Wyniki wyszukiwania dla:

andrzej saramonowicz

Liczba wyników: 1318

Głowacki - Briedis. Promotor Polaka zapowiada protest

Głowacki - Briedis. Promotor Polaka zapowiada protest

Inne
- Nie chciałbym, żeby kibice budowali jakieś wielkie teorie spiskowe. Nikt z organizatorów nie miał nic wspólnego z tym, co się wydarzyło w ringu. Moim zdaniem pogubił się sędzia Robert Byrd. Mam wrażenie, że w pewnym wieku sędziowie ringowi powinni odchodzić z tej pracy. Nie wiem, co teraz federacje z tym zrobią - powiedział Andrzej Wasilewski po walce Krzysztofa Głowackiego z Mairisem Briedisem. Promotor Polaka zapowiedział protest. Jego zdaniem pojedynek powinien się zakończyć przez dyskwalifikację.
Andrzej Duda w USA. Leszek Miller zwraca uwagę na szczegół

Andrzej Duda w USA. Leszek Miller zwraca uwagę na szczegół

Polska
- Pojechał pan prezydent i ogłosił, że kupujemy F-35. A jakiś przetarg był? Jeśli się jedzie do producenta i mówi: na pewno kupimy pana produkt, to co ten producent robi? Ustala cenę jaką chce. Na pierwszy rzut oka widać, że to są bardzo poważne kwoty. Pytanie, czy nie za wysokie - mówił były premier Leszek Miller w programie "Tłit". - Chodzi o to, by przekazać sygnał o wyjątkowo dobrych kontaktach polsko-amerykańskich, które dopiero zaczęły się od niedawna. To nieprawda - wskazał były premier.
Zosia Zborowska i Andrzej Wrona flirtują na trybunach

Zosia Zborowska i Andrzej Wrona flirtują na trybunach

Gwiazdy
Bliska relacja Zofii Zborowskiej i Andrzeja Wrony była sporym zaskoczeniem dla wielu fanów aktorki i siatkarza. Sami zainteresowani początkowo w ogóle nie chcieli przyznać się, że może łączyć ich coś więcej niż tylko zwykła przyjaźń. Po czułym pożegnaniu na lotnisku nikt nie miał już wątpliwości, co do uczucia, które połączyło aktorkę i siatkarza.
Samotne matki u prezydenta Dudy. Wymyślono sposób na ściąganie alimentów

Samotne matki u prezydenta Dudy. Wymyślono sposób na ściąganie alimentów

Styl życia
Dzięki petycji Anny Lose, przedstawicielki grupy samotnych matek oraz nagłośnieniu inicjatywy przez WP Kobietę, prezydent Andrzej Duda zwołał specjalne posiedzenie Narodowej Rady Rozwoju. Po dwóch godzinach intensywnych rozmów w gronie samotnych matek i doradców prezydenckich udało się ustalić, w jaki sposób polskie władze chcą polepszyć ściągalność alimentów z dłużników.
Andrzej Duda rośnie w siłę? Jest coś, co

Andrzej Duda rośnie w siłę? Jest coś, co "pomoże mu w kampanii"

Polityka
Prezydent Andrzej Duda leci do Stanów Zjednoczonych. Według Łukasza Mężyka z portalu 300polityka.pl głowa państwa tym zyskuje politycznie. - Jeśli Donald Trump przyjedzie 1 września na obchody wybuchu II wojny światowej, to oznacza, że Stany przywiązują dużą wagę do roli Polski - ocenił w programie #Newsroom. Według Kamili Baranowskiej z "Do Rzeczy" to pomoże Dudzie w kampanii prezydenckiej. - Zwłaszcza jeśli padnie deklaracja o stałych bazach amerykańskich w Polsce - podkreśliła.
Odpowiedzią na niepewną przyszłość byłaby rezygnacja z piątki Kaczyńskiego?

Odpowiedzią na niepewną przyszłość byłaby rezygnacja z piątki Kaczyńskiego? "Nie znajdzie się odważny"

Polska
- Nie znajdzie się odważny, który zaproponowałby wycofanie się z piątki i to piątki Kaczyńskiego - ironizował w programie "Money. To się liczy" Andrzej Malinowski, prezydent Pracodawców RP. Jak mówił, niepewność najbardziej szkodzi biznesowi, a tej chwili niepewna jest i kondycja gospodarki i działania rządu np. w sprawie testu przedsiębiorcy.
Pracodawcy RP o nowej minister pracy.

Pracodawcy RP o nowej minister pracy. "Pragmatyczna, nie fanatyczna"

Polska
- Nowa minister pracy Bożena Borys-Szopa to bardzo sympatyczna pani, jako szefowa Państwowej Inspekcji Pracy do wielu rzeczy podchodziła pragmatycznie, a nie fanatycznie - mówił w programie "Money. To się liczy" Andrzej Malinowski, prezydent Pracodawców RP. Ocenił, że przed nową minister stoją potężne zadania, przede wszystkim rozwiązanie problemu braku pracowników.
Nowy minister finansów będzie szukał pieniędzy.

Nowy minister finansów będzie szukał pieniędzy. "Obawiamy się, że owcą do golenia będą przedsiębiorcy"

Polska
- Minister finansów Marian Banaś będzie miał poważne zadanie, bo piątka Kaczyńskiego powoduje, że trzeba szukać pieniędzy. Mamy obawy, że jest zawsze ten żelazny płatnik, ta owca do golenia, czyli polscy przedsiębiorcy - mówił w programie "Money. To się liczy" Andrzej Malinowski, prezydent Pracodawców RP. Jak mówił, biznes będzie starał się pokazywać ministrowi inne możliwości. Dodał, że Banaś jako szef Krajowej Administracji Skarbowej słuchał głosu przedsiębiorców, nawet jeśli nie zawsze go przyjmował.
Rekonstrukcja rządu. Oto nowi ministrowie w rządzie PiS

Rekonstrukcja rządu. Oto nowi ministrowie w rządzie PiS

Polska
Andrzej Duda wręczył nowo powołanym ministrom akty powołania i wieczne pióra. Jacek Sasin został wicepremierem, Marian Banaś zastąpił Teresę Czerwińską, Bożena Borys-Szopa Elżbietę Rafalską, Dariusz Piątkowski Annę Zalewską, Elżbieta Witek Joachima Brudzińskiego. Nowymi ministrami zostali Michał Dworczyk oraz Michał Woś.
Kwaśniewski: Szydło to najbardziej ukochana postać ludu pisowskiego

Kwaśniewski: Szydło to najbardziej ukochana postać ludu pisowskiego

Wiadomości
Na pytanie reportera WP.PL, czy Beata Szydło będzie kandydatką na prezydenta w 2015 r., były prezydent wykonał zaskakujący gest. Przyznał jednak, że Beata Szydło jest przez elektorat PiS ceniona bardziej niż obecny prezydent Andrzej Duda.
Jarosław Sellin: rekonstrukcja ma być szersza

Jarosław Sellin: rekonstrukcja ma być szersza

Wiadomości
- Rekonstrukcja ma być szersza - powiedział Jarosław Sellin, Wiceminister Kultury i Dziedzictwa Narodowego, który był gościem programu "Tłit". Polityk był pytany o to, kiedy dojdzie do zmian w rządzie, czy rekonstrukcja będzie miała miejsce 4 czerwca oraz, czy Andrzej Duda mógł wystraszyć się Beaty Szydło.

"Racja Stanu": Andrzej Olechowski w ogniu pytań Michała Kobosko. Zobacz cały odcinek!

Polska
W najnowszej "Racji Stanu" Michał Kobosko przepytał Andrzeja Olechowskiego, byłego ministra spraw zagranicznych. Rozmowa dotyczyła powyborczej rzeczywistości, porażki Grzegorza Schetyny, roli Donalda Tuska w polskiej polityce i wielu innych, gorących politycznie zagadnień. - To nie Koalicja przegrała, to PiS wygrał - mówił Olechowski. Zobaczcie cały wywiad.
Andrzej Olechowski w

Andrzej Olechowski w "Racji Stanu" porównał Donalda Tuska do boksera. Czemu?

Polska
- Interwencje Tuska w polskiej polityce dodają ducha - stwierdził gość Michała Kobosko w "Racji Stanu". Andrzej Olechowski porównał Donalda Tuska do... boksera. A właściwie mistrza na światowym poziomie, który może zaangażować się w "powiatowym championacie", ale czy chce to zrobić?

"Racja Stanu": Beata Szydło kandydatką na prezydenta?

Polska
- Na miejscu pani Szydło ja bym takie myśli nosił - powiedział Andrzej Olechowski w "Racji Stanu". To nie wszystko, co były minister spraw zagranicznych doradza Szydło, która, póki co, szykuje się nie na podbój Polski, ale Europy. Zobaczcie rozmowę Olechowskiego i Kobosko.
Andrzej Olechowski w

Andrzej Olechowski w "Racji Stanu": "To było dla mnie rozczarowaniem"

Polska
Andrzej Olechowski był gościem kolejnego odcinka "Racji Stanu". Czy rezultat wyborów do europarlamentu go zaskoczył? - Szokiem był następny dzień - stwierdził były minister spraw zagranicznych, wspominając wynik wyborów do Parlamentu Europejskiego. Gość "Racji Stanu" zdecydowanie nie jest fanem partii rządzącej. - Musimy się szykować na kolejne cztery lata PiS-u.
Rekonstrukcja rządu. Jacek Sasin ucina spekulacje ws. Rafalskiej. Mówi też o Szydło

Rekonstrukcja rządu. Jacek Sasin ucina spekulacje ws. Rafalskiej. Mówi też o Szydło

Polska
- To dywagacje, zabawy intelektualne. Można, oczywiście, je przeprowadzać, ale bez większego wpływu na rzeczywistość. Wszystko wskazuje na to, że kandydatem PiS będzie prezydent Andrzej Duda - nie ma powodu, żeby dokonywać tu zmiany. Dywagacje dotyczą raczej roku 2025, kiedy nie będzie już mógł kandydować - mówił minister Jacek Sasin w programie "Tłit", pytany o to, czy Beata Szydło może być kandydatką na prezydenta. Zabrał także głos ws. Elżbiety Rafalskiej. - To byłoby niepoważne w stosunku do wyborców. Jeśli się kandyduje i wyborcy powierzają mandat, trzeba go podjąć i go realizować. Nikt nie zrezygnuje z mandatu. Minister Rafalska będzie reprezentowała Polskę w PE - zapewnił Sasin.
Spekulacje ws. Beaty Szydło. Miller:

Spekulacje ws. Beaty Szydło. Miller: "To byłoby jaskrawe wotum nieufności dla Andrzeja Dudy"

Polska
- To bardzo dobry wynik. Godny zauważenia, bo były to wybory do PE, a Szydło jako premier usuwała flagi UE z KPRM. Dla elektoratu PiS to taka pani z sąsiedztwa, której można się zwierzyć, porozmawiać o codziennych problemach, ciepła, nie narzucająca się ze swoim zdaniem - wzór osobowości, który przynosi popularność - mówił były premier Leszek Miller w programie "Tłit". Skomentował też pogłoski, jakoby Szydło miała startować w wyborach prezydenckich. - Andrzej Duda nadal jest blisko związany z PiS. Jeśli chcieliby wystawić kandydaturę Szydło, byłoby to jaskrawe wotum nieufności dla niego. Ja nie będę na nią głosował - wskazał Miller.
Celebrycko-sportowa śmietanka na ślubie Apoloniusza Tajnera:

Celebrycko-sportowa śmietanka na ślubie Apoloniusza Tajnera: "Wszyscy chcieli go zobaczyć u boku 29-letniej wybranki"

Gwiazdy
Sezon ślubny w polskim show biznesie można uznać za oficjalnie otwarty. Na drugim ślubie Apoloniusza Tajnera z 29-letnią wybranką pojawiła się cała celebrycko-sportowa śmietanka. Wśród gości nie zabrakło przyjaciół pana młodego, czyli Adama Małysza z żoną oraz Włodzimierza Szaranowicza i Mariusza Czerkawskiego. Swoją obecnością uroczystość zaszczycił nawet zięć trenera - Michał Wiśniewski. Na ślubnych kobiercach stanęli ostatnio również młody aktor Józef Pawłowski i piękna wokalistka Klaudia Szafrańska. Okazało się też, że ich los wkrótce mogą podzielić Zosia Zborowska i Andrzej Wrona, którzy potwierdzili, że są zaręczeni. Premiera Kliki Pudelka już w najbliższą niedzielę o godzinie 09:00 w kanale naziemnym telewizji WP.
Wybory do europarlamentu 2019. Andrzej Halicki o Latarniku Wyborczym. Pokrętne tłumaczenie

Wybory do europarlamentu 2019. Andrzej Halicki o Latarniku Wyborczym. Pokrętne tłumaczenie

Polska
Marek Kacprzak pytał Andrzeja Halickiego (PO) w programie "Tłit" o Latarnika Wyborczego. KE jako jedyna nie przesłała swoich odpowiedzi na zawarte w ankiecie pytania. - Był problem, bo mamy 5 ugrupowań i nie sposób odpowiedzieć jednoznacznie - tłumaczył polityk PO. - Czyli KE jest niejednorodna? - dopytywał Kacprzak. - Ankieta jest zrobiona źle - stwierdził Halicki. Zapewnił, że "program KE jest bardzo jednorodny, przez wszystkich zaakceptowany".
Tajne spotkania z Kaczyńskim. Andrzej Halicki: Nowogrodzka przestała być bezpieczna

Tajne spotkania z Kaczyńskim. Andrzej Halicki: Nowogrodzka przestała być bezpieczna

Polska
"GW" napisała o tajnych spotkaniach prezes TK Julii Przyłębskiej z Jarosławem Kaczyńskim. - To nie spotkania polityczne - zapewnia PiS. Co na to Halicki? - To próba odwracania kota ogonem. Problem dotyczy niezależności TK i sędziów, naruszenia porządku, który powinien funkcjonować w państwie. Kaczyński nie miał dobrych kontaktów z Przyłębską, teraz zaczyna afiszować się przyjaźnią. Ten układ trzeba zatrzymać, to prawdziwa grupa trzymająca władzę. Nowogrodzka przestała być bezpieczna. Państwo to ja - mówi Kaczyński. W dość arogancki sposób - komentował w programie "Tłit".
Tłit - Andrzej Halicki

Tłit - Andrzej Halicki

Tłit - najbardziej interaktywny program w sieci. Oglądaj codziennie, od poniedziałku do piątku, online na WP.PL. Zaprasza Marek Kacprzak. Gościem był Andrzej Halicki.
poprzednie1 2 3 4 5 ... 63następne