Wyniki wyszukiwania dla:

anja rubik

Liczba wyników: 159

#15latRazem. W Poczdamie znają twarze sławnych Polaków. Ale nie wszystkich

#15latRazem. W Poczdamie znają twarze sławnych Polaków. Ale nie wszystkich

Polska
Rozpoznanie znanych Polaków okazało się dla mieszkańców Poczdamy nie lada wyzwaniem. Choć kiedy odwiedziliśmy ich z food truckiem, wiedzieli, jak wygląda Donald Tusk czy Robert Lewandowski, nic nie mówiły im twarze Anji Rubik czy Joanny Kulig.
Gwiazdy wspierają strajk nauczycieli.

Gwiazdy wspierają strajk nauczycieli. "Wylała się koszmarna fala hejtu" (KLIKA PUDELKA)

Gwiazdy
Od minionego poniedziałku w większości polskich szkół trwa ogólnopolski strajk nauczycieli i pracowników oświaty. Polega między innymi na tym, że nauczyciele nie przystępują do obowiązków służbowych, w tym nie zajmują się dziećmi i nie prowadzą zajęć. Mimo obaw oraz protestów w ubiegłym tygodniu udało się przeprowadzić zaplanowane egzaminy gimnazjalne. Od poniedziałku do testów przystąpią uczniowie ósmych klas. Kuratorium oświaty zapewnia, że egzaminy nie są zagrożone. Protestujących nauczycieli poparła większość gwiazd, jednak ich przychylność, jak w przypadku Anji Rubik i Michała Żebrowskiego, została ostro skrytykowana.
Dorota Wellman o strajku:

Dorota Wellman o strajku: "Bez dobrych nauczycieli nie będzie mądrych obywateli"

Gwiazdy
Strajk nauczycieli trwa już piąty dzień. Mimo usilnych prób rządowi i Związkowi Nauczycielstwa Polskiego do tej pory nie udało się wypracować porozumienia. W walkę o lepsze warunki zatrudnienia nauczycieli zaangażowali się zarówno politycy, jak i celebryci. Swoje wsparcie dla grona pedagogicznego wyrazili m.in. Magda Mołek, Anja Rubik czy Dawid Podsiadło. Kolejną osobą, która zdecydowała się poprzeć protest nauczycieli, jest Dorota Wellman. Dziennikarka w jednym z ostatnich wywiadów stwierdziła, że dobrzy nauczyciele są niezbędni do wyedukowania mądrych obywateli. Według niej zawód nauczyciela należy do bardzo ciężkich i wymagających, dlatego strajk jest jak najbardziej uzasadniony. Zgadzacie się z nią?
Kurdej-Szatan:

Kurdej-Szatan: "Nauczyciel to bardzo trudny i odpowiedzialny zawód"

Gwiazdy
Strajk nauczycieli trwa już czwarty dzień i nic nie zapowiada jego końca. Prawie 50% polskich szkół w poniedziałek zostało zamkniętych. Protestujący i rząd ciągle próbują negocjować, jednak do tej pory obie strony zarzucają sobie nieustępliwość. W strajk nauczycieli zaangażowała się między innymi Magda Mołek, Anja Rubik czy Dawid Podsiadło. Wsparcie protestującym udzieliła również Barbara Kurdej-Szatan. Aktorka zapewnia, że zawód nauczyciela jest bardzo trudną pracą i jest z protestującymi "całym sercem".
Daniel Kuczaj ostro komentuje strajk nauczycieli:

Daniel Kuczaj ostro komentuje strajk nauczycieli: "Jakbym poszedł do tych rządów, to bym ich wytrzaskał!"

Gwiazdy
Od kilku dni polskie media żyją strajkiem nauczycieli. W związku z tym, że rząd nie zgodził się na warunki zaproponowane prze ZNP, w poniedziałek część nauczycieli zdecydowała nie stawiać się w pracy. Swoje poparcie dla środowiska nauczycielskiego wyraziła m.in. Monika Zamachowska czy Anja Rubik, która spotkała się z falą negatywnych komentarzy ze strony przeciwników protestu. Swoje zdanie wyraził również Daniel Kuczaj. Trener stwierdził, że nauczyciele powinni zawalczyć o swoje, a on sam, jakby mógł, to by "wytrzaskał", tych którzy podejmują najważniejsze decyzje w rządzie. Ma rację?
Krzysztof Gojdź o strajku nauczycieli:

Krzysztof Gojdź o strajku nauczycieli: "Powinni godnie zarabiać. Uważam, że 5 tysięcy jest to kwota, za którą można wyżyć"

Gwiazdy
W związku z tym, że rząd nie zgodził się na propozycje ZNP, właśnie ruszył największy od lat protest polskich nauczycieli. Jak wynika z danych Ministerstwa Edukacji Narodowej, 8,5% szkół i placówek oświatowych przystąpiło do strajku. Już kilka dni temu strajk wsparła m.in. Monika Zamachowska czy Anja Rubik. Kolejną osobą, która uważa, że protest nauczycieli jest jak najbardziej uzasadniony, jest Krzysztof Gojdź. Celebryta twierdzi, że nauczyciele mają prawo do godnych zarobków. Według niego kwota, za którą "można wyżyć", to minimum 5 tysięcy złotych. Zgadzacie się z nim?
Gwiazdy z wsparciem dla Owsiaka. Kolejne osoby dołączają do akcji #muremzaJurkiem

Gwiazdy z wsparciem dla Owsiaka. Kolejne osoby dołączają do akcji #muremzaJurkiem

Zdrowie
Przez 27 lat Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy pod kierownictwem Jurka Owsiaka zebrała ponad miliard złotych na sprzęt medyczny. Tysiące ludzi żyją, dzięki temu wsparciu. Dyrygent Orkiestry ogłosił ostatnio, że odchodzi z zarządu fundacji. Polacy nie wyobrażają sobie działalności WOŚP bez jej twórcy na czele. Zapoczątkowana przez Anję Rubik akcja #muremzaJurkiem ma na celu skłonienie Jerzego Owsiaka do zmiany zdania. Dołączają się do niej kolejne znane osoby.
Anja Rubik na premierze

Anja Rubik na premierze "Ucha prezesa"

Film
Słynna polska modelka, Anja Rubik pojawiła się na premierze spektaklu "Ucho prezesa" w teatrze "6 piętro". Przy okazji wydarzenia zadaliśmy jej kilka pytań.
Rubik o

Rubik o "Project Runway": "Program był potrzebny. Ludzie myśleli, że projektant to krawiec"

Gwiazdy
Anja Rubik nie ukrywa, że od niedawna jest wyjątkowo ambitną i zajętą osobą. Zdaje się, że od rozwodu z byłym mężem Sashą Knezevicem modelka ma jakby więcej czasu i coraz częściej angażuje się w inne projekty niekoniecznie związane z samym modelingiem. Rubik stara się działać na wiele frontów. Ma na swoim koncie prowadzenie programów, a ostatnio napisała książkę, która ma edukować Polaków w kwestiach seksualnych.W wywiadzie dla Przeambitnych wypowiedziała się w kwestii programu "Project Runway" i zdradziła, czy poprowadzi jego kolejną edycję: Program był potrzebny. Ludzie myśleli, że projektant to krawiec - wyznała supermodelka. Oglądaliście ten program? Podobała się Wam Rubik w roli prowadzącej?
 Rubik o konflikcie z Krupą:

Rubik o konflikcie z Krupą: "To było stworzone przez jej byłą agentkę"

Gwiazdy
TVN długo nie mógł się zdecydować, czy w roli gwiazdy show Top Model lepiej sprawdzi się Joanna Krupa czy Anja Rubik. W końcu zdecydował się na obie. Krupa została prowadzącą, a Anja występowała w charakterze jurorki i gościa specjalnego kilku odcinków. Ostatecznie obie modelki nie potrafiły się dogadać na planie, przez co wiele lat unikały się na korytarzach stacji. Nieoczekiwanie Anja Rubik pojawiła się na finale siódmej edycji programu, co miało świadczyć o zażegnaniu konfliktu. Celebrytka w wywiadzie dla portalu PrzeAmbitni przyznała, że wieloletni spór  był spowodowany przez menadżerką Krupy, Małgorzatą Leitner.
Czy to koniec konfliktu z Anją Rubik? Krupa:

Czy to koniec konfliktu z Anją Rubik? Krupa: "Ja do niej nic nie mam. Ona robi swoje, ja robię swoje"

Gwiazdy
O batalii na linii Rubik-Krupa mówiło się już od dobrych kilku lat. Prowadząca Top Model nie życzyła sobie obecności topowej polskiej modelki  na planie swojego programu, co nie zgadzało się z planami TVN-u, chcącego podwyższyć prestiż formatu obecnością tak doświadczonego w branży gościa specjalnego. Wygląda jednak na to, że gwiazdom udało się zakopać topór wojenny przy okazji finału najnowszej edycji telewizyjnego show. Sama Krupa zdradza, że "nie chce wspominać tamtych momentów, ponieważ nie były dla niej najprzyjemniejsze".
Rubik:

Rubik: "Jestem w takim momencie swojej kariery, że nie wypada mi wszystkiego robić"

Gwiazdy
Anja Rubik od lat niewątpliwie znajduje się w czołówce najlepszych światowych modelek. Mimo wielu sukcesów nie spoczywa jednak na laurach i wciąż angażuje się w nowe projekty. Jak na prawdziwą gwiazdę przystało, Rubik udało się również napisać książkę, a dokładnie podręcznik do edukacji seksualnej - "Sexedpl". Wydaje się, że za cel postawiła sobie doprowadzenie do "seksualnej rewolucji" w Polsce.Ostatnio dała do zrozumienia, że to dopiero początek jej działań: Jestem w takim momencie swojej kariery, że nie wypada mi wszystkiego robić, już bardziej selekcjonuję pracę. Mam trochę tego czasu więcej i mogę zainwestować go w rzeczy, w które mocno wierzę - wyznaje Anja. Podoba Wam się modelka w roli siewczyni edukacji seksualnej?
Rubik pakuje rodzinę do Land Rovera za ponad 400 tysięcy złotych

Rubik pakuje rodzinę do Land Rovera za ponad 400 tysięcy złotych

Gwiazdy
Niedawno Piotr Rubik obchodził 50-te urodziny oraz razem z żoną Agatą, świętował 10-tą rocznicę ślubu. Jubileusze okazały się idealnym pretekstem do zaproszenia małżeństwa razem z dziećmi do śniadaniówki. Na kanapie Dzień Dobry TVN razem z Heleną i Alicją opowiadali o rutynie dnia codziennego. Niestety telewizyjne uśmiechy szybko zniknęły z twarzy byłej modelki oraz córek tuż po wyjściu ze studia. Humoru nie poprawiła nawet wizyta w cukierni w drodze do Land Rovera za ponad 400 tysięcy złotych.
Anja Rubik policzyła ile razy pada słowo

Anja Rubik policzyła ile razy pada słowo "seks" w podręczniku MEN

Seks
Seks jest w Polsce tematem tabu – uważa modelka Anja Rubik. Rodzice nie rozmawiają z dziećmi na tematy związane z życiem erotycznym, a w szkole brakuje dobrze prowadzonych lekcji wychowania do życia w rodzinie. W zatwierdzonym przez Ministerstwo Edukacji Narodowej podręczniku słowo „seks” pada zaledwie dwukrotnie, w dodatku w negatywnym kontekście. Zdaniem Rubik w ten sposób polska młodzież otrzymuje gorsze przygotowanie do dorosłego życia niż jej rówieśnicy z Niemiec czy Szwecji.
Anja Rubik: W Polsce seks jest tematem tabu. W podręczniku MEN to słowo pada tylko dwa razy

Anja Rubik: W Polsce seks jest tematem tabu. W podręczniku MEN to słowo pada tylko dwa razy

Polska
Seks jest w Polsce tematem tabu – uważa modelka Anja RubikZdaniem Rubik w ten sposób polska młodzież otrzymuje gorsze przygotowanie do dorosłego życia niż jej rówieśnicy z Niemiec czy Szwecji.
Anja Rubik:

Anja Rubik: "W Polsce seks jest tematem tabu"

Gwiazdy
Anja Rubik zainicjowała kampanię społeczną #SEXEDPL, w której wzięły udział takie gwiazdy, jak Monika Brodka, Jimek oraz Maciej Stuhr. Akcję zwieńczyła wydana przez celebrytkę książka o tym samym tytule. Poradnik jest zbiorem rozmów Rubik o dojrzewaniu, miłości i seksie, która ma być nowoczesnym podręcznikiem edukacji seksualnej. Gwiazda twierdzi, że publikacja skierowana jest przede wszystkim do młodzieży, mogą ją jednak czytać również osoby dorosłe. Rubik dodała, że z książki wyniosła również wiele... jej mama. Modelka z żalem stwierdziła, że rodzice nie rozmawiają z dziećmi na tematy związane z życiem erotycznym, a w szkole brakuje dobrze prowadzonych lekcji wychowania do życia w rodzinie.  
Anja Rubik wytyka błędy polskiego szkolnictwa na konferencji prasowej #sexedpl (WIDEO)

Anja Rubik wytyka błędy polskiego szkolnictwa na konferencji prasowej #sexedpl (WIDEO)

Gwiazdy
Anja Rubik przez lata funkcjonowania w świecie mody wyrobiła sobie pozycję, której pozazdrościć może jej niejeden celebryta. Korzystając ze swoich koneksji, ikona wybiegów postanowiła zareagować na fatalny stan edukacji seksualnej w polskich szkołach. Po serii informujących filmików, przyszedł czas na wydanie książki, którą Anja promowała na odbytej niedawno konferencji prasowej.
Rubik drwi z Dudy:

Rubik drwi z Dudy: "Prezydent nie jest w stanie nic zrealizować"

Gwiazdy
Andrzej Duda przebywa obecnie w Stanach Zjednoczonych, gdzie z pomocą bogatej mimiki twarzy rozmawiał z Donaldem Trumpem o polsko-amerykańskiej przyjaźni. Politycy poruszyli między innymi temat stałej obecności wojsk amerykańskich na terenie Polski. Wizytę polskiego prezydenta skomentowała Anja Rubik. Zdaniem modelki Duda nie jest w stanie zrealizować żadnych założeń spotkania. Wyznała, że wizyta Dudy w Białym Domu zakończy się bez konkretnych postanowień.
Biedroń zachwyca się Rubik:

Biedroń zachwyca się Rubik: "To modelkowa Michalina Wisłocka!"

Gwiazdy
Anja Rubik zainicjowała ogólnopolską akcję dotyczącą edukacji seksualnej. Celebrytka stworzyła projekt o wdzięcznej nazwie #sexedpl, w ramach którego postaci ze świata show biznesu w krótkich, 60 sekundowych filmikach opowiadały historie, które pomogą nastolatkom w zrozumieniu tej sfery ich życia. We wtorek podczas gali Kobieta Roku Glamour, modelka została nagrodzona za zapoczątkowanie przełomowego ruchu #sexedpl. Fanem projektu okazał się Robert Biedroń. W wywiadzie udzielonym portalowi PrzeAmbitni porównał Rubik do Michaliny Wisłockiej.
Młynarska kręci biodrami w satynowym komplecie

Młynarska kręci biodrami w satynowym komplecie

Gwiazdy
Agata Młynarska została twarzą kanału TVN Style, gdzie poprowadzi program "Eks-tra zmiana". W najnowszym projekcie prezenterka wraz ze sztabem ekspertów będzie pomagać rozwodnikom. Dziennikarka pojawiła się na konferencji ramówkowej stacji, gdzie we wzorzystym, satynowym komplecie wdzięczyła się przed paparazzi. Młynarska posłusznie wykonywała polecenia fotoreporterów kręcąc biodrami na ściance. Zainspirowała się Anją Rubik?
Wyluzowana Anja Rubik na spacerze z suczką

Wyluzowana Anja Rubik na spacerze z suczką

Gwiazdy
Anja Rubik stanowi niezaprzeczalny ewenement w nadwiślańskim show biznesie. Polka cieszy się międzynarodowym sukcesem w branży modelingowej, wypuściła serię perfum sygnowaną własnym nazwiskiem, których promocja odbyła się w ekskluzywnym, londyńskim domu towarowym Liberty, a w międzyczasie walczy o polepszenie standardów edukacyjnych w swojej ojczyźnie. Nic dziwnego więc, że jej osoba wzbudza nieustanne zainteresowanie. Ostatnio modelka została przyłapana na spacerze po stolicy ze swoją ukochaną suczką, Charlie. W lekkim stroju, gotowa zmierzyć się z upałami, modelka nie odstępowała swojego pieska na krok. Po zakończeniu przechadzki Anja grzecznie pożegnała się z podążającymi za nią reporterami.
poprzednie1 2 3 4 5 ... 8następne