Wyniki wyszukiwania dla:

anoreksja

Liczba wyników: 9

Myśleli, że to anoreksja. Okazało się, że to choroba Crohna

Myśleli, że to anoreksja. Okazało się, że to choroba Crohna

Zdrowie
Natalie Amber Freegard jest modelką, która odnosi sukcesy w swojej profesji. Jako nastolatka, przeżyła jednak bardzo ciężki czas. Specjaliści u których szukała pomocy twierdzili, że jest anorektyczką. Prawda okazała się jednak inna.
Sablewska zaprzecza pogłoskom o anoreksji:

Sablewska zaprzecza pogłoskom o anoreksji: "Dużo seksu, dobra dieta i trener!"

Gwiazdy
W ciągu minionego roku Maja Sablewska sporo schudła i i obecnie chętnie podkreśla swoje wystające kości. Zaniepokoiło to nawet Joannę Horodyńską, która w swoim programie Gwiazdy na dywaniku stwierdziła, że "gdy następnym razem zobaczy Maję, dostanie zawału". Maja jednak jest zadowolona z kolejnej metamorfozy i wciąż mocno eksponuje absolutny brak tkanki tłuszczowej. W rozmowie z www.przeAmbitni.pl odniosła się do pogłosek o anoreksji. Zaprzeczyła?
Jurorka

Jurorka "Supermodelki Plus Size" o bulimii: "To nie wstyd"

Gwiazdy
Ewa Zakrzewska jest jedną z jurorek w nowym show Polsatu, w którym uczestniczki będą walczyć o tytuł najpiękniejszej "puszystej" modelki. Nowa gwiazda stacji sama może pochwalić się wymiarami 170 cm wzrostu, 125 cm w biuście, 100 cm w talii i 127 cm w biodrach.Nie zawsze jednak tak chętnie odsłaniała ciało. W wieku 13 lat Ewa zachorowała na bulimię. Jak jednak dziś przyznaje, że zdawała sobie sprawy, że jest chora. Wmawiała sobie, że jest po prostu za duża. Zakrzewska www.przeAmbitni.pl zdradziła, dlaczego dziś głośno mówi o walce z bulimią:Bulimia i anoreksja to nie jest wstyd, to problemy, które się rozwiązuje. Naprzemienne głodówki z wymiotami, kompulsywne napady, to problemy milionów kobiet i mężczyzn. Niestety często jest to przemilczane. Ja postanowiłam o tym mówić, choć było to dla mnie bolesne. Chcę pomoc innym. Przez wiele lat nie wiedziałam, że mam problem, myślałam że jestem po prostu za duża.
Przy 176 cm wzrostu ważył 49 kg. Dominik o swojej anoreksji

Przy 176 cm wzrostu ważył 49 kg. Dominik o swojej anoreksji

Styl życia
Jeśli żyjesz w przekonaniu, że anoreksja dotyka głównie kobiety, koniecznie posłuchaj historii Dominika. Chłopak przez rok walczył z anoreksją. Wygrał dzięki rodzinie, bieganiu i wsparciu ukochanej.
Polska modelka o anoreksji:

Polska modelka o anoreksji: "Z takich chorób nigdy się nie wychodzi, stosuje się drastyczne środki"

Gwiazdy
O Zuzannie Buchwald zrobiło się głośno, gdy w dramatycznym wideo zamieszczonym w sieci opowiada o patologiach w zawodzie modelki. Polka wyznała, że od lat zmaga się z anoreksją, a powszechnym problemem są także uzależnienia, depresja czy drastyczne zmiany wyglądu i problemy ze zdrowiem na niemal każdej płaszczyźnie. 28-latka postanowiła zaapelować do dziewczyn, które marzą o wybiegach i sesjach zdjęciowych, by uważały na to, co oferuje im świat modelingu. Co ciekawe, podkreśliła, że problem mają nie tylko "zwyczajne" modelki, ale również te "plus size".
Moran o anoreksji córki: powiększała dawki insuliny, by chudnąć

Moran o anoreksji córki: powiększała dawki insuliny, by chudnąć

Gwiazdy
Michel Moran stał się znany dzięki roli jurora w programie MasterChef. Ostatnio udzielił bardzo osobistego wywiadu Andrzejowi Sołtysikowi, w trakcie którego wyznał jego 19-letnia córka walczyła z anoreksją. W krytycznym momencie ważyła zaledwie... 24 kilogramy i miała problemy z samodzielnym poruszaniem się. Dziś jest już zdrowa, ale wciąż zmaga się z cukrzycą, która była jedną z przyczyn braku akceptacji i doprowadziła ją do anoreksji.
Waży 20 kg. Nie chce umierać, prosi o pomoc

Waży 20 kg. Nie chce umierać, prosi o pomoc

Styl życia
Rachael walczy z ciężką postacią anoreksji od ponad 10 lat. Kobieta jest w naprawdę złym stanie, ale szpitale nie chcą jej przyjmować - waży mniej, niż wymagane minimum. Do jedynej kliniki, która jest gotowa zająć się jej leczeniem, Rachael nie może przyjechać. Podróż bowiem może ją zabić.
 Moran: moja córka choruje na anoreksję

Moran: moja córka choruje na anoreksję

Gwiazdy
Michel Moran , popularny kucharz, znany dzięki roli jurora w programie "Masterchef" był gościem Andrzeja Sołtysika w "Bagażu Osobistym". Okazuje się, że pasjonat gotowania nie zdołał uchronić własnego dziecka przed jadłowstrętem. 15-letnia córka Morana walczy z anoreksją. Aktualnie jej stan jest poważny, waży zaledwie 24 kilogramy i ma problemy z samodzielnym poruszaniem się. Kucharz przyznaje, że walka z tą chorobą jest niezwykle trudna, zwłaszcza, że często pomoc traktowana jest przez chorego w kategorii ataku. "Zabierają ją ambulansem, bo nie może normalnie jeździć. Waży 24 kilo, ma 15 lat. Nie akceptowała siebie jako dziewczyna, jako nastolatka, fizycznie nawet. Nie można jej powiedzieć, że dobrze wygląda, że jadła, traktuje to wszystko jako kłamstwa. To straszne. Moja córka nie je." Całość rozmowy dziś o 22 w TVN.
Minge o Rubik:

Minge o Rubik: "Byłam świadkiem jak wcinała pączki"

Gwiazdy
Anja Rubik już kilkakrotnie była oskarżana promowanie zbyt szczupłej sylwetki. Za każdym razem modelka odpierała ataki wyjaśniając, że odżywia się zdrowo, a także ćwiczy na siłowni. O opinię na temat sylwetki Anji spytaliśmy Ewę Mingę.