Wyniki wyszukiwania dla:

artyści

Liczba wyników: 111

Michał Wiśniewski o swoim alkoholizmie

Michał Wiśniewski o swoim alkoholizmie

Polska
Karierę Michała Wiśniewskiego można podsumować sformowaniem "od zera do milionera". Jeszcze kilka lat temu cieszył się sławą, o jakiej inni polscy artyści mogli pomarzyć. Niestety sława i pieniądze spowodowały, że Wiśniewskim zainteresowały się portale plotkarskie, które między innymi przyczyniły się do upadku artysty. Wiśniewski w wywiadzie szczerze przyznał się do swojego alkoholizmu oraz utraty sławy. Wiśniewski skomentował jednak sytuację z absolutnym spokojem.
Politycy i artyści pożegnali Roberta Leszczyńskiego

Politycy i artyści pożegnali Roberta Leszczyńskiego

Gwiazdy
W piątek, kilka godzin po zakończeniu uroczystości związanych z piątą rocznicą katastrofy smoleńskiej, na Cmentarzu Wojskowym na Powązkach został pochowany Robert Leszczyński. Ceremonia miała charakter świecki. Na pogrzebie pojawiło się wiele znanych osób. Miedzy innymi Elżbieta Zapendowska, Szymon Hołownia, Michał Witkowski i Janusz Palikot, z którym Leszczyński był związany politycznie. Obecna była także jego córka i była żona. Zabrakło kolegi z Idola, Kuby Wojewódzkiego.
Hit

Hit "Blurred Lines" uznany za plagiat

Skandale
Robin Thicke, Pharrell Williams i T.I. to autorzy najgorętszego hitu 2013 roku. Twórcy "Blurred Lines" zostali oskarżeni o plagiat przez rodzinę Marvina Gaye'a i wytwórnię Bridgeport Music. Sporny singiel według powodów jest mieszanką hitów "Got to Give It Up" Marvina Gaye'a z 1977 roku i "Sexy Ways" zespołu Funakedlic z 1974 roku. Jak donosi magazyn "Variety", we wtorek (10.03) sąd orzekł, iż Robin Thicke i Pharrell Williams faktycznie dopuścili się plagiatu. Artyści muszą przekazać 7,3 miliona dolarów spadkobiercom artysty R&B. Oskarżyciele zamierzają także wymóc na muzykach zaprzestanie wykonywania hitu "Blurred Lines"
Artyści muszą płacić wysokie podatki

Artyści muszą płacić wysokie podatki

Finanse
Twórcy muszą płacić za pracownię taki sam podatek, jak fabryki i banki. To trzeba zmienić - apelują organizacje zrzeszające artystów. Stawka od nieruchomości wynosi nawet 23,03 zł za mkw.
Artur Gadowski nie do poznania. Czym się inspiruje?

Artur Gadowski nie do poznania. Czym się inspiruje?

Gwiazdy
Jacy artyści odcisnęli największego piętno na twórczości wokalisty zespołu IRA? Przy okazji opowiadania o swoich muzycznych inspiracjach, Artur Gadowski zaprezentował widzom zupełnie inny wizerunek niż ten, do którego byliśmy przez lata przyzwyczajeni.
Artyści podczas II wojny światowej [Enigma]

Artyści podczas II wojny światowej [Enigma]

Sensacje
Aktorzy, piosenkarze i tancerze obojga płci podtrzymywali morale żołnierzy zmagających się z trudami frontowej rzeczywistości. Bardzo często występowali w skromnych warunkach, nierzadko w rejonie toczących się walk. Zatrudniało ich dowództwo niemal każdej armii biorącej udział walkach podczas II wojny światowej, także polskiej. (km)
poprzednie 1 ... 2 3 4 5 6 następne