Wyniki wyszukiwania dla:

apollo

Liczba wyników: 27

Creed (2015)

Creed (2015)

Zwiastun
Bohaterem jest Adonis Johnson (Michael B. Jordan), wnuk boksera Apollo Creeda, przeciwnika Rocky'ego Balboa w produkcjach z cyklu Rocky. Chłopak, który dorasta w cieplarnianych warunkach dzięki spadkowi po słynnym dziadku, odkrywa w sobie talent do walki
Tajemnica zdjęcia NASA. Co sfotografował astronauta?

Tajemnica zdjęcia NASA. Co sfotografował astronauta?

Nauka
30 lipca 1971 r. dwóch członków załogi Apollo 15 wylądowało na Księżycu. Na orbicie pozostał trzeci z nich - Alfred Worden. Do jego zadań było m.in. fotograficzne udokumentowanie powierzchni ziemskiego satelity. Jedno ze zdjęć wzbudziło później niemałą sensację. Co naprawę znalazło się na tej niezwykłej fotografii?
Gran Turismo Polonia 2015

Gran Turismo Polonia 2015

Motoryzacja
Jak co roku, Poznań odwiedziły najmocniejsze auta świata. Wszystko z okazji imprezy Gran Turismo Polonia na Torze Poznań. Na właściwie jedynym takim obiekcie w Polsce zjawiło się ok. 175 samochodów – m.in. liczne Ferrari, Lamborghini czy Nissany GT-R. Podobnie jak w ubiegłym roku, również tym razem uwagę przykuwał niezwykle głośny Gumpert Apollo. Nie dało się też nie zauważyć pięknych hostess, które przechadzały się po parku serwisowym.
Stallone powraca jako Rocky

Stallone powraca jako Rocky

Film
Niemal 40 lat po premierze pierwszej części przygód Rocky?ego do kina trafi kolejna odsłona zmagań Rocky'ego Balboa. Sylvester Stallone tym razem pojawi się w roli trenera młodego boksera, wnuka Apollo Creeda, którego pamiętamy z poprzednich części (Michael B. Jordan). Reżyserią zajął się Ryan Coogler. Premiera w USA zapowiadana jest na 25 listopada 2015 roku, do polskich kin trafi 15 stycznia 2016. Zobaczcie oficjalny trailer filmu.
Creed (2015)

Creed (2015)

Zwiastun
"Creed" to spin-off "Rocky'ego" z udziałem Sylvestra Stallone. Bohaterem jest Adonis Johnson (Michael B. Jordan), wnuk boksera Apollo Creeda, przeciwnika Rocky'ego Balboa w produkcjach z cyklu "Rocky". Chłopak, który dorasta w cieplarnianych warunkach dzięki spadkowi po słynnym dziadku, odkrywa w sobie talent do walki w ringu i rozpoczyna poszukiwania trenera. Wtedy na jego drodze staje Rocky Balboa (w tej roli ponownie Sylvester Stallone), który zgadza się zostać jego mentorem.
Katastrofa Apollo 1 [Enigma]

Katastrofa Apollo 1 [Enigma]

Sensacje
27 stycznia 1967 roku, Amerykanie przeprowadzili symulację startu modułu dowodzenia. W wyniku szeregu usterek, trzyosobowa załoga poniosła śmierć na miejscu. (WP)
poprzednie1 2 następne