechem, z tygodnia na tydzień sprawa robi się coraz bardziej poważna. W zeszłym tygodniu pojawił się artykuł, w którym Łukasz Pawelski wypunktował nieprawidłowości i dziwne "zbiegi okoliczności" towarzyszące procesom artystki. W efekcie w ostatnim czasie gwieździe coraz częściej zdarza się narzekać na hejt, z którym się spotyka. Pokusiła się nawet o stwierdzenie, że niedawny koncert Artyści przeciw nienawiści nic w tej kwestii nie zmienił. Zupełnie inne zdanie ma Agnieszka Hyży, według której nie można do tematu podchodzić aż tak ogólnikowo. Posłuchajcie.
Doda weźmie udział w Eurowizji?

Doda weźmie udział w Eurowizji? "Więcej wsparcia dla tych artystów by się przydało"

Gwiazdy
Po raz kolejny Polacy musieli obejść się smakiem jeśli chodzi o marzenia o zajęciu podium na konkursie Eurowizji. Mimo ciepłych reakcji ze strony konkurencji zespołowi Tulia nie udało się przedostać do następnego etapu, co wyraźnie rozsierdziło gotowych do podzielenia się ze światem swoimi skrajnymi opiniami internautów. W wywiadzie dla serwisu Przeambitni Doda przyznała, że nie planuje w najbliższym czasie wybrać się na Eurowizję. Jest to spowodowane głównie opiniami kolegów z branży, którzy mieli już taką "przyjemność". Zdaniem wokalistki, w przeciwieństwie do zagranicznej konkurencji, polscy artyści nie mogą liczyć ani na fundusze, ani na kompetentnych twórców, którzy zapewniliby odpowiednią oprawę artystyczną show. Wierzycie, że Polsce uda się jeszcze zając pierwsze miejsce w konkursie?
Spoceni Taco i Quebonfide kopią piłkę wieczorową porą

Spoceni Taco i Quebonfide kopią piłkę wieczorową porą

Gwiazdy
Okazuje się, że idoli nastolatek, Taco i Quebonfide, łączą nie tylko sprawy zawodowe, ale i wspólne hobby. Jakiś czas temu fotoreporterzy przyłapali raperów podczas zmagań na boisku. Artyści wybrali się na orlik, aby poćwiczyć swoje umiejętności piłkarskie. Zobaczcie, jak dbają o formę.
Tomasz Siemoniak o aferze z bananami.

Tomasz Siemoniak o aferze z bananami. "To cenzura"

Polska
Czy wybiera pan się jeść banany? - Rozumiem, do czego pan nawiązuje. Trzeba protestować przeciwko cenzurze - powiedział Tomasz Siemoniak w programie "Tłit". - Byłaby to jedna z wielu wystaw, którą ludzie sobie oceniają, a jedną niemądrą decyzją wszyscy o tym rozmawiają. To jest absurdalne. Jeśli ktoś próbuje cenzurować dzieła artystyczne, to prędzej czy później popada w śmieszność - ocenił. - Ministerstwo podjęło złą decyzję kadrową - stwierdził Siemoniak. Dodał, że nie wolno takich rzeczy robić i bardzo dobrze, że artyści protestują.
Strajk Nauczycieli 2019. Wiceminister Sellin odpowiada Agnieszce Holland

Strajk Nauczycieli 2019. Wiceminister Sellin odpowiada Agnieszce Holland

Polska
"Oddajmy nauczycielom łapówkę Kaczyńskiego" - nawołuje Agnieszka Holland, nawiązując do 13. emerytury. - Trudno mi to komentować, bo jest wybitną artystką. Nie rozumiem tej wypowiedzi, to kolejne emocje. Nie bardzo mi się podoba jak artyści, angażując się w politykę i niewiele z niej rozumiejąc, nakręcają wyłącznie emocje - komentował wiceminister kultury i dziedzictwa narodowego Jarosław Sellin w programie "Tłit".
ACTA 2. Za kilka dni europosłowie zdecydują, jak będzie wyglądał internet

ACTA 2. Za kilka dni europosłowie zdecydują, jak będzie wyglądał internet

Technologia
Ważą się losy ACTA 2, czyli dyrektywy o prawie autorskim. Jej przyjęcie przez Parlament Europejski może mocno wstrząsnąć internetem i zmienić jego oblicze. Przeciwnicy dyrektywy alarmują o możliwej cenzurze w sieci. Wśród zwolenników są m.in. artyści i wielkie, tradycyjne koncerny medialne.
 Ciężarna Farna chałturzy na targach urody

Ciężarna Farna chałturzy na targach urody

Gwiazdy
Ewa Farna już niedługo po raz pierwszy zostanie mamą. Piosenkarka, chcąc uniknąć spekulacji na temat płci dziecka oraz terminu porodu, opublikowała teledysk, który opowiada historię poznania jej wieloletniego partnera, Martina Chobota. Mimo zaawansowanej ciąży, celebrytka nie rezygnuje z obowiązków zawodowych. Farna wystąpiła na koncercie Artyści przeciwko nienawiści. Farna stara się wywiązywać również z kontraktów reklamowych. W miniony weekend pojawiła się na targach kosmetycznych. Z zaokrąglonym brzuszkiem rozdawała autografy i fotografowała się z fanami.
Doda stworzyła najpiękniejszą scenę w Polsce?

Doda stworzyła najpiękniejszą scenę w Polsce? "Nie było rewii, a i tak były tłumy" (KLIKA PUDELKA)

Gwiazdy
Doda, poruszona tragiczną śmiercią prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza, postanowiła zaapelować do koleżanek i kolegów z branży o połączenie sił i wspólną walkę z hejtem i agresją. W środę w łódzkiej Atlas Arenie odbył się długo oczekiwany koncert zainicjowany przez Rabczewską, Artyści przeciwko nienawiści. Wzruszona Doda, jak tylko dotarła na miejsce, pokazała na Instagramie kulisy przygotowań do wydarzenia. Pudelek towarzyszył wokalistce tuż przed wejściem scenie. Doda w specjalnym wywiadzie przyznała, że nigdy nie widziała piękniejszej sceny, a wśród artystów panuje luźna atmosfera.
RedLipstickMonster nie walczy z hejterami:

RedLipstickMonster nie walczy z hejterami: "Nie daję satysfakcji. Nawet nie banuję"

Gwiazdy
Na koncercie Artyści Przeciw Nienawiści zorganizowanym na łódzkiej Atlas Arenie, można było spotkać nie tylko muzyków, ale i gwiazdy Internetu. Udział w przedsięwzięciu zadeklarowała cała rzesza celebrytów, którzy rozmawiali z fanami podczas specjalnie przygotowanych paneli dyskusyjnych. Wśród nich znalazła się RedLipstickMonster, najpopularniejsza polska vlogerka makijażowa. Ewa zdradziła w trakcie wywiadu, że do dzisiaj czyta komentarze na swój temat, jednak w przeciwieństwie do wielu innych sław, nie blokuje, ani nie usuwa negatywnych wypowiedzi. W ten sposób nie chce dać satysfakcji swoim krytykom.
Grzegorz Hyży o hejcie:

Grzegorz Hyży o hejcie: "Trzeba się obudzić, przestać być obojętnym"

Gwiazdy
W nieco ponad miesiąc, za namową Dody, polscy artyści zjednoczyli się, aby wspólnie przeciwstawić się zalewającej Internet mowie nienawiści. Wśród muzyków, którzy bardzo szybko zadeklarowali swoje wsparcie dla inicjatywy, był między innymi Grzegorz Hyży, którego małżonka objęła pieczę nad marketingiem wydarzenia. W ostatnim wywiadzie muzyk wyznał, że czuje potrzebę wysłania jasnego komunikatu, że nie możemy dalej być obojętni wobec nienawistnych wpisów w sieci czy publicznych wypowiedzi.
Charytatywne Majdany przybywają na uroczystą galę

Charytatywne Majdany przybywają na uroczystą galę

Gwiazdy
W środę odbyła się 10. edycja plebiscytu Gwiazdy Dobroczynności, która przyciągnęła masę znanych nazwisk. Artyści i celebryci tym razem wykorzystali popularność, aby walczyć w słusznej sprawie. Na imprezie nie mogło rzecz jasna zabraknąć Małgorzaty Rozenek-Majdan z mężem. Prezenterka została uhonorowana specjalną nagrodą za swoje zasługi dla licznych organizacji charytatywnych. Gwiazda zaprezentowała się tego wieczora w smukłej, błękitnej sukni przepasanej złotym łańcuchem. Kreacja stanowiła miłą odmianę po jej ostatnim wielkim wyjściu, kiedy to projektantowi jej stylizacji zarzucono zbyt mocne inspirowanie się stylizacją Ciary.
Pogodna Socha wbija na ściankę w towarzystwie ochroniarza

Pogodna Socha wbija na ściankę w towarzystwie ochroniarza

Gwiazdy
Jak wiadomo, praca aktora nie należy do najbardziej stabilnych. Nieregularne godziny pracy i niepewność zatrudnienia to jedynie początek długiej listy problemów, z którymi musza zmagać się polscy artyści. Trudno się więc dziwić, że celebrytom zdarza się często zasilać swój budżet występami we wszelkiej maści reklamach. Mało kto chyba jest w tej kwestii taką specjalistką jak Małgorzata Socha, która promowała już swoją twarzą niezliczone linie kosmetyków, "zdrowe" chipsy, a także salony meblarskie. Wszystkie te kontrakty Gosia w dużej mierze zawdzięcza swojej urokliwej aparycji i przyjaznym usposobieniu, które sprawiają, że ciężko jej nie lubić. Mogąc swobodnie przebierać w ofertach pracy ze względu na swoją popularność, gwiazda nie stroni też od udziału w akcjach charytatywnych. W ostatnią sobotę Socha przybyła w towarzystwie ochroniarza na Noworoczny Obiad z Gwiazdami, który odbył się już po raz czternasty. W momencie, w którym stanęła na ściance wydarzenia, pośród fotoreporterów  rozpętała się walka o zdobycie jak najlepszego jej ujęcia.
Zaskakująca ciąża Ewy Farnej:

Zaskakująca ciąża Ewy Farnej: "Mówi, że nadszedł czas, by została kurą domową" (Klika Pudelka)

Gwiazdy
Ewa Farna przyzwyczaiła już media do tego, że kamery zwykła trzymać z dala od swojego życia prywatnego. Wszyscy jednak byli zaskoczeni, kiedy ni stąd ni zowąd wokalistka wyjawiła światu swoją zaawansowaną ciążę. Wielu spodziewało się, że ze względu na swój stan będzie musiała odwołać występ na koncercie "Artyści przeciw nienawiści". Nic bardziej mylnego. Wokalistka stawiła się w Łodzi z pełnym anturażem i dała popisowy koncert.
Rozczarowana Sarsa:

Rozczarowana Sarsa: "Hejt zrobił się modny"

Gwiazdy
Sarsa mówi stanowcze nie poniżaniu innych osób poprzez obraźliwe komentarze w internecie. Podkreśla też, że odwagi hejterom dodaje pozorna anonimowość i bezkarność. Wokalistka zadeklarowała swój udział w zainicjowanym przez Dodę koncercie Artyści przeciw nienawiści. Piosenkarka dodała, że w domowym zaciszu, często nie mając pomysłu na swoje życie, hejterzy szkalują, obrażają i pomawiają w sieci kogoś, kto ciężko pracuje na swój sukces. Sarsa wierzy, że hejt w końcu straci na popularności i w sieci zamiast obraźliwych komentarzy będzie się pojawiać konstruktywna krytyka.  
Steczkowska o przebaczeniu Dodzie:

Steczkowska o przebaczeniu Dodzie: "Poświęciłam czas na medytację, ludzie pomogli mi z tego wyjść"

Gwiazdy
Doda w spontanicznym apelu o zorganizowanie wspólnego koncertu pod hasłem "Artyści przeciw nienawiści" wystosowała specjalne zaproszenie do pojednania się ze swoimi odwiecznymi rywalkami, Edytą Górniak i Justyną Steczkowską. Ta pierwsza odmówiła Rabczewskiej udziału w przedsięwzięciu, nie szczędząc jej przy tym słów krytyki. Steczkowska po dłuższym namyśle poparła inicjatywę. Jusia przy okazji dodała, by nie traktować jej deklaracji jako "gestu pojednania", bo ona sama "Dorocie wybaczyła już dawno".   W czasie przygotowań do koncertu piosenkarka przyznała, że wymieniła się z Dodą serdecznościami na powitanie. Wspomina, że w przebaczeniu Dodzie pomogła medytacja oraz pomoc innych osób. Niestety, żadna z piosenkarek nie wstawiła na Instagram wspólnego zdjęcia.  
Farna pokaże syna na Instagramie?

Farna pokaże syna na Instagramie? "Sama decyduje, co i kiedy zdradza w mediach" (KLIKA PUDELKA)

Gwiazdy
 Ewa Farna do tej pory niechętnie dzieliła się życiem prywatnym. Ku zaskoczeniu wszystkich, piosenkarka opublikowała kilka dni temu film, w którym ogłosiła, że jest w zaawansowanej ciąży. Aby wyprzedzić falę spekulacji, kilka dni później celebrytka ujawniła, że spodziewa się syna. Piosenkarka podziękowała wszystkim fanom za gratulacje i zapewniła, że wszystkie prawdziwe informacje można znaleźć na jej profilu. Farna pojawiła się w środę na łódzkiej Arenie Atlas, gdzie z pokaźnym brzuszkiem śpiewała u boku męża. Ewa poinformuje wkrótce fanów o przyjściu na świat nowego członka rodziny? W najnowszym odcinku Kliki Pudelka opowiedzieliśmy również o tym, co działo się podczas koncerty Artyści przeciw nienawiści oraz zrelacjonowaliśmy najgorętsze doniesienia z tegorocznych Oscarów.
Wyrostek:

Wyrostek: "Jestem zaskoczony frekwencją na naszych koncertach. Zawsze brakuje biletów"

Gwiazdy
W środę, 27 lutego, w łódzkiej Atlas Arenie odbył się wyjątkowy koncert Artyści Przeciw Nienawiści, na którym wystąpiła bezprecedensowa liczba ponad 100 gwiazd polskiej sceny muzycznej. Reporterka Wirtualnej Polski Sandra Hajduk miała okazję przyjrzeć się przygotowaniom do koncertu i porozmawiać za kulisy z występującymi na scenie gwiazdami.
Piróg:

Piróg: "Jestem przerażony, że posłowie podżegają do nienawiści i nie ponoszą odpowiedzialności"

Gwiazdy
W środę, 27 lutego, w łódzkiej Atlas Arenie odbędzie się wyjątkowy koncert "Artyści Przeciw Nienawiści", na którym wystąpi bezprecedensowa liczba ponad 100 gwiazd polskiej sceny muzycznej. Reporterka Wirtualnej Polski Sandra Hajduk miała okazję przyjrzeć się przygotowaniom do koncertu i porozmawiać za kulisy z występującymi na scenie gwiazdami.
Węgrowska o mężu:

Węgrowska o mężu: "Nie chce mówić o sobie i ciężko go gdzieś wyciągnąć"

Gwiazdy
W środę, 27 lutego, w łódzkiej Atlas Arenie odbędzie się wyjątkowy koncert "Artyści Przeciw Nienawiści", na którym wystąpi bezprecedensowa liczba ponad 100 gwiazd polskiej sceny muzycznej. Reporterka Wirtualnej Polski Sandra Hajduk miała okazję przyjrzeć się przygotowaniom do koncertu i porozmawiać za kulisy z występującymi na scenie gwiazdami.
Kwiatkowski apeluje do młodzieży:

Kwiatkowski apeluje do młodzieży: "Mówcie głośno, że nie chcecie być hejtowani!"

Gwiazdy
W środę, 27 lutego, w łódzkiej Atlas Arenie odbędzie się wyjątkowy koncert "Artyści Przeciw Nienawiści", na którym wystąpi bezprecedensowa liczba ponad 100 gwiazd polskiej sceny muzycznej. Reporterka Wirtualnej Polski Sandra Hajduk miała okazję przyjrzeć się przygotowaniom do koncertu i porozmawiać za kulisy z występującymi na scenie gwiazdami.
Rodowicz wspomina spotkanie z Nicki Minaj:

Rodowicz wspomina spotkanie z Nicki Minaj: "Dziękowała mi za to, że przyjechałam na koncert"

Gwiazdy
W środę, 27 lutego, w łódzkiej Atlas Arenie odbędzie się wyjątkowy koncert "Artyści Przeciw Nienawiści", na którym wystąpi bezprecedensowa liczba ponad 100 gwiazd polskiej sceny muzycznej. Reporterka Wirtualnej Polski Sandra Hajduk miała okazję przyjrzeć się przygotowaniom do koncertu i porozmawiać za kulisy z występującymi na scenie gwiazdami.
poprzednie1 2 3 4 5 ... 6następne